Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

babis007

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Το Κωνσταντινουπόλεως 130 δεν σηκώνει το τηλέφωνο. Υποθέτω ότι είναι κλειστό.

Κριμα!  :'(

Τελικά σε εμένα το σηκώσανε και μου είπανε ότι σήμερα το συγκεκριμένο στούντιο είναι κλειστό.Από αυριο...
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
μολις γυρισα απο κασσανδρας 3 πανω (stoudio 2) ηατν η νινα πολυ καλη σε ενφανιση αλλα απο υπηρεσιες μαυρο δεν θα με ξαναδει ειναι η δευτερη φορα που βαριεται...........
 

Επισκέπτης
μολις γυρισα απο κασσανδρας 3 πανω (stoudio 2) ηατν η νινα πολυ καλη σε ενφανιση αλλα απο υπηρεσιες μαυρο δεν θα με ξαναδει [size=10pt][size=10pt]ειναι η δευτερη φορα που βαριεται[/size][/size]...........
[size=10pt][size=10pt]Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού ![/size][/size]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
παιδια ξερει κανεις αν ειναι ανοιχτο το βουλιαγμενης 83 και ποια δουλευει;

μιλαω για μετα τις 00:00 που θα ειμαι αθηνα.. :rolleyes:

edit: το banner εδω και λιγη ωρα δεν ανοιγει... :-
Bασει προγραμματος η Λιζα.

Αν ειναι αυτη που δουλευε και Κωνσταντινουπολεως 94 κλπ, δεν ειναι κατι εξαιρετικο μετα απο προσωπικη εμπειρια.

Δεν ειμαι σιγουρος ομως οτι ειναι αυτη.
Ειμαι και κάποια χιλιομετρα μακρυά............


ΥΓ: Αν ειναι επιταχυνε την επιστροφη σου για κανα δυο ωριτσες να πετυχεις την Λιντα........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
[size=10pt][size=10pt]Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού ![/size][/size]
Αν το αντικαταστουσαμε με "γυνης" ?

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ΥΓ: οσο γινεται γυνή και σοφή............

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ2: Ελπιζω να μην διαβασουν το post πολλες γυναικες.
:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Αν το αντικαταστουσαμε με "γυνης" ?
ΥΓ: οσο γινεται γυνή και σοφή......
Στην συγκεκριμένη περίπτωση η υπότροπη βαριεστημένη γυνή Νίνα-Κασσάνδρας εισέπραξε αδίκως το 50ευρω από τον συναγωνιστή.Κατά τας γραφάς του πάντα.
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
>:( :pipa1: >:( >:( μιλαμε για πολλη βαρεμαρα
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
βόλτα πάλι στο Βουλιαγμένης 83,εντάξει είχε κόσμο (έκανα κάλυψη-απόκρυψη έφυγα και πήγα όταν ψιλο-άδειασε).
Γνωστό μωρό Λίντα, σίγουρη είσοδος στο δωμάτιο (πεντακάθαρο με όλα τα χρειώδη). Περίμενα λιγάκι όταν μπαίνει λέει
έκανα μπάνιο (της λέω και εγώ- όντως αφρόλουτρα-κολόνια λολ). Ε ξεκινάμε, τέλεια προκαταρκτικά επαναλαμβάνω από εποχή Μιλένας είχα να δω τέτοια (ή σε πολύ λίγα μαγαζιά, τα συγκρίνω με περιποίηση στριπ που ούτως ή άλλως το μόνο που προσφέρουν είναι αυτό). Στάσεις, φαντασία (στο τσακ να τελειώσει- ένιωσα κάτι υγρά λολ- αν και με σταμάτησε δεν ήθελε). Α, πάτε καλύτερα Σπύρου Πάτση ή Λέλας νομίζω εκεί συχνάζει να έχουμε Βουλιαγμένης καβάτζα!! 
 

Επισκέπτης
μολις γυρισα απο κασσανδρας 3 πανω (stoudio 2) ηατν η νινα πολυ καλη σε ενφανιση αλλα απο υπηρεσιες μαυρο δεν θα με ξαναδει ειναι η δευτερη φορα που βαριεται...........
πηγες στα στουντιο της αλυσιδας με σημα το σκουπακι & δεν χτυπησες την μαριαννα ρε παιχτη???δεν μελετας καλα..
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Bασει προγραμματος η Λιζα.

Αν ειναι αυτη που δουλευε και Κωνσταντινουπολεως 94 κλπ, δεν ειναι κατι εξαιρετικο μετα απο προσωπικη εμπειρια.

Δεν ειμαι σιγουρος ομως οτι ειναι αυτη.
Ειμαι και κάποια χιλιομετρα μακρυά............


ΥΓ: Αν ειναι επιταχυνε την επιστροφη σου για κανα δυο ωριτσες να πετυχεις την Λιντα........
Ωραιος! σε ευχαριστω.
μολις γυρισα. δεν προλαβα λιντα με τιποτα
ειναι αυτη για την οποια διαβαζω ολα τα καλα;
δουλευει και σπυρου πατση αυτη που λεω!

 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Tην Ιουλια που ειναι τωρα στο Φραντζη την εχει παρει κανεις......ειναι πανεμορφο το μικρο αλλα τι να λεει μεσα?
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
πηγες στα στουντιο της αλυσιδας με σημα το σκουπακι & δεν χτυπησες την μαριαννα ρε παιχτη???δεν μελετας καλα..
αφιερωμενο στην λιτσαρα!



Υ.Γ μην με βρισετε. βαριομουν να το κανω καλυτερο. ειμαι και κουρασμενος!  :grin:
 

Συνημμένα

  • avatar_72840 1.jpg
    avatar_72840 1.jpg
    28,4 KB · Εμφανίσεις: 21

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Μπραβο καλλιτεχνη, αμεσος!
Κα Λιτσα, υιοθετησε το.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Συμφωνα με το προγραμμα αυριο το πρωι η Εμμανουελα θα ειναι και στο Κων/πολεως 61 και στο Δροσ 95, τελικα δεν μας λετε κατα που να παμε αν μας βγαλει ο δρομος κι ο καυσωνας?

Για την Βιβιαν στο Φυλης 104 εχει καποιος γνωμη?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Συμφωνα με το προγραμμα αυριο το πρωι η Εμμανουελα θα ειναι και στο Κων/πολεως 61 και στο Δροσ 95, τελικα δεν μας λετε κατα που να παμε αν μας βγαλει ο δρομος κι ο καυσωνας?

Για την Βιβιαν στο Φυλης 104 εχει καποιος γνωμη?
Κανονικα καθε Τριτη πρωι ειναι στο Δροσ.95!!! Τωρα δεν ξερω αν εχει γινει καποιο μπερδεμα ή αν θα ειναι τελικα στο Κων/λεως 61!!!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Εκτος κι αν παμε την Τεταρτη στο Δροσ 95 να δουμε την Φλόρα
(καινούρια μικρή ρουμάνα), οπως ψηστικα μας προειδοποιει στο προγραμμα το στουντιο!

Η στο Κροκεων θυμαμαι η Ελλη εκανε ντεμπουτο με την παραθεση...νεο αστερακι απο την Ιταλια!
τρελλιενομαι με αυτες τις μινι περιγραφες.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Συμφωνα με το προγραμμα αυριο το πρωι η Εμμανουελα θα ειναι και στο Κων/πολεως 61 και στο Δροσ 95, τελικα δεν μας λετε κατα που να παμε αν μας βγαλει ο δρομος κι ο καυσωνας?

Για την Βιβιαν στο Φυλης 104 εχει καποιος γνωμη?
τριτη πρωη ειναι η σταθερη της βαρδια στο Δροσοπουλου 95. Στο Κων/λεως 61 εχει γινει καποιο λαθος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom