Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.759
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Ινδιανε μου τι ειπες τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το Μαρινακι ηταν μοντελο μοντελο Α κατηγοριας.......καμια σχεση με την Κατερινα!!!Οχι οτι ειναι καμια ασχημη η Κατερινα βεβαια αλλα σε καμια περιπτωση δεν φτανει τη Μαρινα!!!



Wonderful  η Τζινα απο θεμα υπηρεσιων και σωματος την παιζει στα ισα (στο σερβις την ξεπερναει)!!!Τωρα για τα αλλα μελαχρινα που εχει φερει ο Κυρ Βασιλης δεν ξερω τι λενε!!!
ok ευχαριστώ
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
φίλοι συναγωνιστές για την Ευα που  :knockinb: βρίσκεται στο Μ.Αλεξανδρου 133 εχουμε κριτικές??
ειανι αυτή απο Πιπίνου?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
φαντάζεσαι ή την έχεις παρτουζώσει με κανέναν :2funny: :2funny:

δεν εχει τυχει μεχρι τωρα


Η Μαρίνα είχε πιο στεγνό σώμα πιο μοντελέ.για τον κώλο συμφωνω απολύτως.Τέτοια τρύπα πιστεύω δεν θα ξαναβρεθεί σε στούντιο :rockon: :rockon: 

και οχι μονο σωμα

ειχε και πολυ καβλοφατσα.
ειδικα μετα απο cif ηταν το κατι αλλο.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
A σου ζηταγε και εσενα γιαουρτακι στην συναντηση koko !!
H Γκαβλοφατσα !!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
φίλοι συναγωνιστές για την Ευα που  :knockinb: βρίσκεται στο Μ.Αλεξανδρου 133 εχουμε κριτικές??
ειανι αυτή απο Πιπίνου?
Νομιζω οτι καποιος ξαναρωτησε τις προαλλες!!!Οχι δεν ειναι αυτη!!!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Έχει ανοίξει πλέον η σελίδα...

Ναι, το είδα ευτυχώς..!
Επειδή σκέφτομαι να κατέβω αύριο Αθήνα, έχετε να μου προτείνετε κάποια ομορφούλα με βυζάρες..;
Μέχρι τώρα έχω πάρει την Κάρολαϊν κ την Μόνικα τη Σλοβάκα.. Α, πέρσι είχα πάρει κ την Μάντυ στη Σαλονίκη (αυτή δεν είναι όμορφη, αλλά έχει καλό σώμα).. Έχετε να προτείνετε κάποια άλλη σ' αυτό το στυλ, σωματότυπο..;
Ξέρω ότι υπάρχει κι άλλο θρεντ για βυζοπούλες, αλλά εκεί μιλάνε μόνο για μεγαλύτερα μεγέθη, από 4αρια κ πάνω..
Η μόνη άλλη που μ' αρέσει απ' τις φωτο στο Αθενς λέιντις είναι η Στεφανία η Γερμανίδα.. Τί λέει αυτή..;
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Ναι, το είδα ευτυχώς..!
Επειδή σκέφτομαι να κατέβω αύριο Αθήνα, έχετε να μου προτείνετε κάποια ομορφούλα με βυζάρες..;
Μέχρι τώρα έχω πάρει την Κάρολαϊν κ την Μόνικα τη Σλοβάκα.. Α, πέρσι είχα πάρει κ την Μάντυ στη Σαλονίκη (αυτή δεν είναι όμορφη, αλλά έχει καλό σώμα).. Έχετε να προτείνετε κάποια άλλη σ' αυτό το στυλ, σωματότυπο..;
Ξέρω ότι υπάρχει κι άλλο θρεντ για βυζοπούλες, αλλά εκεί μιλάνε μόνο για μεγαλύτερα μεγέθη, από 4αρια κ πάνω..
Η μόνη άλλη που μ' αρέσει απ' τις φωτο στο Αθενς λέιντις είναι η Στεφανία η Γερμανίδα.. Τί λέει αυτή..;
Η Στεφάνια είναι λίγο μεγάλη κ δεν θα έλεγα πως είναι κ ιδιαίτερα  όμορφη.( προσωπική γνώμη)
Στην περιγραφή που λες θα έλεγα να δοκιμάσεις την βανέασσα από Πειραιώς 193 κ Κηφισού 30 .Από εμφάνιση είναι κορυφή από υπηρεσίες λίγο χαμηλές αλλά αυτά είναι γούστα της κοπέλας . Θα σου έλεγα κ Σαμπρίνα από Αντιόχειας 64 αλλά μάλλον έχει φύγει για διακοπές κ είναι λίγο πιο στρουμπουλή .
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
εάν ψάχνεις πάντως για  εμφάνιση στυλ καρολαιν δοκίμασε πένυ, λίγο στο πρόσωπο χάνει αλλά γουστάρει αυτό που κάνει κ σε φτιάχνει.
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Και για να μην δημιουργώ αλλά και ναλύνω απορίες... είνι η ευα του Αθανασίας 3, με καλές απ ότι είδα κριτικές, είναι και κων/λεως80 και Μ.Αλεξάνδρου 133. απ τις φωτγραφίες που είδα, είναι αυ΄τη.. μάλλον θα περάσω ύριο πρωί οπότε και θα ακολουθήσει σχετική κριτική...

Νομιζω οτι καποιος ξαναρωτησε τις προαλλες!!!Οχι δεν ειναι αυτη!!!
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Στο Κασσάνδρας 6 δεν δουλέυει η μονικα όπως έχει αναρτηθεί αλλά ένα ξανθο, μην τρέχει κανείς τζάμπα...
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ποια η γνωμη σας ρε παιδια για την τζανιν απο βριλλησου 57
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Η Στεφάνια είναι λίγο μεγάλη κ δεν θα έλεγα πως είναι κ ιδιαίτερα  όμορφη.( προσωπική γνώμη)
Στην περιγραφή που λες θα έλεγα να δοκιμάσεις την βανέασσα από Πειραιώς 193 κ Κηφισού 30 .Από εμφάνιση είναι κορυφή από υπηρεσίες λίγο χαμηλές αλλά αυτά είναι γούστα της κοπέλας . Θα σου έλεγα κ Σαμπρίνα από Αντιόχειας 64 αλλά μάλλον έχει φύγει για διακοπές κ είναι λίγο πιο στρουμπουλή .

Ναι, όντως πρέπει να 'ναι λίγο μεγάλη, αλλά στις φωτο δε φαίνεται το πρόσωπο, οπότε δεν ήξερα πως είναι από κοντά.. Τη Βανέσσα την είχα δει κι εγώ στις φωτο κι είδα ότι έχει ωραίο σώμα, αλλά φοράει εσωρουχο κ δεν μπορώ να δω το στήθος της.. Καλό φαίνεται πάντως..
Η Πέννυ που είπες που δουλεύει..;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
H  Πεννυ δουλευει  Βριλησσου 36  και Κων/ πολεως 80
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Ναι, όντως πρέπει να 'ναι λίγο μεγάλη, αλλά στις φωτο δε φαίνεται το πρόσωπο, οπότε δεν ήξερα πως είναι από κοντά.. Τη Βανέσσα την είχα δει κι εγώ στις φωτο κι είδα ότι έχει ωραίο σώμα, αλλά φοράει εσωρουχο κ δεν μπορώ να δω το στήθος της.. Καλό φαίνεται πάντως..
Η Πέννυ που είπες που δουλεύει..;
το προγραμμα της θα το βρεις στο σαιτ που αναφερεις πιο πανω
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom