Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

vavel84

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
36
Like
2
Πόντοι
11
Λουίζα δάσκαλε από τη Γερμανική αλυσίδα Τριγγέτας-Συγγρού-Ισμήνης!
Απορώ πως δεν έχει μιλήσει κανείς για αυτόν κορίτσαρο!
Πολύ όμορφη κοπέλα!
Πιάτσας πως και δεν της έχεις επισκεφτεί ή δει καθόλου?  :think:
εχω δει πως για καποιες δεν μιλανε καθολου ή σχδόν καθόλου όπως είπα και χθες για τη Φριντα.Αυτη που λες μα αξιζει πραγματικά?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Λουίζα δάσκαλε από τη Γερμανική αλυσίδα Τριγγέτας-Συγγρού-Ισμήνης!
Απορώ πως δεν έχει μιλήσει κανείς για αυτόν κορίτσαρο!
Πολύ όμορφη κοπέλα!
Πιάτσας πως και δεν της έχεις επισκεφτεί ή δει καθόλου?  :think:
Την εχω δει μπολικες φορες!
Εχει οργωσει ολα τα στουντιο της Αθηνας σαν Μπρεντα(ρουμανα) αλλα δεν εχει στεριωσει πουθενα!
Ομορφη παρουσια αλλα γλυκαναλατη για τα γουστα μου!Απο αυτες που δεν ειναι ουτε κρυο ουτε ζεστη!Το χειροτερο μου :-
Βαρεμααααρα!!
Θα ξαναπηγαινες?
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
εχω δει πως για καποιες δεν μιλανε καθολου ή σχδόν καθόλου όπως είπα και χθες για τη Φριντα.Αυτη που λες μα αξιζει πραγματικά?

Ουγγαρέζα δηλώνει αλλά μιλάει πολύ καλά Ελληνικά και είναι και παιχνιδιάρα στο λόγο της!
Τώρα από που κατέχει η σκούφια της πραγματικά αγνοώ!
Σε ομορφιά είναι στα ίδια πρότυπα με Κάρολαιν αλλά με πολύ καλύτερο πρόσωπο, πιο όμορφο και πιο γλυκό!
Εντός του δωματίου ένα 6-7 διότι δεν φημίζομαι για την ελαστικότητα μου!
Ξεπέτα πάντως δεν ήταν!
Έκατσε και μου έκανε τα χατήρια!
Ίσως διότι από πριν τα είχα χώσει στην τσα2 και μου την έφερε πριν μπω στο δωμάτιο ώστε να τα κανονίσω μαζί της διότι φοβόμουν μην είναι στυλ Σάρας και Βικτώριας που είναι όλο μη και μου και για κλωτσιές!
Εμένα μια χαρά μου φέρθηκε!
Αλλά κυρίως αυτό που αξίζει είναι η ομορφιά της, το ύψος, το φυσικό 2-2,5 στήθος και αυτός ο απίστευτος κώλος που δεν χόρταινα να τον χουφτώνω!
Μου έκανε παράπονο για τις τρίχες 3 ημερών οπότε φροντίστε να είστε τελείως ξυρισμένοι κάτω διότι της αρέσει!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
εχω δει πως για καποιες δεν μιλανε καθολου ή σχδόν καθόλου όπως είπα και χθες για τη Φριντα.Αυτη που λες μα αξιζει πραγματικά?
Αν αναφερεσαι σε εμενα για το Φριντακι εχω ανεβασει κριτικη!Φοβερο vfm..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πριν απο λιγο..
Παρασιου 36
Βρε βρε τι εκπληξη :grin: :grin:
Τζεσσικα λοιπον η οποια αυτοπαρουσιαστηκε κι αρχισε να μου αραδιαζει τα προγραμματα 40 το απλο κλπ!
Της λεω με 30 γινεται?Μου λεει οχι!
Οκ της κανω και παω να φυγω...περιμενε μου κανει..ΓΙΝΕΤΑΙ!!
Ενταξει της λεω παω να παρω λεφτα κι ερχομαι
making-fun-054.GIF

Να πεις οτι δεν στο ειχα πει βρε Τζεσσικα!!Βρισκεσαι σε καλο δρομο..
www.bourdela.tv/content/view/483/224#jreview_14468]http://www.bourdela.tv/content/view/483/224#jreview_14468[/url]

εύγε πιάτσα αγόρι μου!Εύγε!Και 30 θα το κάνουνε καί απόδειξη θα μας κόβουνε για να έχουμε και εμείς κάποιο κέρδος!
 

vavel84

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
36
Like
2
Πόντοι
11
Ουγγαρέζα δηλώνει αλλά μιλάει πολύ καλά Ελληνικά και είναι και παιχνιδιάρα στο λόγο της!
Τώρα από που κατέχει η σκούφια της πραγματικά αγνοώ!
Σε ομορφιά είναι στα ίδια πρότυπα με Κάρολαιν αλλά με πολύ καλύτερο πρόσωπο, πιο όμορφο και πιο γλυκό!
Εντός του δωματίου ένα 6-7 διότι δεν φημίζομαι για την ελαστικότητα μου!
Ξεπέτα πάντως δεν ήταν!
Έκατσε και μου έκανε τα χατήρια!
Ίσως διότι από πριν τα είχα χώσει στην τσα2 και μου την έφερε πριν μπω στο δωμάτιο ώστε να τα κανονίσω μαζί της διότι φοβόμουν μην είναι στυλ Σάρας και Βικτώριας που είναι όλο μη και μου και για κλωτσιές!
Εμένα μια χαρά μου φέρθηκε!
Αλλά κυρίως αυτό που αξίζει είναι η ομορφιά της, το ύψος, το φυσικό 2-2,5 στήθος και αυτός ο απίστευτος κώλος που δεν χόρταινα να τον χουφτώνω!
Μου έκανε παράπονο για τις τρίχες 3 ημερών οπότε φροντίστε να είστε τελείως ξυρισμένοι κάτω διότι της αρέσει!
Αυτά ειναι!Οποτε αξιζει μονο αμα ομως σταθει στο διαβα μου δεν το κυνηγαω.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Την εχω δει μπολικες φορες!
Εχει οργωσει ολα τα στουντιο της Αθηνας σαν Μπρεντα(ρουμανα) αλλα δεν εχει στεριωσει πουθενα!
Ομορφη παρουσια αλλα γλυκαναλατη για τα γουστα μου!Απο αυτες που δεν ειναι ουτε κρυο ουτε ζεστη!Το χειροτερο μου :-
Βαρεμααααρα!!
Θα ξαναπηγαινες?

Καλά είπα εγώ ότι δεν έπαιζε να μην την ήξερες!
Επιπλέον και εγώ δεν το έχαψα για το Ουγγαρέζα αλλά δύσκολο να ξέρεις!
Είπα και θα το ξαναπώ! Η κοπέλα αξίζει για την ομορφιά της!
Σίγουρα από Κάρολαιν και Βικτώρια και την καινούργια τη Τζούλια, γνώμη μου αλλά είναι μακράν καλύτερη σε εμφάνιση!
Πιστέυω να συμφωνείς!
Τώρα ότι είναι γλυκανάλατη, ναι, έχεις δίκιο αλλά φίλε μου πιάτσας είμαι μικρός σε ηλικία εγώ και κάτι τέτοια μου αρέσουν!
Ζουζουνοκαταστάσεις! Οπότε ναι, θα την ξαναέβλεπα!
Για μένα μαζί με Πένυ και Σαμάνθα από Φραντζή 47 παλιά μπήκε στην τριάδα μου!
 

vavel84

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
36
Like
2
Πόντοι
11
Αν αναφερεσαι σε εμενα για το Φριντακι εχω ανεβασει κριτικη!Φοβερο vfm..
Δεν λεω για σενα αλλα για το οτι σε καποια στουντιο περιμενις αναμονη και αναρωτισεσαι πως και δεν υπαρχουν αναφορες εδω μεσα για τη καθε κοπελα.Την αλλη φορα περασα απο πειραιως 193 και βαρέθηκα να περιμενω να δω τη κοπελα. :S
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Δεν λεω για σενα αλλα για το οτι σε καποια στουντιο περιμενις αναμονη και αναρωτισεσαι πως και δεν υπαρχουν αναφορες εδω μεσα για τη καθε κοπελα.Την αλλη φορα περασα απο πειραιως 193 και βαρέθηκα να περιμενω να δω τη κοπελα. :S
κοιτα. δεν ειναι και ΟΛΟΙ γραμμενοι εδω...
εγω προσωπικα δεν εχω παει στην φριντα. την εχω δει αλλα ακομα δεν εχω παει. μηπως δεν εχεις ψαξει αρκετα...;
γιατι εγω θυμαμαι πολλους να εχουν γραψει πολυ καλα λογια στο site και εχει ακουστει το ονομα της. εχει και thread εδω περα.. ;)
 

vavel84

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
36
Like
2
Πόντοι
11
κοιτα. δεν ειναι και ΟΛΟΙ γραμμενοι εδω...
εγω προσωπικα δεν εχω παει στην φριντα. την εχω δει αλλα ακομα δεν εχω παει. μηπως δεν εχεις ψαξει αρκετα...;
γιατι εγω θυμαμαι πολλους να εχουν γραψει πολυ καλα λογια στο site και εχει ακουστει το ονομα της. εχει και thread εδω περα.. ;)
Σε αυτο εχεις δικιο μαν  :S Δεν ειναι ολοι γραμμενοι  η δεν γραφουν οπως εκανα εγω στη αρχη.τα ειχα διαβασει ετσι θα πηγαινα χωρις πληροφορις?
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
κοιτα. δεν ειναι και ΟΛΟΙ γραμμενοι εδω...
εγω προσωπικα δεν εχω παει στην φριντα. την εχω δει αλλα ακομα δεν εχω παει. μηπως δεν εχεις ψαξει αρκετα...;
γιατι εγω θυμαμαι πολλους να εχουν γραψει πολυ καλα λογια στο site και εχει ακουστει το ονομα της. εχει και thread εδω περα.. ;)
πεστα ετσι :rockon: :rockon:αφουεμεις τα τιμαμε τα κοριτσοπουλα
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Καλά είπα εγώ ότι δεν έπαιζε να μην την ήξερες!
Επιπλέον και εγώ δεν το έχαψα για το Ουγγαρέζα αλλά δύσκολο να ξέρεις!
Είπα και θα το ξαναπώ! Η κοπέλα αξίζει για την ομορφιά της!
Σίγουρα από Κάρολαιν και Βικτώρια και την καινούργια τη Τζούλια, γνώμη μου αλλά είναι μακράν καλύτερη σε εμφάνιση!
Πιστέυω να συμφωνείς!
Τώρα ότι είναι γλυκανάλατη, ναι, έχεις δίκιο αλλά φίλε μου πιάτσας είμαι μικρός σε ηλικία εγώ και κάτι τέτοια μου αρέσουν!
Ζουζουνοκαταστάσεις! Οπότε ναι, θα την ξαναέβλεπα!
Για μένα μαζί με Πένυ και Σαμάνθα από Φραντζή 47 παλιά μπήκε στην τριάδα μου!
Τον κοβω πως εμεις οι δυο μονο για την Πενυ θα συμφωνησουμε  :thumbsup:
Σε ολα τα αλλα διαφωνω..η Καρολαιν ειναι απο τα μουνια που σπανια ερχονται στα μερη μας αλλα ειναι παλτο απο τα λιγα(μου εκοψε και δεν δοκιμασα),η Τζουλια μου αρεσε αλλα οταν η αλλη απο τα 250αρια πεφτει στο 50αρικο δεν μπαινω στην διαδικασια να δοκιμασω(θα το κλαψω το 50ρικο ειμαι σιγουρος :-)η Βικτωρια δεν μου λεει το παραμικρο το ιδιο και η Σαμανθα παλιοτερα(δοκιμασα αλλα δεν ταιριαξαμε...κουτσουρο με καλο pr κατα την ταπεινη μου αποψη)!
Ας το αφησουμε δεν θα βγαλουμε ακρη  :)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Τον κοβω πως εμεις οι δυο μονο για την Πενυ θα συμφωνησουμε  :thumbsup:
Σε ολα τα αλλα διαφωνω..η Καρολαιν ειναι απο τα μουνια που σπανια ερχονται στα μερη μας αλλα ειναι παλτο απο τα λιγα(μου εκοψε και δεν δοκιμασα),η Τζουλια μου αρεσε αλλα οταν η αλλη απο τα 250αρια πεφτει στο 50αρικο δεν μπαινω στην διαδικασια να δοκιμασω(θα το κλαψω το 50ρικο ειμαι σιγουρος :-)η Βικτωρια δεν μου λεει το παραμικρο το ιδιο και η Σαμανθα παλιοτερα(δοκιμασα αλλα δεν ταιριαξαμε...κουτσουρο με καλο pr κατα την ταπεινη μου αποψη)!
Ας το αφησουμε δεν θα βγαλουμε ακρη  :)

:2funny: :2funny: :2funny:
Οπότε στην Πενούλα αγγαζέ μαζί το Σεπτέμβριο και να παίζει το Alors on Dance!
Οι άλλες ουστ όλες!  ;) :cheesy: :grin: :2funny:

Τζούλια δεν μου άρεσε ιδιαίτερα και συμφωνώ για αυτό που λες αλλά ο δάσκαλος πέρασε ωραία!
Βικτώρια όμορφη αλλά δεν κάνει για αυτή τη δουλειά!
Κάρολαιν δοκίμασα και μου άρεσε αλλά ως εκεί! Την έχω δει 3 φορές έξω σε μαγαζί στην παραλία και με χάλασε η σκυλόφατσα της και το γεγονός ότι υπό το φως του ηλίου ψιλοτραβελοφέρνει!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Την εχω δει μπολικες φορες!
Εχει οργωσει ολα τα στουντιο της Αθηνας σαν Μπρεντα(ρουμανα) αλλα δεν εχει στεριωσει πουθενα!
Ομορφη παρουσια αλλα γλυκαναλατη για τα γουστα μου!Απο αυτες που δεν ειναι ουτε κρυο ουτε ζεστη!Το χειροτερο μου :-
Βαρεμααααρα!!
Θα ξαναπηγαινες?
καλο μασαζακι εκανε αυτη η μπρεντα.εγλυφε με τη γλωσσα πλατη κλπ,ωραια κολπα. κατα τα αλλα αδιαφορη περιπτωση οπως λεει ο πιατσας.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Προ μίας ώρας η κίνηση στα studio της Αχαρνών με τα εξής αποτελέσματα να αναφέρονται:

α) Αχαρνών 85: Αφού έχω ξεχάσει το νούμερο και ψάχνω από το 80-180+ το βρίσκω δίπλα σε οβελιστήριο τρόπον τινά με γραία και νεανία να κάθονται και να συζητάνε περί ανέμων και υδάτων απ'έξω. Ανεβαίνω τα σκαλάκια και ανταμώνω με τη Ρίτα. Στουντιακή πρεμιέρα τουλάχιστον στο συγκεκριμένο. 30 ευρώ αρχική τιμή, 3 προγράμματα με το 2ο στα 50 να προσφέρει διευρυμένες υπηρεσίες και στα 80 το φουλ. Προσωπικά, δε σφάξανε, αλλά για λάτρεις του extreme bbw συστήνεται ανεπιφύλακτα! Η 2τσα πιθανόν Ρωσσίδα με βαμμένο ξανθό μαλλί κοντό, δε ρώτησα αν προσφέρεται η ιδία.

β) Αχαρνών 106 (μαζί με τυχαίο συναγωνιστή): Melodie d'amour chantait le coeur d'Emmanuelle (ακολουθεί σύνδεσμος). Επίσης πρεμιέρα στο συγκεκριμένο η Εμμανουέλα! Αρκετά καλή παρουσία θεωρώ μελαχροινή, μακρύ μαλλί σπαστό, συμπαθητικό στήθος και γλυκειά φατσούλα αρχική τιμή στα 30, 50 με περισσότερες υπηρεσίες και φουλ στα 80 χωρίς πρωκτικό. Η όλη προηγούμενη πεζοπορία, η κούραση και το σχετικά βαριεστημένο σαλόνι με απέτρεψαν απ'το να περάσω αλλά επιφυλάσσομαι για το μέλλον.

Αυτά τα ολίγα!

 

underexposed321

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
48
Like
0
Πόντοι
80
Παιδια σε χτεσινη μινι τσαρκα, περασα απτο στουντιο στην Ιερα Οδο και ρωτησα τι παιζει και ειναι κλειστο και μου ειπαν οτι ανοιγει απο τις 5 το απογευμα καθως το πρωι κανουν εργασιες πανω και εχει πολυ θορυβο και για αυτο δεν ανοιγουν! Ηταν η Ναταλι οπως μου ειπε η τσατσα, μετρια προς ωραια σε γενικες γραμμες!  :kissass:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ολη αυτή η κουβέντα
γίνεται για τη... Μπρέντα ?
τα δευτερο-τριτο-υπόλοιπα ?
για να μη πω κατάλοιπα
που είναι Λουίζα τώρα
μπας και περασει η μπόρα ?

ίσα ρε μόρτες έλεος
σιγά τον πολυέλαιος

Οπως ο Πιάτσας προελάλησε
παντού αυτή παρέλασε
μα όπου κι αν αγωνίστηκε
μηδενικό βαφτίστηκε

Στα Αχτουνγκ-μπιτενάδικα
που είναι ξεπετάδικα
δεν είναι τώρα άδικα. ;)





 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια σε χτεσινη μινι τσαρκα, περασα απτο στουντιο στην Ιερα Οδο και ρωτησα τι παιζει και ειναι κλειστο και μου ειπαν οτι ανοιγει απο τις 5 το απογευμα καθως το πρωι κανουν εργασιες πανω και εχει πολυ θορυβο και για αυτο δεν ανοιγουν! Ηταν η Ναταλι οπως μου ειπε η τσατσα, μετρια προς ωραια σε γενικες γραμμες!  :kissass:
Ανοιγουν οταν νυχτωνει για να φενετε και η ταμπελαραααα :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom