Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Μια παρατήρηση για την κα Λίτσα που για τα προγράμματα που γράφει τουλάχιστον σήμερα τα μισά ήτανε λάθος στις απογευματινές βάρδιες.Πήγα για Ρωξάνη στο Κασσάνδρας 6 και πέτυχα Νίνα και Λίνα,στο 4 πάνω αντί για Νίνα ήτανε η Άννα και το 4 κάτω κλειστό.Λίγο προσοχή για να μην κάνουμε τσάμπα βόλτες γιατί το κάρο καίει σούπερ αμόλυβδη και είναι ακριβή. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Τελικά πήρα Νίνα.Ωραίο μωρό κοντούλα με σιλικονάτα βυζιά αλλά μέτρια πράγματα στο δωμάτιο.Και κάτι άλλο κυρια Λίτσα,στο δωμάτιο του 6 που μπήκα έχετε βάλει κάτι λάμπες 0,1 watt και δεν βλέπεις τη μύτη σου!!!!!!!!!!!!!!Εκανα 2-3 λεπτά να βρω την κρεμάστρα. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Καλα Τρελλο δεν ειναι μην σκισουμε και τις κυλοτες μας !!!
Απλα εχει καλο σωμα ,απο φατσα μια απο τα ιδια !!
Και ειναι και κακομαθημενη ακου εκει θελει και extra 100 για το κουλουρι ?????

100 εξτρά για το πρωκτικό  :new_shocked:
Ημαρτον  :priest:
Μαύρο από μένα  :birdman:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Για κοίτα ρε μιά μούρη
που θέλει κι έξτρα για κουλούρι
τουλάχιστον κερνάει μερέντα
ή μήπως πρεπει να χεις ρέντα ?


-Πάντως εγώ τα 100 εξτρά τα δίνω, με συμφωνία να της βάλω μετά βουλοκέρι στο κολοτρυπίδι και να το έχω αποκλειστική χρήση όποτε γουστάρω !

 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Χτεσινοβραδυνη (πριν τις 23.00) βολτα:

Κασσανδρας 3 κατω: Ο σκυλος Σαντρα!!!

Κων/λεως 80: Μια καστανοξανθη μετριοτητα.....δεν θυμαμαι ονομα!!!

Κων/λεως 94: Σαντρα!!!Πολυ μακρια απο τα γουστα μου, ξανθια με καλο προσωπο αλλα με αρκετα περιττα κιλα!!!

Κροκεων 6: Νατασσα η Σερβα!!!Πρωτη φορα στο μαγαζι και πρωτη φορα που βλεπω την κοπελα!!!Πολυ συμπαθητικη η Νατασσα με πολυ ορεξη και χαμογελο!!!Για εμενα μετρανε πολυ αυτα!Τωρα τα υπολοιπα ειναι γουστα!!!Το μαγαζι παντως ειναι απο τα πιο ομορφα της Αθηνας!!!

Δροσοπουλου 95: Τερεζα!!!Φοβερος πατος η κοπελα αλλα μεχρι εκει!!!Και αυτη με πολυ ορεξη.....ο Βασιλης εδωσε παλι ρεσιταλ στο σαλονι!!!

Δροσοπουλου 97: Καλυτερα να μη μας ανοιγαν γιατι μολις βγηκαν οι κοπελες στο σαλονι φωναξα τη μαμα μου!! :tooth:
Σαντρα και μια αλλη......μιλαμε για τα μπαζα.......προς στιγμη νομιζα οτι μπηκαμε στο Θησεως 40!!! :2funny:
Η υπηρεσια παντως ευγενικη δεν λεω....δεν μας συνοδευσε ομως ως την πορτα, μαλλον θα ειχε βαρεθει απο τα ακυρα που θα πεφτανε συννεφο!!!

Βριλησσου 46: Σαμπρινα!!!Σε αλλα μαγαζια Καρολινα!!!

Βριλησσου 55: Ρομινα αμα σε ξαναδω ετσι ντυμενη θα φας ξυλιες στον κωλο!!! :2funny:
Με εκανες και εχασα τον υπνο μου χτες!!! :cum:




Υ.Γ. Ευνειδων 5 και Ιερα οδο 21: Αν δεν ανοιγετε την Κυρικη το βραδυ στον κοσμο ποτε εχετε σκοπο να ανοιξετε? :think:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.608
Πόντοι
19.505
Επισκέφτηκα το άρτι ανοιχθέν στούντιο Παρασίου 36. Παρουσιάστηκαν δύο κοπέλες άνευ τσατσάς, η Τζούλια και η Λάουρα. Δεν τις έχω ξαναδεί κάπου είναι φρέκσες στο επάγγελμα μάλλον (αυτό τουλάχιστον μου είπε η Λάουρα, ότι δουλεύει πρώτη φορά). Καθότι η Λάουρα μου θύμιζε μια φίλη-απωθημένο έδωσα άμεσα τα 40 ευρώ που ζήτησε για απλό (70 το 69 και 90 το ακά και 140 το φουλ!!!)και πέρασα στο ρυπαρό δωμάτιο που ήταν στρωμένο με καπότες και χαρτιά. Η Λάουρα ειναι μελαχρινή μάλλον αλβανίδα (αν και δηλώνει τσέχα) με μικρό βυζάκι ωραίο άσπρο τοπ και άσπρα ασορτί γαντάκια. Στο κρεβάτι not bad καλή πιπούλα άνεθυ @@ ιεραποστολικό με συμμετοχή πόδια στο ταβάνι. Σε γενικές γραμμές για σαράντα ευρώ πέρασα καλά. Μετά τις 6 δυο άλλες κοπέλες. Άντε πάτε να μας πείτε.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Επισκέφτηκα το άρτι ανοιχθέν στούντιο Παρασίου 36. Παρουσιάστηκαν δύο κοπέλες άνευ τσατσάς, η Τζούλια και η Λάουρα. Δεν τις έχω ξαναδεί κάπου είναι φρέκσες στο επάγγελμα μάλλον (αυτό τουλάχιστον μου είπε η Λάουρα, ότι δουλεύει πρώτη φορά). Καθότι η Λάουρα μου θύμιζε μια φίλη-απωθημένο έδωσα άμεσα τα 40 ευρώ που ζήτησε για απλό (70 το 69 και 90 το ακά και 140 το φουλ!!!)και πέρασα στο ρυπαρό δωμάτιο που ήταν στρωμένο με καπότες και χαρτιά. Η Λάουρα ειναι μελαχρινή μάλλον αλβανίδα (αν και δηλώνει τσέχα) με μικρό βυζάκι ωραίο άσπρο τοπ και άσπρα ασορτί γαντάκια. Στο κρεβάτι not bad καλή πιπούλα άνεθυ @@ ιεραποστολικό με συμμετοχή πόδια στο ταβάνι. Σε γενικές γραμμές για σαράντα ευρώ πέρασα καλά. Μετά τις 6 δυο άλλες κοπέλες. Άντε πάτε να μας πείτε.
Η Λαουρα ειναι η μελαχρινη ετσι?
Δεννομιζω να ειναι πρωταρα....απο καπου την ξερω αλλα δεν μπορω να θυμηθω απο που!!!Ποτε δεν ξεχνω προσωπα εγω..............ουτε κωλους!!! :tooth:
 

Επισκέπτης
Επισκέφτηκα το άρτι ανοιχθέν στούντιο Παρασίου 36. Παρουσιάστηκαν δύο κοπέλες άνευ τσατσάς, η Τζούλια και η Λάουρα. Δεν τις έχω ξαναδεί κάπου είναι φρέκσες στο επάγγελμα μάλλον (αυτό τουλάχιστον μου είπε η Λάουρα, ότι δουλεύει πρώτη φορά). Καθότι η Λάουρα μου θύμιζε μια φίλη-απωθημένο έδωσα άμεσα τα 40 ευρώ που ζήτησε για απλό (70 το 69 και 90 το ακά και 140 το φουλ!!!)και πέρασα στο ρυπαρό δωμάτιο που ήταν στρωμένο με καπότες και χαρτιά. Η Λάουρα ειναι μελαχρινή μάλλον αλβανίδα (αν και δηλώνει τσέχα) με μικρό βυζάκι ωραίο άσπρο τοπ και άσπρα ασορτί γαντάκια. Στο κρεβάτι not bad καλή πιπούλα άνεθυ @@ .. Άντε πάτε να μας πείτε.
40 ευρώ άνευ περιποίησης όρχεων στο ρυπαρό δωμάτιο: :referee: :referee: :referee:
Ούτε με σφαίρες...
Τα άλλα είναι για γέλια!.Τιμολόγιο  :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο..
Παρασιου 36
Βρε βρε τι εκπληξη :grin: :grin:
Τζεσσικα λοιπον η οποια αυτοπαρουσιαστηκε κι αρχισε να μου αραδιαζει τα προγραμματα 40 το απλο κλπ!
Της λεω με 30 γινεται?Μου λεει οχι!
Οκ της κανω και παω να φυγω...περιμενε μου κανει..ΓΙΝΕΤΑΙ!!
Ενταξει της λεω παω να παρω λεφτα κι ερχομαι
making-fun-054.GIF

Να πεις οτι δεν στο ειχα πει βρε Τζεσσικα!!Βρισκεσαι σε καλο δρομο..
www.bourdela.tv/content/view/483/224#jreview_14468]http://www.bourdela.tv/content/view/483/224#jreview_14468[/url]
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πριν απο λιγο..
Παρασιου 36
Βρε βρε τι εκπληξη :grin: :grin:
Τζεσσικα λοιπον η οποια αυτοπαρουσιαστηκε κι αρχισε να μου αραδιαζει τα προγραμματα 40 το απλο κλπ!
Της λεω με 30 γινεται?Μου λεει οχι!
Οκ της λεω και παω να φυγω...περιμενε μου κανει..ΓΙΝΕΤΑΙ!!
Ok της λεω παω να παρω λεφτα κι ερχομαι
making-fun-054.GIF

Να πεις οτι δεν στο ειχα πει βρε Τζεσσικα!!Βρισκεσαι σε καλο δρομο..
www.bourdela.tv/content/view/483/224#jreview_14468]http://www.bourdela.tv/content/view/483/224#jreview_14468[/url]
Παλοπαιδο !!! :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παιζουν τωρα:

Αθανασιας 3: Τζεσικα!!!

Αντιοχεις 64: Λαουρα!!!

Αριστομενιους 72: Αλεξια!!!

Βουρβαχη 19: Νικη!!!

Βριλησσου 46: Μαρινα!!!

Βριλησσου 36: Βανεσσα!!!

Στο 57 δεν το σηκωνουν!!!

Βριλησσου 55: Φριντα!!!

Θαρυπου 10: Μαρια!!!

Θησεως 35: Αννα!!!

Ιππωνακτος 14: Κλαουντια!!!

Κατεχακη 8: Ρανια!!!

Κεφ/νιας 75: Αγνη!!!

Κροκεων 8: Νατασσα Σερβα!!!

Κων/λεως 61: Τερεζα!!!

Κων/λεως 94: Σαντρα!!!

Λελας 35: Αλικη!!!

Λουκιανου 20: Λανα!!!Η γνωστη απο Κων/λεως και Βουρβαχη!!!

Παιωνιου 10: Λολιτα!!!

Πιπινου 118: Αφροδιτη!!! Το 107 εχει τηλ?

Χαλκιδικης 83: Δαφνη ακα Τζινα απο Καλυμνου!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πριν απο λιγο..
Παρασιου 36
Βρε βρε τι εκπληξη :grin: :grin:
Τζεσσικα λοιπον η οποια αυτοπαρουσιαστηκε κι αρχισε να μου αραδιαζει τα προγραμματα 40 το απλο κλπ!
Της λεω με 30 γινεται?Μου λεει οχι!
Οκ της κανω και παω να φυγω...περιμενε μου κανει..ΓΙΝΕΤΑΙ!!
Ενταξει της λεω παω να παρω λεφτα κι ερχομαι
making-fun-054.GIF

Να πεις οτι δεν στο ειχα πει βρε Τζεσσικα!!Βρισκεσαι σε καλο δρομο..
www.bourdela.tv/content/view/483/224#jreview_14468]http://www.bourdela.tv/content/view/483/224#jreview_14468[/url]
και να φανταστω οτι ακομα πηγαινεις ε?
η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο...!
ωραιος!
:grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εχουμε τιποτα καλο ?

Λουίζα δάσκαλε από τη Γερμανική αλυσίδα Τριγγέτας-Συγγρού-Ισμήνης!
Απορώ πως δεν έχει μιλήσει κανείς για αυτόν κορίτσαρο!
Πολύ όμορφη κοπέλα!
Πιάτσας πως και δεν της έχεις επισκεφτεί ή δει καθόλου?  :think:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Λουίζα δάσκαλε από τη Γερμανική αλυσίδα Τριγγέτας-Συγγρού-Ισμήνης!
Απορώ πως δεν έχει μιλήσει κανείς για αυτόν κορίτσαρο!
Πολύ όμορφη κοπέλα!
Πιάτσας πως και δεν της έχεις επισκεφτεί ή δει καθόλου?  :think:
ειναι ανατολικο βαλκανικος τυπος :dancing: :dancing: :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom