Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
:2funny: :2funny:
Ρε μπας και λες την Ελενη την "Αιγυπτια"?Αυτην ειχε στο προγραμμα για χθες!!
Για θυμισου καλυτερα  :grin:
Ναι αυτη ητανε!!! :think:
Μολις κοιταξα τις φωτο!!!Το ονομα Αννα που το βρηκα εγω? :idiot:
Σκετη παραπληροφορηση εχω γινει!!! :jerking:


Υ.Γ. Δεν στο'πα χτες οτι με εχει βαρεσει η αγαμια κατακεφαλα!!! :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ναι αυτη ητανε!!! :think:
Μολις κοιταξα τις φωτο!!!Το ονομα Αννα που το βρηκα εγω? :idiot:
Σκετη παραπληροφορηση εχω γινει!!! :jerking:


Υ.Γ. Δεν στο'πα χτες οτι με εχει βαρεσει η αγαμια κατακεφαλα!!! :2funny:
:2funny: :2funny:
Κουταλοκεφαλα σε εχει βαρεσει κι ουχι κατακεφαλα :2funny: :2funny:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα και καλο μηνα,

τωρα και μεχρι τις 5 το απογευμα στο μαγαζι θα βρισκεται η Αμαντα! :-*

( λογω μιας μικρης αδιαθεσιας της Τζεσικα, την αντικατεστησε η Αμαντα )
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μεσημεριανή τσάρκα με τον συνοδοιπόρο Pitsiriko1:

Αγίου Μελετίου 37: Βικυ. Ψηλή, αδύνατη καστανή κορασίδα. Ευγενική στο σαλόνι, ντυμένη με ριγέ κιτρινόμαυρο συνολακι, θύμιζε μελισούλα, όπως χαρακτηριστικά είπε η συμπαθέστατη υπηρεσία

Λελας Καραγιαννη 35: Η Ρωσίδα Νανσυ. Ρro-milf, Ξανθιά με σπαστά μαλια μέχρι τους ώμους, με μαύρο κοντό κομπινεζόν, που άφηνε να διαγραφτούν τα αξιοπρόσεκτα καπούλια της

Δροσοπουλου  97 : Κλειστόν

Δροσοπουλου  95 : Ήρα η Ταταρα. Μελαχρινή, νταρντάνα, με πλούσιο φυσικό στήθος, έντονα Ασιατικά χαρακτηριστικά. Καταθεσις.

Στάση για φαγητό, καφεδάκι και συνέχεια.

Δοξατου 2Α: Κλειστον.

Κροκεων 6: Τζουλια. Νεαρή μελαχρινή με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους. Χαμογελαστή, χωρίς κάτι το ιδιεταιρο χωρίς να είναι άσχημη.

Σπύρου Πατση 27: Καρμεν. Νεαρή νταρντάνα, μαύρα μακρυα μαλλιά, πλούσιο στήθος. Εργάζεται και στο Αγίου Μελετίου 37

Σπύρου Πατση 40: Σοφία. Νεαρή Ξανθιά, με μεγάλο της ατού το στήθος της, χωρίς αν είναι τεράστιο είναι αρκετα ελκυστικό. Την έχουμε δει και σε αρκετα άλλα studio, μεταξύ των οποίων Βριλησσου 60, Θησεως 365, Φυλής 104

Κασσάνδρας 4Β: Δυο κορίτσια : Η Τσεχα Ιρενα , αρκετα όμορφη παρουσία με πλούσιο στήθος, καστανά μαλλιά, ωραίο σώμα και η Λίνα mignion κοπέλα Ξανθιά με μακριά μαλλιά ιδιεταιρα ναζιάρα.

Κασσάνδρας 4Α: Η μελαχρινή καλλονή Λαουρα. Ντυμένη σε ένα δυκτιωτο σύνολο, που άφηνε να διαγραφούν τα πλούσιο φυσικό στήθος της, και η ωραία περιφέρεια της. Μαύρα μακριά μαλλιά, μου έφερε στο μυαλό αρκετα καλές αναμνήσεις….

Κασσάνδρας 6: Ρωξαννα. Μελαχρινή, νεαρή, την έβλεπα πρώτη φορά, δεν μου έκανε ιδιεταιρη εντύπωση, χωρίς να είναι άσχημη.

Κασσάνδρας 3Α : Νινα. Αρκετά γνωστή πλέον στον όμιλο. Καστανόξανθη, νεαρή αρκετα sexy παρουσία, τα δωμάτια γεμάτα, αρκετοί συναγωνιστές στην αναμονή.
Δεν θα αργήσει ο καιρός για την πιο στενή γνωριμία μας….

Κασσάνδρας 3Β: Χριστίνα. Εντυπωσιακή new entry παρουσία. Μελαχρινή, με ωραίο σώμα και αρμονικές καμπύλες. Ιδιεταιρα sexy στο σαλόνι, γλυκό χαμόγελο με αρκετές «υποσχέσεις¨. Στα υπ΄οψην

Χαλκιδικής 83: Νατάσσα με την πεταλούδα. Από τις πλέον γνωστές κοπέλες του χώρου. Δεν σας κουράζω με περισσότερα λόγια.

Κωνσταντινουπόλεως 61: Άλλη μια κοπέλα που δεν χρειάζεται συστάσεις. Βαλεντινα.

Κωνσταντινουπόλεως 94: Λίζα. Μελαχροινη, με σπαστά μακριά μαλλιά, έκφυλο βλέμμα, με λίγα παραπάνω κιλάκια συγκριτικά με την προηγουμένη φορά, που κάνουν ακόμα πιο επιθυμητή την περιφέρεια της. Αν και αρκετή ζέστη, ντυμένη με μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες…

Κωνσταντινουπόλεως 133: Λορενα. Κλασσική λατινα με πεταχτό κωλαρακι, μαύρα σγουρά μαλλια μελαμψο δέρμα. Όχι κάτι το αξιοπρόσεκτο.

Ελευθερίου Βενιζέλου 40: Τρία !!! κορίτσια. Η Βικτώρια, αρκετα μέτρια παρουσια καστανή χωρίς κάτι το ιδιεταιρο, η Έλενα η ομορφότερη από τις 3, μελαχρινή, σγουρά μαλλιά, φουλ πρόγραμμα, και η Κατερίνα κοντούλα, γεροδεμένη. Αρκετά αλλοπρόσαλλο σώμα.

Θησεως 365. Λανα. Η γνωστή milf από Βουρβαχη 19 και Κωνσταντινουπόλεως 61.Τωρα και εδώ.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πουθενα!!!Δεν θα δουλεψει τελικα η μουνιτσα σημερα!!!
Απο αυριο στο Κων/λεως 80!!!
αλλαξε? αφου ηταν να δουλευει σημερα...

γραψε λαθος τοτε!

[size=3pt]για ακομα μια φορα..[/size]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom