Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Η ζήτηση διαμορφώνει και τις τιμές,...!
Βλέπω το 30άρι στα στούντια να καθιερώνεται λίαν συντόμως !
Απο κεί και πέρα, αν σου κάνει παππάδες, διάκους, καντηλανάφτες και επισκόπους μέσα, τότε ας το πάρει το 50άρι.

Αλλά χωρίς ιδρωμένη φανέλα εγώ δεν ξαναδίνω 50ρι σε καμμία !



Ακου 150 και 200 ,... :2funny:
ατιμο internet. στην χειροτερη στιγμη κοπηκε. αντε ας ξανακανω τον κοπο να τα γραψω... :grin:

με εναν προχειρο υπολογισμο με τα ιδια λεφτα εχουμε τα εξης:
παιρνω την ιδια κοπελα 4 φορες και εχω περασει μαζι της 4Χ15=45 λεπτα!
αρα με τα ιδια λεφτα εχουμε 4 αντι για 2 εκτονωσεις και 15 λεπτα μινιμουμ παραπανω απο οτι προσφερει σε αυτο το προγραμμα!
βεβαια θα μου πεις οτι δεν ειναι φουλ προγραμμα...
ε και? 4 φορες δεν ειναι ασχημα... :grin:

βεβαια θα μου πεις οτι ειναι ελευθερη αγορα και ο καθενας οσα θελει ζηταει.
ναι αλλα μην μας κοροιδευουν κιολας... :idiot:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
...

βεβαια θα μου πεις οτι ειναι ελευθερη αγορα και ο καθενας οσα θελει ζηταει.
ναι αλλα μην μας κοροιδευουν κιολας... :idiot:

...όσα θέλει ζητάει και παίρνει 2 ή 4 ή 14 @@ !
Για μένα ΜΙΑ μόνο άξιζε τόσα λεφτά, αλλά κι αυτή όταν της το είχα συζητήσει, με απέτρεψε απο τέτοιο σενάριο (προς τιμήν της) ;)
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
...όσα θέλει ζητάει και παίρνει 2 ή 4 ή 14 @@ !
Για μένα ΜΙΑ μόνο άξιζε τόσα λεφτά, αλλά κι αυτή όταν της το είχα συζητήσει, με απέτρεψε απο τέτοιο σενάριο (προς τιμήν της) ;)
Πόσα ήθελε η κυρία?
 

Επισκέπτης
Kebaaap σ'αυτό το μαγαζί της ξεπετο-ψυχρο-τριγγετοαλυσίδας δεν είχες πάρει την Βικτώρια; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Άσ'το παιδάκι μου...τι το θες; Μαζοχιστής είσαι;
Πες μας για καμιά καλή ψησταριά στη Ηλιούπολη που να φτιάχνει κεμπααάπ!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ατιμο internet. στην χειροτερη στιγμη κοπηκε. αντε ας ξανακανω τον κοπο να τα γραψω... :grin:

με εναν προχειρο υπολογισμο με τα ιδια λεφτα εχουμε τα εξης:
παιρνω την ιδια κοπελα 4 φορες και εχω περασει μαζι της [size=15pt]4Χ15=45[/size] λεπτα!
αρα με τα ιδια λεφτα εχουμε 4 αντι για 2 εκτονωσεις και 15 λεπτα μινιμουμ παραπανω απο οτι προσφερει σε αυτο το προγραμμα!
βεβαια θα μου πεις οτι δεν ειναι φουλ προγραμμα...
ε και? 4 φορες δεν ειναι ασχημα... :grin:

Εάν μου επιτρέπεται, αγαπητέ, 4x15=60. Όχι ότι αυτό βέβαια αποτελεί τροχοπέδη στο συλλογισμό σας. Ευχαριστώ :grin:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Μολις εγραψα κριτικη για Νελη απο Αθανασιας 3 και Πειραιως 193.Αρνητικη καθαρα εμπειρια για μενα.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Εάν μου επιτρέπεται, αγαπητέ, 4x15=60. Όχι ότι αυτό βέβαια αποτελεί τροχοπέδη στο συλλογισμό σας. Ευχαριστώ :grin:
καταρακτης αγαπητε μου που σε συνδυασμό με το αλτσχαιμερ ειναι θανατηφορο. ευχαριστω για την διορθωση... :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μιλάμε για τον καθαρό χρόνο, χωρίς τις καθυστερήσεις,...! :cheesy:
σωστος ο φιλτατος τσιμπουκιος!

μιλουσα για καθαρο  :knockinb: χωρις προκαταρκτικα κτλ κτλ

οχι οτι δεν εκανα πατατα πριν...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
μια τέτοια ασ πούμε,....
...η μία όπως η γωνιακή ψησταριά στην Κασσανδρεία:
Βλέπεις τις κοπέλες στα  πέντε ορνιθοστάσια, οπότε κατ'ευθείαν πας στο γωνιακό και πλακώνεις μία κότα στα κάρβουνα.Έστω καλαμάκι σουβλιστή.
Και τα λεφτά σου πιάνουν τόπο και καθίστασαι πλήρης "άρτου και θεαμάτων"
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μολις εγραψα κριτικη για Νελη απο Αθανασιας 3 και Πειραιως 193.Αρνητικη καθαρα εμπειρια για μενα.
Την πετυχα σημερα στο Βριλλησου 55!
Καμπυλατο κορμι(σιλικονες κλπ),ψευτοπροστυχοφατσα αλλα απο το σαλονι της και μονο κανει μπαμ οτι δεν γουσταρει την δουλεια της!Πολυ υφακι ρε πστ μου!!Οπως ειχα γραψει και παλιοτερα οταν την ειχα δει στο 193...Βρωμαει ξεπετα απο την Πειραιως μεχρι την Αθανασιας!!
Υ.Γ Καποιος να της εξηγησει τι δουλεια κανει γιατι μαλλον δεν το εχει παρει χαμπαρι!
Κι ειναι πολλες σαν αυτην
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Την πετυχα σημερα στο Βριλλησου 55!
Καμπυλατο κορμι(σιλικονες κλπ),ψευτοπροστυχοφατσα αλλα απο το σαλονι της και μονο κανει μπαμ οτι δεν γουσταρει την δουλεια της!Πολυ υφακι ρε πστ μου!!Οπως ειχα γραψει και παλιοτερα οταν την ειχα δει στο 193...Βρωμαει ξεπετα απο την Πειραιως μεχρι την Αθανασιας!!
Υ.Γ Καποιος να της εξηγησει τι δουλεια κανει γιατι μαλλον δεν το εχει παρει χαμπαρι!
Κι ειναι πολλες σαν αυτην
Σασα-παολα!!! :2funny:
Με τετοιο τσιμπουκι ομως χαλαλι το 50αρικο!!!(πως φαινεται οτι με εχει βαρεσει η αγαμια παλι) :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Την πετυχα σημερα στο Βριλλησου 55!
Καμπυλατο κορμι(σιλικονες κλπ),ψευτοπροστυχοφατσα αλλα απο το σαλονι της και μονο κανει μπαμ οτι δεν γουσταρει την δουλεια της!Πολυ υφακι ρε πστ μου!!Οπως ειχα γραψει και παλιοτερα οταν την ειχα δει στο 193...Βρωμαει ξεπετα απο την Πειραιως μεχρι την Αθανασιας!!
Υ.Γ Καποιος να της εξηγησει τι δουλεια κανει γιατι μαλλον δεν το εχει παρει χαμπαρι!
Κι ειναι πολλες σαν αυτην
Εχω προσωπικη αποψη για Νελη.
Για να μην κουραζω, αρκετα μετρια σε γενικες γραμμες, ελαχιστα προκαταρκτικα και μετριο στοματικο, αρκετα βελτιωμενησ το asex.
Για λεπτομεριες υπαρχει κριτικη στο Αθανασιας 3.


 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αλλη μια αποτυχημενη τσαρκα σημερα μιας και τα μισα και βαλε μαγαζια ειναι κλειστα σημερα!!!
Το κακο αρχισε απο τη στιγμη που πηρα τηλ στο Παιωνιου γιατι ηθελα Αγνη σημερα αλλα δυστυχως δεν δουλευει σημερα!!!!Ειναι μονο η Ελενα!!!
Απο Βριλησσου οπου ειναι ολα ανοιχτα εχουμε:
60: Βικυ και Νινα!!!Σαφως ανανεωμενες και πιο ομορφες και οι 2 τους!!! :2on1:
46: Χριστινα απο Αχ.85!!!Φερτε πισω την Κιμ γιατι δεν το βλεπω να τραβαει για πολυ ακομα το μαγαζι!! :-
42: Μια Αννα, πρωτη φορα την βλεπω, πολυ εμφανισημη, πολυ ωραιο στηθος και πολυ καλη διαθεση!!! :boobies:
55: Ρομινα............ουτε που ανεβηκα πανω γιατι ακομα εκει θα'μουνα!!! :rockon:
36: Ρουσλανα!!!Αλλος μουναρος και αυτος αλλα την εχω παρει ηδη περισσοτερες φορες απ'οτι θα'πρεπε!!!Να πω την αμαρτια μου ουτε εκει μπηκα να τη δω γιατι κατι τετοιες στιγμες με φοβαμαι!!! :2funny:

Πιπινου-Αριστομενους-Λελας-Κων/λεως 80-Κων/λεως 94-Ηλια Ηλιου-Ιππονακτως κλειστα!!!

Αχαρνων 85 καποια Τζεσικα αν θυμαμαι καλα....ενημερωθηκα τηλεφωνικως!!!
Αχαρνων 106: Μια Βερονικα, ξανθια συμπαθητικη θα ελεγα και με παρτουζα στο προγραμμα της στα 80 ευρω!!!
Βουλιαγμενης 83: Λιζα!!!
Κων/λεως 61: Βερονικα!!!
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Αγ. Μελετιου 37 σας περιμενει η Γιαννα η οποια προσφερει το απλο προγραμμα με 30 ευ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
φιλια σε ολους! :-* :-* :-* :-*
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Απο Βριλησσου οπου ειναι ολα ανοιχτα εχουμε:
60: Βικυ και Νινα!!!Σαφως ανανεωμενες και πιο ομορφες και οι 2 τους!!! :2on1:

42: Μια Αννα, πρωτη φορα την βλεπω, πολυ εμφανισημη, πολυ ωραιο στηθος και πολυ καλη διαθεση!!!
Βικυ και Νινα οι γνωστες? :think:
Για περιεγραψε αυτη την Αννα ρε αλητη!Ξανθια μελαχρινη ψηλη κοντη πες κατι παραπανω :s&m_1:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βικυ και Νινα οι γνωστες? :think:
Για περιεγραψε αυτη την Αννα ρε αλητη!Ξανθια μελαχρινη ψηλη κοντη πες κατι παραπανω :s&m_1:
Ναι οι γνωστες!!!Μαλλον το ανελαβε το Cassandras & CO.!!!

Πολυ καλη η Αννα,οχι καμια μουναρα αλλα φαινεται οτι το εχει η κοπελα!!!
Μαυρισμενη με καστανο μαλλι,ωραιος πατος και με τατοο στην ουρα!!!Συγνωμη αλλα δεν προσεξα για μεταλλικα στοιχεια!!! :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ναι οι γνωστες!!!Μαλλον το ανελαβε το Cassandras & CO.!!!

Πολυ καλη η Αννα,οχι καμια μουναρα αλλα φαινεται οτι το εχει η κοπελα!!!
Μαυρισμενη με καστανο μαλλι,ωραιος πατος και με τατοο στην ουρα!!!Συγνωμη αλλα δεν προσεξα για μεταλλικα στοιχεια!!! :2funny:
:2funny: :2funny:
Ρε μπας και λες την Ελενη την "Αιγυπτια"?Αυτην ειχε στο προγραμμα για χθες!!
Για θυμισου καλυτερα  :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom