Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
spoon ξερεις ποτε θα δουλεψει η πενυ και που?
ευχαριστω
απο οτι εμαθα επιστρεφει την αλλη εβδομαδα... ;)
αν και δεν ειμαι ο spoon :grin:

Μαλλον απο την αλλη εβδομαδα!!!Στα ιδια μαγαζια....
ακυρο. απαντησε ηδη ο spoon ...
μαλλον εχω καταρακτη. τα μισα διαβαζω εδω μεσα... :headbang:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
απο οτι εμαθα επιστρεφει την αλλη εβδομαδα... ;)
αν και δεν ειμαι ο spoon :grin:
ακυρο. απαντησε ηδη ο spoon ...
μαλλον εχω καταρακτη. τα μισα διαβαζω εδω μεσα... :headbang:
Tις ιδιες πηγες θα'χουμε!!! :2funny:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Φίλε Piatsas,να 'σαι καλά,με 'βγαλες απ την ταλαιπορεία (ψυχή και τσέπη) με το τεστάρισμα που έκανες.Την είχα δει και γω την πουτανίτσα ,αλλά τίμησα Σάρα και την είχα προς επίσκεψη,για τις επόμενες μέρες.Είναι πολύ καυλοπούτανο στο περπάτημα και το στήσιμο,αλλά τελικά στο πείραμα που έκανες..ουσία μηδέν.
Το άλλο το κορμί στο Συγγρού 144 ,όντος ήταν πολύ ωραίο σαν σύνολο.Δεν είχε  πουτανέ στυλάκι πάντως.Πήγα 10 + ,άργησε να βγει,μπήκαν και 2 μάγκες που είχαν σειρά...λέω δεν γαμάμε σήμερα και την έκανα...Μαλακία μου φαίνεται έκανα που έφυγα...Η τσατσά γάμα τα..άκρως αντικοινωνική ,την θυμάμαι απ' τα μπουρδέλα....
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα :)

Μεχρι τις 11 θα βρισκεται στο στουντιο μας η Τζεσικα :)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αν αφαιρέσουμε

-την Γερμανο-αλυσίδα (πράγμα επιβεβλημένο)
-τα στούντια που τροφοδοντουνται με πουτάνες απο Φυλής (πράγμα έξυπνο)
-και τέλος τα στούντια, που έχουν γεμίσει με αδιάφορες και ξεπέτες (πράγμα αναγκαίο)



...τι μένει ?

 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αν αφαιρέσουμε

-την Γερμανο-αλυσίδα (πράγμα επιβεβλημένο)
-τα στούντια που τροφοδοντουνται με πουτάνες απο Φυλής (πράγμα έξυπνο)
-και τέλος τα στούντια, που έχουν γεμίσει με αδιάφορες και ξεπέτες (πράγμα αναγκαίο)



...τι μένει ?
:jerking:...? :rolleyes:
:2funny:


περα απο την πλακα ομως πιστευω οτι υπαρχουν και αξιολογα στουντιο...
μην τα μηδενιζουμε ολα!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Υπάρχουν όντως κανα δυό !
Αλλά σα να χεις δίκιο,...καλύτερα  :jerking: παρά να πετάω 50ρικα. Ασε που είναι και πιό φιλική η ατμοσφαιρα ! :2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Σήμερα το πρωί:
Αχαρνών 106-Χριστίνα από Κεφαλληνίας είπε η γνωστή ευγενής και γλυκιά κυρία της υπηρεσίας.
Καστανόξανθη Ρωσίδα; με κότσο τα μαλλιά, όμορφη γυναίκα με ωραίο παράστημα.
Έμοιαζε πολύ στο νευρόσπασμα Χριστίνα-Αγαθουπόλεως 54 LCD TV.
Πες μας Νikospireas επ'αυτής.
ειναι χρονια στην αλυσιδα απο οσο μου ειπανε.βασικα δουλευε πρωινη στο παιωνιου10 τοτε....την τιμησα περσυ μια φορα και τελευταια.ρωσσικο(λεει) μιλφακι με ωραιες καμπυλες και πιασιματα.μετρια σε τεχνικη. σπαστικη συμπεριφορα....μαγγιες.....ντιβα...μη αυτο..μη εκεινο...δε θελω ετσι-θελω αλλιως κλπ. χαλια σερβις και συμπεριφορα,οποτε ακυρη για μενα :)
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Υπάρχουν όντως κανα δυό !
Αλλά σα να χεις δίκιο,...καλύτερα  :jerking: παρά να πετάω 50ρικα. Ασε που είναι και πιό φιλική η ατμοσφαιρα ! :2funny:
ελα ομως που εγω δεν ειμαι ατομιστης/εγωιστης...
:2funny:

και στο κατω κατω στον ταφο μας θα τα παρουμε? ειμαι και σε κρισιμη ηλικια παναθεμα με... :woldman:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ενταξ ρε lex, δεν είπαμε να μονάσουμε κιόλας !
Αλλά ώρες ώρες, καλιο 5 και στο χέρι,.... :2funny:, παρά στων γερμανών τα μέρη...! :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε παλιονδιάνε μ έφτιαξες τώρα ! Τι μου θύμισες !!!!!
Εποχές πριν μιά 10ετία και βάλε, που τα σοβιετικά ήταν φρέσκα κι άπαιχτα ! Ρε τι ζήσαμε εκείνες τις εποχές !
Ζήτω η Μαμά Ρωσία ! :thumbsup:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Nεφελη!!!Απο τα πιο ομορφα μιλφ που εχω δει και απ'οτι δειχνει στο σαλονι πρεπει να ειναι και καλη μεσα!!!Μιλφαρα λεμε!!!Ακουτε μερικοι? :grin:
κατσε να σας σοκαρω λιγο τωρα χεχεχε

πηγα πριν κατι μερες ενα πρωι να δω ποια ειναι αυτη η καινουρια νεφελη.μπηκε βγηκε γρηγορα στο σαλονι,αλλα προλαβα να παρω ματι στα πεταχτα.μοιαζει πααααρα πολυ με καποια απο το μακρυνο παρελθον,και εδω χρειαζομαστε τη βοηθεια κανενος "παλαιου" συναδελφου για επιβεβαιωση ;)

1991 καλοκαιρι στο ντελο της ξανθιπης ειχε 3 πολυ ομορφα πιπινια(οχι ελληνακια και ας μιλουσαν πολυ καλα ελληνικα και ελεγαν οτι ηταν ελληνιδες. δεν ηταν :grin:).μεταμεσονυχτια βαρδια ηταν συνηθως η λεγαμενη,πιπινι τοτε και αρκετα αδυνατη.κορμι μοντελακι,μεσα μετρια τεχνικη και μετριοτατη συμπεριφορα ( το καστανο πιο κοντο πιπινι ηταν πιο αστερι ;),συνηθως απογευματινη ). μετα απο κατι μηνες η ξανθουλα δουλευε στο φ59. ειχε παρει και ενα καμπριο αμερικανικο αυτοκινητο και εκοβε βολτες επι της φυλης με ανοιχτες οροφες και πουλαγε μουρη.απο τοτε ειχα να τη δω,ισως την ειχα δει αλλα δεν εδινα σημασια αφου μου ηταν αδιαφορη.

ισως κανω λαθος(κομματι δυσκολο),αλλα αν θυμαται κανεις ας επιβεβαιωσει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom