Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε τσακάλια για πείτε μου
εψές το βράδι κατά τις 11.30 ήτανε :
Βρλ. 60 ένα ψηλό μελαχρινό άλογο με εντελώς μπάσα φωνή (τόσο που τρόμαξα και την έκανα με ελαφρά).Ποιό ήτανε αυτούνο ? Ξέρουμε λεπτομέρειες ?
Βρλ. 36 ένα συμπαθητικό ξανθό χαμογελαστό και ευχάριστο να το κοιτάς.Ονομα δεν ανεφέρθη εκ της τσα2. Καλούτσικο μου φάνηκε όμως και μάλλον θα το βάλω στα υπόψιν
Βρλ. 42 η Κατερίνα (μπήκε στα υπ όψιν)γιατί έχει κάτι αεράτο και βγάζει μιά άνεση.
Βρλ. 46 μια Μαρίνα αν δε κάνω λάθος με εξαιρετικό πίσω σύστημα.
Βρλ. 55 η Κλαούντια (όχι η Καρντινάλε)
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
καλησπερα,ξερει κανεις ποτε και που δουλευει η πενυ?(βριλησσου 36)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Η πένιιυ η λατρεμένιιιη
τη πούτσα τη πεσμένιιη
τη θέλει καβλομένιιη

Η πένιιιυ η λατρεμένιιη
θάναι κουρασμένιιιη
κι απο τις μάχες εξουθενωμένιιη

Κάντε υπομονιιή
σε λίγο θα φανιιιεί
ακόμη πιό καλιιιή

Αυτά για τώρα ! :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Χθες το βραδυ..
Βριλλησου 55
Κλαουντια η τατουαζιαρα απο το Φυλης 104
Συγγρου 144
Παμελα..1,60 υψος και 40 κιλα με τα τακουνια!Απο φατσα οκ αλλα το περπατημα της και το ολο στυλακι της εδειχναν φοβερη απειρια!Οσοι ειναι φαν των super skinny κοριτσιων ας την κοιταξουν
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Χθες το βραδυ..
Παμελα..1,60 υψος και 40 κιλα με τα τακουνια!Απο φατσα οκ αλλα το περπατημα της και το ολο στυλακι της εδειχναν φοβερη απειρια!Οσοι ειναι φαν των super skinny κοριτσιων ας την κοιταξουν

Κορυφαίο σχόλιο !  :2funny: :2funny: :2funny:

Αμα τα βγάλει δηλαδής τα τακούνια τη φορας καπότα να γαμήσεις καμμιά μουνάρα, αμα λάχει !



 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Αμα τα βγάλει δηλαδής τα τακούνια τη φορας καπότα να γαμήσεις καμμιά μουνάρα, αμα λάχει !
:2funny: :2funny:
Αστα να πανε!
Και στις φωτος φαινοταν Το Θηριο!
Κλασσικα εικονογραφημενα των γερμανων
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Χθες το βραδυ..
Βριλλησου 55
Κλαουντια η τατουαζιαρα απο το Φυλης 104
Συγγρου 144
Παμελα..1,60 υψος και 40 κιλα με τα τακουνια!Απο φατσα οκ αλλα το περπατημα της και το ολο στυλακι της εδειχναν φοβερη απειρια!Οσοι ειναι φαν των super skinny κοριτσιων ας την κοιταξουν
ωπ. επεστρεψες βλεπω... :grin:
αυτη θα πεθανει ρε συ. 40 κιλα μονο? να της παμε καμια σοκολατα? :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σημερα το απογευμα..
Θησεως 35
Ειχα μια πελωρια λαχταρα για μιλφ(Νεφελη)αλλα δυστυχως δουλευε το πρωι!Στον αγωνιστικο χωρο η Αγαπη(πρωην Καρμεν απο Φυλης,Φωκαιας κλπ)και Γιαννα η τσεχα μπαζουκλα απο Βριλλησου 55,Φραντζη 47 κλπ
Καρεα 30
Ολγα..μαυρομαλλικη ανθυπομετριοτητα
Τζεσσικα..ή αλλιως το ασχημακι που με καυλωσε!
Καστανο με εντονα σαγονια αλλα φουλ πουτανιστικη φατσα και σαλοναρισμα!Με βλεπω να ξαναπηγαινω μια βολτιτσα προς τα εκει :grin:
Συγγρου 144
Ξενια..πολυ ομορφη ξανθια πιπινα..το πιθανοτερο γερμανιδα οποτε εγω δεν!Για να επιβεβαιωσω και επιβεβαιωθω περιμενα να κατεβει ο συναγωνιστης που την ειχε στο δωματιο!Καλο..καλο μου λεει,ποσο καλο του κανω,στα 10 μου λεει :2funny:,ναι στα 10 του απανταω...ενα 7αρακι μου κανει τιποτα το σουπερ!Επρεπε να το ειχα παιξει στο στοιχημα..στημενο παιχνιδι ηταν ρε πστ μου!!
Αν ο συναγωνιστης ειναι μελος ας στειλει pm
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εύχομαι να ανοίξουν όλα τα κλειστά επαγγέλματα και το πρώτο από αυτά που θα ανοίξουν να είναι τα πουτανάδικα πολυτελείας....μόνο έτσι θα μπορέσουμε νε γαμήσουμε αξιόλογα τεμάχια όπως οι υπόλοιποι ευρωπέη.Άμα δεν το έχετε πάρει χαμπάρι μόνο εμείς εδώ γαμάμε τριτοτέταρτες με κόστος τιτανομέγιστης ταναπού του FKK!!!!!και μάλιστα στις περισσότερες περιπτώσεις σε παλιά διαμερίσματα ή ακόμη χειρότερα σε σπίτια επιπέδου φυλής,διδύμου,αχαρνών κλπ....Άμα έρθουν οι γερμανοί όση φτωχεια και αν υπάρχει όλες οι οικονομίες μας θα πηγαίνουν εκεί.Προς το παρόν αποταμίευση διότι στα εδώ πουτανάδικα δεν αξίζει ούτε απέξω να περνάς(εννοείται με κάποιες λίγες εξαιρεσεις..)
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Περασμα απο Σ144. Παμελα. Για τα δικα μου γουστα κομπλε το ανορεξικο πιπινι. Δηλωνει Λετονη. Καταθεση λογω εμφανισης. Σερβις οπως ο μεσος ορος της αλυσιδας.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Σημερα το απογευμα..
Θησεως 35
Ειχα μια πελωρια λαχταρα για μιλφ(Νεφελη)αλλα δυστυχως δουλευε το πρωι!Στον αγωνιστικο χωρο η Αγαπη(πρωην Καρμεν απο Φυλης,Φωκαιας κλπ)και Γιαννα η τσεχα μπαζουκλα απο Βριλλησου 55,Φραντζη 47 κλπ
Καρεα 30
Ολγα..μαυρομαλλικη ανθυπομετριοτητα
Τζεσσικα..ή αλλιως το ασχημακι που με καυλωσε!
Καστανο με εντονα σαγονια αλλα φουλ πουτανιστικη φατσα και σαλοναρισμα!Με βλεπω να ξαναπηγαινω μια βολτιτσα προς τα εκει :grin:
Συγγρου 144
Ξενια..πολυ ομορφη ξανθια πιπινα..το πιθανοτερο γερμανιδα οποτε εγω δεν!Για να επιβεβαιωσω και επιβεβαιωθω περιμενα να κατεβει ο συναγωνιστης που την ειχε στο δωματιο!Καλο..καλο μου λεει,ποσο καλο του κανω,στα 10 μου λεει :2funny:,ναι στα 10 του απανταω...ενα 7αρακι μου κανει τιποτα το σουπερ!Επρεπε να το ειχα παιξει στο στοιχημα..στημενο παιχνιδι ηταν ρε πστ μου!!
Αν ο συναγωνιστης ειναι μελος ας στειλει pm
η νεφέλη από θησέως 35 είναι μιλφ? :think:  :think:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
21/4 κατά τις 12 επίσκεψη στην Κηφησού 30
τεμάχιον η Εμμανουέλα.
πλήθος οι πατσάδες δεξιά και αριστερά. Είδα και απήλθα τάχιστα

αργότερα κατά τις 2 μεσημβρινήν επίσκεψη Κροκέων
τεμάχιον η Λάουρα
κατάθεση λόγω εμφάνισης που μου ήρεσε τα μάλα. Για όσους δεν γνωρίζουνε (παίζει και τη Βρυούλων) είναι Ρωσίδα περί τα 26-28 έτη και με λαμπάδα κορμί παρότι το μπαλκόνι από σιλικόνη

Η κορασίς κάνει και αυταρχικό, δεν δίνει όπισθεν.
Το απλό πρόγραμμα των 50 χωρίς εξάρσεις ικανοποιητικό. Θα το επαναλάμβανα αν και θα έψαχνα πρωτίστως μια ποικιλία.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σημερα το απογευμα..
Θησεως 35
Ειχα μια πελωρια λαχταρα για μιλφ(Νεφελη)αλλα δυστυχως δουλευε το πρωι!Στον αγωνιστικο χωρο η Αγαπη(πρωην Καρμεν απο Φυλης,[size=14pt]Φωκαιας[/size] κλπ)και Γιαννα η τσεχα μπαζουκλα απο Βριλλησου 55,Φραντζη 47 κλπ

Είδες που χρειάζεται να πηγαίνουμε και Φωκαίας για να έχουμε... "σφαιρική αντίληψη" των δεδομένων  :booty:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Βραδιά Champions League και ευκαιρία για επιλεκτική studioτσάρκα παρέα με τον αγαπημένο συνοδοιπόρο  Pitsiriko1 :

Βριλησσου 55: Ελένη. Η Ελληνοαιγυπτια. Χυμώδης, μελαψή, μαύρα μαλλιά με έντονες ξανθές ανταύγειες.

Κροκεων 6: Αλεξάνδρα. Μελαχρινή νταρντάνα, μαύρα μακριά μαλλιά, 3+ στήθος, τουρλωτό κωλαρακι. Ντυμένη με μαύρο μίνι κομπινεζόν

Κηφισού 30: Άλικη. Ξανθή νεαρή κοπέλα, αρκετα γλυκιά και χαμογελαστή.

Σπύρου Πατση 40:Νικολ. Ξανθιά, νεαρή με πεταχτό κωλαρακι. Πρόκειται για την κοπέλα που εργάζεται και στο Φ104.

Χαλκιδικής 83: η Νατάσσα με την πεταλούδα. Δεν χρειάζονται παραπάνω λόγια, είναι αρκετα γνωστή στον χώρο..

Κωνσταντινουπόλεως 61: Ήρα η Ταταρα. Εντυπωσιακή παρουσία. Ψηλή, μελαχρινή, με πλούσια τα ελέη. Αρκετά καλή και στο δωμάτιο μετά από προσωπική εμπειρία.
   
Θησεως 365: Σοφία. Νεαρή Ξανθιά κορασίδα. Ωραίο στήθος, καλή περιφέρεια, αρκετα καλή παρουσία σε γενικές γραμμές. Έχει εργαστεί καις το Φυλής 104 και Βριλησσου 60

Ελευθερίου Βενιζέλου 40: (1ος όροφος): Δυο νέες κοπέλες. Η Τζένη, ξανθή σγουρομάλλα με «κανονικό» σώμα και αναλογίες και η Αλινα μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά.

Ελευθερίου Βενιζέλου 40: (2ος όροφος) : Επίσης δυο κοπέλες. Έλενα. Γνωστή πλέον στο ίδρυμα, με φουλ προγράμματα συμπεριλαμβανομένου και του πρωκτικού. Μελαχρινή, ωραίο σώμα και πληροφορίες λένε ότι είναι και αρκετα καλή στο δωμάτιο. Μαρία. Μελαχρινή με ίσια μαλλιά, νεαρή χωρίς φουλ πρόγραμμα.

Αριστοτέλους 6: Κιμ. Με άλλα λόγια η Σασα-Παολα. Προσφέρει μόνο το βασικό πρόγραμμα των 50 ευρώ.
Σαν καλοί συναγωνιστές θυμηθήκαμε τον spoon για την «άλλη» Κιμ από Βρ.46 που έχουμε πετύχει εδώ. Λοιπόν εργάζεται σαν Ανιτα κάθε Δευτέρα 2η βάρδια και κάθε Πέμπτη 1η βάρδια. :thumbsup:

Βουλιαγμένης 68: Η Καζακστανη Σοφία-Γικο-Λυν. Ψηλή, μελαχρινή, ίσια μαλλιά, έντονα Ασιατικά χαρακτηριστικά..

Αγίου Μελετίου 37: Ζλατα. Από τις πλέον γνωστές κοπέλες των studio, η τσάρκα τελείωσε εδώ, ακολουθεί κριτική.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
γιατί, υπάρχει στη Θησέως τίποτα άλλο εκτός από μιλφ ή απλά σαβούρα;;;
είτε σε μασατζίδικο είτε σε στούντιο;;
φίλε δε γνωρίζω - δεν απαντώ
η εν λόγω περιοχή και ο εν λόγω δρόμος δε μου κινουν ιδιαίτερα την περιέργεια..
παλιά μόνο πήγαινα σε κάτι μαγαζιά κοντά στην παραλιακή.. :grin:  :grin:
άσχετο,στο νο.79 υπάρχει στουντιο? 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom