Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σημερα το απογευμα..

Καρεα 30
Ολγα..μαυρομαλλικη ανθυπομετριοτητα
Τζεσσικα..ή αλλιως το ασχημακι που με καυλωσε!
Καστανο με εντονα σαγονια αλλα φουλ πουτανιστικη φατσα και σαλοναρισμα!Με βλεπω να ξαναπηγαινω μια βολτιτσα προς τα εκει :grin:
To πα και το κανα
Μου μυρισε λαυρακι αλλα επεσα εξω!
Σκαω το 60αρι(μεγαλο νταβαντζιλικι το συν 10)κι ανεβαινω πανω για την παρθενικη μου επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα!Τα δωματια οριτζιναλ μπουρδελο με την διαφορα οτι εχουν δικο τους ξεχωριστο μπανιο!Καποτες πεταμενες,ξεστρωτα κρεβατια κλπ!Cultιλα
Μπαινει η Τζεσσικα βγαζει το σουτιεν(μηδεν βυζι)και μου λεει βγαλε το μποξερακι με αυστηρο υφακι!Δεν αρχισαμε καλα λεω απο μεσα μου αλλα να δουμε που θα το παει!
Το βγαζω το λοιπον και αρχιζει να μου τον παιζει ενω ειμαι ξαπλα!Αρχιζω να την χουφτωνω στα κωλομερια..στο δεξι κωλομερι παιζει χοντρος τσαμπουκας κατι σαν πληγη απο μαχαιρια,ενγχειριση δεν ξερω κι εγω τι οπου η παλαμη μου νιωθει κατι σαν εξογκωμα!Δεν γαμιεται λεω αν ειναι καλη κατι τετοια τα παραβλεπω!Τεσπα ενω αυτη συνεχιζει να τον παιζει της κανω την ερωτηση κρισεως...ε ψιτ κοπελια προκαταρκτικα εσυ δεν κανεις?Μου λεει τι προκαταρκτικα?!Λιγο να φιλησεις,να γλυψεις να κανεις το κατι τις σου της λεω να με καυλωσεις γιατι με το χερι δεν γινεται δουλεια!
(Ρε τι μαλακισμενη ηταν αυτη!!Στην τελικη ας καθομουν να τον επαιζα μεχρι να σηκωθει και να την επαιρνα τηλεφωνο να ανεβει μην την κουρασω κιολας και παθει καμια τενοντιτιδα!)
Α μου λεει εγω επιτρεπω μονο φιλια στα βυζακια μου κατι αλλο δεν κανω!!Ε ρε Μεταξουργειο που της χρειαζεται..
Οκ της λεω τοτε βαλε το σουτιενακι σου και βγες σε παρακαλω εξω απο το δωματιο!
Αντιρρηση δεν εφερε ουτε τσινισε παρα εφυγε σφαιρα για την τσατσα η οποια μου ανοιξε την πορτα στα καπακια μην τυχον χασει τον πελατη και μου λεει με απολογητικο υφος..Να σου στειλω την Ολγα(μπαζο)!Οχι σε ευχαριστω της λεω ντυνομαι κι ερχομαι να παρω τα λεφτα μου πισω!Τα οποια εννοειται και πηρα αφου βεβαια η τσατσα βεβαιωθηκε οτι οι δυo  πελατες του ιδρυματος που ηταν στο σαλονι εκεινη την ωρα δεν πηραν γραμμη τι παιχτηκε!Στα μουλωχτα ολο το σκηνικο :sunglasses:
Υ.Γ Νο προκαταρκτικα no party!!Παρτε το χαμπαρι!!!
Καλη μερα να εχουμε..

 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
και πολυ καλα εκανες φιλε πιατσα... :headbang2: :headbang2:ετσι πρεπει να πρατουμε ειτε δινουμε 15 ειτε 60
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες ελενα απο κεφαληνιας 75 που ειναι εχω παει δυο φορες αλλα δεν δουλευε αλλαξε χωρο...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
φίλε δε γνωρίζω - δεν απαντώ
η εν λόγω περιοχή και ο εν λόγω δρόμος δε μου κινουν ιδιαίτερα την περιέργεια..
παλιά μόνο πήγαινα σε κάτι μαγαζιά κοντά στην παραλιακή.. :grin:  :grin:
άσχετο,στο νο.79 υπάρχει στουντιο? 
Παλια ναι!!!Τωρα ειναι μασαζ!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αριστοτέλους 6:
Σαν καλοί συναγωνιστές θυμηθήκαμε τον spoon για την «άλλη» Κιμ από Βρ.46 που έχουμε πετύχει εδώ. Λοιπόν εργάζεται σαν Ανιτα κάθε Δευτέρα 2η βάρδια και κάθε Πέμπτη 1η βάρδια. :thumbsup:
Να'στε καλα φιλοι μου!!! :-* :-* :-*
Σημερα τι μερα ειναι? :rolleyes:Θα "προσπαθησω" να περασω το μεσημερακι!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παιζουν τωρα:
Κηφ.30: Βανεσσα!!!
Πειραιως 193: Βαλερια!!!
Χαλκιδικης 83: Χριστινα ολη μερα!!!
Αθανασιας 3: Αννα!!!
Αντιοχεις: Νταϊανα!!!
Αχ.85: Η Νατασσα με την πεταλουδα!!!Οχι θα της ξεφευγε αυτο!!Χαχα!
Βουλιαγμενης 68: Κατερινα!!!
Βουλιαγμενης 83:Μαργαριτα!!!
Ιππωνακτος:Κιμ!!!
Κεφ/νιας 75: Χριστινα και Κορινα!!!
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
spoon ξερεις ποτε θα δουλεψει η πενυ και που?
ευχαριστω
 

Επισκέπτης
Παιζουν τωρα:
Βουλιαγμενης 68: Κατερινα!!!
Καλημέρα spoon.Tα τηλέφωνα άρπαξαν φωτιά βλέπω!
Έγκαιρη ενημέρωση.Αυτή η Κατερίνα στο Βουλιαγμένης 68 πρέπει να είναι το αθιγγανοειδές ψυγείο από Κων/λεως 80.Επειδή παλαιότερα δούλευε εκεί.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Καλημέρα spoon.Tα τηλέφωνα άρπαξαν φωτιά βλέπω!
Έγκαιρη ενημέρωση.Αυτή η Κατερίνα στο Βουλιαγμένης 68 πρέπει να είναι το αθιγγανοειδές ψυγείο από Κων/λεως 80.Επειδή παλαιότερα δούλευε εκεί.
Και εγω αυτο νομιζω!!!Μια φορα την εχω δει,αυτη πρεπει να'ναι!!!Απ'οτι θυμαμαι ετσι?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
................
Κων/λεως 61: Λανα!!!
Κων/λεως 94: Ελλη 23χρονη μελαχρινη!!!
Λελας: Αλικη...Ελληνιδα!!!
Παιωνιου 10:Τζουλια και Λολιτα!!!
Πιπινου 118: Ευα!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Κων/λεως 94: Ελλη 23χρονη μελαχρινη!!! :think:
 

Επισκέπτης
PIATSAS:
{...(Ρε τι μαλακισμενη ηταν αυτη!!Στην τελικη ας καθομουν να τον επαιζα μεχρι να σηκωθει και να την επαιρνα τηλεφωνο να ανεβει μην την κουρασω κιολας και παθει καμια τενοντιτιδα!)
Α μου λεει εγω επιτρεπω μονο φιλια στα βυζακια μου κατι αλλο δεν κανω!!Ε ρε Μεταξουργειο που της χρειαζεται..
Οκ της λεω τοτε βαλε το σουτιενακι σου και βγες σε παρακαλω εξω απο το δωματιο!
Αντιρρηση δεν εφερε ουτε τσινισε παρα εφυγε σφαιρα για την τσατσα η οποια μου ανοιξε την πορτα στα καπακια μην τυχον χασει τον πελατη και μου λεει με απολογητικο υφος..Να σου στειλω την Ολγα(μπαζο)!Οχι σε ευχαριστω της λεω ντυνομαι κι ερχομαι να παρω τα λεφτα μου πισω!Τα οποια εννοειται και πηρα αφου βεβαια η τσατσα βεβαιωθηκε οτι οι δυo  πελατες του ιδρυματος που ηταν στο σαλονι εκεινη την ωρα δεν πηραν γραμμη τι παιχτηκε!Στα μουλωχτα ολο το σκηνικο :sunglasses:
[size=10pt]Υ.Γ Νο προκαταρκτικα no party!!Παρτε το χαμπαρι!!![/size]
Καλη μερα να εχουμε..}

Δυστυχώς PIATSAS μόνο εσύ κι εγώ φωνάζουμε εδώ πέρα!
Στην Φυλής και στο Μετάξι με 20 και με 15 ευρώ βρίσκεις καλύτερες και με προκαταρκτικά!

Να το εμπεδώσουν όλοι: [size=10pt]Νο pre-game, No party,
                                      No party, No money
[/size]
Και εγω αυτο νομιζω!!!Μια φορα την εχω δει,αυτη πρεπει να'ναι!!!Απ'οτι θυμαμαι ετσι?
ΥΠΝΟΟΟΟΣ!!! :sleeping: "Πάνε για ύπνο Κατερίνα...":
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
:-*καλημερα :-*

ΣΗΜΕΡΑ 22/4

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193  ΒΑΛΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΖΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ :tits2: :tits2: :tits2:

ΚΙΦΗΣΟΥ 30    ΒΑΝΕΣΣΑ-ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
To πα και το κανα
Μου μυρισε λαυρακι αλλα επεσα εξω!
Σκαω το 60αρι(μεγαλο νταβαντζιλικι το συν 10)κι ανεβαινω πανω για την παρθενικη μου επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα!Τα δωματια οριτζιναλ μπουρδελο με την διαφορα οτι εχουν δικο τους ξεχωριστο μπανιο!Καποτες πεταμενες,ξεστρωτα κρεβατια κλπ!Cultιλα
Μπαινει η Τζεσσικα βγαζει το σουτιεν(μηδεν βυζι)και μου λεει βγαλε το μποξερακι με αυστηρο υφακι!Δεν αρχισαμε καλα λεω απο μεσα μου αλλα να δουμε που θα το παει!
Το βγαζω το λοιπον και αρχιζει να μου τον παιζει ενω ειμαι ξαπλα!Αρχιζω να την χουφτωνω στα κωλομερια..στο δεξι κωλομερι παιζει χοντρος τσαμπουκας κατι σαν πληγη απο μαχαιρια,ενγχειριση δεν ξερω κι εγω τι οπου η παλαμη μου νιωθει κατι σαν εξογκωμα!Δεν γαμιεται λεω αν ειναι καλη κατι τετοια τα παραβλεπω!Τεσπα ενω αυτη συνεχιζει να τον παιζει της κανω την ερωτηση κρισεως...ε ψιτ κοπελια προκαταρκτικα εσυ δεν κανεις?Μου λεει τι προκαταρκτικα?!Λιγο να φιλησεις,να γλυψεις να κανεις το κατι τις σου της λεω να με καυλωσεις γιατι με το χερι δεν γινεται δουλεια!
(Ρε τι μαλακισμενη ηταν αυτη!!Στην τελικη ας καθομουν να τον επαιζα μεχρι να σηκωθει και να την επαιρνα τηλεφωνο να ανεβει μην την κουρασω κιολας και παθει καμια τενοντιτιδα!)
Α μου λεει εγω επιτρεπω μονο φιλια στα βυζακια μου κατι αλλο δεν κανω!!Ε ρε Μεταξουργειο που της χρειαζεται..
Οκ της λεω τοτε βαλε το σουτιενακι σου και βγες σε παρακαλω εξω απο το δωματιο!
Αντιρρηση δεν εφερε ουτε τσινισε παρα εφυγε σφαιρα για την τσατσα η οποια μου ανοιξε την πορτα στα καπακια μην τυχον χασει τον πελατη και μου λεει με απολογητικο υφος..Να σου στειλω την Ολγα(μπαζο)!Οχι σε ευχαριστω της λεω ντυνομαι κι ερχομαι να παρω τα λεφτα μου πισω!Τα οποια εννοειται και πηρα αφου βεβαια η τσατσα βεβαιωθηκε οτι οι δυo  πελατες του ιδρυματος που ηταν στο σαλονι εκεινη την ωρα δεν πηραν γραμμη τι παιχτηκε!Στα μουλωχτα ολο το σκηνικο :sunglasses:
Υ.Γ Νο προκαταρκτικα no party!!Παρτε το χαμπαρι!!!
Καλη μερα να εχουμε..
Καλά εκανες φίλε πιάτσα.Εγώ ευτυχώς πήγα στις 01.00 και ήτανε η Τζίνα και μια άλλη μαυρομάλλα πάρα πολύ καλή και σε ομορφιά και σε σώμα.Ονομα και τα σχετικά δεν ρώτησα τον κυρ-βασίλη γιατί πήρα χωρις πολύ σκέψη τη Τζίνα  αλλά μπήκε στα υπόψιν.Το έχω ξαναπεί νομίζω,οποιος γουστάρει κώλο ας πάρει τη Τζίνα και θα με θυμηθεί.Ιδίως χθές(μάλλον είχε να τον αρπάξει αρκετές μέρες)έπαθα την πλάκα μου. :kissass2: :kissass2: :pipa2: :pipa2:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Το έχω ξαναπεί νομίζω,οποιος γουστάρει κώλο ας πάρει τη Τζίνα και θα με θυμηθεί.Ιδίως χθές(μάλλον είχε να τον αρπάξει αρκετές μέρες)έπαθα την πλάκα μου. :kissass2: :kissass2: :pipa2: :pipa2:
Με ποσα? +50
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ο Κυρ Bill παντως η θα το κανει και αυτος 50αρικο αλλιως τον βλεπω να ξανακατεβαινει να δουλεψη στην Φυλης !!!
Οκ 60αρι το διναμε για την Μαρινα αντε και για την Σαρα αλλα εως εκει !!!
Τωρα με την καθε ψοφια που εχει μαζεψει να ζηταει και 60αρι Sorry αλλα δεν !!!


Μπραβο PIATSAS ετσι θελουν !!! :rockon:
Αλλα δεν φταις εσυ ,η Ταξιδιαρα τα φταιει ολα !!! :grin: :grin: :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ο Κυρ Bill παντως η θα το κανει και αυτος 50αρικο αλλιως τον βλεπω να ξανακατεβαινει να δουλεψη στην Φυλης !!!
Οκ 60αρι το διναμε για την Μαρινα αντε και για την Σαρα αλλα εως εκει !!!
Τωρα με την καθε ψοφια που εχει μαζεψει να ζηταει και 60αρι Sorry αλλα δεν !!!


Μπραβο PIATSAS ετσι θελουν !!! :rockon:
Αλλα δεν φταις εσυ ,η Ταξιδιαρα τα φταιει ολα !!! :grin: :grin: :grin:
Εγω δεν θυμαμαι να εχω παει ποτε στη Μαρινα και να'δωσα μονο 60!!! :2funny:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom