Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
σημερινη επισκεψη στο Αγ.μελετιου 37 για να δοκιμασω τη βικυ..μπαινω μεσα ευγενικη η τσατσα μου παρουσιαζει τη βικυ (ψηλη-αδυνατη-καστανη-πολυ μικρο στηθος) και μου λεει οτι το απλο προγραμμα εχει 50 ευρω...παω να φυγω,μου λεει περνα με 40,τις λεω στο site σας λεει οτι η βικυ κανει το απλο προγραμμα με 30...α μου λεει δεν ηξερα οτι ειδες το site..τελοσπαντων αν και με ξενερωσε και η βικυ δεν με ξετρελανε εμφανισιακα,εχοντας διαβασει πολυ καλες κριτικες ειπα να περασω..ερχετε η βικυ αρχιζουμε με χαδακια πολυ καλη και ξεκιναει οντως μια πολυ δυνατη και ωραια πιπα που με εκανε πυραυλο..τις λεω θελω να μου γλυψεις και τα @@@καιμου λεει το απιστευτο!!! γλυφω @@@..αλλα οχι με το προγραμμα των 30ευρω!!εμεινα μαλακας

την εστησα στα τεσσερα οπου και τελειωσα..γενικοτερα καλη στη συμμετοχη,αλλα...αν ειναι να διαχωριζεις τα απλα προγραμματα για το τι θα κανεις σε 50 και 30ευρω το θεωρω τουλαχιστον αντιεπαγγελματικο

οποτε κοκκινη καρτα στο Αγ.μελετιου 37
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
σημερινη επισκεψη στο Αγ.μελετιου 37 για να δοκιμασω τη βικυ..μπαινω μεσα ευγενικη η τσατσα μου παρουσιαζει τη βικυ (ψηλη-αδυνατη-καστανη-πολυ μικρο στηθος) και μου λεει οτι το απλο προγραμμα εχει 50 ευρω...παω να φυγω,μου λεει περνα με 40,τις λεω στο site σας λεει οτι η βικυ κανει το απλο προγραμμα με 30...α μου λεει δεν ηξερα οτι ειδες το site..τελοσπαντων αν και με ξενερωσε και η βικυ δεν με ξετρελανε εμφανισιακα,εχοντας διαβασει πολυ καλες κριτικες ειπα να περασω..ερχετε η βικυ αρχιζουμε με χαδακια πολυ καλη και ξεκιναει οντως μια πολυ δυνατη και ωραια πιπα που με εκανε πυραυλο..τις λεω θελω να μου γλυψεις και τα @@@καιμου λεει το απιστευτο!!! γλυφω @@@..αλλα οχι με το προγραμμα των 30ευρω!!εμεινα μαλακας

την εστησα στα τεσσερα οπου και τελειωσα..γενικοτερα καλη στη συμμετοχη,αλλα...αν ειναι να διαχωριζεις τα απλα προγραμματα για το τι θα κανεις σε 50 και 30ευρω το θεωρω τουλαχιστον αντιεπαγγελματικο

οποτε κοκκινη καρτα στο Αγ.μελετιου 37
γραψε κριτικη :)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
γλυφω @@@..αλλα οχι με το προγραμμα των 30ευρω!!

Δε νομίζω ότι είναι ιδιαίτερα παράλογο. Από τη στιγμή που γίνεται έκπτωση, δεν μπορείς να περιμένεις να λαμβάνεις και τις πλήρεις υπηρεσίες ενός προγράμματος. Σε ερώτησή μου προς το studio, μου είπαν ότι ακόμη και οι δωρεάν υπηρεσίες στο απλό πρόγραμμα που προσφέρονται στο συγκεκριμένο (Ισπανικό και ποδολαγνεία) γίνονται κατόπιν συνεννόησης με την εκάστοτε κοπέλα που προσφέρει την έκπτωση. Ίσως κάποια άλλη να μην είχε τέτοιο πρόβλημα. Εάν βέβαια είναι η γενικότερη πολιτική του studio σαφώς και θα έπρεπε να διευκρινίζεται κάπου.
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Δε νομίζω ότι είναι ιδιαίτερα παράλογο. Από τη στιγμή που γίνεται έκπτωση, δεν μπορείς να περιμένεις να λαμβάνεις και τις πλήρεις υπηρεσίες ενός προγράμματος. Σε ερώτησή μου προς το studio, μου είπαν ότι ακόμη και οι δωρεάν υπηρεσίες στο απλό πρόγραμμα που προσφέρονται στο συγκεκριμένο (Ισπανικό και ποδολαγνεία) γίνονται κατόπιν συνεννόησης με την εκάστοτε κοπέλα που προσφέρει την έκπτωση. Ίσως κάποια άλλη να μην είχε τέτοιο πρόβλημα. Εάν βέβαια είναι η γενικότερη πολιτική του studio σαφώς και θα έπρεπε να διευκρινίζεται κάπου.
δεν ειναι θεμα πολιτικης του στουντιο, αλλα της καθε κοπελας :)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
Δε νομίζω ότι είναι ιδιαίτερα παράλογο. Από τη στιγμή που γίνεται έκπτωση, δεν μπορείς να περιμένεις να λαμβάνεις και τις πλήρεις υπηρεσίες ενός προγράμματος. Σε ερώτησή μου προς το studio, μου είπαν ότι ακόμη και οι δωρεάν υπηρεσίες στο απλό πρόγραμμα που προσφέρονται στο συγκεκριμένο (Ισπανικό και ποδολαγνεία) γίνονται κατόπιν συνεννόησης με την εκάστοτε κοπέλα που προσφέρει την έκπτωση. Ίσως κάποια άλλη να μην είχε τέτοιο πρόβλημα. Εάν βέβαια είναι η γενικότερη πολιτική του studio σαφώς και θα έπρεπε να διευκρινίζεται κάπου.

φιλε μου οπως ειδες,ημουν κατα την γνωμη μου παντα..αντικειμενικος αφου ειπα και τα καλα,και οχι μονο αυτο που με χαλασε...ομως οταν λεμε οτι η κοπελα κανει το απλο προγραμμα με 30ευρω σημαινει...οτι το κανει με 30 και οχι με 50 οπως μου ειπε η κατα τ΄αλλα ευγενεστατη κυρια στο σαλονι,γιατι αν δεν τις ελεγα οτι αλλα λετε στο site θα επαιρνε το 50αρικακι..οσο για την βικυ ειπα οτι ηταν καλη αλλα...δεν υπαρχει το οτι κανω αλλα στο απλο των 30ευρω (που λεει και το site σου οτι τοσο εχει το απλο μαζι σου)και αλλα αν μου δωσεις 50...λες απο την αρχη τοσο εχει το προγραμμα μου και οποιος θελει ερχεται...αυτα προς αποφυγει παρεξηγησεων...
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα,τωρα και μεχρι τις 8 το πρωι στο στουντιο θα βρισκεται η Αμαντα :-*
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
και σε μας μεχρι τις 5 το πρωι ειναι η Νικη :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

φιλια σε ολους! :-*
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
φιλε μου οπως ειδες,ημουν κατα την γνωμη μου παντα..αντικειμενικος αφου ειπα και τα καλα,και οχι μονο αυτο που με χαλασε...ομως οταν λεμε οτι η κοπελα κανει το απλο προγραμμα με 30ευρω σημαινει...οτι το κανει με 30 και οχι με 50 οπως μου ειπε η κατα τ΄αλλα ευγενεστατη κυρια στο σαλονι,γιατι αν δεν τις ελεγα οτι αλλα λετε στο site θα επαιρνε το 50αρικακι..οσο για την βικυ ειπα οτι ηταν καλη αλλα...δεν υπαρχει το οτι κανω αλλα στο απλο των 30ευρω (που λεει και το site σου οτι τοσο εχει το απλο μαζι σου)και αλλα αν μου δωσεις 50...λες απο την αρχη τοσο εχει το προγραμμα μου και οποιος θελει ερχεται...αυτα προς αποφυγει παρεξηγησεων...

Μα δεν αντιλέγω στο ότι ήσουν αντικειμενικός (το να αναφέρεις και αυτά που σ'άρεσαν και αυτά που σε χάλασαν είναι ο ορισμός της αντικειμενικότητας) και δε διαφώνησα στο ελάχιστο με την άποψή σου :) Απλά, σου ανέφερα τη δική μου άποψη. Ούτε εγώ το βρίσκω επαγγελματικό να σου λένε ότι υπάρχει έκπτωση στην τιμή και να μη σε προειδοποιούν για το ότι γίνεται "έκπτωση" και στις υπηρεσίες. Απλά, ίσως έπρεπε να το σκεφτείς και να ρωτήσεις. Όχι ότι θα σε κατηγορήσω το ότι δε ρώτησες πάντως. Δεν ήσουνα υποχρεωμένος να το κάνεις.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
παίδες χθες κατά το βραδάκι και μετά από γεύμα σε φιλικό εστιατορίο και μή μπορώντας να αντέξουμε την γιουρόπα ληγκ μπάλλα,αποφασίσαμε εγώ και ο φίλτατος akapovic να κάνουμε μιά γύρα στουντιακή που είχαμε να κάνουμε καιρό(γιατί άραγε?).Ξεκίνημα από θησέως 40 όπου είδαμε κάτι απίστευτα μπάζα πάνω από τα οποία το ένα σαλονάρισε ξυπόλυτο για να μας δείξειπόσο μπάζο είναι :jerking: και ένα πολύ μέτριο μωρό κάτω.Εν συνεχεία απέναντι όπου με έκπληξη αντίκρυσα την ξανθιά παλιά τσατσά της καρέα.Τεμάχια η αγάπη πρώην κάρμεν(πώς την είχα γαμήσει αυτή ρε παιδιά?μάλλον θα μουνα πιωμένος και την έβλεπα για την μαρίνα του γκόλντ)και άλλο ένα Μ Π Α Ζ Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Όπου φύγει φύγει...Συνέχεια της τσάρκας Συγγρού 144,ανακαινισμένος ο χώρος χωρίς όμως να είναι καλύτερος από πρίν(υποτίθεται ο χώρος ανακαινίζεται για να γίνει αισθητά καλύτερος και όχι για να μένει όπως ήταν π.χ. ή και χειρότερος ακόμη..ά ρε ελλάδα έχεις ακόμη να μας διδάξει...)όπου και είδαμε το μόνο αξιοπρεπές τεμάχιο το οποίο ήταν ξανθό αδύνατο όμορφο,αλλά πάρα πολύ ξινό όπως και η τσάτσα της.Πολύ αγενής και μόρτισα μας το παιξε.Με τέτοια συμπεριφορά να πάνε να γαμηθουνε αν και έτσι και αλλιώς θα φεύγαμε από την ξινίλα του προσφερόμενου τεμαχίου!Τελικός σταθμός όπως αποφασίστηκε λίγο μετά τριγγέτα όπου και δεν μας άνοιξε κανείς.....Τέλος τσαρκός ΛΟΓΩ ΞΕΝΕΡΑΣ.Του χρόνου πάλι με τις υγείες σας!!!!!
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Στην πρωινη βαρδια 11-5 θα ειναι η Βικτωρια. :)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 23/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λινα - Βικυ - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Νινα - Ναταλι - Ναταλι
Κασσανδρας 4(κατω): Λαουρα -  Νεα αφιξη - Αννα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Λαουρα - Νεα αφιξη
Κασσανδρας 6: Μελινα - Ευα - Νικολ

Θησεως 40(κατω): Σισση - Ελενα - Αλινα
Θησεως 40(πανω): Βικτωρια - Βανεσα

Σημερα το Θησεως 40(κατω) θα εχει 3 βαρδιες και θα ειναι ανοιχτο μεχρι το πρωι
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.657
Πόντοι
19.505
-Αχαρνών 85 η Νατάσα-πεταλούδα
-Αχαρνών 106 η Αλίνα η όμορφη νεαρά που εργαζόταν Κεφαληνίας 75 με το τατού στη μέση.
-Φυλής 104 η Μπέτυ με τα ασιατικά χαρακτηριστικά
-Αριστομένους 72 η Αλεξία, η Βουλγάρα με τα αραιά δόντια από το μικροστουντιο Αγαθουπόλεως 54. Μόνο που στην Αριστομένους την παίρνεις με +30 ευρώπουλα.
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
τώρα μέχρι τις 11 είναι η Νίκη και μετα η Γιάννα :-* :-* :-* :-* :-*
 

gapost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
-Αχαρνών 85 η Νατάσα-πεταλούδα
-Αχαρνών 106 η Αλίνα η όμορφη νεαρά που εργαζόταν Κεφαληνίας 75 με το τατού στη μέση.
-Φυλής 104 η Μπέτυ με τα ασιατικά χαρακτηριστικά
-Αριστομένους 72 η Αλεξία, η Βουλγάρα με τα αραιά δόντια από το μικροστουντιο Αγαθουπόλεως 54. Μόνο που στην Αριστομένους την παίρνεις με +30 ευρώπουλα.

Απ' όσο ξέρω στο Αγαθ.54α έχει το κανονικό πρόγραμμα στα 20 ευρώ & ακάποτο στοματικό στα 25. Κάνει κάτι παραπάνω στο 30ρικο (περισσότερο χρόνο?) ή μήπως μας περνάνε για χαζούς?
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδια η βερονικα που δουλευει βραδυ στο αρτεμις την γνωριζει κανεις
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Στο στουντιο μας τωρα και μεχρι το πρωι θα βρισκεται η Αμαντα :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
παιδια η βερονικα που δουλευει βραδυ στο αρτεμις την γνωριζει κανεις
Αρκετα καλη περιπτωση.
Ρωσσιδα με ικανοποιητικες αποδοσεις στο δωματιο.

κριτικες και επιπλεον πληροφοριες μπορεις να διαβασεις εδω:


Καλη τυχη.
 

Επισκέπτης
Απ' όσο ξέρω στο Αγαθ.54α έχει το κανονικό πρόγραμμα στα 20 ευρώ & ακάποτο στοματικό στα 25. Κάνει κάτι παραπάνω στο 30ρικο (περισσότερο χρόνο?) ή μήπως μας περνάνε για χαζούς?
Η Αλεξία στο Αγαθ.54 LCD TV δεν ανακοίνωνε ακάποτο στο σαλόνι.Μόνο τα βασικά έκανε.
 

otisps

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Υπάρχει κάτι καλό σε στούντιο με πρωκτικό;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom