Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
ξερει κανεις αν και τι ωρα δουλευει η πενυ στο βριλλησου 36?πηρα τηλ. αλλα ειναι λαθος αυτο που εχει στο site
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα, απο τις 11 και μεχρι τις 7 το πρωι θα βρισκεται η Αμαντα στο στουντιο μας :)
 

wtfgtp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Κριτικές
11
Like
237
Πόντοι
291
ρε παιδιά με στούντιο Νέας Φιλαδέλφειας τι παίζει; βλέπω έχει πολλά και καλά κορίτσια, όμως έχει ελάχιστες κριτικές και οι περισσότερες είναι για την Σαμπρίνα. Τις υπόλοιπες τις έχει τσεκάρει κανείς;
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
ρε παιδιά με στούντιο Νέας Φιλαδέλφειας τι παίζει; βλέπω έχει πολλά και καλά κορίτσια, όμως έχει ελάχιστες κριτικές και οι περισσότερες είναι για την Σαμπρίνα. Τις υπόλοιπες τις έχει τσεκάρει κανείς;

Εχω τσεκαρει την Μαργαριτα, τωρα που το κουβεντιαζω, δεν εχω γραψει κριτικη, οποτε συνοπτικα εχω να πω....δεν.
Ενω στο σαλονι εντυπωσιαζεσαι απο υψος και στησιμο, στην πραξη λιγα πραγματα. Χαλαρο κορμι, πολυ κουβεντα, λιγη συμμετοχη, χρονος μετρημενος και μαλλον δολια συμπεριφορα για να ξενερωσεις να βιαστεις και να αισθανθεις ενοχος που με 50 € εκμεταλλευεσαι την χαρη της...ενω αν εδινες 100+ θα ηταν αλλιως...
το δωματιο μοντερνο,  καλοφτιαγμενο, με ντους αλλα μικρο κι αποπνικτικο.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Χθεσιβραδινη επισκεψη Τριγετα , Φρατζη, Ιππονακτος και Ηλιου , συμπερασμα ενα μαυρο χαλι :uglystupid:
 

loverpoutanes

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη ξανα κεφαληνιας 75 για το πορνιδιο ελενα.απιστευτη στο δωματιο φιλια παντου ακοποτο απιστευτο με φτυσιματα και τρομερο πισωκολητο.πρεπει να τις αρεσει αυτο που κανει γιατι ειναι παντα καυλομενη.οσο εχω λεφτα θα πηγαινω.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
επισκεψη ξανα κεφαληνιας 75 για το πορνιδιο ελενα.απιστευτη στο δωματιο φιλια παντου ακοποτο απιστευτο με φτυσιματα και τρομερο πισωκολητο.πρεπει να τις αρεσει αυτο που κανει γιατι ειναι παντα καυλομενη.οσο εχω λεφτα θα πηγαινω.
3 μυνηματα και και τα 3 για το 75?????? δεν υπαρχουν αλλα σπιτακια φιλαρακο????
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ναι ειναι μια απο τις πιο πουτανες που βγαζει πολλα γουστα οταν εχει καυλες.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
επισκεψη ξανα κεφαληνιας 75 για το πορνιδιο ελενα.απιστευτη στο δωματιο φιλια παντου ακοποτο απιστευτο με φτυσιματα και τρομερο πισωκολητο.πρεπει να τις αρεσει αυτο που κανει γιατι ειναι παντα καυλομενη.οσο εχω λεφτα θα πηγαινω.

ΠΟΥ ειναι το εν λογω μερος και απο τιμες τι παιζει ...... ?
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
αμα εχει φαει ο αλλος κολλημα αστον τι να κανουμε τωρα υπαρχουν μερικοι που τα σκανε σε μια αλλοι σε πολλες γουστα ειναι αυτα.πιος εχει δοκιμασει τζενη απο βριλησσου 60.το εν λογω στουντιο ειναι περιοχη αριστοτελους στο κεντρο τιμες απο 50-100 αγορι.
 

japam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
αγορια γουστα ειναι αυτα γιαυτο δοκιμαζουμε τα παντα και ποτε σταθερες πουτανες για ποικιλια.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
αμα εχει φαει ο αλλος κολλημα αστον τι να κανουμε τωρα υπαρχουν μερικοι που τα σκανε σε μια αλλοι σε πολλες γουστα ειναι αυτα.πιος εχει δοκιμασει τζενη απο βριλησσου 60.το εν λογω στουντιο ειναι περιοχη αριστοτελους στο κεντρο τιμες απο 50-100 αγορι.

Ευχαριστω
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
αμα εχει φαει ο αλλος κολλημα αστον τι να κανουμε τωρα υπαρχουν μερικοι που τα σκανε σε μια αλλοι σε πολλες γουστα ειναι αυτα.
διαβασες τι εγραψα????εχει 3 ποστ και τα 3 για το 75
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
το εν λογω στουντιο ειναι περιοχη αριστοτελους στο κεντρο τιμες απο 50-100 αγορι.
και δεν αναφερες οτι παιζουν 2 τεμαχια πολλες φορες ανα βαρδια. μισα τα λες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom