Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και αν προσέξεις τα δύο μηνύματα είναι την ίδια ώρα σε δύο διαφορετικά ποστ από μία επίσκεψη.
άρα έχει πάει δύο φορές στο ίδιο μαγαζί και του άρεσε και τις δύο.
απλά πράγματα

μην είμαστε καχύποπτοι για τα πάντα....
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
και αν προσέξεις τα δύο μηνύματα είναι την ίδια ώρα σε δύο διαφορετικά ποστ από μία επίσκεψη.
άρα έχει πάει δύο φορές στο ίδιο μαγαζί και του άρεσε και τις δύο.
απλά πράγματα

μην είμαστε καχύποπτοι για τα πάντα....
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
To ανέφερα και στο θέμα που αφορά το αντίστοιχο στούντιο αλλά νομίζω πως αξίζει να γραφτεί και'δώ.

Χθες το βράδυ πήγα στο Κασσάνδρας 4 και συνεβρέθηκα με τη Λάουρα.
Μου δήλωσε Ρουμάνα και μιας και κατέχω τη γλώσσα άρχισα να της μιλάω σε αυτήν προκειμένου να σπάσει ο πάγος. Εκείνη όμως έκανε ότι δεν άκουγε και συνέχισε τα δικά της.

Εντέλει με τα πολλά μου αμόλησε ότι η διεύθυνση του καταστήματος έχει απαγορέψει στις κοπέλες να μιλάνε τη μητρική τους γλώσσα με τους πελάτες γιατί λέει μπορεί να γίνει καμιά κρυφή συνενόηση για έξτρα πρόγραμμα μεταξύ τους και να τσεπώσει εκείνη τη διαφορά.
:jerking: :headbang: :uglystupid:

Τι άλλη μαλακία θ'ακούσουμε;
Και για να'χουμε καλό ερώτημα, αν τύχει και η κοπέλα είναι Ελληνίδα σε τι γλώσσα θα συνενοείται; Με τη νοηματική σαν τον Πουλάκη;
Κατι τετοιο φυσικα δεν αληθευει για τη διευθυνση του καταστηματος.Ειναι προσωπικο θεμα της καθε κοπελας η παραδοχη της καταγωγης της και δε βρισκω σωστο να σκαρφιζεται διαφορες δικαιολογιες και να εισαι σιγουρος οτι ακριβως τωρα παω στο 4(κατω) να τη βρω και της μιλησω.

Λιτσα
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Και γιατί να ασχολείται κανείς με την καταγωγή των κοριτσιών (ανθρώπινου είδους); Αυτό άλλωστε είναι θέμα που σχετίζεται με το έργο του Δαρβίνου!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
νταξει μωρε παιζει η κοπελα να ναι απο καμια χωρα εκτος Ε.Ε. και να δηλωνει ρουμανα επειδη φοβαται
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Κατι τετοιο φυσικα δεν αληθευει για τη διευθυνση του καταστηματος.Ειναι προσωπικο θεμα της καθε κοπελας η παραδοχη της καταγωγης της και δε βρισκω σωστο να σκαρφιζεται διαφορες δικαιολογιες και να εισαι σιγουρος οτι ακριβως τωρα παω στο 4(κατω) να τη βρω και της μιλησω.

Λιτσα

Οι Γερμανοί είναι φίλοι μας…
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
To ανέφερα και στο θέμα που αφορά το αντίστοιχο στούντιο αλλά νομίζω πως αξίζει να γραφτεί και'δώ.

Χθες το βράδυ πήγα στο Κασσάνδρας 4 και συνεβρέθηκα με τη Λάουρα.
Μου δήλωσε Ρουμάνα και μιας και κατέχω τη γλώσσα άρχισα να της μιλάω σε αυτήν προκειμένου να σπάσει ο πάγος. Εκείνη όμως έκανε ότι δεν άκουγε και συνέχισε τα δικά της.

Εντέλει με τα πολλά μου αμόλησε ότι η διεύθυνση του καταστήματος έχει απαγορέψει στις κοπέλες να μιλάνε τη μητρική τους γλώσσα με τους πελάτες γιατί λέει μπορεί να γίνει καμιά κρυφή συνενόηση για έξτρα πρόγραμμα μεταξύ τους και να τσεπώσει εκείνη τη διαφορά.
:jerking: :headbang: :uglystupid:

Τι άλλη μαλακία θ'ακούσουμε;
Και για να'χουμε καλό ερώτημα, αν τύχει και η κοπέλα είναι Ελληνίδα σε τι γλώσσα θα συνενοείται; Με τη νοηματική σαν τον Πουλάκη;
Τι διάλο! Μπάς και οι Ρουμάνες απαρνιούνται την καταγωγή τους και τρέχουν σαν τις Ελληνίδες τις Ιταλίδες και τις Τσέχες να πάρουν Αλβανικό διαβατήριο?
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ μου φαίνεται....
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα :)

Απο τις 5 μεχρι και τις 11 θα βρισκεται στο στουντιο η Τζεσικα :)
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Τι διάλο! Μπάς και οι Ρουμάνες απαρνιούνται την καταγωγή τους και τρέχουν σαν τις Ελληνίδες τις Ιταλίδες και τις Τσέχες να πάρουν Αλβανικό διαβατήριο?
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ μου φαίνεται....

Ειναι κομπλεξ κατωτερώτητας που εχουν ντρεπονται που ειναι Ρουμανες οι πιο πολλές και λενε Ισπανίδες/Ιταλίδες. Μόνο οι Ρωσίδες ειναι περήφανες γυναικες. Ετσι εχω καταλαβει δηλαδη

Και για να'χουμε καλό ερώτημα, αν τύχει και η κοπέλα είναι Ελληνίδα σε τι γλώσσα θα συνενοείται; Με τη νοηματική σαν τον Πουλάκη;

Τη νοηματική με το πουλάκι μιλανε πολύ καλα αυτες
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Ειναι κομπλεξ κατωτερώτητας που εχουν ντρεπονται που ειναι Ρουμανες οι πιο πολλές και λενε Ισπανίδες/Ιταλίδες. Μόνο οι Ρωσίδες ειναι περήφανες γυναικες. Ετσι εχω καταλαβει δηλαδη
Την πλάκα την κάνω συνέχεια γιατί έχω δεί "Τσέχες" "Ελληνίδες" κ "Βουλγάρες" που είναι Αλβανίδες και επιλέγουν αυτές τις "πατρίδες" γιατί δύσκολα θα βρεθεί κάποιος να μιλάει αυτές τις γλώσσες. Αν τύχει και μιλάνε Ιταλικά λένε Ιταλίδες και αν τις ρωτήσεις για Ιταλία δε γνωρίζουν τίποτα. Πάρε και όσες δηλώνουν Ελληνίδες και ρώτα τες για τον τόπο καταγωγής τους.
Το ίδιο ίσχυε και για αξιόλογη παρουσία που δήλωνε Ελληνοισπανίδα και δεν μπορούσε να μου μιλήσει Ισπανικά. Αυτό βέβαια δε μείωσε την αξία της ως παρουσία στο studio γιατί καταλαβαίνω το κίνητρο.
Απλώς πλάκα κάνουμε με τις τόσες εθνικότητες που επικαλούνται ο Αλβανίδες για να ξεπεράσουν το οποιοδήποτε θέμα.
Ρουμάνα που να μην ανταποκριθεί στα Ρουμάνικα γιατί δεν το επιτρέπει το studio θεωρώ ότι δεν παίζει. Τι δηλαδή, έχουν μικρόφωνα στα δωμάτια και ακούν?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ηξερα πως η αγαμια...κτυπαει στο κεφαλι...αλλα οχι και ετσι!!!!!!!....Κολλησαμε τωρα με τις καταγωγες των εργαζομενων κοριτσιων.... :jerking: :jerking: :jerking:.....Πεφτει εδω μεσα βλεπω ασπρισμα :jerking: :jerking: :jerking: μπολικο!!!!!!!!!!!....για να καταλαβω τωρα, μημπως ειμαι εγω ο μαλακας...αν ειναι μουναρα η αλλη...μας ενοχλει εμας, αν λεει ψεμματα για το...... απο που καταγεται? :think:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
To ανέφερα και στο θέμα που αφορά το αντίστοιχο στούντιο αλλά νομίζω πως αξίζει να γραφτεί και'δώ.

Χθες το βράδυ πήγα στο Κασσάνδρας 4 και συνεβρέθηκα με τη Λάουρα.
Μου δήλωσε Ρουμάνα και μιας και κατέχω τη γλώσσα άρχισα να της μιλάω σε αυτήν προκειμένου να σπάσει ο πάγος. Εκείνη όμως έκανε ότι δεν άκουγε και συνέχισε τα δικά της.

Εντέλει με τα πολλά μου αμόλησε ότι η διεύθυνση του καταστήματος έχει απαγορέψει στις κοπέλες να μιλάνε τη μητρική τους γλώσσα με τους πελάτες γιατί λέει μπορεί να γίνει καμιά κρυφή συνενόηση για έξτρα πρόγραμμα μεταξύ τους και να τσεπώσει εκείνη τη διαφορά.
:jerking: :headbang: :uglystupid:

Τι άλλη μαλακία θ'ακούσουμε;
Και για να'χουμε καλό ερώτημα, αν τύχει και η κοπέλα είναι Ελληνίδα σε τι γλώσσα θα συνενοείται; Με τη νοηματική σαν τον Πουλάκη;
Εθελημενα....ειτε αθελα σου...την εποιησες την μαλακια σου...γραφονται εδω μεσα αυτα????....δηλαδη αν υπαρχουν καποια κοριτσια και στους πελατες μεσα σο δωματιο κανουν προσωπικη εξηγηση για κατι εχτρα που ζηταει καποιος...πρεπει να το κανουμε βουκινο...προσωπικα εγω σε καποια στουντιο, με καποιες κοπελλες(μεσα στο δωματιο) δινω κατι εξτρα για ακαποτο...αυτο ομως το κρατω για τον εαυτο μου για να μην εκθεσω τις κοπελες..ποσο μαλλον εσυ που δεν ζητησες κατι παραπανω και μας εγραψες μονο τον διαλογο που εκανες με την εργαζομενη, με αποτελεσμα να το διαβασει η συγκεκριμενη ιδιοκτητρια και να σου γραψει εμμεσα οτι παει να τις μιλησει ("απογειωσει")!!!...ας προσεχουμε σαν πελατες ,τι γραφουμε..... για να περναμε καλα με τις εργαζομενες!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν στεναχωριέμαι καθόλου γιατί ειδικά η συγκεκριμένη χθες με φλόμωσε στο δούλεμα χωρίς κανένα απολύτως λόγο. Αυτό που ανέφερα ήταν απλώς το πιο απίστευτο, γι'αυτό και το δημοσιοποίησα. Αν της ζήταγα κάνα εξτραδάκι και μετά την κάρφωνα να μου έλεγες ότι ήθελες.
Εγώ μια απλή κουβεντούλα προσπάθησα να κάνω ούτως ώστε να μη νιώθω ότι μοσχάρι μπήκα και βόδι βγήκα. Αν αυτή θεώρησε ότι η καλύτερη λύση είναι να δημιουργήσει σκηνικά από εκπομπές του Μάκη, δεν φταίω εγώ.

Και δεν κατάλαβα, όταν γράφουμε για μια κοπέλα ότι είναι κομοδίνο, μπάζο, ψυχασθενής, κλπ., αυτά δεν της δημιουργούν πρόβλημα; Το αν τυχόν αποκαλυφθεί ότι είναι Αλβανίδα ενώ το έπαιζε Ρουμάνα, αυτό είναι το πρόβλημα;
Αν σε φλομωσε στο δουλεμα...τοτε αλλαζει...... πιστευω οτι πολλες λενε ψεμματα, οσον αφορα την καταγωγη τους για διαφορους λογους...εμας τι μας ενοχλει αυτο???...εμεις για ενα πηδημα παμε!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αμα έχει καλή προίκα ,....είτε στα Τίρρανα είτε στο Βουκουρέστι,....

εμένα δεν με νοιάζει, απο όπού κι αν είναι !  :grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Φίλε, στα παπάρια μου από που κατάγεται η κάθε κοπέλα. Όπως είχε πει και η Ντάρια όταν την έλεγαν Αλβανίδα, "εμένα θέλετε να γανμήσετε ή το διαβατήριο μου;".

Αλλά η χθεσινή από τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο με κοίταζε με μια καχυποψία που άρχισα να απορώ κι'εγώ μήπως έδειξαν τη φάτσα μου στην τηλεόραση δίπλα στον Φούντα και τον Μαζιώτη. Τέτοιο δούλεμα άνευ λόγου και αιτίας δεν έχω ξαναφάει. Μέχρι και το όνομα της μου έβγαλε το λάδι μέχρι να μου το πει.
 
Τοτε καλα εκανες!!! :rockon:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Νταξ ρε μη τρελλενουά ! Δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε τη τρίχα τριχιά !
Κι εγώ  δε γουστάρω να με παραμυθιάζουνε, αλλά συνήθως κάνω πως τρώω τη παραμύθα , αν καταλάβω πως αυτό θα κάνει τη κοπέλα να νοιώσει πιό άνετα κι εγώ θα περάσω πιο καλά!
Αλλά άμα απο την αρχή σου κάτσει στραβά η πρωτη επαφή, η πρώτη ατάκα, τότε όλα παίρνουν αλλο δρόμο (πίο στραβό απ ότι θα θέλαμε).
Σε κάθε περίπτωση το πήδημα είναι υπεράνω ! Κι άμα η γυναίκα λέει στα εντός, ας είναι κι απο την Οκλαχόμα ή την Ομάχα ή την Γιαμάχα ! :grin:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Ηξερα πως η αγαμια...κτυπαει στο κεφαλι...αλλα οχι και ετσι!!!!!!!....Κολλησαμε τωρα με τις καταγωγες των εργαζομενων κοριτσιων.... :jerking: :jerking: :jerking:.....Πεφτει εδω μεσα βλεπω ασπρισμα :jerking: :jerking: :jerking: μπολικο!!!!!!!!!!!....για να καταλαβω τωρα, μημπως ειμαι εγω ο μαλακας...αν ειναι μουναρα η αλλη...μας ενοχλει εμας, αν λεει ψεμματα για το...... απο που καταγεται? :think:
Για να είμαι τελείως σαφής, δεν ειρωνεύομαι τις κοπέλλες και δε με απασχολεί η καταγωγή τους. Κάνω πλάκα σε όσα παιδιά χάβουν την οποιαδήποτε καταγωγή (λόγω απειρίας ) ενώ αυτή αποτελεί και βασικό κριτήριο επιλογής.
Και προφανώς κάνω την πλάκα γιατί και γώ την είχα πατήσει και αυτοσαρκαζόμουν, αλλά σε καμμία περιπτωση δεν κοροιδεύω τα παληκάρια που περνάνε αυτή τη φάση της εκπαίδευσης τους και σίγουρα όχι τις κοπέλλες.
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Αυτη τη στιγμη και μεχρι το πρωι θα βρισκεται στο στουντιο η Βικτωρια
:)
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Χθεσινη βραδινη επισκεψη Αντιοχειας ΣΑΜΠΡΙΝΑ  :knockinb: :fuck1: δεν περιγραφω αλλο  ακολουθει κριτικη, τελος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom