Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Γεια και χαρα φιλε!!!


Πριν απο λιγο!!!
Κων/λεως 94:Λιζα
Κων/λεως 61:Βαλεντινα
Βουρβαχη 19:Νικη
Χαλκιδικης 83:Χριστινα
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
97
Like
4.780
Πόντοι
22.915
Πολύς ντόρος για τη Φρίντα (βριλησσού) και την ψιλοπάτησα. Απλά μια συμπαθητική περίπτωση. Ακολουθεί κριτική. Σαν την Σαμάνθα και την Πάολα καμιά δεν θα περάσει.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
"Τι να κάνω...? Τι να κάνω...?"... Η βαρεμάρα στο αποκορύφωμα... Έτσι λοιπόν κίνησα κατά τις 00:30 προς την αναζήτηση της "περιπέτειας"!

Πρώτη στάση...Κροκεών 6! Η εργαζόμενη κορασίς δεν ήταν άλλη από την Σιλβή, την ξανθιά και ψηλή κοπέλα με το γεμάτο κωλαράκι (σαν να έχει χαλαρώσει όμως μου φάνηκε...  :P :P :P ), γνωστή και από τα Κασσάνδρας 3  (ανώγειον και κατώγειον), 4 (ανώγειον και κατώγειον) και 6!

Στο δρόμο για το "ίδρυμα" Κηφισού 30 έριξα ένα βλέφαρο στην πιάτσα επί της "Καβάλας"... Οικοδόμοι ντυμένοι cd, κάτι χοντρούλικα τεμάχια... απλά τραγωδία... ή κωμωδια (εξαρτάται πως θα το πάρει κανείς)  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Κηφισού 30: Η Βανέσσα... Δοκιμασμένη στο παρελθόν... εμφανησιακά είναι καλή, με ωραίο στήθος (παρότι συλικόνη), ψηλή και με ωραίο στυλ... αλλά στα ενδότερα ήταν κατώτερη των προσδοκιών...  :- :- :-

Επόμενη στάση... Πειραιώς 193! Ευγενέστατη η υπηρεσία παρουσίασε τη Μαρία... πρόκειται για την επονομαζόμενη και Μαρία "Ψηλή"... σχετικά αδύνατη, με κοντό, ξανθό μαλλάκι...

Αφού προσπέρασα κάτι μπλόκα  :police: συνέχισα ακάθεκτος για Συγγρού!!!!

Συγγρού 144: Η Βίκυ... Μια ξανθιά παρουσία, με συμπαθητικό σώμα (θα τολμούσα να πω)... αλλά ως εκεί!

Αριστοτέλους 6: Η Κιμ από Βριλησσού 46! Δεν νομίζω να χρειάζεται συστάσεις η εν λόγω κορασίς...!

... Συγγρού και Αριστοτέλους...: Ένα αγοράκι με ξανθιά, μακρυά περούκα...cd θαρρώ πως ήταν... :grin: :grin: :grin: ! Είχε πιάσει κουβέντα με δύο Βουλγάρες (?) / Ρουμάνες (?), παντελώς αδιάφορα και τραγικά πορνίδια... και έλεγαν τα δικά τους!!!

Στο ύψος του Kinky Opera!!!! Εκεί η νύχτα έγινε μέρα!!! Η Χαρά! Μια από τις πιο όμορφες παρουσίες! Πάντα χαμογελαστή και ευδιάθετη η ξανθιά Χαρά περίμενε στη mercedes της!!!

Μεταβολή...! Σόλωνος στο ύψος του Χημείου... Δύο εκδιδόμενες τραγικές! Μία εκ των οποίων φορούσε γυαλιά και ήταν ντυμένη με ένα κόκκινο φουστανάκι...

Σόλωνος και Μπόταση... Τρεις παρουσίες...Ξανθιές και οι τρεις... "30 τσιμπουκάκι στο αυτοκίνητο και 50 σεξ στο αυτοκίνητο... 60 σε ξενοδοχείο..." Η μία σαν milf μου έμοιαζε με πλούσιο  :tits: , ενδιαφέρουσα! Οι άλλες δύο αδύνατες... η μία παντελώς αδιάφορη, η άλλη συμπαθητική...

Αυτά για σήμερα...!   :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
"Τι να κάνω...? Τι να κάνω...?"... Η βαρεμάρα στο αποκορύφωμα... Έτσι λοιπόν κίνησα κατά τις 00:30 προς την αναζήτηση της "περιπέτειας"!

Πρώτη στάση...Κροκεών 6! Η εργαζόμενη κορασίς δεν ήταν άλλη από την Σιλβή, την ξανθιά και ψηλή κοπέλα με το γεμάτο κωλαράκι (σαν να έχει χαλαρώσει όμως μου φάνηκε...  :P :P :P ), γνωστή και από τα Κασσάνδρας 3  (ανώγειον και κατώγειον), 4 (ανώγειον και κατώγειον) και 6!

βλασφημε!!! εχει τελειοποιηθει θες να πεις!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πολύς ντόρος για τη Φρίντα (βριλησσού) και την ψιλοπάτησα. Απλά μια συμπαθητική περίπτωση. Ακολουθεί κριτική. Σαν την Σαμάνθα και την Πάολα καμιά δεν θα περάσει.
Εδω μεσα προσεχε τι διαβαζεις...οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος, μεγαλε!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Εδω μεσα προσεχε τι διαβαζεις...οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος, μεγαλε!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

εμενα δε με χαλασε παντως η φριντα. σαφως και δεν ειδα το χριστο φανταρο, αλλα ομορφη ηταν, γλυκια ηταν και προθυμη και ευγενικη και εδειχνε και να της αρεσει αυτο που κανει.

μια αξιοπιστη επιλογη. και μου βγαλε και κατι το βουκολικο που ηταν πολυ καβλωτικο.
επισης η μερα μου που ξεκινησε με φριντα ηταν μια απο τις πιο extreme μερες της ζωης μου που θα τις θυμαμαι για παντα. η πλακα ειναι πως λιγο διαφορετικα ναχαν γινει τα πραγματα θα ειχε καταληξει απλα μια κλασικη βαρετη μερα. δεν ξερω αν η φριντα ηταν η "πεταλουδα" που δημιουργησε αναταραχη στον κοσμο μου (κατα το φαινομενο της πεταλουδας) αλλα ειναι πολυ πιθανο και σιγουρα θα την ξανατιμησω για να το διαπιστωσω.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 13/04  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Ελενα - Βικυ - Ευα
Κασσανδρας 3(πανω): Ιρενα - Αννα - Τζεσικα
Κασσανδρας 4(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Αννα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Σαντρα - Μαρια Σερβα
Κασσανδρας 6: Νινα - Μελινα - Νικολ

Θησεως 40(κατω): Εφη - Μαρια (καινουρια)
Θησεως 40(πανω): Μαργαριτα - Ελενα
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Καλό μεσημέρι παίδες....συγνώμη για το άκυρο της ώρας..αλλά...
Χθες ξημερώματα,γύρω στις 2,πέρασα από Καρέα. Είχε ένα ξεκωλάκι ονόματι Τζέσικα και μια γεματούλα(σπάνιο για το συγκεκριμένο μαγαζί),την Κέλυ. Έχει εμπειρία από δαύτες ,κανείς συναγωνιστής?
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Σόλωνος και Μπόταση... Τρεις παρουσίες...Ξανθιές και οι τρεις... "30 τσιμπουκάκι στο αυτοκίνητο και 50 σεξ στο αυτοκίνητο... 60 σε ξενοδοχείο..." Η μία σαν milf μου έμοιαζε με πλούσιο  :tits: , ενδιαφέρουσα! Οι άλλες δύο αδύνατες... η μία παντελώς αδιάφορη, η άλλη συμπαθητική...

Επειδη τα Σαββατα βγαινω προς μερια Εξαρχεια εκει ειναι παντα στην σταση του Λεωφορειου αυτες Σολωνος κ Μποταση γενικα μαζευουν κοσμο ΑΛΛΑ Ποιος μπορει να τις εμπιστευτει!!!!!!!! απο θεμα Υγιεινης!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????? ακουω!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κατα την γνωμη μου.......

ΚΑΝΕΙΣ !!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Επειδη τα Σαββατα βγαινω προς μερια Εξαρχεια εκει ειναι παντα στην σταση του Λεωφορειου αυτες Σολωνος κ Μποταση γενικα μαζευουν κοσμο ΑΛΛΑ Ποιος μπορει να τις εμπιστευτει!!!!!!!! απο θεμα Υγιεινης!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????? ακουω!!!!
Αφου δινεις την απαντηση μονος σου ρε μεγαλε...τι να ακουσεις απο μας? :2funny: :2funny: :2funny:
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
καλησπερα παιδες,ξερει κανεις τι παιζει με το στουντιακι που ηταν να ανοιξει στην βαρης-κορωπιου?οποιος εχει πληροφοριες να βοηθησει..
 

peny

Ιερόδουλη
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
613
Like
2
καλησπερα παιδες,ξερει κανεις τι παιζει με το στουντιακι που ηταν να ανοιξει στην βαρης-κορωπιου?οποιος εχει πληροφοριες να βοηθησει..
περιμενουν την αδεια κ θα το ανοιξουν!!! :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom