Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ποια Σοφια!!!!Η Μαρια - Γιοκο -  λιν?
Ένας εξαίρετος συναγωνιστής μου είχε πει ότι δεν είναι η ίδια.
Περίεργο μου φαίνεται τόσες συμπτώσεις... Επίσης, δεν συμπίπτουν ποτέ τα προγράμματα αυτής της Σοφίας με της Λιν , όπως τα βλέπω στις Κιουρίες ...
Μάλλον θα πάω ο ίδιος την επόμενη φορά που θα έχει βάρδια και θα ενημερώσω την κοινότητα
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ένας εξαίρετος συναγωνιστής μου είχε πει ότι δεν είναι η ίδια.
Περίεργο μου φαίνεται τόσες συμπτώσεις... Επίσης, δεν συμπίπτουν ποτέ τα προγράμματα αυτής της Σοφίας με της Λιν , όπως τα βλέπω στις Κιουρίες ...
Μάλλον θα πάω ο ίδιος την επόμενη φορά που θα έχει βάρδια και θα ενημερώσω την κοινότητα
Μαλλον δικιο εχεις γιατι ηταν στο προγραμμα χτες βραδυ στο Ιππωνκτος!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Μαλλον δικιο εχεις γιατι ηταν στο προγραμμα χτες βραδυ στο Ιππωνκτος!!!
Και πουρνό ήταν στο πάρανταϊς. Άρα δεν συμπίπτουν. Επίσης , κάτι φωτό της Σοφίας που έχει ανεβάσει το μέλος StudioParadise στο ξενόγλωσσο θρεντ , μοιάζουν με της Λιν ...
Too much of a coincidence , don't ya think ?
 

japam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Και πουρνό ήταν στο πάρανταϊς. Άρα δεν συμπίπτουν. Επίσης , κάτι φωτό της Σοφίας που έχει ανεβάσει το μέλος StudioParadise στο ξενόγλωσσο θρεντ , μοιάζουν με της Λιν ...
Too much of a coincidence , don't ya think ?
οποιος δεν παει κιμ αριστοτελους 6 χανει την καλητερη πιπα στα στουντιο.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Και πουρνό ήταν στο πάρανταϊς. Άρα δεν συμπίπτουν. Επίσης , κάτι φωτό της Σοφίας που έχει ανεβάσει το μέλος StudioParadise στο ξενόγλωσσο θρεντ , μοιάζουν με της Λιν ...
Too much of a coincidence , don't ya think ?
Ναι δεν μπορει......
Αυτο που με στεναχωρει ειναι οτι δουλευε χτες το βραδυ και εγω δεν το πηρα ειδηση!!!!
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Χθές πέρασα απο κασσάνδρας 3 και πήρα την Μαρία.Η κοπέλα είναι φοβερή και σε εμφάνιση και στο δωμάτιο.Με 90 ευρώ κάνει ακάποτο και με + 50 ευρώ που την ρώτησα τα πέρνει όλα στο στόμα.Πρωκτικό δεν κάνει.Χθές το στούντιο είχε 2 κοπέλες η άλλη ήτανε η Εφη αν δεν κάνω λάθος αρκετά καλή μελαχροινή.Μόλις μπήκα στο σαλόνι ένας της είχε πάρει και τις 2.
Η πλάκα είναι όταν περίμενα στο σαλόνι μπήκανε 2 πιτσιρικάδες και ο ένας ήτανε τελείως σουρωμένος και ρωτήσανε την τσατσά για τα προγραμματα των κοριτσιών.Τους τα λέει και ρωτάει ο σουρωμένος "το κωλαράκι πόσο κάνει" 150 ευρώ του λέει η τσατσά και σηκώνεται ο σουρωμένος και λέει "θεία είμαι μεθυσμένος αλλά μαλάκας δεν είμαι" και σηκωθήκανε και φύγανε.  :dancing: :dancing: :dancing:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Και πουρνό ήταν στο πάρανταϊς. Άρα δεν συμπίπτουν. Επίσης , κάτι φωτό της Σοφίας που έχει ανεβάσει το μέλος StudioParadise στο ξενόγλωσσο θρεντ , μοιάζουν με της Λιν ...
Too much of a coincidence , don't ya think ?
Σχετικα με την κουβετα για την Σοφια.

Σε προσφατη κριτικη αναφερεται οτι ειναι και σχιστοματα και απο πληροφορια απο το Studio Pparadise οτι ειναι ΚΑΙ Kαζακστανη..

Πρεπει να ειναι η ιδια.

Ο πρωτος που θα το διασταυρωσει ας ενημερωσει............
 

testa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που ειναι η γνωστη Κωνσταντινα ρε παιδια?
Την εχασα...
 

skl

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας, να ρωτήσω κάτι, στα στούντιο το ελεύθερο στοματικό σημαίνει οτι της τα δίνεις της κοπέλας στο στόμα ή απλά οτι σου κάνει στοματικό χωρίς σκουφί?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καλησπέρα σας, να ρωτήσω κάτι, στα στούντιο το ελεύθερο στοματικό σημαίνει οτι της τα δίνεις της κοπέλας στο στόμα ή απλά οτι σου κάνει στοματικό χωρίς σκουφί?
το δευτερο.... ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Απλώς θα στείλω ένα μύνημα στον δάσκαλο Piatsa.
Φίλε, τα έμαθε τα ελληνικά η κοπέλα και μάλιστα πολύ καλά. ;)
Με οποιον δασκαλο καθησεις τετοια γραμματα θα μαθεις!!!! :2funny:


Μολις γυρισα απο Βριλ. 46!!!Μακραααααααααααααααααν το καλυτερο γαμησι που παιζει στα στουντιο η Κιμ και ας μη με πιστευετε πολλοι!!!!

Προηγουμενως ειχα περασει απο Πιπινιου 118 να παρω την Αφροδιτη αλλα δεν ηταν σημερα!!!Η γνωστη Ευα ηταν!Παω διπλα μηπως σταθω τυχερος και βρισκω την Αλικη!!!Ωραια γκομενα, μελαχρινη προστυχοφατσα με καλο σωμα!Προβλεπετε για αγριες καταστασεις!!!Εμφανησιακα τουλαχιστον!!!
Στο δρομο προς το 46 κανω και μια σταση στο 60 γιατι μου εχει γυαλισει η Σαμπρινα τελευταια αλλα ουτε αυτη δουλευε σημερα!!!Μια πιτσιρικα μελαχρινη ηταν,ουτε ονομα δεν ρωτησα!!!Καλουτσικη παντως,εγω ομως τις φοβαμαι αυτες τις πιτσιρικες!!! :- Η Σαμπρινα θα λειψει για μια εβδομαδα μου ειπε η υπηρεσια!!!



Υ.Γ. Παραλιγο να ξεχασω και το Δοξατου 2 οπου ηταν μια μπαζουκλα!!!Ευγενεστατη αλλα μπαζουκλα!!!Σαν το ανθρωπακι της michelin ηταν με μαυρη περουκα!!! :S
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
εγω spoon σε πιστευω  :2funny: :2funny: :2funny:  :dancing: :dancing:

:zfuck: :fuck1: :fuck2:
:kissass2: :kissass: :fuck2: :fuck1: :lheel:

Και το καλυτερο απ'ολα ηταν οτι ημουν μονος μου!Πρωτη φορα μου τυχαινει αυτο στο 46!!!! :rockon:
Βασικα απ'οπου και να περασα μονος μου ημουν....αφου δεν βλεπω εγω μπαλα!!! :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom