Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
κουτάλα?αν αύριο βγεί μιά υπουργική απόφαση κατάργησης των ρδέλων-στουδίων και τα συναφή ποιά θα είναι η πρώτη σου αντίδραση?
α)χαρακίρι με μαχαίρι made in japan?

β)2 κωλοτούμπες στο υπνοδωμάτιο και μετά πέσιμο από τη ταράτσα της πολυκατοικίας στον ακάλυπτο σε ένδειξη συμπαράστασης του αγώνα υπέρ της επιστροφής της πορνοκατάστασης της πρωτευούσης?

γ)έκδοση διαβατηρίου για μόνιμη διαφυγή από τη χώρα?

δ)τηλέφωνο στον PIATSAS για συλληπητήρια? :2funny:

ε)Οργάνωση συμμορίας για τρομοκρατικές επιθέσεις σε αστυνομικά τμήματα με μίξη μαγειρικής σόδας και ούρων?

στ)άνοιγμα θρέντ με τίτλο..."Αντίο ρδελοστούντια"?

:2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
:kissass2: :kissass: :fuck2: :fuck1: :lheel:

Και το καλυτερο απ'ολα ηταν οτι ημουν μονος μου!Πρωτη φορα μου τυχαινει αυτο στο 46!!!! :rockon:
Βασικα απ'οπου και να περασα μονος μου ημουν....αφου δεν βλεπω εγω μπαλα!!! :2funny:
λες οταν οι αλλοι βλεπουν μπαλα να πηγαινουμε και εμεις να βγαζουμε τα ματια μας
:knockinb: :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Γνωστό το κόλπο σύντροφε.
Αν θές να κάνεις τη δουλειά σου με την ησυχία σου, διάλεξε ώρα που έχει μπάλα. ;)
λες οταν οι αλλοι βλεπουν μπαλα να πηγαινουμε και εμεις να βγαζουμε τα ματια μας
:knockinb: :rockon:
Καλα εγω το εφαρμοζω χρονια τωρα!!!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Καλα εγω το εφαρμοζω χρονια τωρα!!!!
εγω φιλαρα σαν τρελος γαυρος και ταπεινωμενος τελευταια ετσι σκατα που μας τα κανανε σκεεφτομαι σοβαρα να αξιοποιο τον χρονο μου και οπως λεει ενα ανεκδοτο δεν γαμας που δεν γαμας δεν πασ για ψαρεμα,λεω να το εφαρμοσω αφου δεν γαμαμε εκεινη την ωρα μεταφορικα ασ γαμαω εγω κυριολεκτικα και με ανεσει χρονου
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλησπέρα σας, να ρωτήσω κάτι, στα στούντιο το ελεύθερο στοματικό σημαίνει οτι της τα δίνεις της κοπέλας στο στόμα ή απλά οτι σου κάνει στοματικό χωρίς σκουφί?
Σου κανει στοματικο χωρις σκουφι.

gια να τα δωσεις στο στμα λενε ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
κουτάλα?αν αύριο βγεί μιά υπουργική απόφαση κατάργησης των ρδέλων-στουδίων και τα συναφή ποιά θα είναι η πρώτη σου αντίδραση?
α)χαρακίρι με μαχαίρι made in japan?

β)2 κωλοτούμπες στο υπνοδωμάτιο και μετά πέσιμο από τη ταράτσα της πολυκατοικίας στον ακάλυπτο σε ένδειξη συμπαράστασης του αγώνα υπέρ της επιστροφής της πορνοκατάστασης της πρωτευούσης?

γ)έκδοση διαβατηρίου για μόνιμη διαφυγή από τη χώρα?

δ)τηλέφωνο στον PIATSAS για συλληπητήρια? :2funny:

ε)Οργάνωση συμμορίας για τρομοκρατικές επιθέσεις σε αστυνομικά τμήματα με μίξη μαγειρικής σόδας και ούρων?

στ)άνοιγμα θρέντ με τίτλο..."Αντίο ρδελοστούντια"?

:2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα με δειτε στις ειδησεις!!!! :tooth:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
κουτάλα?αν αύριο βγεί μιά υπουργική απόφαση κατάργησης των ρδέλων-στουδίων και τα συναφή ποιά θα είναι η πρώτη σου αντίδραση?
α)χαρακίρι με μαχαίρι made in japan?

β)2 κωλοτούμπες στο υπνοδωμάτιο και μετά πέσιμο από τη ταράτσα της πολυκατοικίας στον ακάλυπτο σε ένδειξη συμπαράστασης του αγώνα υπέρ της επιστροφής της πορνοκατάστασης της πρωτευούσης?

γ)έκδοση διαβατηρίου για μόνιμη διαφυγή από τη χώρα?

δ)τηλέφωνο στον PIATSAS για συλληπητήρια? :2funny:

ε)Οργάνωση συμμορίας για τρομοκρατικές επιθέσεις σε αστυνομικά τμήματα με μίξη μαγειρικής σόδας και ούρων?

στ)άνοιγμα θρέντ με τίτλο..."Αντίο ρδελοστούντια"?

:2funny:
Να σε δω ρε pathos τι θα κανεις εσυ σε αντιστοιχη περιπτωση π.χ κλεισιμο μασαζ-στριπτιζ :2funny: Στα ιδια μερη θα ξαναβρεθουμε που λεει και το ασμα :2funny:
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Χθές πέρασα απο κασσάνδρας 3 και πήρα την Μαρία.Η κοπέλα είναι φοβερή και σε εμφάνιση και στο δωμάτιο.Με 90 ευρώ κάνει ακάποτο και με + 50 ευρώ που την ρώτησα τα πέρνει όλα στο στόμα.Πρωκτικό δεν κάνει.Χθές το στούντιο είχε 2 κοπέλες η άλλη ήτανε η Εφη αν δεν κάνω λάθος αρκετά καλή μελαχροινή.Μόλις μπήκα στο σαλόνι ένας της είχε πάρει και τις 2.
Η πλάκα είναι όταν περίμενα στο σαλόνι μπήκανε 2 πιτσιρικάδες και ο ένας ήτανε τελείως σουρωμένος και ρωτήσανε την τσατσά για τα προγραμματα των κοριτσιών.Τους τα λέει και ρωτάει ο σουρωμένος "το κωλαράκι πόσο κάνει" 150 ευρώ του λέει η τσατσά και σηκώνεται ο σουρωμένος και λέει "θεία είμαι μεθυσμένος αλλά μαλάκας δεν είμαι" και σηκωθήκανε και φύγανε.  :dancing: :dancing: :dancing:
:pipa1:



ποσα πληρωσε ο τυποε ξερουμε?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Χθές πέρασα απο κασσάνδρας 3 και πήρα την Μαρία.Η κοπέλα είναι φοβερή και σε εμφάνιση και στο δωμάτιο.Με 90 ευρώ κάνει ακάποτο και με + 50 ευρώ που την ρώτησα τα πέρνει όλα στο στόμα.Πρωκτικό δεν κάνει.Χθές το στούντιο είχε 2 κοπέλες η άλλη ήτανε η Εφη αν δεν κάνω λάθος αρκετά καλή μελαχροινή.Μόλις μπήκα στο σαλόνι ένας της είχε πάρει και τις 2.
Η πλάκα είναι όταν περίμενα στο σαλόνι μπήκανε 2 πιτσιρικάδες και ο ένας ήτανε τελείως σουρωμένος και ρωτήσανε την τσατσά για τα προγραμματα των κοριτσιών.Τους τα λέει και ρωτάει ο σουρωμένος "το κωλαράκι πόσο κάνει" 150 ευρώ του λέει η τσατσά και σηκώνεται ο σουρωμένος και λέει "θεία είμαι μεθυσμένος αλλά μαλάκας δεν είμαι" και σηκωθήκανε και φύγανε.  :dancing: :dancing: :dancing:
Αυτή η Μαρία είναι μία με ξανθό αγορέ μαλλί;(μαλλί της αγοράς δηλαδή :2funny:)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλά, εσένα θα σε δούμε στις ειδήσεις μόνο αν κλείσουν τα βρώμικα στην Κωνσταντινουπόλεως όπου ντερλικώνετε με τον πιτσιρίκο. :2funny:
Την αλλη φορα, να ελθεις να σε κερασουμε.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Για  την Μαρία- Γιοκο- Σοφια- Λιν /  μαλλον ειναι σαφές  οτι είναι αυτή. Οταν η περιγραφή  ειναι ψηλή, με σκιστά μάτια και κρεμαστά  βυζιά... χμμ  είναι προφανες
προσωπικά  είχα άσχημη  εμπειρία με την  κυρία στο κασσανδρας  3 επάνω , καλοκαίρι πριν 2, 5  χρόνια  = πριν την ανακαίνιση
πέρα που λογω  την .. χαρτοονοχοάνης... οι συνομιλες  της τσατσάς  κάτω με νεαρους συναγωνιστές ακούγονταν πιο... δυνατά  απο την συνομιλία  με την  Γιοκο
ας  μην περιγράψω  την  βαριεστημάρα  της κυρίας ( και κυρίως το σε τι κατάσταση ήταν η τουαλετα  του  Κασ 3 επάνω - τότε .... :headbang:)
ακουω με χαρά πάντως ότι βελτιώθηκε :)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Για  την Μαρία- Γιοκο- Σοφια- Λιν /   μαλλον ειναι σαφές  οτι είναι αυτή. Οταν η περιγραφή   ειναι ψηλή, με σκιστά μάτια και κρεμαστά  βυζιά... χμμ  είναι προφανες
προσωπικά  είχα άσχημη  εμπειρία με την  κυρία στο κασσανδρας  3 επάνω , καλοκαίρι πριν 2, 5  χρόνια  = πριν την ανακαίνιση
πέρα που λογω  την .. χαρτοονοχοάνης... οι συνομιλες  της τσατσάς  κάτω με νεαρους συναγωνιστές ακούγονταν πιο... δυνατά  απο την συνομιλία  με την  Γιοκο
ας  μην περιγράψω  την  βαριεστημάρα  της κυρίας ( και κυρίως το σε τι κατάσταση ήταν η τουαλετα  του  Κασ 3 επάνω - τότε .... :headbang:)
ακουω με χαρά πάντως ότι βελτιώθηκε :)
κι εγώ στο Κασάνδρας την είχα πρωτοπάρει. Μάλιστα διαφήμιζε τότε το πρωκτικό με 80 ευρώ. Μόλις μπήκε στο δωμάτιο και της το ζήτησα μου είπε "δεν σε συμφέρει γιατί είναι + 80 ευρώ" δηλαδή 130 σύνολο. Παπαριές δηλαδή. Τότε ήταν και πιο στρουμπουλή και στο δωμάτιο διεκπαιρεωτική προς το καλή. Αλλά αυτή τη φορά ήταν το κάτι άλλο.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :cheesy: :cheesy: :cheesy: Σημερα 25/01  :cheesy: :cheesy: :cheesy:[/move]

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ - Μαρια Ψηλη - Ευα
Κασσανδρας 3 (πανω): Νινα - Μιχαελα - Ναταλι
Κασσανδρας 4: Σαντρα - Νινα - Μονικα
Κασσανδρας 6: Λαουρα - Κατια - Νικολ

Θησεως 40 (κατω): Μαργαριτα - Μαργαριτα
Θησεως 40 (πανω): Μονικα (καινουρια) - Βικυ
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σήμερα την ώρα που ο Εντίνιο κάρφωνε την Ρομινα εγώ έμπαινα στο Βουλιαγμένης 83 με πρόθεση να καρφώσω τον Ολυμπιακο!
Δεν θα πω πολλά λόγια. Έχουμε βρει φοβερή χημεία με την κοπέλα και κάθε φορά είναι όλο και καλύτερη στο κρεβάτι (μόνο στην πίπα έχει κάποιο θεματάκι). Σήμερα παραλίγο να τελειώσω από το γλείψιμο κιόλας ενώ για πρώτη φορά έκατσε και μετά για κάνα δεκάλεπτο όπου μου έλεγε ότι το κρύο της Αθήνας δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτό της Κωνστάντζας (-31 βαθμοί!!!).

Απλώς θα στείλω ένα μύνημα στον δάσκαλο Piatsa.
Φίλε, τα έμαθε τα ελληνικά η κοπέλα και μάλιστα πολύ καλά. ;)
:new_shocked: :new_shocked: :tooth: :tooth:
Υ.Γ Σε λιγο καιρο θα τα μιλαει καλυτερα κι απο εμας ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Για  την Μαρία- Γιοκο- Σοφια- Λιν /   μαλλον ειναι σαφές  οτι είναι αυτή. Οταν η περιγραφή   ειναι ψηλή, με σκιστά μάτια και κρεμαστά  βυζιά... χμμ  είναι προφανες
προσωπικά  είχα άσχημη  εμπειρία με την  κυρία στο κασσανδρας  3 επάνω , καλοκαίρι πριν 2, 5  χρόνια  = πριν την ανακαίνιση
πέρα που λογω  την .. χαρτοονοχοάνης... οι συνομιλες  της τσατσάς  κάτω με νεαρους συναγωνιστές ακούγονταν πιο... δυνατά  απο την συνομιλία  με την  Γιοκο
ας  μην περιγράψω  την  βαριεστημάρα  της κυρίας ( και κυρίως το σε τι κατάσταση ήταν η τουαλετα  του  Κασ 3 επάνω - τότε .... :headbang:)
ακουω με χαρά πάντως ότι βελτιώθηκε :)
κι εγώ στο Κασάνδρας την είχα πρωτοπάρει. Μάλιστα διαφήμιζε τότε το πρωκτικό με 80 ευρώ. Μόλις μπήκε στο δωμάτιο και της το ζήτησα μου είπε "δεν σε συμφέρει γιατί είναι + 80 ευρώ" δηλαδή 130 σύνολο. Παπαριές δηλαδή. Τότε ήταν και πιο στρουμπουλή και στο δωμάτιο διεκπαιρεωτική προς το καλή. Αλλά αυτή τη φορά ήταν το κάτι άλλο.
Εγω την Μαρια -Γιοκο την παιρνω εδω και 4 χρονια.....τοτε που δεν το ηξερε κανεις το μαγαζι (εκτος απο τον Πουτανγαμων!!!Χεχε!!!) και ηταν ανεκαθεν φωτια η γκομενα στο κρεβατι!!!Και ο κωλος στο 80αρι!!!Τωρα αν εκανε τετοιες μαλακιες σε σας καλα να παθει που δεν στεριωνει σε μαγαζι!!!Εχει αλλαξ καμια 10αρια στουντιο τα τελευταια 2 χρονια!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom