Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 154 άτομα (15 μέλη και 139 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλησπερα και απο εμενα δεν μιλαω συγκεκριμενα για καποια κοπελα απλα ανεφερα την κατυ γιατι εκει μου ετυχε να το ακουσω.Γενικα ξερω οτι αυτο με το μισαωρο συμβαινει κατακορων αλλα και παλι για την κατυ δε θα ξοδευα ουτε δεκαρικο.Αντικειμενικα ομορφη κορασιδα αν και δεν ειναι στο στυλ που μου αρεσει απλα ειχα περασει μονο μια φορα μαζι της γιατι ολες οι αλλες επιλογες ειχανε εξαφανιστει.Το μουνι της ητανε σαν πηγαδι δεν καταλαβαινα τιποτα μιλαμε τιποτα.Πολυ διαικπερεωτικη οσο δε παει.
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
389
Like
449
Πόντοι
21
Ε με 20αρικο οι ωραιες και νεες φολες ειναι κατα κανονα γιαυτο καλο ειναι να βγαζεις γουστα με κανα μιλφ η μετα στουντιο για πιο κυριλε ξεκωλοπορνιδια,οπου κι εκει φολες ουκ ολιγες αλλα οι παππουδες του σαιτ ριχνουν αλερτ συνηθως.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
γνωριζει καποιος τι μπορει να συμβει αν βρεθεις σε λεκτικη διενεξη με πουτανα μεσα στο μπουρδελο? μου ετυχε οταν πηγα να δω μια αλλα οταν ευγενικα αποχωρησα γιατι δεν μου αρεσε αρχισε να με βριζει. δεν αντεδρασα γιατι βιαζομουν να παω να δω αλλη σε εταιρο μπουρδελο:P

τι θα μπορουσε ομως να συμβει αν αρχιζα και εγω να κατεβω χριστοπαναγια ? εχουν μεσα τα μπουρδελα φουσκωτους?
Τα μαγαζιά έχουν προστασία,ευτυχώς η δυστηχως, δεν γίνεται αλλιώς.
Συνήθως οι security είναι στα διάφορα καφέ, διάσπαρτοι κοντά στους οίκους κ συνήθως δεν είναι χτεσινοι αλλά ξέρουν ποτέ να επέμβουν.
Δεν είναι τα καλα παιδια οι σεκιουριταδες που πάνε για να συμπληρώσουν το μεροκάματο αλλά είναι άνθρωποι σκληροί, τις νύχτας,τις πιάτσας.
Αν είσαι σωστός μπουρδελιαρης δεν θα σε ενοχλήσουν ποτέ, απεναντίας θα σε προστατέψουν.
Αυτο που μου έκανε πάντα εντύπωση είναι ότι στο μεταξουργειο αλλά κ πολύ λιγότερο στην Φυλής είναι τα πρεζόνια κ όχι μόνο κ ληστεύουν αδίστακτα, ενώ θα μπορούσαν να μπουν μέσα στα μπουρδελα κ να απειλήσουν για τα λεφτά..
ένας τοίχος κ μια ξεκλείδωτη πόρτα τους χωρίζει κ τσεπώνουν ζεστό παραδάκι..τοσο απλά,
όμως δεν το επιχυρουν,
Σίγουρα αυτό κάτι σημαίνει....
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

στη Διδυμου 27 η βικτωρια και η τζουλια ειναι θωρηκτα με ποια εννοια? ποσα κιλα εννοεις? μιλαμε για bbw?
ευχαριστω. [/quote]

Η Βικτώρια είναι νταρντανα ψηλή με κάποια κιλά παραπάνω όχι πολλά.
Η Τζούλια είναι θωρηκτό ψηλή με αρκετά κιλά παραπάνω πιστεύω καμια120αρια σίγουρα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
γνωριζει καποιος τι μπορει να συμβει αν βρεθεις σε λεκτικη διενεξη με πουτανα μεσα στο μπουρδελο? μου ετυχε οταν πηγα να δω μια αλλα οταν ευγενικα αποχωρησα γιατι δεν μου αρεσε αρχισε να με βριζει. δεν αντεδρασα γιατι βιαζομουν να παω να δω αλλη σε εταιρο μπουρδελο:P

τι θα μπορουσε ομως να συμβει αν αρχιζα και εγω να κατεβω χριστοπαναγια ? εχουν μεσα τα μπουρδελα φουσκωτους?
Τα μαγαζιά έχουν προστασία,ευτυχώς η δυστηχως, δεν γίνεται αλλιώς.
Συνήθως οι security είναι στα διάφορα καφέ, διάσπαρτοι κοντά στους οίκους κ συνήθως δεν είναι χτεσινοι αλλά ξέρουν ποτέ να επέμβουν.
Δεν είναι τα καλα παιδια οι σεκιουριταδες που πάνε για να συμπληρώσουν το μεροκάματο αλλά είναι άνθρωποι σκληροί, τις νύχτας,τις πιάτσας.
Αν είσαι σωστός μπουρδελιαρης δεν θα σε ενοχλήσουν ποτέ, απεναντίας θα σε προστατέψουν.
Αυτο που μου έκανε πάντα εντύπωση είναι ότι στο μεταξουργειο αλλά κ πολύ λιγότερο στην Φυλής είναι τα πρεζόνια κ όχι μόνο κ ληστεύουν αδίστακτα, ενώ θα μπορούσαν να μπουν μέσα στα μπουρδελα κ να απειλήσουν για τα λεφτά..
ένας τοίχος κ μια ξεκλείδωτη πόρτα τους χωρίζει κ τσεπώνουν ζεστό παραδάκι..τοσο απλά,
όμως δεν το επιχυρουν,
Σίγουρα αυτό κάτι σημαίνει....

Μπορει τα πρεζακια και οτι αλλο σκατα εκει υπαρχει να μην επιχυρουν να κανουν πεσιμο μεσα στα σκατομπουρδελα αλλα να εισαι σιγουρος πως σε εσενα το ατομο σου δηλαδη η και το μεταφορικο σου μεσο ανετα θα το εκαναν και ειδη το εχουν κανει παμπολες φορες.Οποτε το να ειναι οι νταβαδες στημενοι στα διασπαρτα καφε κτλ εμενα δε μου λεει τιποτα.Στα υπολοιπα που λες συμφωνω
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Τα πιο πολλα πρεζακια που βλεπετε εκει γυρω ειναι απο καλες οικογένειες βορειων προαστειων με λεφτα λιγοι ειναι πλεμπα
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
καλησπέρα, μήπως ξέρει κανείς αν τα Σπ. Πατση 40 και Λιοσίων 73Α και Β είναι κλειστά? ρωτάω γιατί το πρόγραμμα δεν έχει ανέβει σήμερα

Την ίδια απορία έχω και εγώ...

Πήρα τηλέφωνο στο Λιοσίων 73Α : Κανείς δεν το σήκωσε.
Στο Λιοσίων 73Β : Φραγή κλήσεων εισερχόμενων
Σπύρου Πάτση 40 : Κανείς δεν το σήκωσε..

Είτε κλείνουν γιατί δεν μπορούν να τα βγάλουν πέρα λόγω του lockdown και άρα πτώσης τζίρου είτε κάνουν ανακαίνιση είτε συγχωνεύονται και πρόκειται να μετακινηθούν σε άλλη περιοχή.
Μήπως έσκασε κανα κρούσμα covid?
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
389
Like
449
Πόντοι
21
καλησπέρα, μήπως ξέρει κανείς αν τα Σπ. Πατση 40 και Λιοσίων 73Α και Β είναι κλειστά? ρωτάω γιατί το πρόγραμμα δεν έχει ανέβει σήμερα

Την ίδια απορία έχω και εγώ...

Πήρα τηλέφωνο στο Λιοσίων 73Α : Κανείς δεν το σήκωσε.
Στο Λιοσίων 73Β : Φραγή κλήσεων εισερχόμενων
Σπύρου Πάτση 40 : Κανείς δεν το σήκωσε..

Είτε κλείνουν γιατί δεν μπορούν να τα βγάλουν πέρα λόγω του lockdown και άρα πτώσης τζίρου είτε κάνουν ανακαίνιση είτε συγχωνεύονται και πρόκειται να μετακινηθούν σε άλλη περιοχή.
Μήπως έσκασε κανα κρούσμα covid?

Αναμφιβολα τα πουταναδικα ειναι γεματα κρουσματα,μαλλον ειναι η φαση που βαρεσε συρμα και κλεινουν να προλαβουν ελεγχους κλπ.

Εχουμε εικονα απο τι ειναι ανοιχτο τωρα στα περιχωρα του κεντρου?
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
273
Κριτικές
117
Like
2.061
Πόντοι
8.360
Σήμερα,λίγο μετά τις 20.00, Λιοσίων 73Α : κλειστό,Λιοσίων 73 Β : Λία και Μόνικα στην βάρδια.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Τα πιο πολλα πρεζακια που βλεπετε εκει γυρω ειναι απο καλες οικογένειες βορειων προαστειων με λεφτα λιγοι ειναι πλεμπα
Καλές οικογένειες με λεφτά δεν υπάρχουν σήμερα στην Ελλάδα!
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Επιστροφή πριν λίγο από μετάξι. Πήγα τσάρκα κατα τις 8 ως τις 10. Τα γνωστα χάλια με ελεύθερη πρόσβαση σε πακιστανους και κάθε βρωμιλο στα σπίτια . Τελικά πέρασα στο κολωνου 53 όπου είδα μια συμπαθητική ρωσική παρουσία με ωραίο σώμα και όχι γριά (όνομα δεν θυμάμαι ). Δεν ήταν πολύ ζεστή στο δωμάτιο και πέρασε καποτα σε πεσμένο πουλί. Αν δεν είχα καβλες θα έφευγα . με άφησε να της το γλυψω και ήταν καθαρο και τρυφερό . καναμε δυο στάσεις από πίσω κ ιεραποστολικό - από πάνω βαριόταν , φιλιά απέφευγε και έδειχνε ελληνική ξινίλα . Βυζια εγλυψα χωρίς πρόβλημα . έχυσα μεσα τησ και έφυγα . Ρώτησα για την Παολα και μ είπε έφυγε η τσατσα.
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Ένα ωραίο μωρό που μου έκανε εντύπωση σήμερα ήταν στο Λεωνίδου 28 όροφος Β βάρδια .Ενα λεπτό μελαχρινό μουνακι με μικρό στρογγυλό κωλαρακι και μικρό βυζι.Μακρυ κάστανο ίσιο μαλλι ωσ τον κωλο . οσμίστηκα φόλα στο δωμάτιο και δεν πέρασα . έχει κάποιος εμπειρια με την συγκεκριμένη ???
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Αφου οι νταβαδες βλεπουν οτι ακομα και οι ακυρες πουτανες μαζευουν κοσμο γιατι υπαρχουν και ακυροι πελατες που πανε με δαυτες γιατι να φερουν νεες κοπελες?
Αφου οι περισοτεροι εδω μεσα πανε και γαμανε οτι βρουν και το χαιρονται ποιος ο λογος για νεες κοπελες.
Αφουν ο λαος βλεπει τον ΚΑΤΙΜΑ ΓΙΑ ΧΑΒΙΑΡΗ τοτε ολα ενταξει ειναι.
Το χειροτερο ειναι που πανε και δινουν και extra χρηματα για να τις χαρουνε περισσοτερο χρονο και τις καλομαθενουνε.Να κατι σαν την κατυ στη λιοσιων που μου ζηταγε να την κλεισω μισαωρο με 50 ευρα το ζωων.
Αν αξίζει τα δίνεις ,αν όμως σε έχει η άλλη 15 λεπτά στην κουβέντα , μετά 15 λεπτά μπάνιο ,......γαμηση 12 λεπτά !!και τα τελευταία 18 λεπτά παλυ στην κουβέντα πριν φύγεις ...δεν αξίζει !!διοτι είναι σαν να γαμας με 20αρικο 10-12 λεπτά !!!! Και όλη η άλλη ώρα είναι μόνο κουβέντα και μάλιστα χωρίς χάδι χωρίς χαμουρεμα χωρίς τίποτα ..... εκεί δεν αξίζει να πληρώσεις προγραμμα μιας ώρας !!!!

Λογικά είναι ανάλογα τη κοπέλα, εγώ, εκεί είχα πληρώσει 50 για τη Ρακέλ, από τα καλύτερα 50ρικα που έχω δώσει (σε μπουρδελο), όση ώρα ήταν μέσα την γάμαγα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

mex1co

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστές να κάνω μια ερώτηση υγειονομικής φύσεως.
Στο Μεταξουργείο οι πουτανες κάνουν ελεύθερο στοματικό στους πακιστανους; ή ρίχνουν άκυρο
 

mex1co

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστές να κάνω μια ερώτηση υγειονομικής φύσεως.
Στο Μεταξουργείο οι πουτανες κάνουν ελεύθερο στοματικό στους πακιστανους; ή ρίχνουν άκυρο
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Ρε συναγωνιστές να κάνω μια ερώτηση υγειονομικής φύσεως.
Στο Μεταξουργείο οι πουτανες κάνουν ελεύθερο στοματικό στους πακιστανους; ή ρίχνουν άκυρο


Τους κάνουν κάτι δευτερόλεπτα έτσι για το θεαθήναι..αυτοι και που γαμανε πρέπει να κάνουν τον σταυρό τους...

Ώπα άκυρο είναι μουσουλμάνοι ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: mex1co

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Από την στιγμή που αναφέρεται- ανακοίνωνεται στο σαλόνι, το κάνουν.
Αλλες κάνουν αεροπιπα κ άλλες ασχολούνται περισσότερο.
Είχα ρωτήσει παλιά στο λεονιδου 28 στον όροφο μια τσατσά αν όντος κάνουν ελεύθερο στοματικό στα πακια οι κοπελες κ μου απαντά ότι αυτοί πρώτα κάνουν μπάνιο κ έρχονται δεν ερχονται έτσι,
μου λέει με ύφος,
ωχ τι θες κ εσύ τώρα..
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα. Πέρασε κανείς το απόγευμα σήμερα από την πιάτσα να μας δώσει μια ιδέα από την εικόνα που επικρατεί; Ευχαριστώ
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Από την στιγμή που αναφέρεται- ανακοίνωνεται στο σαλόνι, το κάνουν.
Αλλες κάνουν αεροπιπα κ άλλες ασχολούνται περισσότερο.
Είχα ρωτήσει παλιά στο λεονιδου 28 στον όροφο μια τσατσά αν όντος κάνουν ελεύθερο στοματικό στα πακια οι κοπελες κ μου απαντά ότι αυτοί πρώτα κάνουν μπάνιο κ έρχονται δεν ερχονται έτσι,
μου λέει με ύφος,
ωχ τι θες κ εσύ τώρα..

Παραμύθια της τσατσάς!

Οι περισσότερες πουτάνες του Μεταξουργείου καυλώνουν με τις μυρωδιές των άπλυτων Αφροασιατών αλλά δεν το παραδέχονται για ευνόητους λόγους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom