Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (33 μέλη και 259 επισκέπτες)

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
199
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
κανενα νεο απο νανσυ και γιαννα απο φυλης 54?
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
η χριστινα απο ακομινατου ειναι στην θεση της?
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Πέρασμα απο Φιδιππίδου 11Β (όροφος) όπου με έκπληξη είδα την Λίζα μπροστά μου, το βαθύ λαρύγγι... Συγκεκριμένα μου ανέφερε θα την βρίσκουμε στην βραδινή βάρδια στο Φώκαιας 24.

Στο Φώκαιας 17Α συνάντησα μια γνωστή γνώριμη, την Χριστίνα (Ελληνοουκρανέζα)!!

Αμφότερες δυο καταθέσεις, με ανάμεικτα συναισθήματα...
:respect: Λιζάρα  :respect:  :heavymetalbig:  :bigdick:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους πέρασα Βέργας 6α - 6β κατά τις 11.30 δεν βρήκα την Μπαρμπόρα, μήπως κάποιος την βρήκε αργότερα? Βέργας 6α ή 6β?
11.30 πρωί η βράδυ?
Μήπως είχε πάει για cooling break το κορμί??
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Μπορει να μου πει καποιος ποιες φωκιες δουλευουν στο Ελλης 3 πλεον;
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Πρωινη πορνοπεριηγηση απο το αγκυρας 12α. Σαλοναρισαν δυο ξανθιες ρωσοφωνες η Ελενα και η Αννα. Περασα με την δευτερη για μια αναγνωριστικη συνεδρια. Ακολουθει κριτικη. :sunglasses:
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Ναι ειμαι εκτροφεας

ε πανε πισω καποιες σελιδες να δεις ενημερωση που ειχα κανει, μπας και σε καλυψει καπως.
απο οσο θυμαμαι θειτσες και μπαζα ηταν.
πρωτη ενημερωση μετα καραντινας.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Ηθελα να περάσω από Χωματιανου 11β για Λίντα αλλά βλέπω στο πρόγραμμα ότι δεν θα είναι καθόλου για όλη την εβδομάδα... Έχεις κάνεις καμιά πληροφορία;
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Κατάθεση πριν λίγα λεπτά στο κωλονου 47 όροφος στην gilf Ελένη . Μια χαρά υπηρεσίες , γρήγορη πίπα χόρτασα βυζι αλλά το μουνι πηγάδι . Τελείωσα στο στόμα της και αποχώρησα ευτυχισμένος !
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Άχου μωρέ θίχτηκε.

Απλά ό,τι να ναι. Στα παπάρια μου για την κάθε πουτάνα. Ανακρίβειες δεν μου αρέσουν. Δεν θα μπω στη λογική να σου απαντήσω αναλυτικά. Απλά θα σου πω ότι ο περσινός που λες, λες και είναι κάποιο αξίωμα να είσαι παλιός σε ένα site χωρίς να ξέρεις τι εμπειρία έχει ο άλλος και τι είναι, έχει 3 παραπάνω κριτικές από εσένα και καλύτερα στατιστικά. Αφού θέλεις να παίξουμε το ποιος την έχει μεγαλύτερη. Έξυπνε.
Μπράβο, με τα στατιστικά σου θα σε πάρουμε για manager!
Που σαι χθεσινέ, όπως πολλοί διαβάζουν και το επίπεδο σου δεν το καταλαβαίνει, εγώ έβαλα τις κριτικές του mpou οπότε ο μόνος που λέει ανακρίβειες μέχρι τώρα είσαι εσύ και το παίζεις κιόλας..
Μάλλον έχεις τσαντιστεί με τον εαυτό σου γενικά και σου φταίνε οι άλλοι, είχαμε πολλούς τέτοιους εδώ μέσα κατά καιρούς και στο τέλος τους έφαγε η μαρμάγκα, βάλε κι αυτό στα στατιστικά σου!
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Μπράβο, με τα στατιστικά σου θα σε πάρουμε για manager!
Που σαι χθεσινέ, όπως πολλοί διαβάζουν και το επίπεδο σου δεν το καταλαβαίνει, εγώ έβαλα τις κριτικές του mpou οπότε ο μόνος που λέει ανακρίβειες μέχρι τώρα είσαι εσύ και το παίζεις κιόλας..
Μάλλον έχεις τσαντιστεί με τον εαυτό σου γενικά και σου φταίνε οι άλλοι, είχαμε πολλούς τέτοιους εδώ μέσα κατά καιρούς και στο τέλος τους έφαγε η μαρμάγκα, βάλε κι αυτό στα στατιστικά σου!

Σε προκαλώ να πας στο δημοτικό και πάλι να μάθεις συντακτικό. Δεν βγάζει νόημα η πρώτη παράγραφός σου, εκτός αν είσαι σε παράκρουση.

Αλίσια έχω πάρει 5 φορές. Δεν διαβάζω κριτικές, δεν βγάζω συμπεράσματα από αυτές τυπάκο. Όταν έκανε ρεπορτάζ το Star στις 15/6 για το άνοιγμα, ήμουν αυτός που την αναγνώρισε αμέσως με καλυμμένα χαρακτηριστικά. Το ίδιο και τον οίκο, από τον τοίχο. Ψάξε στο παρόν νήμα να δεις. Άρα άστο. Άντζελα επίσης έχω πάρει. Έχω εμπειρία από πρώτο χέρι.

Κάτσε διάβασε κριτικές εσύ. Ποιος ξέρει τι θέματα και τι κόμπλεξ έχεις να το παίζεις ανώτερος σε ένα μπουρδελοφόρουμ.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Ωραία τσάρκα σήμερα κατά τις 20.30-21.00.

Μπήκα σε όλους Φυλής, Φωκαίας, Φιλιππίδου.

Θα σταθώ σε έναν οίκο. Φωκαίας 25 πάνω.
Είχε δύο. Καρολάιν και Αννούλα.

Έπαθα την πλάκα μου με την Αννούλα. Δεν έχω δει πιο ωραίο πρόσωπο σε πουτάνα εδώ και πολύ καιρό. Παίζει να είναι και το ωραιότερο που έχω δει σε εκδιδόμενη γενικά από κοντά. Τα έχασα. Φοβερό. Απλά είναι λίγο skinny γαμώ. Εκεί τα χαλάσαμε και δεν μπήκα. Αλλά προσωπάρα. Παίζει να μπω την άλλη φορά κι να δούμε τι δουλίτσα γίνεται.

Καρολάιν για τα μπάζα. Λατινική Αμερική, κάτι βυζιά ψεύτικα μπαλόνια που νομίζεις ότι άμα ακουμπήσεις καρφίτσα θα σκάσουν, κώλος μεγάλων διαστάσεων χοντρής και αγύμναστης μπαλότσας. Με τίποτα δεν έμπαινα, που να μου το χάριζαν το δωμάτιο. Πρόσωπο τελείως μα τελείως αδιάφορο. Απορώ που έχουν ζήτηση κάτι τέτοιες.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Σε προκαλώ να πας στο δημοτικό και πάλι να μάθεις συντακτικό. Δεν βγάζει νόημα η πρώτη παράγραφός σου, εκτός αν είσαι σε παράκρουση.

Αλίσια έχω πάρει 5 φορές. Δεν διαβάζω κριτικές, δεν βγάζω συμπεράσματα από αυτές τυπάκο. Όταν έκανε ρεπορτάζ το Star στις 15/6 για το άνοιγμα, ήμουν αυτός που την αναγνώρισε αμέσως με καλυμμένα χαρακτηριστικά. Το ίδιο και τον οίκο, από τον τοίχο. Ψάξε στο παρόν νήμα να δεις. Άρα άστο. Άντζελα επίσης έχω πάρει. Έχω εμπειρία από πρώτο χέρι.

Κάτσε διάβασε κριτικές εσύ. Ποιος ξέρει τι θέματα και τι κόμπλεξ έχεις να το παίζεις ανώτερος σε ένα μπουρδελοφόρουμ.
Πιτσιρίκο η διαφορά μας είναι ότι εγώ σέβομαι το φόρουμ και αυτά που γράφουν τα παιδιά, ανώτερος το παίζεις εσύ που αδιαφορεις για τις κριτικές τους και τους υποβιβάζεις επειδή είναι μέλη σε ενα "μπουρδελοφορουμ".
Αλλα σου είπα, από δω παν και οι άλλοι, δεν θα αργήσεις και εσύ να φτιάξεις νέο email και νέο ψευδώνυμο κλωνοποίησης..
Αν δεν κατάλαβες πάλι τι γράφω, διάβασε τα αργά τρεις φορές και όπου έχει κόμμα κανε μικρές παύσεις..
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΓΚΕΣ :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

6 παρα σημερα σκαω :blowup:πλατεια Βικτωριας :headbang2: :springsmile: με σκοπο να επισκεπτω το Τζωρτζιανοσπιτο.
Φωκ μονοψηφια ανοιχτα
Φυλ+Φωκ κλειστο,μου λειπει η Σασα :-(
Φυλ 66+τα 2 ανοιχτα
Φυλ 56,54 ανω+κατω ανοιχτα,ενω στο 54 ανω ενας τεχνιτης εργαζονταν στην φωτεινη σημανση του οικου :think:
Διδ 8ανω ανοιχτο

Η Τζω ειναι πιο ωραια απο ποτε,σφιχτοκορμη,ευδιαθετη+φιλικη.
Μου εκαμε πιπα που δεν περιγραφεται με gaging :headbaning1:  :headbaning1: :rockon: :rockon: το δε θεομουνο της μου φανηκε πολυ σφιχτο με απιστευτη αισθηση.
Με σφιγγε με τα γυμνασμενα ποδια της σαν ανακοντα μετα τις πρωτες δυνατες,βαθειες,πουτσιες :fuck2: :fuck2: κανοντας με να μπισταω :zfuck: :zfuck:συντομα τελειωασα :rose: :rose:

Ενας πολυ γλυκος ανθρωππος που μπορει να σε κανει να νιωσεις υπεροχα :rose:απλα στα πρωκατ της φερεσαι σαν αγαπουλης,οταν σε χει στο στομα της εμφανιζεις στοιχεια πικερισμου+κατα την συνουσια φερεσαι σαν πικεριστης+μονο :birdman: :woldman:

Αυτα τα λιγα απο μενα!
+μην ξεχνατε...

ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΑΥΝΑΝΙΖΟΜΕΝΟΙ :birdman:


                                                  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΓΚΕΣ :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

6 παρα σημερα σκαω :blowup:πλατεια Βικτωριας :headbang2: :springsmile: με σκοπο να επισκεπτω το Τζωρτζιανοσπιτο.


                                                  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Ποιό είναι αυτό το Τζωρτζιανόσπιτο φίλε να περάσουμε και εμείς και τι ώρες δουλεύει η εν λόγω κορασίδα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom