Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 367 άτομα (27 μέλη και 340 επισκέπτες)

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Οι κοπελες θα μπορουσαν, υποθετικα μιλαμε, αν καποιοι τυποι εμπαιναν με το κινητο στο δωνατιο, και τους ελεγαν ειμαι ο ταδε στο μπου.κομ θα σου γραψω κριτικη τουρμπο αν με κανεις τουρμπο, εφοσον εκβιαζονταν και ειναι τωρα ελευθερες να υποδειξουν στην αστυνομια εκεινους που τις πιεζαν με κριτικες. Επιτελους να καθαρισει ο κοπρος του Αυγεια. Μακαρι να μαθαινονταν και τα στοιχεια του καθενα που πηγαινει στα μπουρδελα.  Πχ. Ασπρομαλλης με ασπρο πουκαμισο αποψε στις 9 περιπου παρκαρε αυτοκινητο με πινακιδες που ληγουν σε 739 σε σημειο που εμποδιζε τους πεζους. Ε, ντροπη!
Τι ασυναρτησίες λες ρε φίλε
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
900
Κριτικές
15
Like
2.027
Πόντοι
2.477
  Το θέμα είναι ότι έκλεισε το Μεγ. Αλεξάνδρου -22 ισόγειο, στο οποίο δούλευε τα απογεύματα η Μαρίνα - ελπίζω να μη τη μπουζουριάσανε κι αυτήν  :s&m_2: :s&m_1: :s&m_3:

Μεγαλου Αλεξανδρου 28 κουρτινα,περασα εχθες το απογευμα για την Μαρια την νυμφομανη,αλλα ηταν η Μαρινα που ψαχνεις απο Μ.Αλεξανδρου 22 ισογειο.

Τριτη βαρδια την Κυριακη ειχα πετυχει την Λινα απο Μ.Α22
 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
166
Like
424
Πόντοι
21
Μεγαλου Αλεξανδρου 28 κουρτινα,περασα εχθες το απογευμα για την Μαρια την νυμφομανη,αλλα ηταν η Μαρινα που ψαχνεις απο Μ.Αλεξανδρου 22 ισογειο.

Τριτη βαρδια την Κυριακη ειχα πετυχει την Λινα απο Μ.Α22
H Mαρινα ειναι αυτή που δούλευε παλια στην Αχαρνών 85?
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
287
Κριτικές
66
Like
1.153
Πόντοι
6.830
Τώρα που είναι κλειστά τα μοντελάδικα στη φυλής έχει πετύχει κανείς κοπέλες της αλυσίδας να δουλεύουν σε άλλα μαγαζιά;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Οι κοπελες θα μπορουσαν, υποθετικα μιλαμε, αν καποιοι τυποι εμπαιναν με το κινητο στο δωνατιο, και τους ελεγαν ειμαι ο ταδε στο μπου.κομ θα σου γραψω κριτικη τουρμπο αν με κανεις τουρμπο,
εφοσον εκβιαζονταν και ειναι τωρα ελευθερες να υποδειξουν στην αστυνομια εκεινους που τις πιεζαν με κριτικες.
Επιτελους να καθαρισει ο κοπρος του Αυγεια.
Υπήρχε πριν λίγο καιρό κάποιος εδω μέσα που εφάρμοζε αυτή την τακτική, αλλά το έξυπνο πουλί πιάστηκε απο την αστυνομία.
Ίσως να υπάρχουν και άλλοι άμπαλοι ή προμότορες, που το συνεχίζουν με το ίδιο τροπάρι, ας ελπίσουμε να πιάσουν και αυτούς.  :cool2:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Xτες δοκιμαστηκε η Μαρια του dimitrxxx απο Κωλονου 48 αριστερα πρωινη,εμενα να πω την αληθεια για Αλβανιδα μου φανηκε και  οχι για Ρωσσιδα αλλα τεσπα,μιλφ με κανονικο σωμα,ξανθια με μετριο προσωπο αλλα καλες υπηρεσιες.
Βασικα κατεβηκα στην περιοχη για να δω αυτη τη Βικη απο Μ.Αλεξανδρου 15 αλλα οποτε εχω παει να την δω ολο η φωλα Κατια βγαινει.
Ποτε δουλευει ρε παλικαρια αυτη η Βικη εκει?
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Μεγαλου Αλεξανδρου 28 κουρτινα,περασα εχθες το απογευμα για την Μαρια την νυμφομανη,αλλα ηταν η Μαρινα που ψαχνεις απο Μ.Αλεξανδρου 22 ισογειο.

Τριτη βαρδια την Κυριακη ειχα πετυχει την Λινα απο Μ.Α22
Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία συναγωνιστή  :hi: :hi: Θα πάω να την τιμήσω σύντομα και σε αυτόν τον οίκο  :pipa1: :pipa2:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Υπήρχε πριν λίγο καιρό κάποιος εδω μέσα που εφάρμοζε αυτή την τακτική, αλλά το έξυπνο πουλί πιάστηκε απο την αστυνομία.
Ίσως να υπάρχουν και άλλοι άμπαλοι ή προμότορες, που το συνεχίζουν με το ίδιο τροπάρι, ας ελπίσουμε να πιάσουν και αυτούς.  :cool2:
Καλά σοβαρά τώρα ; Υπάρχουν πιστεύεις άτομα που εκβιάζουν με κριτικές ; Εγώ δεν το πιστεύω !!!και ειδικά ότι τους έπιασε και η αστυνομία είναι κωμικό ...!! Φαντάσου στην διώξει εκβιαστών να πάει μια πουτανα και να πει με εκβιάζουν ότι θα γράψουν κακή κριτική χαχαχα!! Φαντάσου να πάει η Ελένη η ακαποτη από δίδυμου 20 πρωί και απόγευμα αυτή που εργαζόταν πιο παλιά στο αλκιβιαδου 16 Α , που είναι πάντα με τον Τσάτσο Θανάση που μοιάζει με Στάθη ψάλτη !!και να πει η Ελένη τους λέω ότι κάνω με συν 10 ευρο ακαποτο  δεν έχω χαρτιά ο οικοσ Δεν έχει άδεια και αυτοί πάνε και το γράφουν στις κριτικές όποτε τώρα αμεσος τους  κάνω μυνηση χαχαχαχα !!! Κλαίω !!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Καλά σοβαρά τώρα ; Υπάρχουν πιστεύεις άτομα που εκβιάζουν με κριτικές ; Εγώ δεν το πιστεύω. και ειδικά ότι τους έπιασε και η αστυνομία είναι κωμικό.  Κλαίω
Εσύ που ζεις; Άρα δεν το πιστεύεις.. τώρα κατέβηκες στη γή. Κλαίς δεν κλαίς, είναι γεγονός, και το όνομα του τύπου ξεκίναγε απο D..  Αρκετοί εδώ μέσα γνωρίζουν το συμβάν αφού είχε γίνει χαμός και βγήκε στη φόρα και σε ηλεκτρονική εφημερίδα.  :cool2:
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
η ελενη απο αλκιβιαδου 16Α δουλευει ακομα καπου? ξερει κανεις?
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Εσύ που ζεις; Άρα δεν το πιστεύεις.. τώρα κατέβηκες στη γή. Κλαίς δεν κλαίς, είναι γεγονός, και το όνομα του τύπου ξεκίναγε απο D..  Αρκετοί εδώ μέσα γνωρίζουν το συμβάν αφού είχε γίνει χαμός και βγήκε στη φόρα και σε ηλεκτρονική εφημερίδα.  :cool2:
Την θυμάμαι και εγώ την υπόθεση αυτή. Μάλιστα αν δεν κάνω λάθος ο εν λόγω είχε συλληφθεί έξω από τον οίκο ανοχής του οποίου την κοπέλα εκβίαζε
 

Tristan84

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Τελικά η Τζέσσικα της αλυσίδας είχε μεγαλύτερα αρχείδια απ'αυτούς που την γάμαγαν καθημερινά επί πληρωμής ή με εκβιασμούς.
Ηταν προφανες ότι και αυτή αλλά και η Λίζα δεν εργάζονταν με την θελησή τους και ήταν εγκλωβισμένες στην όλη κατάσταση...Ωστόσο δεν νομίζω ότι τις παραπλάνησαν ως προς το τι δουλειά θα έκαναν στην Ελλάδα,απλά δεν περίμεναν ότι θα τις ξεζουμίζουν καθημερινά με διπλοβάρδιες 10-5,5-12 και θα τους δινουν ψιχουλα...
Μπράβο της που τους κατήγγειλε μπας και παραδειγματιστούν και οι υπόλοιποι ιδοκτήτες/τσατσάδες και καταλάβουν ότι για να είναι βιώσιμη η επιχείρηση θα πρέπει να μένει ικανοποιημένη και η κοπέλα, τόσο ως προς τις οικονομικές απολαβές, όσο και προς τις συνθήκες εργασίας,αλλά και να την προστατεύουν από περίεργους ειδεχθείς τύπους.
Δεν είναι δυνατόν να δουλεύει η κοπέλα από το πρωι μέχρι το βράδυ χωρίς να την βλέπει το φως του ήλιου,κάθε μέρα,ξανά μανά...Κάποια στιγμή θα κλατάρει.
Ισως η νομιμοποίηση,η διαφάνεια και ο έλεγχος της πορνείας είναι μονόδρομος για να σταματήσει η υποβάθμιση και να ξεβρωμίσει ο χώρος από λούμπεν νταβάδες,γυφτους και ναρκωτικά.
Καλή δύναμη στην κοπέλα για τον πολύχρονο γολγοθα που εχει μπροστά της με δικαστήρια,απειλες κλπ.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
αυτες οι υποθεσεις παντα γινονται για το μοιρασμα τνω χρηματων η της πιτας ειτε απο κοπελα   ειτε και απο ανταγωνιστικους τυπους αν δεν ειχε θεμα με τα λεφτα η τυπισα θα μιλαγε η νομιμοιηπηση τον οικων ανοχης θα ηταν ενα βημα αλλα υπαρχουν πολλοι  που θα χασουν λεφτα απο αυτο δικηγοροι και μπατσι και αλλοι
 

Keratsini7

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
14
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν λίγο φωκαιας 27α:Βαλερια και Εμμανουέλα, Βαλερια αδιάφορη Εμμανουέλα ξανθιά με πολύ ωραίο κολαρακι αλλά τελικά δεν μπήκα. Δίπλα Φωκαίας 27Β  Μαρίνα και άλλη μια δε θυμαμε όνομα, τελικά πέρασα με τη Μαρίνα πολύ καλή στο δωμάτιο με φιλιά χάδια ελεύθερο στοματικό 69 πέρασα πολύ καλά συγουρα θα την ξαναεπισκεφθω.
 

Cectra

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2019
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Η Βερόνικα τι λέει τον τελευταίο καιρό;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Αυτός ο τύπος που είχε συλληφθεί που αρχικά ήταν σαν ενημέρωτης κ με πολλές κριτικές που επέλεγε αυταρχικό πρόγραμμα κ στην πορεία είχε αλλάξει το ψευδονημο του τον ξέρουμε πολυ καλά όλοι..
Τουλάχιστον οι παλιοί,
ήταν γνωστή η δράση του...
Θυμάμαι ήταν τρομερά απότομος,ψυχρος,ειρωνικός..δεν σέβονταν τις κοπελιές..κ έστηνε στον τείχο..εκανε επίθεση σε πολλους από εδώ, ένας από αυτούς ήμουν κ εγώ..χωρις λόγο,το έχω παράπονο δεν τον είχα ενοχλήσει..
Μπωρο να πω όμως επειδή έχω γνωρίσει πολλές λερες ότι κακός άνθρωπος δεν ήταν..
Τωρα συνέπεσαν πολλά γεγονότα κ τον τσακωσαν..θυμαμαι είχε ζορίσει την Αθήνα την πειραιωτισα που η συγκεκριμένη δεν πείραζε κανέναν..
Όταν συληφθηκε έτυχε τον εδα από κοντά κ του λέω..ξερεις ποιος είμαι..εγω είμαι αυτός..
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Επίσκεψη πριν λίγο φωκαιας 27α:Βαλερια και Εμμανουέλα, Βαλερια αδιάφορη Εμμανουέλα ξανθιά με πολύ ωραίο κολαρακι αλλά τελικά δεν μπήκα. Δίπλα Φωκαίας 27Β  Μαρίνα και άλλη μια δε θυμαμε όνομα, τελικά πέρασα με τη Μαρίνα πολύ καλή στο δωμάτιο με φιλιά χάδια ελεύθερο στοματικό 69 πέρασα πολύ καλά συγουρα θα την ξαναεπισκεφθω.
Καλησπέρα όντως ισχύει για την καινούργια κοπέλα με ειδοποίησε εξωθεσμικος φίλος που δοκίμασε έτσι νωρίτερα πέρασα αυτά που λέει η κυρία που είναι υπηρεσία τα κάνει έχει πολύ όρεξη στο δωμάτιο.
Σώμα έχει χαλαρό αγυμναστο και εμφάνιση τίποτα ιδιαίτερο αλλά πολύ θετική ενέργεια και διάθεση στο δωμάτιο τίμια περίπτωση
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Τι trafficking και αρχίδια.
Οι κοπέλες εργάζονται για ένα και μόνο λόγο.
Ο μέσος μπουρδελιάρης νόμίζει λόγω αθωότητας, ότι ο λόγος που εργάζονται τα κορίτσια είναι το χρήμα.
Κάνει μεγάλο λάθος.
Η αλήθεια είναι ότι εργάζονται γιατί είναι λάτρεις τις πούτσας και θέλουν να γαμιούνται μέρα νύχτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

Panos291

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
Τι trafficking και αρχίδια.
Οι κοπέλες εργάζονται για ένα και μόνο λόγο.
Ο μέσος μπουρδελιάρης νόμίζει λόγω αθωότητας, ότι ο λόγος που εργάζονται τα κορίτσια είναι το χρήμα.
Κάνει μεγάλο λάθος.
Η αλήθεια είναι ότι εργάζονται γιατί είναι λάτρεις τις πούτσας και θέλουν να γαμιούνται μέρα νύχτα.
ναι γιατί ως γνωστόν τους αρέσει να γαμιουνται με κάθε λογης βρωμιάρηδες Πακιστανούς κλπ και γερους
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom