Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 297 άτομα (6 μέλη και 291 επισκέπτες)

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλησπέρα σε όλους

Χθεσινη απογευματινη βόλτα στην Μεταξένια γειτονιά.

Νέες αφίξεις

Μεγ.Αλεξάνδρου28 το αριστερα με δυο νεες κοπέλες πρωτη μερα στην δουλεια.

Η μια Τζουλια γυρω στα 28 καστανοξανθα μακρια μαλλιά ηρεμη κοπελα απλό προγραμα καλουτσικο κορμι χαλαρο ομως κ πλαδαρο απο γεννα με μεγαλα βυζια κ πεταχτο κωλαρακι.

Η δευτερη Ρόζα λευκοσαρκη αφρατουλα χοντρουλα με μαυρα μαλλιά μακριά μικρης ηλικιας ομως ατιθαση απο χαρακτηρα απο οτι φανηκε στο σαλοναρισμα της.
Και οι δυο κοπελες με συνεχόμενα δωματια και αρκετα κουρασμενες λογω της πρωτης μερας στην δουλεια.

Κολωνού30 1ος Νεα άφιξη

Τατιανα Ρωσίδα περιπου 25χρ ρωσιδα καινουρια κοπελα δευτερη μερα στην δουλεια με πολυ ωραια μυστηρια χαρακτηρηστικα σε βλέμμα προσωπο κορμι οχι μοντελέ οχι κουκλαρα ομως ειναι αληθινή γυναικα. Στο δωματιο αισθησιακη,.τρυφερη με εξαιρετικά σφηχτό μουνακι το προγραμματης ειναι σουπερ απλο, αξιζει ομως με τα χιλια το κοκκινο εισητηριο για ενα απολαυστικότατο ερωτικό δεκαλεπτο. Η κοπελα αυτη εχει καλό χαρακτήρα δεν ειναι ξεπετα και ειναι πολύ ερωτική. Αξίζει σίγουρα την προσοχής μας η Τατιάνα.

Αυτα απο εμένα

Καλή συνέχεια σε όλους.





 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
ολα για το χρημα γινονται και οι κοπελες να ξεφυγουν απο κατι χωρια που ζουν και σου λεει απο το να παντρευτει καποιον κανει την δουλεια και βγαζει λεφτα αν ειναι καλη σε βαθος χρονου βγαζει παει και αλλου 
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Τι trafficking και αρχίδια.
Οι κοπέλες εργάζονται για ένα και μόνο λόγο.
Ο μέσος μπουρδελιάρης νόμίζει λόγω αθωότητας, ότι ο λόγος που εργάζονται τα κορίτσια είναι το χρήμα.
Κάνει μεγάλο λάθος.
Η αλήθεια είναι ότι εργάζονται γιατί είναι λάτρεις τις πούτσας και θέλουν να γαμιούνται μέρα νύχτα.

Να δω τι άλλη μαλακία θα ακούσουμε εδώ μέσα...
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
ολα για το χρημα γινονται και οι κοπελες να ξεφυγουν απο κατι χωρια που ζουν και σου λεει απο το να παντρευτει καποιον κανει την δουλεια και βγαζει λεφτα αν ειναι καλη σε βαθος χρονου βγαζει παει και αλλου 
Υπάρχουν πολλές που σκυλογαμιουνται
ναι γιατί ως γνωστόν τους αρέσει να γαμιουνται με κάθε λογης βρωμιάρηδες Πακιστανούς κλπ και γερους
Υπαρχουν πολλές που σκυλογαμιουνται τυπε ,στα μπουρδέλα γαμιωνται μόνο για λευτα η απο εκβιασμο
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Αυτός ο τύπος που είχε συλληφθεί που αρχικά ήταν σαν ενημέρωτης κ με πολλές κριτικές που επέλεγε αυταρχικό πρόγραμμα κ στην πορεία είχε αλλάξει το ψευδονημο του τον ξέρουμε πολυ καλά όλοι..
Τουλάχιστον οι παλιοί,
ήταν γνωστή η δράση του...
Θυμάμαι ήταν τρομερά απότομος,ψυχρος,ειρωνικός..δεν σέβονταν τις κοπελιές..κ έστηνε στον τείχο..εκανε επίθεση σε πολλους από εδώ, ένας από αυτούς ήμουν κ εγώ..χωρις λόγο,το έχω παράπονο δεν τον είχα ενοχλήσει..
Μπωρο να πω όμως επειδή έχω γνωρίσει πολλές λερες ότι κακός άνθρωπος δεν ήταν..
Τωρα συνέπεσαν πολλά γεγονότα κ τον τσακωσαν..θυμαμαι είχε ζορίσει την Αθήνα την πειραιωτισα που η συγκεκριμένη δεν πείραζε κανέναν..
Όταν συληφθηκε έτυχε τον εδα από κοντά κ του λέω..ξερεις ποιος είμαι..εγω είμαι αυτός..
όταν λες σου είχε κάνει επίθεση εννοείς από κοντά ; Η εδώ λεκτικά ; Όπως και να έχει μακρυά από τέτοια άτομα !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Εσύ που ζεις; Άρα δεν το πιστεύεις.. τώρα κατέβηκες στη γή. Κλαίς δεν κλαίς, είναι γεγονός, και το όνομα του τύπου ξεκίναγε απο D..  Αρκετοί εδώ μέσα γνωρίζουν το συμβάν αφού είχε γίνει χαμός και βγήκε στη φόρα και σε ηλεκτρονική εφημερίδα.  :cool2:
Πραγματικα πιο το κέρδος του τύπου; Να γαμαει τσάμπα ; Αυτά δεν καταλήγουν σε καλά μονοπάτια !! Παντός είναι ότι χειρότερο να εκβιάσεις ιερόδουλη  ( και γενικά ανθρώπους ..) αλλά ιερόδουλη;; Όπου μπορείς με ένα 20 ρακί να πας όποτε θες και να γαμησεις άνετα ; Να την εκβιάσεις  για πιο λόγο ; Δεν μπορώ να μπω στην λογική αυτή διότι δεν υπαρχη λογική αλλά μόνο παράνοια !!!
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Τύποι καλησπέρα σήμερα απόγευμα στη Φυλής σε λίγα σπίτια
Φυλής 59 ισόγειο Άντζελα, Άννα
Φυλής 69 όροφος Μαρία
Φυλής 74 δεξιά Άννα
Φωκαίας 25 όροφος Βερόνικα
Φυλής 54 όροφος, ισόγειο,56,61,66Α,67,69 ισόγειο,74 αριστερά,84 όροφος, Φωκαίας 9 αριστερά,19 κλειστά
 

scooter

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2017
Μηνύματα
43
Like
18
Πόντοι
0
Λοιπον μαγκες λογω οτι ειμαι ελλαδα και θα ειμαι για καποιο χρονικο διαστημα ακομα ειπα να παω μια μπουρδελοτσαρκα να θυμηθω παλια συνηθεια.Θα ηθελα να επισημανω την προσοχη σας και οσους σκεφτονται με το πανω κεφαλι.Να προσεχετε στην διδυμου τσιμουκαδικα πεζοδρομο ζυγο νουμερο που περνας ευθυ διαδρομο εκτος κτηριου πριν μπεις στο μπουρδελο βουλγαρα με φουλ στο ισογειο κοντη μεσα στο δωματιο με ρωτησε πριν αρχισουμε αν θελω σεξ χωρις....Επικυνδυνη για μενα....Ντυθηκα σηκωθηκα και εφυγα χωρις να πω τιποτα στην υπηρεσια ή να ζητησω λεφτα πισω.Χαρισμα τους.Η υγεια μας πανω ολα.Μαλλον ειναι γνωστη...γνωστο για αυτο ποιο πανω ο συναδελφοσ λεει καλους απογονους εφοσον λεμε γιατην ιδια :grin: γιατι δεν θυμαμαι ονομα  :think: 
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Λιοσίων 73 α και β κάνουν ανακύκλωση παλιές του μεταξουργειου, όσες δλδ είναι στο Μεταξουργείο αρκετό καιρό, τίποτα καινούργιο, απογοήτευση σκέτη, μα ανακύκλωση με το μεταξουργειο? Αυτό στης αρχές ξεπερνουσε και την μοντέλο αλυσίδα που μας τα χετε κάνει τσουρέκια και σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες, όσοι φυσικά δεν έχουν μνήμη μπορεί  να της νομιζουν για καινούργιες, αλλά είναι γνωστές φάτσες μεταξουργειου, πήγα ποιο κάτω στην καντινα του κυρ Χρίστου να πιω τπτ να ξεχάσω την απογοήτευση μου
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
H Mαρινα ειναι αυτή που δούλευε παλια στην Αχαρνών 85?

Δεν γνωριζω καλα τυπε τα μονοπατια του 20αρικου,οποτε ισως καποιος αλλος να μπορεσει να σε βοηθησει..!
 
  • Like
Αντιδράσεις: komo

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία συναγωνιστή  :hi: :hi: Θα πάω να την τιμήσω σύντομα και σε αυτόν τον οίκο  :pipa1: :pipa2:

Νασαι καλα τυπε!!!Πανω απο ολα ειναι ανθρωπος,εκτος αυτου κοιταει να σε ευχαριστησει και να περασετε καλα!

Την ειδα ομως λιγο βιαστικη στο σαλοναρισμα της!
Ειπε ενα γεια και μπηκε ξανα στο κουζινακι.

(εχει και τα σημαδια του μαυρισματος απο το μαγιο και ειναι λουκουμι,χχεχεχε!)
 

Supremenike

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν εργάζεται η Μπαρμπόρα αυτόν τον καιρο?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Λοιπον μαγκες λογω οτι ειμαι ελλαδα και θα ειμαι για καποιο χρονικο διαστημα ακομα ειπα να παω μια μπουρδελοτσαρκα να θυμηθω παλια συνηθεια.Θα ηθελα να επισημανω την προσοχη σας και οσους σκεφτονται με το πανω κεφαλι.Να προσεχετε στην διδυμου τσιμουκαδικα πεζοδρομο ζυγο νουμερο που περνας ευθυ διαδρομο εκτος κτηριου πριν μπεις στο μπουρδελο βουλγαρα με φουλ στο ισογειο κοντη μεσα στο δωματιο με ρωτησε πριν αρχισουμε αν θελω σεξ χωρις....Επικυνδυνη για μενα....Ντυθηκα σηκωθηκα και εφυγα χωρις να πω τιποτα στην υπηρεσια ή να ζητησω λεφτα πισω.Χαρισμα τους.Η υγεια μας πανω ολα.Μαλλον ειναι γνωστη...γνωστο για αυτο ποιο πανω ο συναδελφοσ λεει καλους απογονους εφοσον λεμε γιατην ιδια :grin: γιατι δεν θυμαμαι ονομα  :think:
είναι η Ελένη από Βουλγαρία η ακαποτη που προτεινη σε όλους ελεύθερο σεξ με συν 10 ευρο !! Σε όλους όμως !!!την είχα πατηση πριν ένα χρόνο ευτηχος σώθηκα !!!! Έκανα εξαιτασεις 6 μήνες κάθε 2μηνο !!!!!!! Μπορεί να μην φταίει η κοπέλα και κάποιοι να θησαυρίζουν από αυτήν αλλά δεν γίνεται να παίζουν με την υγεία μας είτε αυτή !! Είτε η νταβάδες της !!! Αυτή πεζή συχνά υπηρεσία με την Τσάτσο Θανάση που μοιάζει με Στάθη ψάλτη !!! Μου είπε η τυπισα ότι βάζει αλοιφή όπου δεν μπορεί κανείς να την κοληση τίποτα κατά τα λεγόμενα της πάντα !!!! Δρν ξέρω τι είναι αλήθεια και τι όχι το μόνο που ξέρω ότι ασκεί επικυνδινες πρακτικές και όλα είναι εις βάρος μας !!!! Β λογική λέει πως μια ιερόδουλη που λέει σε όλους συν 10 για ακαποτο και μάλιστα λέει πως το δίνει σε όλους όσους την επισκεφτούν δεν την νοιάζει για την ζωή της γιατί είναι είδη κατεστραμμένη αυτό λέει η λογική τα συμπεράσματα δικά σας !!! Είναι το δίδυμου 20 αυτό που κες τύπε μου , δουλεύει και πρωί και απόγευμα και κάποιες φορές εργάζεται πρωί στο αλκιβιαδου 16α!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
είναι η Ελένη από Βουλγαρία η ακαποτη που προτεινη σε όλους ελεύθερο σεξ με συν 10 ευρο !! Σε όλους όμως !!!την είχα πατηση πριν ένα χρόνο ευτηχος σώθηκα !!!!
Δηλαδη πως την πατησες ακριβως?
Βγηκε το δεκαρικο μονο του απο την τσεπη και σου εκατσε ακαποτα?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Δηλαδη πως την πατησες ακριβως?
Βγηκε το δεκαρικο μονο του απο την τσεπη και σου εκατσε ακαποτα?
όχι εννοώ  πως την πάτησα με εμένα έκανα την μαλακια και δέχτηκα την πρόταση της !! Για καλή μου τύχει όλα καλά !!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
35
Like
7.189
Πόντοι
3.436
όταν λες σου είχε κάνει επίθεση εννοείς από κοντά ; Η εδώ λεκτικά ; Όπως και να έχει μακρυά από τέτοια άτομα !!
έχει κάνει επίθεση εδώ λεκτικά μέσα από την ημερήσια ενημέρωση όπως κ σε τόσους από εδω από τους φίλους τα μελοι μας..
Ας πούμε ότι αρπάζονταν με εμένα κ επιτίθονταν επειδή εγώ ήμουν ελατοματικος αλλά απορω ήμουν εγώ ok δεν μπωρει να ήμασταν ολλοι..
Από κοντά δεν είχαμε πάρε δώσε μετά που έγινε η σύλληψη κ τον σηναντησα κάτω από εκείνες τις συνθήκες δεν τον έπαιρνε για τσαμπουκαδες ήταν με την ουρά στα σκέλια..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Καλύμνου 36 Ναταλι το μιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Καλύμνου 48α Μαρία και Χριστίνα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Καλύμνου 48β Ναταλι το γκιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μαγνησίας 1 Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαγνησίας 11 Σοφία, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109α Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λιλυ στο δωμάτιο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό. Πέρασμα για 2η φορά με το ζυμαράκι την Άννα, μια πολύ καλή κατάθεση όπως την πρώτη φορά στο Φυλής 81. Παραμονή στο δωμάτιο 18 λεπτά χωρίς να υπολογίζω το μπανακι.

Φυλής 109β Τανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 134 Σάσα, απλό πρόγραμμα αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φυλής 134α Γκαμπριέλα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134β, 136 & Πιπινου 65 κλειστά.

Αγίου Πέτρου 7 Τζενιφερ και Πατρίτσια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Περγάμου 1 Μαίρη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ρεμουνδου 20 Πατρίτσια, απλό πρόγραμμα.

Ρεμουνδου 21 Αννι, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος 30 ευρώ.

Ρεμουνδου 21α Γκαλινα και Αλίκη αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασάζ.

Αλκαμένους 113 Αλινα, απλό πρόγραμμα.

Αλκαμένους 117 Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στα βυζια.

Περγάμου 27 Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
ρε μαγκες ξερει κανεις τιποτα για ΒΑΛΕΡΙΑ απο φυλης 86 οροφο. ψηλο, μελαχρινο, μοντελε style αλλα μικρο βυζι που προσωπικα δε με χαλαγε καθολου. συνηθως ηταν πρωινη βαρδια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 71α Κάρλα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β Εύα η ξανθιά, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69α Τζούλια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα πρωκτικο αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φυλής 67 Αλισια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β Άννα η Πολωνεζα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 86α Μαρία απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στα βυζια  και Βαλερία, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α  Σαρα η καινούργια κοπελίτσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλης 65β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Χριστίνα το ξανθό κοντοπουτανο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα, με πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 δεξιά Άννα, με πρωκτικο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom