Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (7 μέλη και 90 επισκέπτες)

Akatonomastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2019
Μηνύματα
19
Like
32
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω έχει δοκιμαστεί με άριστες εντυπώσεις.. εμφανισιακά βέβαια δεν είναι σαν τη Πειραιώτισσα αλλά σε αποζημιώνει με τις υπηρεσίες της..
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Σήμερα το πρωί κολωνου 48 και τα δύο κλειστά. Μαζί και το κολωνου 53. Ξέρουμε γιατί?
Με αυτά που συμβαίνουν τις τελευταίες ημέρες κάπου πάει το μυαλό μου χωρίς όμως να ξέρω κάτι περισσότερο
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πέρασμα σύντομο πριν κάνα δυωρο περίπου από Μεταξουργείο απελπιστική η κατάσταση σε γενικές γραμμές όπως την γνωρίζουμε μπήκα στα εξής:

Κολωνου48 καινούργιο Μαρία ξανθιά κοπέλα σχετικά καλό σώμα γυρολόγος σε διάφορα μαγαζιά τίποτα ιδιαίτερο
Κολωνου53 Μάσα η νέα άφιξη μελαχρινή νεαρή αρκετά καλή εμφανισιακά
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 λαβύρινθος αριστερά μια Αφρικανα με την κλασική εμφάνιση που έχουν οι περισσότερες
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 αυτό που ήταν κλειστό μια Τζούλια καστανοξανθη μέτριο ανάστημα κανονικό σώμα μέτρια εμφάνιση και φάτσα στο σαλόνι είχε ύφος αγγαρειομαχου
Ιάσωνος 32 στο βάθος μια μελαχρινή χοντρούλα στον όροφο μια Μαρία με φάτσα κριαριού σώμα παλαιστή μεσεων βαρών τραγική το μόνο θετικό εδώ ήταν ο τσατσος γνωστός από τα Αχιλλέως48 και Μαραθώνος δεν χτυπάει πόρτα μπορεί να ήταν στο δωμάτιο και πάνω από 10λεπτα
Ιάσωνος 1Γ Μια ξανθιά γκιλφ που βαριοταν να κουνηθεί άλλη τραγωδία από εδώ

Αυτά τα ολιγα κόσμος όπως τα ξέρετε απόβαση Πακιστανών Ινδών Αφγανών ελάχιστοι Έλληνες οι δρόμοι μες την βρώμα και την δυσοσμία καλό βράδυ

 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
11
Like
2.887
Πόντοι
731
Πέρασμα σύντομο πριν κάνα δυωρο περίπου από Μεταξουργείο απελπιστική η κατάσταση σε γενικές γραμμές όπως την γνωρίζουμε μπήκα στα εξής:

Κολωνου48 καινούργιο Μαρία ξανθιά κοπέλα σχετικά καλό σώμα γυρολόγος σε διάφορα μαγαζιά τίποτα ιδιαίτερο
Κολωνου53 Μάσα η νέα άφιξη μελαχρινή νεαρή αρκετά καλή εμφανισιακά
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 λαβύρινθος αριστερά μια Αφρικανα με την κλασική εμφάνιση που έχουν οι περισσότερες
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 αυτό που ήταν κλειστό μια Τζούλια καστανοξανθη μέτριο ανάστημα κανονικό σώμα μέτρια εμφάνιση και φάτσα στο σαλόνι είχε ύφος αγγαρειομαχου
Ιάσωνος 32 στο βάθος μια μελαχρινή χοντρούλα στον όροφο μια Μαρία με φάτσα κριαριού σώμα παλαιστή μεσεων βαρών τραγική το μόνο θετικό εδώ ήταν ο τσατσος γνωστός από τα Αχιλλέως48 και Μαραθώνος δεν χτυπάει πόρτα μπορεί να ήταν στο δωμάτιο και πάνω από 10λεπτα
Ιάσωνος 1Γ Μια ξανθιά γκιλφ που βαριοταν να κουνηθεί άλλη τραγωδία από εδώ

Αυτά τα ολιγα κόσμος όπως τα ξέρετε απόβαση Πακιστανών Ινδών Αφγανών ελάχιστοι Έλληνες οι δρόμοι μες την βρώμα και την δυσοσμία καλό βράδυ



και ουτε προκειται να αλλαξει η κατασταση. Το 95% των σπιτιων δουλευει με μεταναστες. Πλεον εχει γινει ο ορισμοσ της απολυτης καλτιλας ..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636

Akatonomastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2019
Μηνύματα
19
Like
32
Πόντοι
0
Το Μεταξουργείο δυστυχώς πλέον εκτός από επικίνδυνο οι επιλογές είναι μετρημένες.. προσωπικά δεν πηγαίνω εδώ και χρόνια... από τότε που έριξαν στο 10 ρικο η ποιότητα και σε κοπέλες και σε υπηρεσίες έχει πέσει.. σαφώς θα υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά είναι πολύ λίγες
warnmute.gif
 κλωνος[/color[/URL]]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Το Μεταξουργείο δυστυχώς πλέον εκτός από επικίνδυνο οι επιλογές είναι μετρημένες.. προσωπικά δεν πηγαίνω εδώ και χρόνια... από τότε που έριξαν στο 10 ρικο η ποιότητα και σε κοπέλες και σε υπηρεσίες έχει πέσει.. σαφώς θα υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά είναι πολύ λίγες

στα αρχιδια μας τι κανεις , σε ρωτησαμε?

βλακοπυροσβεστη
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.002
Πόντοι
17.885
Το Μεταξουργείο δυστυχώς πλέον εκτός από επικίνδυνο οι επιλογές είναι μετρημένες.. προσωπικά δεν πηγαίνω εδώ και χρόνια... από τότε που έριξαν στο 10 ρικο η ποιότητα και σε κοπέλες και σε υπηρεσίες έχει πέσει.. σαφώς θα υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά είναι πολύ λίγες
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnmute.gif[/img[/URL]] [color=orange]κλωνος[/color]
[/quote]

ΙΕΡΌΣΥΛΕ, ΜΕΤΑΞΙ = ΤΕΜΕΝΟΣ για Ρωσσιδούλες, στην πυρά κλώνος ή μη
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
258
Like
166
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά!!!!!
Γνωρίζει κάνεις αν υπάρχει κοπέλα σε περιοχή φίλης
που να κάνει τελειωτικό σε πρόσωπο η στόμα?
Έστω με εξτρά αντίτιμο
Ευχαριστώ πολύ
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.640
Like
7.590
Πόντοι
1.056
ΜΙΑ ΕΣΑΝΣ ΜΕΤΑΞΙΟΥ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ :shit: :zombie:

Στις 6+  σκαω Αττικη λογω της ενημερωσης του Ν.Σ :hi: :worship: για Πατριτσιες :wanker:
Ρεμ21Κατω Αννη,μικρα 2με,μη ελκυστικο προσωπο,ασπρη ασπρη σαν το γαλα
Ρεμ21Ανω ανοιχτο
Ρεμ20 Ο ΤΣατσος :effemine: :gay: ναι με ΤΣ κεφαλαια,μου παρουσιασε μια καινουργια Πατριτσια απο την Βενεζουελα,οχι την Βουλγαρα,οχι την Πατριτσια με τα μπαζουκερς+την πατουρα :birdman:
Βεβαια+η νεα Πατριτσια ειναι πολυ εντυπωσιακη+πρεπει να δοκιμαστει,φευ...
Παραλληλα με ενημερωσε πως ειναι η μονη που ειχαν+εχουν ενω μετα απο ερωτηση μου με πληροφορησε οτι το Φακελ ειναι παλι διακοπες+αναμεμεται συντομα στο casa di fuckel Πιπ+Φυλ.
Αγ.Πετρου Τζενιφερ+Μονο :birdman:
Τι γυναικαρα ειναι αυτη ρε παιδια? :wanker: :wanker: :wanker:
Τι θεομουναρα γαμησα? :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Σε οσους αρεσουν αραπικα χαρακτηριστικα :afro:πρεπει να την δοκιμασουν ξανα+ξανα
Το θεομουνο της ειχε το κοκκινο της φωτιας,ναι μοντελο δεν την λες,αλλα εχει παθος,δεν βιαζεται,γουσταρει αυτο που κανει+ειναι δεκτικη σε φιλακια,αγκαλιτσες προκατ :kneel: :kneel: :kneel:
Κ το δοματιο μια χαρα ηταν ελειπε μονο 1 ρολο χαρτι γιατι το υπαρχων τελειωσε :tickedoff:

Επιστρεφοντας στον Στ.Αττικη στις 7 πετυχαινω εναν πρεζακια :zombie: στις σκαλες της αποβαθρας για Κηφ να εξερευνα μια τρυπα στο αριστερο του χερι,σαν να παγωσε ο χρονος, :new_shocked:το ιδιο τον ειδα να καμει κατεβαινοντας απο την προαναφερθησα αποβαθσα κατα τις...6+... :zombie: :orchestra: :badair:

Αυτα απο μενα+πολυ καλα να περνατε :headbaning2: :smiley6600: :cheesy: :thumbsup:

                              :tn04: :tn04: :tn04:

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
 
Φυλής 84α  Σαρα η καινούργια κοπελίτσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
καινουριο τεμαχιο,κανονικο κορμι,εμφανιση μετρια αλλα καινουρια ,νεο φρεσκο αιμα σε όλα της,στο διαολο το καλοκαιρι,επιτελους ερχεται ο χειμωνας και επιστρεφουν τα μουνια στη φυλης για να αρχιζει να παλευεται παλι η Αθηνα,η σπαστικη τσατσά σήμερα  ειχε λαλησει απο τη χαρα της  λογω εισπράξεων
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Καλησπέρα παιδιά!!!!!
Γνωρίζει κάνεις αν υπάρχει κοπέλα σε περιοχή φίλης
που να κάνει τελειωτικό σε πρόσωπο η στόμα?
Έστω με εξτρά αντίτιμο
Ευχαριστώ πολύ

Φιλιππίδου 11 Α, η Σόνια στην απογευματινή βάρδια!! Το πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό όπου θες, γενικά κάνει τα πάντα εκτός πρωκτικου!!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
91
Like
3.827
Πόντοι
5.435
Μιλάνε όλοι, μιλάνε και οι χοντροβρωμιάρηδες που τους διώχνουν ακόμα και οι πουτανες και τους στέλνουν για μπάνιο.
warnmute.gif
 [/color[/URL]]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Μιλάνε όλοι, μιλάνε και οι χοντροβρωμιάρηδες που τους διώχνουν ακόμα και οι πουτανες και τους στέλνουν για μπάνιο.

Μαλακοαρμενη ξεφτίλα άντρα τραβά να κάνεις παρέα στον βλακοπυροσβεστη
Η ακόμα καλύτερα τραβα εξω από το μεγάλου Αλεξάνδρου να μετράς πόσοι περνάνε στην Ντορίνα  :2funny:

Σιχαμα  :vomit:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Την καλησπέρα μου σε όλους τους συναγωνιστάς!
Χθεσινοβραδυνές μεταμεσονύκτιες καταθέσεις στο Κολωνού 15 στο βάθος αριστερά.. πεταμένο δεκάευρω!  :s&m_3:
Συνέχεια στο Κολωνού 48α {δύο κοπέλες ένα ξανθό και ένα μελαχρινό, Ρωσίδες} τίμιες στο 10€ το μοναδικό που μου την έσπασε η τσατσά που χτυπάει πόρτα στο 8'  :jerking2:
Και τέλος σε αυτό με το κόκκινο φως στα μέσα της Ιάσωνος, δυστυχώς δεν συγκράτησα νούμερο.
  :hi:
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Ρε μαγκες τι βαρδια δουλευε σημερα η βερονικα ειδα σε ενα αλλο site 2 παιδια να γραφουν προγραμμα στις 9 κ 30 περιπου και λενε βερονικα φωκαιας 25α..Εγω περασα γυρω στις 10 κ 30 κ ηταν ανοιχτο το φως αλλα η πορτα πανω ελαχιστα ανοιχτη κ κλεισμενη με τον συρτη κ επεζε κανονικα μουσικη τι παιζεται μηπως πηρε κανενα ραντεβου 1 ωρας στ οικο  κ δεν θελανε ν ενοχλησουμε γιατι λογικα για 2 βαρδια επρεπε να τελιωσει στις 12..
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Ρε μαγκες τι βαρδια δουλευε σημερα η βερονικα ειδα σε ενα αλλο site 2 παιδια να γραφουν προγραμμα στις 9 κ 30 περιπου και λενε βερονικα φωκαιας 25α..Εγω περασα γυρω στις 10 κ 30 κ ηταν ανοιχτο το φως αλλα η πορτα πανω ελαχιστα ανοιχτη κ κλεισμενη με τον συρτη κ επεζε κανονικα μουσικη τι παιζεται μηπως πηρε κανενα ραντεβου 1 ωρας στ οικο  κ δεν θελανε ν ενοχλησουμε γιατι λογικα για 2 βαρδια επρεπε να τελιωσει στις 12..

Η Βερόνικα γενικά δουλεύει περίεργες ώρες και όποτε της καβλώσει.
Τον τελευταίο καιρό δε συμβιβάζεται στο κλασσικό 5-12 της β' βάρδιας αλλά ακολουθεί δικό της ωράριο κατά τις 12-1 το μεσημέρι ξεκινά και τελειώνει αργά το απόγευμα 8-9.
Αυτά έχω παρατηρήσει εγώ τουλάχιστον.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Η Βερόνικα γενικά δουλεύει περίεργες ώρες και όποτε της καβλώσει.
Τον τελευταίο καιρό δε συμβιβάζεται στο κλασσικό 5-12 της β' βάρδιας αλλά ακολουθεί δικό της ωράριο κατά τις 12-1 το μεσημέρι ξεκινά και τελειώνει αργά το απόγευμα 8-9.
Αυτά έχω παρατηρήσει εγώ τουλάχιστον.
Ετσι χαλαει ολη την βαρδια του οικου αλλα τι να της πουνε αφου φερνει τα μαρουλι..προχτες δουλευε απο το πρωι απο τις 10 νομιζω κοιτα μου εχει τυχη να μαι παρων και να λεει η τσατσα ειναι μεσα με πελατη που πληρωσε 30 λεπτα δεν μου φαινεται απιθανο ν παιρνει κανενας εκει μεσα και την 1 ωρα θα χασει η βερονικα γιατι θσ τ μοιραστει αλλα κατι θα βγαλει παλι..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Ετσι χαλαει ολη την βαρδια του οικου αλλα τι να της πουνε αφου φερνει τα μαρουλι..προχτες δουλευε απο το πρωι απο τις 10 νομιζω κοιτα μου εχει τυχη να μαι παρων και να λεει η τσατσα ειναι μεσα με πελατη που πληρωσε 30 λεπτα δεν μου φαινεται απιθανο ν παιρνει κανενας εκει μεσα και την 1 ωρα θα χασει η βερονικα γιατι θσ τ μοιραστει αλλα κατι θα βγαλει παλι..

Δε νομίζω να χουν άλλη κοπέλα γιαυτό κάνει ότι γουστάρει.
Κάνει καλό γαμήσι η καριόλα αλλιώς δε θα ξαναπήγαινα, γιατί είναι μαλακία αυτό τόσο δρόμο για μια συγκεκριμένη και μετά ή να μη δουλεύει ή να έχει μια ώρα ραντεβού ή να ξύνει το μουνί της.
Άμα ήταν άλλη δε θα τα δεχόμουνα αυτά, αλλά όλοι έχουμε τις αδυναμίες μας...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom