Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (4 μέλη και 88 επισκέπτες)

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Δε νομίζω να χουν άλλη κοπέλα γιαυτό κάνει ότι γουστάρει.
Κάνει καλό γαμήσι η καριόλα αλλιώς δε θα ξαναπήγαινα, γιατί είναι μαλακία αυτό τόσο δρόμο για μια συγκεκριμένη και μετά ή να μη δουλεύει ή να έχει μια ώρα ραντεβού ή να ξύνει το μουνί της.
Άμα ήταν άλλη δε θα τα δεχόμουνα αυτά, αλλά όλοι έχουμε τις αδυναμίες μας...
Ρε φιλε δεν ξερω εαν εισαι παλιος πελατης απο τον αλλο οικο που δουλευε περσυ δεκεμβρη αλλα απ οτι διαβαζω τωρα τελευταια μονο κακες κριτηκες εχει κ οτι βαριεται κ οτι δουλευει ακομη με το ονομα της εγω με αυτα που ακουω δεν θα εμπαινα αλλα θελω ν δω τι εχασα απ τα παλια ωραια πραγματα που λενε για αυτην + συν οτι μου αρεσει οι κοπελες με πολλα  tattoo και αυτο υφος μουρη πορνοσταρ..οσο γι αλλες κοπελες που λες στον οικο δουλευε μια γιασμιν πολυ ωραια κοπελα αλλα με απλο προγραμμα αλλα εχω μερες να την δω στις ενημερωσεις που κανουν τα παιδια..
 

Επισκέπτης
Κολωνου 27 εχει 2 ωραια κοριτσια τουμπανοειδη αλλα εγω 15 ευρω στο Μεταξουργειο δεν πληρωνω....

Η καινουρια στο 48 λεγεται Μαρσα και οχι Μασα.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26

Επισκέπτης
Δεν χάνουμε και κάτι με 5 ευρώ περισσότερα
μη χαλατε την πιατσα

Μολις ακουσα 15 τιναχτηκα πανω κι εφυγα

Αντι να πεφτουν οι τιμες και να ανεβαινει η διαρκεια

Ανεβαινουν οι τιμες και μειωνεται η διαρκεια

Πολυ εξυπνοι ειναι οι Αλβανοι
 

desireme

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Μεταμεσονυκτια βολτα στην φυλης με πολλα απο τα σπιτια κλειστα 65Α & Β 84Α 56,54Α & Β και σε αυτα που ηταν ανοιχτα οι ιδιες και ιδιες κοπελες. Μονο στην φωκαιας ηταν ολα ανοιχτα .Πως και δεν ρολαρουν τις κοπελες της βραδυνης βαρδιας με τις πρωινες και μεσημεριανες ετσι για να υπαρχει ποικιλια?
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
11
Like
2.887
Πόντοι
731

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
ξαναπήρα την ινες στο φωκ27 πάνω. ωραία ψηλή ξανθιά ρωσίδα. την είχα πάρει για πρώτη φορά πριν 2-3 μήνες. την βρήκα ανανεωμένη και κάπως αδυνατισμένη σε σχέση με πριν. επίσης ήταν και πιο χαλαρή στην συμπεριφορά της. ξαναπέρασα καλά. πολύς κόσμος στην πιάτσα και αλλοδαποί που έμπαιναν κανονικά στα δωμάτια.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
στα αρχιδια μας τι κανεις , σε ρωτησαμε?

βλακοπυροσβεστη
Μεγιστε μην τραμπουκιζεις το παιδι ειναι κριμα .....
Τον ιντερνετικο δικαστη των αγαπουληδων που αποδειχτηκε μεγαλυτερος πυρφορος
Και απο τον αγαπητικό
της βοσκοπουλας που πηγαινε με τυροπιτες στο κοριτσι  :happy: :happy:
Και κοροιδευε που ειχαμε iphone που να ξερε οτι το πηραμε με τα λεφτα των αγαπουληδων.
Τον μιουταραν και δε προλαβα να του πω μια  συγνώμη ενα σ αγαπω και να τον
Ρωτησω απο ποιο φουρνο επερνε τυροπιτες  :jerking: :s&m_3: :jerking: :jerking:
Στον αφρο τον ειχα με κοτοπουλο και μπαμιες εκει μας καταντησε το πασοκ με τυροπιτες .
Λαικη απαιτηση να ανοιχτει θρεντ ο ρουλης ο τυροπιτουλης  :s&m_3: απορω και ξυστε με
Ρουλη ρουλη εισαι εδω ειχες και τυροπιτες στο πυροσβεστικό; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
μη χαλατε την πιατσα

Μολις ακουσα 15 τιναχτηκα πανω κι εφυγα

Αντι να πεφτουν οι τιμες και να ανεβαινει η διαρκεια

Ανεβαινουν οι τιμες και μειωνεται η διαρκεια

Πολυ εξυπνοι ειναι οι Αλβανοι
Καλησπέρα οι τιμές στα μαγαζιά είναι το πρόβλημα στο Μεταξουργείο όμως βλέπουμε τον απόλυτο παραλογισμό καθώς στην ίδια περιοχή υπάρχουν μαγαζιά που ζητάνε 20€ο για πολύ μέτριες και άσχετες κοπέλες χαρακτηριστικά αυτό συμβαίνει με τα μαγαζιά της Αχιλλέως48 και τα παραδίπλα Μαραθώνος όπου κατά καιρούς εκεί δούλεψαν σχετικά καλές περιπτώσεις αλλά τους τελευταίους μήνες χαλιά μαύρα απορώ σε ποιον απευθύνονται ποιος θα δώσει 20€ο για κοπέλες όπως μια νταρντανα Ελένη που δουλεύει απόγευμα και μεσάνυχτα εκεί υπάρχει κριτική μου προς αποφυγήν της συγκεκριμένης ασχετης αχρηστης κοπέλας οπότε είναι υποκειμενικό αν κάποια κοπέλα στο Μεταξουργείο ζητήσει 15€πουλα.
Φυσικά οι τιμές πρέπει να αναπροσαρμόστουν.

Κατά αλλά τα μαγαζιά Κολωνου53,48 νέο και πιο παλιό είναι πάλι κλειστά αυτή την ώρα ίσως ανοίξουν το απόγευμα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.002
Πόντοι
17.885
Η Ελλάδα μετά το 2010 ευρίσκεται υπό Γερμανική κατοχή!

<<Οι ισχυροί κάνουν αυτό που μπορούν και οι αδύναμοι υφίστανται αυτά που πρέπει>>

Θα ζήσουμε θα γεράσουμε θα γεννοβολήσουμε και θα πεθάνουμε όντας μια πολιτεία της Ευρωπαϊκής Ένωσης.
Κάποτε κερδίσαμε τους Τρώες με τον Δούρειο Ίππο/ Τα χρήματα αποδείχτηκαν ο δικός μας Δούρειος Ίππος και τελικά η (ξεπεσμένη ηθικά) Ελλάδα μετά από τόσος κατακτητηκούς πολέμους κατακτήθηκε από το EYRO!
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Τί άλλο πρέπει να γίνει σε αυτή τη χώρα για να καταλάβετε ότι όλοι σχεδόν οι ιδιοκτήτες των μπουρδέλων είναι ξένοι (Γερμανοί με Αλβανούς διαχειριστές) και δεν τους ενδιαφέρει αν οι πελάτες τους είναι Έλληνες ή Αφρικανοί ή Ασιάτες;
............
Η Ελλάδα μετά το 2010 ευρίσκεται υπό Γερμανική κατοχή!

Αυτη η αποψη με τους Γερμανους ιδιοκτητες κτλ νομιζω πρεπει να τελειωσει. Αν τα μπουρδελα τα ελεγχαν Γερμανοι τα μσγαζια θα ηταν στην πενα κσι οι τιμες υπερδιπλασιες. Τους γουσταρουμε δεν τους γουσταρουμε οι Γερμανοι εχουν αποδείξει οτι ειναι σοβαρός λαος κ οχι κατσαπλιαδες.

Αυτο που συμβαινει στην αγορα των μπουρδελων ειναι οτι συμβσινει κ σε ολη την χωρα. Εχει φυγει το ευκολο χρημα απο την αγορα με αποτελεσμα να πιεζονται ολα τα χαμηλα στρωματα της κοινωνίας με αποτελεσμα να καταναλωνουν ολο κ λιγοτερο γιατι το χρημα εχει περιοριστει η δεν βγαινει πλεον ευκολα.
Ετσι διαμορφονονται δυο καταστασεις απο την μια τα μπουρδελα να παρακμαζουν διοτι δεν εχουν τους τζίρους που ειχαν παλια και οι κοπελες στρεφουν σε αλλες χωρες την προσοχη τους και απο την αλλη ακμαζει η αγορα των call girls διοτι αυξανονται και αυτοι που ειχαν παντα χρημα.
Στην ουσια χανεται πιεζεται η μεσαια πολυπληθεις ταξη οποτε και ο τζίρος στα μπουρδελα εχει φθασει στα κατωτατα ορια.
Ετσι εχουμε να συναναστρεφομαστε τις τοξικες πλεον πουτανες και τις κακιασμενες τσατσαδες και τους ιδιοκτητες να πιέζουν καταστασεις ανορθοδοξα.

Επισης θελω να επισημάνω πως δεν ειναι τυχαιο πως έκλεισαν τα σπιτια της "μοντελοαλυσιδας" ισως τα πιο καθαρα οργανωμενα και περιποιημενα μπουρδελα σε σχεση με τα υπολοιπα. Θα δειξει ποιος ηταν ο λογος...

Καλη συνέχεια σε όλους

Υ.Γ. Κατι μου λεει πως η αγορα των οίκων ανοχης παει για ξεσκαρταρισμα και αναδιοργανωση οποτε οι εξελιξεις ειναι μπροστα μας και αμεσα. Το τι ακριβως θελουν να κανουν θα το δουμε.

 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Αυτη η αποψη με τους Γερμανους ιδιοκτητες κτλ νομιζω πρεπει να τελειωσει. Αν τα μπουρδελα τα ελεγχαν Γερμανοι τα μσγαζια θα ηταν στην πενα κσι οι τιμες υπερδιπλασιες. Τους γουσταρουμε δεν τους γουσταρουμε οι Γερμανοι εχουν αποδείξει οτι ειναι σοβαρός λαος κ οχι κατσαπλιαδες.

Συγγνωμη τυπε αλλα δεν νομιζω πως το εχεις σκεφτει καλα ειναι λιγο αφελες σαν επιχειρημα. Στην πενα τα εχουν στην χωρα τους γιατι το απαιτει η νομοθεσια. Την (μεγαλο-)αρπαχτη τους κανουν εδω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
11
Like
2.887
Πόντοι
731
συναγωνιστες λυστε μου μια απορια οι παλιοτεροι και πιο εμπειροι ! συχνα πυκνα βλεπω σε σπιτακια κυριως μεταξουργειο να μπαινουν καποιοι τυποι κυριως πακιστανικης καταγωγης με γεματες μαυρες σακουλες σκουπιδιων και πηγαινουν παντα προσ το κουζινακι ! τι φαση ? παει το μυαλο μου οτι φερνουν σεντονια και πετσετες αλλα δεν περνω και ορκο
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Μαλιστα... η μοντελοαλυσιδα οπως φαινεται, αποτελει παρελθον. Διαβαζοντας το αρθρο με το τι εγινε, το μονο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι βρηκαν λεει και ανηλικες να δουλευουν. Ποια δουλευε στη μοντελοαλυσιδα ρε μυστες που μπορει να ηταν ανηλικη;; δε μου εκανε καμια για ανηλικη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.002
Πόντοι
17.885
συναγωνιστες λυστε μου μια απορια οι παλιοτεροι και πιο εμπειροι ! συχνα πυκνα βλεπω σε σπιτακια κυριως μεταξουργειο να μπαινουν καποιοι τυποι κυριως πακιστανικης καταγωγης με γεματες μαυρες σακουλες σκουπιδιων και πηγαινουν παντα προσ το κουζινακι ! τι φαση ? παει το μυαλο μου οτι φερνουν σεντονια και πετσετες αλλα δεν περνω και ορκο

ναι
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
συναγωνιστες λυστε μου μια απορια οι παλιοτεροι και πιο εμπειροι ! συχνα πυκνα βλεπω σε σπιτακια κυριως μεταξουργειο να μπαινουν καποιοι τυποι κυριως πακιστανικης καταγωγης με γεματες μαυρες σακουλες σκουπιδιων και πηγαινουν παντα προσ το κουζινακι ! τι φαση ? παει το μυαλο μου οτι φερνουν σεντονια και πετσετες αλλα δεν περνω και ορκο

μικροπωλητες ειναι. πουλανε οτι μπορεις να φανταστεις απο γ' διαλογης προιοντα.

Την καλυτερη δουλεια την εχει κανει ενας τυπος αλβανικης καταγωγης που πηγαινει στα κοριτσια και πουλαει προιοντα γνωστης εταιριας με αλοη. Ο τυπος παιζει να εχει θησαυρισει.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
μικροπωλητες ειναι. πουλανε οτι μπορεις να φανταστεις απο γ' διαλογης προιοντα.

Την καλυτερη δουλεια την εχει κανει ενας τυπος αλβανικης καταγωγης που πηγαινει στα κοριτσια και πουλαει προιοντα γνωστης εταιριας με αλοη. Ο τυπος παιζει να εχει θησαυρισει.
Και μαύρα έτσι
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.002
Πόντοι
17.885
άλλο οι μικροπωλητές, ναι όντως υπάρχουν τύποι που πουλάνε βρακιά, καλσόν, μαλακίες, make up, μάσκαρες αλλά τα περισσότερα πάκια πάνε καθαρά σεντόνια και μαλακίες
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
258
Like
166
Πόντοι
1
Φιλιππίδου 11 Α, η Σόνια στην απογευματινή βάρδια!! Το πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό όπου θες, γενικά κάνει τα πάντα εκτός πρωκτικου!!
Ευχαριστω για την απαντηση φιλε
ξερεις καμια αλλη?
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
258
Like
166
Πόντοι
1
Τύπε πήγαινε μια βολτούλα αύριο το πρωί Φωκαίας 27(στο μεσαίο) και πάρε την ΜΑΡΙΝΑ. :gumtits:

ΠΡΟΣΟΧΗ→Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΜΑΛΗ ΜΗΤΡΟΜΑΝΗΣ ΚΑΙ ΛΥΣΑΕΙ ΚΑΡΓΑ ΓΙΑ ΠΟΥΤΣΑ!!! :alivedick:

-Τσιμπουκάτο άκα βεντουζάτο* :pipa1:

-Βάζει τα αρχίδια μέσα στο στόμα της και προσπαθεί να τα καταπιεί* :animatedballs:

-Μανιακά ρουφογλωσσόφιλα* :P

-Ξεμούνιασμα σε όλες τις στάσεις(all time clasik)* :fuck2:

-Τρελό ψωλοχυσίδι στη μάπα* :2on1:


ΥΓ: Η ΜΑΡΙΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ ΨΩΛΟΧΥΝΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟ ΣΕ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ!!! :respect: :heavymetalbig:


:hi:

Σε χιλιοευχαριστω για την απαντηση
αδερφε επειδη ειμαι λιγο μακρια
μπορεις να δωσεις καποιες πληροφοριες
για μαρινα οπως
ηλικια σωμα προσωπο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom