Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 544 άτομα (12 μέλη και 532 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
Σμύρνη να σε ρωτήσω κάτι κατά την γνώμη σου ή Άναμπελ είναι ωραία? Έχει και αυτή ωραίο σώμα?μην είναι σαν τον τόφαλο την μπιουτη.
Η Αναμπελ έχει πάρα πολύ καλό σώμα. Η Αναμπελ δεν έχει καμία σχέση με Μπούτι σε κορμί αλλά ούτε σε υπηρεσίες (η Μπούτι πολύ καλύτερη)εχει και άλλη μαυρουλα την Στεφάνια με ψιλοκαλο σώμα φοβερή κωλαρα αλλά μέσα είναι χάλια
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Η Αναμπελ έχει πάρα πολύ καλό σώμα. Η Αναμπελ δεν έχει καμία σχέση με Μπούτι σε κορμί αλλά ούτε σε υπηρεσίες (η Μπούτι πολύ καλύτερη)εχει και άλλη μαυρουλα την Στεφάνια με ψιλοκαλο σώμα φοβερή κωλαρα αλλά μέσα είναι χάλια

Η Μπιούτη αν θέλει κανει κάνει κάτι γαμησάρες..ποτέ δεν έχω περάσει άσχημα μαζί της.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.400
Πόντοι
41.129
Βεργας 3 οροφος,Βικυ.
Μαλλον κονομησε το Βικακι.Εχει αρχισει εκπτωσεις στις υπηρεσιες το μωρο.Εχουν γνωση οι φυλακες....

'Aμεσα χρειαζεται προαγωγη και το Ντορινακι στο 20ρικο οπως και η Βικυ απο Βεργας σε studio..
Η δε Βικυ αν δε θελει στο πενηνταρικο καλο θα ηταν να κοψει καμμια υπηρεσια στο 20ρικο...
ειναι ομορφη αρκετα,ενα απλο προγραμμα με 69 θα ηταν τιμιο προγραμμα για αυτην... τα γλωσσοφιλα και το τελειωμα στο
στομα πρεπει να τα κοψει.  :hi:

:coffee:

Τυπε το Βικακι διαβαζει το σαητ, δεν εξηγήται αλλιως....
 

Επισκέπτης
Η Αναμπελ έχει πάρα πολύ καλό σώμα. Η Αναμπελ δεν έχει καμία σχέση με Μπούτι σε κορμί αλλά ούτε σε υπηρεσίες (η Μπούτι πολύ καλύτερη)εχει και άλλη μαυρουλα την Στεφάνια με ψιλοκαλο σώμα φοβερή κωλαρα αλλά μέσα είναι χάλια
Για αυτες τις πληροφοριες διαβαζουμε ενημερωση! :hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
τώρα live


Χωματιανου 11α κλειστό .

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά, σώμα με πιασιματακια και 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Λιοσίων 73β Βανέσα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Εμυ  το ξανθό κοντοπουτανο  με το μικρό στητο βυζακι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Ινα μελαχρινή κοπέλα κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Τζέσικα μελαχρινή με κανονικό σώμα, 2αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 76 όροφος Άννα  κοκκινομάλλα χοντρή, με κοντό μαλλί, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ με  κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3.5-3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ κλειστό.

Λιοσιων 79α Μαίρη μελαχρινή με κοντό μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα  με 2αρι βυζι, τατουάζ στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79β κλειστό.

Βεργας 2 Βίκυ  γκρανι με καστανοξανθο μαλλί μέχρι τους ώμους , παχουλο με 2αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Βεργας 3  δεξιά κλειστό.

Βεργας 3 αριστερά Λεΐλα μελαχρινή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, ωραίο λεπτό κορμί 1.5αρι βυζι, τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 3 όροφος Μάγια μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στον δεξιό ώμο , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α η  Ινκα ξανθιά μιλφ, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6β Φωτεινή ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Μαρίνα ξανθιά πολύ χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7  Έλλη μελαχρινή κοπέλα παχουλη με 2αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Παιωνιου 47 κλειστό.

Λιοσιων 91 κλειστό.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Σάντρα γλυκιά κοπελίτσα με καστανομελι μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα υπέροχο κωλαράκι μικρό βυζι, σε απλό πρόγραμμα και Αλεξια ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι συν βυζι, με πρωκτικο. Η Γιάννα έφυγε την Πέμπτη το πρωί για την χώρα της την Αλβανία λόγω οικογενειακου προβλήματος με απροσδιοριστη ημερομηνία επιστροφής.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Ειρήνη καστανή μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι και Νατάσα ξανθιά χοντρή μιλφ με κοντό μαλλί 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.

 

Jonh89

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
83
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα Συναγωνιστές ! γνωρίζουμε καμία μαυρουλα με μεγαλες βυζάρες να πηγαίνει κατ'οίκον? εχουμε τηλ,ευχαριστω..
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
Πέρδικας 3..οπως κοιτάμε τον δρόμο το τέρμα δεξιά.. Η δεξιά πόρτα από τον λαβύρινθο.. Βραδυνή 3η βάρδια μελαμψη παολα γεμάτη στρουμπουλη με βυζαρες.. Ύφος υποτονικό μυρωδιά φολας έντονη.. Αλλά οι βυζαρες βυζαρες.. 3 με 4 νούμερο γεμάτες χορταστικές

Πέρασα μέσα ξαπλωμένος έρχεται μου κάνει ξάπλωσε.. Τι ξάπλωσε σκέφτομαι ξαπλωμένος ήμουν.. Τέσπα κάθεται με κοιτάει.. Ακίνητη δε κάνει τίποτα μετά περνει μπρος βγάζει το νυχτικο που φορούσε.. Χυνονται οι βυζαρες.. Και εδώ προσοχή στο ρήμα που χρησιμοποιώ.. Ακουμπάω με τα ακροδαχτυλα το στήθος της.. Αμέσως τιναχτηκε ήρεμα.. Ναι ήρεμα της κάνω.. Πάω να της αγγίξω ξανά.. Προσοχή να της αγγίξω.. Ούτε καν η παλάμη μου δεν ακούμπησε.. Με τα ακροδαχτυλα.. Ήρεμα ήρεμα μου κάνει..

Ευτυχώς μου έκοψε εκεί.. Σηκώνομαι φοράω το τζιν και βγαίνω στο διάδρομο.. Κρατώντας το πουκάμισο μου στο χέρι.. Που πας μ κάνει τι έπαθες.. Άστο της λέω..

Δώσε μου τα χρήματα του κάνω του Τσάτσου.. Πάω αλλού.. Γτ τι έγινε κτλ.. Του κάνω η κοπέλα δεν έχει διάθεση εγώ δε λειτουργώ έτσι.. Μου έδωσε το 10ρικο και η απάντηση του.. Κανονικά δεν έπρεπε να στο δώσω.. Σοβαρά του κάνω ε; ναι μου κάνει από την στιγμή που μπήκες στο δωμάτιο δεν επιστρέφεται κανονικά..

Μαύροοο..το χω ξαναπεί και θα το φωνάζω με πραγματικά περιστατικά που έχω περιγράψει.. Όλη η αλυσίδα πέρδικας γωνία λαβύρινθος κουρτίνα κι γραβάτα κι ας είναι κατά πάσα πιθανότητα η ίδια επιχείρηση.. Μαύρο με μηδενικές υπηρεσιες
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Πέρδικας 3..οπως κοιτάμε τον δρόμο το τέρμα δεξιά.. Η δεξιά πόρτα από τον λαβύρινθο.. Βραδυνή 3η βάρδια μελαμψη παολα γεμάτη στρουμπουλη με βυζαρες.. Ύφος υποτονικό μυρωδιά φολας έντονη.. Αλλά οι βυζαρες βυζαρες.. 3 με 4 νούμερο γεμάτες χορταστικές

Πέρασα μέσα ξαπλωμένος έρχεται μου κάνει ξάπλωσε.. Τι ξάπλωσε σκέφτομαι ξαπλωμένος ήμουν.. Τέσπα κάθεται με κοιτάει.. Ακίνητη δε κάνει τίποτα μετά περνει μπρος βγάζει το νυχτικο που φορούσε.. Χυνονται οι βυζαρες.. Και εδώ προσοχή στο ρήμα που χρησιμοποιώ.. Ακουμπάω με τα ακροδαχτυλα το στήθος της.. Αμέσως τιναχτηκε ήρεμα.. Ναι ήρεμα της κάνω.. Πάω να της αγγίξω ξανά.. Προσοχή να της αγγίξω.. Ούτε καν η παλάμη μου δεν ακούμπησε.. Με τα ακροδαχτυλα.. Ήρεμα ήρεμα μου κάνει..

Ευτυχώς μου έκοψε εκεί.. Σηκώνομαι φοράω το τζιν και βγαίνω στο διάδρομο.. Κρατώντας το πουκάμισο μου στο χέρι.. Που πας μ κάνει τι έπαθες.. Άστο της λέω..

Δώσε μου τα χρήματα του κάνω του Τσάτσου.. Πάω αλλού.. Γτ τι έγινε κτλ.. Του κάνω η κοπέλα δεν έχει διάθεση εγώ δε λειτουργώ έτσι.. Μου έδωσε το 10ρικο και η απάντηση του.. Κανονικά δεν έπρεπε να στο δώσω.. Σοβαρά του κάνω ε; ναι μου κάνει από την στιγμή που μπήκες στο δωμάτιο δεν επιστρέφεται κανονικά..

Μαύροοο..το χω ξαναπεί και θα το φωνάζω με πραγματικά περιστατικά που έχω περιγράψει.. Όλη η αλυσίδα πέρδικας γωνία λαβύρινθος κουρτίνα κι γραβάτα κι ας είναι κατά πάσα πιθανότητα η ίδια επιχείρηση.. Μαύρο με μηδενικές υπηρεσιες

Μπας και σώσει κάποιος συναγωνιστής το 10€
Μπράβο φίλος!
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Πέρδικας 3..οπως κοιτάμε τον δρόμο το τέρμα δεξιά.. Η δεξιά πόρτα από τον λαβύρινθο.. Βραδυνή 3η βάρδια μελαμψη παολα γεμάτη στρουμπουλη με βυζαρες.. Ύφος υποτονικό μυρωδιά φολας έντονη.. Αλλά οι βυζαρες βυζαρες.. 3 με 4 νούμερο γεμάτες χορταστικές

Πέρασα μέσα ξαπλωμένος έρχεται μου κάνει ξάπλωσε.. Τι ξάπλωσε σκέφτομαι ξαπλωμένος ήμουν.. Τέσπα κάθεται με κοιτάει.. Ακίνητη δε κάνει τίποτα μετά περνει μπρος βγάζει το νυχτικο που φορούσε.. Χυνονται οι βυζαρες.. Και εδώ προσοχή στο ρήμα που χρησιμοποιώ.. Ακουμπάω με τα ακροδαχτυλα το στήθος της.. Αμέσως τιναχτηκε ήρεμα.. Ναι ήρεμα της κάνω.. Πάω να της αγγίξω ξανά.. Προσοχή να της αγγίξω.. Ούτε καν η παλάμη μου δεν ακούμπησε.. Με τα ακροδαχτυλα.. Ήρεμα ήρεμα μου κάνει..




Ευτυχώς μου έκοψε εκεί.. Σηκώνομαι φοράω το τζιν και βγαίνω στο διάδρομο.. Κρατώντας το πουκάμισο μου στο χέρι.. Που πας μ κάνει τι έπαθες.. Άστο της λέω..

Δώσε μου τα χρήματα του κάνω του Τσάτσου.. Πάω αλλού.. Γτ τι έγινε κτλ.. Του κάνω η κοπέλα δεν έχει διάθεση εγώ δε λειτουργώ έτσι.. Μου έδωσε το 10ρικο και η απάντηση του.. Κανονικά δεν έπρεπε να στο δώσω.. Σοβαρά του κάνω ε; ναι μου κάνει από την στιγμή που μπήκες στο δωμάτιο δεν επιστρέφεται κανονικά..

Μαύροοο..το χω ξαναπεί και θα το φωνάζω με πραγματικά περιστατικά που έχω περιγράψει.. Όλη η αλυσίδα πέρδικας γωνία λαβύρινθος κουρτίνα κι γραβάτα κι ας είναι κατά πάσα πιθανότητα η ίδια επιχείρηση.. Μαύρο με μηδενικές υπηρεσιες

Μια ερώτηση, πως σου έδωσε τα λεφτά πίσω? Εγώ, ενώ δεν έχω μείνει ευχαριστημένος, ΠΟΤΕ δεν έχω πάρει λεφτά πίσω ακόμα και αν τα έχω ζητήσει πίσω. Γίνεται επιστροφή χρημάτων και αν ναι πως ακριβώς? Συγνώμη για την διπλή παράθεση, απλώς αν ΔΕΝ μείνω ευχαριστημένος πως μπορώ να πάρω τα λεφτά μου πίσω??? Αν δεν τα δώσουν τι μπορώ να κάνω? (να απαντήσουν μόνο άτομα που όντως έχουν πάρει τα χρήματα τους πίσω)
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Μια ερώτηση, πως σου έδωσε τα λεφτά πίσω? Εγώ, ενώ δεν έχω μείνει ευχαριστημένος, ΠΟΤΕ δεν έχω πάρει λεφτά πίσω ακόμα και αν τα έχω ζητήσει πίσω. Γίνεται επιστροφή χρημάτων και αν ναι πως ακριβώς? Συγνώμη για την διπλή παράθεση, απλώς αν ΔΕΝ μείνω ευχαριστημένος πως μπορώ να πάρω τα λεφτά μου πίσω??? Αν δεν τα δώσουν τι μπορώ να κάνω? (να απαντήσουν μόνο άτομα που όντως έχουν πάρει τα χρήματα τους πίσω)

Μα εάν ΔΕΝ κάνεις κάτι επειδή η κοπέλα έχει ψυχολογικά.. θεωρώ πως επιβάλλεται να ζητήσεις πίσω τα λεφτά σου φίλος!
Εγώ τουλάχιστον έτσι πράττω όπως και ο συναγωνιστής πιο πάνω.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
900
Κριτικές
15
Like
2.027
Πόντοι
2.477
Πέρδικας 3..οπως κοιτάμε τον δρόμο το τέρμα δεξιά.. Η δεξιά πόρτα από τον λαβύρινθο.. Βραδυνή 3η βάρδια μελαμψη παολα γεμάτη στρουμπουλη με βυζαρες.. Ύφος υποτονικό μυρωδιά φολας έντονη.. Αλλά οι βυζαρες βυζαρες.. 3 με 4 νούμερο γεμάτες χορταστικές

Πέρασα μέσα ξαπλωμένος έρχεται μου κάνει ξάπλωσε.. Τι ξάπλωσε σκέφτομαι ξαπλωμένος ήμουν.. Τέσπα κάθεται με κοιτάει.. Ακίνητη δε κάνει τίποτα μετά περνει μπρος βγάζει το νυχτικο που φορούσε.. Χυνονται οι βυζαρες.. Και εδώ προσοχή στο ρήμα που χρησιμοποιώ.. Ακουμπάω με τα ακροδαχτυλα το στήθος της.. Αμέσως τιναχτηκε ήρεμα.. Ναι ήρεμα της κάνω.. Πάω να της αγγίξω ξανά.. Προσοχή να της αγγίξω.. Ούτε καν η παλάμη μου δεν ακούμπησε.. Με τα ακροδαχτυλα.. Ήρεμα ήρεμα μου κάνει..

Ευτυχώς μου έκοψε εκεί.. Σηκώνομαι φοράω το τζιν και βγαίνω στο διάδρομο.. Κρατώντας το πουκάμισο μου στο χέρι.. Που πας μ κάνει τι έπαθες.. Άστο της λέω..

Δώσε μου τα χρήματα του κάνω του Τσάτσου.. Πάω αλλού.. Γτ τι έγινε κτλ.. Του κάνω η κοπέλα δεν έχει διάθεση εγώ δε λειτουργώ έτσι.. Μου έδωσε το 10ρικο και η απάντηση του.. Κανονικά δεν έπρεπε να στο δώσω.. Σοβαρά του κάνω ε; ναι μου κάνει από την στιγμή που μπήκες στο δωμάτιο δεν επιστρέφεται κανονικά..

Μαύροοο..το χω ξαναπεί και θα το φωνάζω με πραγματικά περιστατικά που έχω περιγράψει.. Όλη η αλυσίδα πέρδικας γωνία λαβύρινθος κουρτίνα κι γραβάτα κι ας είναι κατά πάσα πιθανότητα η ίδια επιχείρηση.. Μαύρο με μηδενικές υπηρεσιες

Περασα και εγωβραδυ τεταρτης αλλα δεν βρηκα χρονο να ενημερωσω.

Οτσατσος πολυ κοινωνικος και με το χαμογελο στα χειλη.
Βγαινει η ΠΑΟΛΑΡΑ διστακτικη με το βαθυ ντεκολτε απο την κοκκινη νυχτικια της με βλεμμα αγαθο.
Πηγα την βολτα μου αλλα ειχα κολλησει στο μελαχροινο της που μου εβγαζε γυφτακι και στα μεγαλα μασταρια της οπου δεν μπορουσα να παρω απο το μυαλο μου αυτη την εικονα.

Επιστρεφω με το δεκαρικο στο χερι.
Ο τσατσος αρχισε να λεει παλι το παραμθι,ειδε το χαρτονομισα αλλα συνεχιζε.
Μπαινω στο δωματιο και η ΠΑΟΛΑΡΑ αργουσε επειδεικτικα.
Μετα απο κανα 10λεπτο ακουω καζανακι και σκεφτηκα οτι ειχε παει για χεσιμο.

Εισοδος στο δωματιο και αρχισε να με ρωταει για το τατουαζ μου.
Εκανε ολες τις ερωτησεις απο το τι συμβολιζει μεχρι τι σκεφτομαι να κανω για επομενο.
Οταν μπηκε ειχα ετοιμασει την τσουτσου μου και ηταν ετοιμη.
Με ολες αυτες τις ερωτησεις μου επεσε.
Τελικα με εβαλε να ξαπλωσω και με αντιχειρα και δεικτη επαιζε το πουλι μου συνεχιζοντας να μιλαει για το τατουαζ μου και οτι θελει και εκεινη και να λεει για το πιεσινγκ που εχει στο πανω χειλος της.

Ανοιγει καΠοτα και την περναει στο κοιμισμενο μου καυλι.
Σκυβει και εχω την πατουσα της στην μουρη μου (το αναφερω αυτο για να σας πω ποια ηταν η σταση της στο κρεβατι)
και μου δαγκωνει το κεφαλακι.
Δεν μιλαω.
Το εκανε αυτο δυο με τρεις φορες.
Μου λεει παμε να με γαμησεις?
Της απαντω ετσι?
Μα γιατι?
Δεν ειναι λιγο μαλακος?ετσι θα σε γαμησω?
Τι θες να σου κανω λιγο ακομη πιπα?
Αντε να σου κανω.
Μπορω να παρω τα λεφτα μου πισω?
Και κοιταει το ρολοι της και μου λεει οτι ειμαστε ωρα μεσα...και αν φταιει εκεινη...
Απαντησα ενταξει σου τα κανω δωρο τα λεφτα και σηκωθηκα να ντυθω.

Φορεσε τα παντοφλακια με την γουνα και εφυγε.
Ετσι.
Στεγνα.
Στην ψυχρα.

ΦΟΛΑΡΑ Η ΠΑΟΛΑΡΑ.
Δεν εχω συναντησει κατι τετοιο ολα τα μπουρδελοχρονια.

Προσοχη.
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
14
Like
2.833
Πόντοι
2.811
Μια ερώτηση, πως σου έδωσε τα λεφτά πίσω? Εγώ, ενώ δεν έχω μείνει ευχαριστημένος, ΠΟΤΕ δεν έχω πάρει λεφτά πίσω ακόμα και αν τα έχω ζητήσει πίσω. Γίνεται επιστροφή χρημάτων και αν ναι πως ακριβώς? Συγνώμη για την διπλή παράθεση, απλώς αν ΔΕΝ μείνω ευχαριστημένος πως μπορώ να πάρω τα λεφτά μου πίσω??? Αν δεν τα δώσουν τι μπορώ να κάνω? (να απαντήσουν μόνο άτομα που όντως έχουν πάρει τα χρήματα τους πίσω)
Φυσικά και έχει τύχει να πάρω τα λεφτά μου πίσω και όχι μόνο μία φορά. Λογική προϋπόθεση να γίνει στην αρχή, αν η κοπέλα είναι αρνητική και να μην έχει λάβει χώρα συνουσία.
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Πριν κάτι μερες ειχα φάει ξινιλα απο αννα ιλονα τσαμπα 20ρικο κ χτες με 20 ευρώ γαμησα 2 φορες τη νατασα απο κολωνου 30 οροφο..τερμα καβλα.κ λεω φυλης θέλει σωστες επιλογές εχω μπει μαγκες σχεδον σε ολα τα δυνατά μουνια εκεί κ τωρα βλέπω σαν στανταρακια μονο νανσυ απο μοντελοαλυσιδα κ λιζα απο φιλιπιδου στην οποια θα μπω κ σμρ
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
53
Like
1.872
Πόντοι
2.541
ο Γραβατακιας τσατσος του Περδικα 3 θέλει ένα πογκρόμ με τη Γραβατα στο στομα να αγκομαχαει και θα ερθει στα ίσια του. Δεν δίνεις λεφτά παλιομαλάκα εε που λες το παραμυθάκι απο έξω κ εχεις μαζεψει όλες τις φολες μεσα και το παίζεις και ανήξερος. παπάρα!

Μάγκες τα δινουν τα λεφτα και θα τα ζητάτε όσο και να ειναι αυτά, δικα μας είναι και παμε να περάσουμε καλά. Πρεπει να φιλτράρετε, υπαρχουν συγκεκριμένες καταστάσεις που αναδύεται φολα, πολλοι εδώ το παλευουν μέσα εγώ πλεον σηκώνομαι τσακ μπαμ τις περισσότερες φορες(ειναι και η καυλα μερικές φορες που λες υπομονή αλλά...) Αν δείτε γλυκες,καυλες στο σαλονι και μετά στο δωμάτιο μουτρωμένες,άκεφες,ξαπλωσε και να πιάνει το πουλί λες και θα παθει τέτανο τότε ντύνεσαι επιτόπου και γεια σας ή τη διώχνεις. Δεύτερο, στον παίζει για 10 δευτερα και μετά βαζει καπότα σε εντελώς πεσμενο πουλί τότε την εχω διώξει επιτόπου, λεφτά πίσω κ παω σε στανταράκι. Κομμένες οι χάρες, πολλές τα κανουν και επιτήδες για να φας τη ξενέρα και να μην ζητήσεις λεφτά, ρε πούλο!
Αυτά στα πρώτα 2 λεπτα το πολύ αμα προχωρήσετε σε προκατ ή σεξάκι το κάψατε. Η φόλα μεσα στο προγραμμα ειναι αλλά οχι να μας πιανουν κότσο με τετοιου είδους επιτηδευμένες τακτικες
 

george230

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
εμενα ενα γραφειο μου ειπε οτι αν θελω να ακυρωσω το ρνβ για λογους λαθος αποφασης μου θα πρεπει να πληρωσω 20ευρω το ταξι της κοπελας αν ειναι θεμα κοπελας ακυρωνεται και δεν χρεωνομαι κατι αρκει να μην την εχω ακουμπησει.
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Η Αναμπελ έχει πάρα πολύ καλό σώμα. Η Αναμπελ δεν έχει καμία σχέση με Μπούτι σε κορμί αλλά ούτε σε υπηρεσίες (η Μπούτι πολύ καλύτερη)εχει και άλλη μαυρουλα την Στεφάνια με ψιλοκαλο σώμα φοβερή κωλαρα αλλά μέσα είναι χάλια

Πέρασα πρόσφατα και μου παρουσίασαν μία Σαμπρίνα από
Νότιο Αφρική υποτίθεται. Ψηλοί γοφοί, κωλάρα αλλά
έχανε λίγο στη φάτσα. Φωκαίας 25 στο επάνω.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Το φόρουμ εδώ έχει καταντήσει: ημερήσια ενημέρωση στη μαλακία....
Από τότε που έφυγε ο μέγας Dude007.
Πάλι καλά που υπάρχει ο μέγας KaVLOF από το άλλο side και ενημερωνόμαστε.
Τέλος πάντων, εχθές το απόγευμα εκεί που περίμενα στο 65Α διάβασα ότι ήρθε μια καινούρια κοπέλα στο Φ 71Α
εν ονόματι Diana.
Αμέσως έτρεξα να δω τι γίνεται, πράγματι πολύ ωραίο μωράκι με υπέραπλο πρόγραμμα.
Ρώτησα για extra κτλ αλλά τίποτα.
Diana Φ71Α ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ!!! Απλά  :zfuck: ένα ωραίο μωράκι τίποτε παρά πάνω, τίποτε παρά κάτω.  :hi:
Έχεις εν μέρει δίκιο φίλε.
Όντως κάνει καθημερινή ενημέρωση και στις βάρδιες της φυλής αλλά γράφει ονομαστικά χωρίς περιγραφή.
όπως και εσύ για παράδειγμα αυτό δεν είναι σωστή ενημέρωση.
"Τέλος πάντων, εχθές το απόγευμα εκεί που περίμενα στο 65Α διάβασα ότι ήρθε μια καινούρια κοπέλα στο Φ 71Α
εν ονόματι Diana.
Αμέσως έτρεξα να δω τι γίνεται, πράγματι πολύ ωραίο μωράκι με υπέραπλο πρόγραμμα.
Ρώτησα για extra κτλ αλλά τίποτα."

Από αυτό τι θες να καταλάβω πέρα από το ότι είναι όμορφη, που και αυτό υποκειμενικό είναι.
Τι είναι αυτή, ψηλή, κοντή, μελαχρινή, ξανθιά με μεγάλα βυζιά, καλό κώλο;

Γράψε πρώτα εσύ μια ενημέρωση της προκοπής και μετά προμόταρε το φιλαράκη σου και χώστα σε εμάς που κάνουμε ενημερώσεις του πούτσου :thebigfinger: :hi:

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Μεγ.Αλεξ./22β - Μεσημβρινη ζωνη. Κατερινα μελαχρινο σκίνυ μιλφ απο την μολδαβία, δίχως μαγεία. Νεο αιμα, και πολλα υποσχομενη στο σαλονι.Ομως στο δωματιο τα μπαλώνει.
Κατι ψελισε για 8 λεπτα παραμονη. Της ειπα βαλε κλαψυδρα καλυτερα πανω στο κομοδινο, για να μην χανεις το χρονο σου ασκοπα στο δωματιο. Προσοχη αφηνει ιχνη κραγιον στο σωμα,με τα νωχελικα αεροφιλλακια της. Προτεινομενη για τον ομιλο Ικέα.  :S
 

DARZANOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22
Like
190
Πόντοι
0
Σήμερα στην πρωινή βάρδια:

-Φυλής 71α Ντιάνα όμορφο μελαχρινό κοντό κορίτσι με καλό σωματάκι γενικά εμφανίσημη και Μάρα,γλυκιά μελαχρινή τσουπωτή με καλή κωλάρα
-Φυλής 69β Τζούλια η γνωστή γεματούλα ξανθιά
-Φυλής 65β Αντζελίνα ξανθιά ψηλή κορμάρα γενικά μοντελοκατάσταση
-Φυλής 65α Χριστίνα ξανθιά ωραία μιλφ χυμώδης με βυζάρες εντυπωσιακά μαυρισμένη
-Φυλής 66α Νικόλ καστανή μικρή και γλυκιά με καλό κορμί και καλό στήθος
-Φυλής 84 Μπέλα μελαχρινή χυμώδης με κωλάρα γενικά ελκυστική περίπτωση
-Φωκαίας 24 Κορίνα ξανθιά τροφαντή μιλφ νταρντάνα με βυζάρες
-Φωκαίας 25 κλειστά απ'έξω περίμενε μια ωραία μαυρούλα!
-Φωκαίας 27 Νικόλ καστανόξανθη όχι άσχημη δεν τη λες αδύνατη γενικά καλή σε εμφάνιση
-Φωκαίας 27 πάνω Καρολίνα ξανθιά με καλούς βύζους χυμώδης κατάσταση όχι κάτι το ιδιαίτερο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom