Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (6 μέλη και 109 επισκέπτες)

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Έχει αυτές τις μέρες κίνηση στα μπουρδελα ρε μάγκες τέτοια ώρα ή απόλυτη νέκρα;;;;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Έχει αυτές τις μέρες κίνηση στα μπουρδελα ρε μάγκες τέτοια ώρα ή απόλυτη νέκρα;;;;
Πριν λιγο γινοταν χαμος...Φυλης 71β ατζυ με πρωκτικο και σε ερωτηση συναγωνηστη για το αν κανει η κοπελα ελευθερο στοματικο ειπε η τσατσα Διαλεγη η κοπελα χαχαχα δηλαδη επιλεκτικο ελευθερο στοματικο καινουργια κολπα!!Φυσικα δεν περασα , στη σονια γινοταν χαμος και δεν προλαβα..Πιστευω να καταλαβε εχει ξαναγινη..και της το εχω εξηγηση...για να μην παρεξηγηθη..Πηγα και φυλης 71α οροφος και κανω την μαλακια και περναω με μια στελα απο αλβανια πιστευω ανο τον 40ξανθια με γυαλια..Εκανε τελειος μηχανηκες κινησης δεν μου σηκοθικε καν...μου τον επαιξε 30δευτερα και εκανε ωχχχ κουραστικα..και μολης παω να το παιξω βωγγαγε λες και την γαμαγαν αραπαδες...Ξενεροσα τελειος αλλα καταφερα να χυσο...ισως γραψω κριτικη αν και δεν αξιζη πιστευω θα δω!!Α ρε σονια γιατι να εχεις τετοιο τσουρμο παντα !
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Πριν λιγο γινοταν χαμος...Φυλης 71β ατζυ με πρωκτικο και σε ερωτηση συναγωνηστη για το αν κανει η κοπελα ελευθερο στοματικο ειπε η τσατσα Διαλεγη η κοπελα χαχαχα δηλαδη επιλεκτικο ελευθερο στοματικο καινουργια κολπα!!Φυσικα δεν περασα , στη σονια γινοταν χαμος και δεν προλαβα..Πιστευω να καταλαβε εχει ξαναγινη..και της το εχω εξηγηση...για να μην παρεξηγηθη..Πηγα και φυλης 71α οροφος και κανω την μαλακια και περναω με μια στελα απο αλβανια πιστευω ανο τον 40ξανθια με γυαλια..Εκανε τελειος μηχανηκες κινησης δεν μου σηκοθικε καν...μου τον επαιξε 30δευτερα και εκανε ωχχχ κουραστικα..και μολης παω να το παιξω βωγγαγε λες και την γαμαγαν αραπαδες...Ξενεροσα τελειος αλλα καταφερα να χυσο...ισως γραψω κριτικη αν και δεν αξιζη πιστευω θα δω!!Α ρε σονια γιατι να εχεις τετοιο τσουρμο παντα !
πιτσιρικάδες φουλ ή και μεγάλοι άνθρωποι;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.744
Πόντοι
1.686
Στις 04.04.2018 στην πρωϊνή βάρδια
στο φυλής 84 ήταν η Αντζελίνα
ψηλή ξανθιά όμορφη πιπίνα ρουμούνα
από τις ομορφότερες των σπιτιών

Το απόγευμα στο Διδύμου 7Α ήταν η Νικόλ
με τα ωραία βυζιά - φυσικά , και τα ωραία μάτια

και στο Διδύμου  8Α (πάνω) ήταν η Αλίνα η κάβλα.

Το Διδύμου 8Α είναι ανακαινισμένο και έχει
δωματιάρες , μπήκα στο πρώτο αριστερά
και φυστίκωσα το ωραίο κορίτσι που
με περιποιήθηκε καλά.

Μου θυμίζει κάπως την

https://[URL unfurl="true"]www.retrodb.gr/wiki/images/thumb/7/79/Naftisaigaiou3.JPG/120px-Naftisaigaiou3.JPG[/img[/URL]]

και την πιο κάτω, με πιο κοντό μαλλί

[img]http://[URL unfurl="true"]www.hellenicfilms.gr/images/small/401b41223fa5c90c013fa5cbad30000c.jpg[/img[/URL]]
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Nτίνα Τριάντη  και Νανά Βενέτη ταυτόχρονα ?  :) :rolleyes: :o :)
 

Επισκέπτης
...μαλλον θα φυτρωσει μανιταρι φιλαρακο μου.Παιζει να το επιασες και απο το προφυλακτικο.Βουρ για το Συγγρο μην τυχον και σου ξεραθει ο πεουλας!

Τα επειγοντα στο Συγγρος εχουν ταμπελα στην πορτα που γραφει οτι δεν εξεταζονται βλαβες στα γεννητικα οργανα, κονδυλωματα, μυκητιασεις, ψωριασεις κλπ.Πηγα κα εφυγα γιατι δεν ηθελα να περιμενω 3 ωρες και στο τελος να με διωξουν. Βεβαια στην Ελλαδα συχνα οι κανονες ισχυουν μονο για τα κοροιδα και μπορει να μην ισχυει η ανακοινωση. Αλλωστε ειναι υποπτο το οτι ηταν μονο στα ελληνικα.
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
τώρα live

Φυλής 54 όροφος Νικόλ η ξανθιά κοντή πιτσιρικά λεπτή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 54 ισόγειο Γιάννα μελαχρινή μιλφ από της ποιο παλιές πια τανες της Φυλής, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 56 Ιουλιαννα η μελαχρινή λεπτή πιτσιρικά, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66α Τατιάνα ξανθιά κανονικό σώμα πεταχτη κωλαρα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.
Φυλής 66δ Αντζι/Άντζελα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζι, με πρωκτικο.
Φυλής 72 Ναταλία ξανθοκαστανη λεπτή με πολύ ωραίο κορμάκι 1.5-2αρι στητο βυζι, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα
Φυλής 74 αριστερά Άννα καστανη παχουλη με 2αρι βυζι, με κωλο.
Φυλής 74 δεξιά κλειστό.
Φυλης 59 κάτω Άννα ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.
Φυλής 59 πάνω κλειστό.
Φυλης 61 κλειστό.
Φυλής 65α Σονια στο δωμάτιο ψηλή ωραίο κορμί, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Φυλης 65β κλειστό.
Φυλής 84α Αντζελινα ξανθιά το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β κλειστό.
Φυλης 86α κλειστό.
Φυλής 86β Τανια/Ναταλία η καστανοξανθη πιτσιρικά λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στομα.
Φυλής 67 κλειστό.
Φυλής 69α Αντζελινα ξανθιά μαλλί μέχρι τους ώμους λεπτή στητο βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό τατουάζ στο μπούτι, με πρωκτικο.
Φυλής 69β Τζούλια/Τζουλιαννα ξανθιά μιλφ παχουλη με 2αρι βυζι το μαλλί κότσο, με κωλο αυταρχικό και ποδολαγνεια.
Φυλής 71 Μαίρη στον όροφο σήμερα μελαχρινή μουναρα πολύ καλό κορμί φοβερός κωλο υπέροχο στήθος, κρίμα που όλα αυτά δεν συνδιαζονται με ανάλογες υπηρεσίες, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71α Αντζι μελαχρινή ψηλή με μακρύ ίσιο μαλλί πιρσινγκ στην μύτη, κανονικό ωραίο κορμί μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.
Άγκυρας 9 Ίρις ξανθιά μιλφ νταρντανα με 3αρι βυζι το μαλλί πιασμένο κότσο και Ντινα ξανθό μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό.
Αγκυρας 12α Αλισια ξανθιά μιλφ παχουλη 2.5-3αρι βυζι, τα πάντα εκτός κωλαράκι και Σουζι ξανθούλα με καρέ μαλλάκι λεπτή ωραίο κορμί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Αγκυρας 12β κλειστό.
 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
166
Like
424
Πόντοι
21
Μπραβο KostasPetr1994 για την ενημερωση.
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
συνέχεια live σε κάποια περιφερειακά σπιτάκια

Πιπινου 118 Χριστίνα ξανθιά κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Όλγα μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι βυζι, το μόνο που είπε η τσατσά ότι είναι καλές στο δωμάτιο.
Περγάμου 27
Αλκαμένους 117 Άννα ξανθιά μιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στομα.
Αλκαμένους 113 Νίκη ξανθιά μιλφογκιλφ με λίγα πιασίματα 2αρι βυζι και Τατιάνα καστανοξανθη μιλφογκιλφ με πιασίματα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με καλή περιποίηση ανακοινώθηκε.
Ρεμουνδου 20 Λωρη καστανή κοντή λεπτή κοπέλα με στητο βυζι τατουάζ στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.
Ρεμουνδου 21 κλειστό
Ρεμουνδου 21 Ελένη/Έλενα ξανθιά μιλφ κανονικό σχετικά σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
Αγίου Πέτρου 7 κλειστό παραμένει με την μετακόμιση του προσωπικού στο Αχαρνών 85.
Περγάμου 1 κάτω Γιασμιν ξανθιά νταρντανα μιλφ με 4αρια συν βυζια απλό πρόγραμμα ανακοινωνεται αλλά τα παίρνει στα βυζια και κάνει και ελεύθερο στοματικό υπό προϋποθέσεις αύτα από προσωπικές εμπειρίες μαζί της.
Περγάμου 1 όροφος κλειστό.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μάγκες sos, είμαι τώρα στο φυλής 54 όροφο στη μουνάρα Νικόλ. Να περάσω ή είναι φόλα και να πάω στην αλισα στο άγκυρας 12 :think:.
Επίσης θα έκανα ενημέρωση αλλά με πρόλαβε ο φίλος  :hi:
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
814
Πόντοι
81
Περγάμου 27 ;;; το άφησες κενό, κ είναι το μόνο που ήθελα :)



συνέχεια live σε κάποια περιφερειακά σπιτάκια

Πιπινου 118 Χριστίνα ξανθιά κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Όλγα μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι βυζι, το μόνο που είπε η τσατσά ότι είναι καλές στο δωμάτιο.
Περγάμου 27
Αλκαμένους 117 Άννα ξανθιά μιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στομα.
Αλκαμένους 113 Νίκη ξανθιά μιλφογκιλφ με λίγα πιασίματα 2αρι βυζι και Τατιάνα καστανοξανθη μιλφογκιλφ με πιασίματα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με καλή περιποίηση ανακοινώθηκε.
Ρεμουνδου 20 Λωρη καστανή κοντή λεπτή κοπέλα με στητο βυζι τατουάζ στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.
Ρεμουνδου 21 κλειστό
Ρεμουνδου 21 Ελένη/Έλενα ξανθιά μιλφ κανονικό σχετικά σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
Αγίου Πέτρου 7 κλειστό παραμένει με την μετακόμιση του προσωπικού στο Αχαρνών 85.
Περγάμου 1 κάτω Γιασμιν ξανθιά νταρντανα μιλφ με 4αρια συν βυζια απλό πρόγραμμα ανακοινωνεται αλλά τα παίρνει στα βυζια και κάνει και ελεύθερο στοματικό υπό προϋποθέσεις αύτα από προσωπικές εμπειρίες μαζί της.
Περγάμου 1 όροφος κλειστό.
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Ξερει κάνεις φιλος η Μαργκω απο Βεργας 3 που βρίσκεται? Εχω περάσει 3 φορες πρωινη βαρδια αλλα δεν την βρήκα
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.744
Πόντοι
1.686

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201

ze alef

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Ξερει κάνεις φιλος η Μαργκω απο Βεργας 3 που βρίσκεται? Εχω περάσει 3 φορες πρωινη βαρδια αλλα δεν την βρήκα  Μάλλον την έκανε για άλλες πολιτείες                                         
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Κατάθεση στην Τατιάνα από αλκαμενους 113. Μέτρια πράγματα, μόνο για βυζολαγνους. Θα ακολουθήσει κριτική.

Επίσης στην τσάρκα που έκανα πάω Αλκιβιαδου 16β για την Ελένη και εμφανίζεται μια άλλη.
-Η Ελένη;
-Έφυγε
-Ξερετε που πήγε;
-Παντρεύτηκε  :jerking:
-.....  :SΣίγουρα;;;; ;; :S
-Ναι, έτσι μας είπε.  :jerking:
Τότε λέω αυτή θα είναι που θα κρεμπιασε ο ΜήτσοςΧΧΧ και σαν άντρας θα την αποκατεστησε :hi: και ο Νάσος θα μπαίνει από τώρα στο κλίμα του να είσαι νονός :heavymetalbig:.
Συνεχίζω την τσάρκα μέχρι που φτάνω στο διδυμου 18 υπογειο.  Ο τσατσος βγαλμενος από την δεκαετία του 80 με μαλλί χαιτη μου λέει για μία κοπέλα που τα κάνει όλα και την λένε σοφι. Βγαίνει και ήταν η Ελένη.
-Επππ τι γίνεται μωρό μου;  θα μου κάνεις σεφτε για σήμερα;
-Ωπα εσύ δε σταματησες;
-Ναι έφυγα από εκεί.
Τεσπα μετά λέγαμε μαλακίες και έφυγα.
Η ουσία είναι ότι ειμουν κοντά να βρω ποια κρεμπιασε ο χχχ, αλλά  είναι άλλη.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:
- Καλλέργη 33: Αντριάνα.  :smitten: Πολύ ωραίο μωρό, έχει κάτι το άγριο και το γλυκό μαζί.

Σήμερα ήταν πιο κεφάτη από την Κυριακή που την είχα ξαναπάρει. Κρίμα για τα λαμόγια που είναι σιχασιάρηδες και ρατσιστές και δεν τους σηκώνεται στο Μετάξι. Και δεν μπορούν να γαμήσουν με 10 ευρώ τέτοια μωρά.  :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom