Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 406 άτομα (33 μέλη και 373 επισκέπτες)

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
μεσα στην εβδομαδα ξεμουνιαστηκε με αγριες διαθεσεις η μαυρη μπιουτι φυλ 65.αρπαξε στα βυζια ενα κουβα σπερμα και ηταν καλη στο δωματιο.θα ξαναγαμηθει συντομα μολις βρω χρονο γιατι ειναι θερμη και αγαπησιαρα
 

kvnstantikos167

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
84
Like
72
Πόντοι
0
Σε μια βολτα που εκανα χτες(7/9/2017), πετυχα στο Φιλιππιδου 11Β την Αννυ την πορνοσταρ,στην πρωινη βαρδια!
Η εισοδος στα ενδοτερα, ηταν για μενα μονοδρομος, καθοτι αποτελει για μενα μια απο τις κορυφαιες τσιμπουκοπνιχτρες της Φυλης!
Μια συνοπτικη περιγραφη...ειναι ψηλη, με ωραιο ΦΥΣΙΚΟ βυζι(2,5) αχλαδατο και ναζιαρικο υφος!
Την ιδρωσε την φανελα στα ενδοτερα :knockinb: μυστες μου και με εκανε να περασω υπεροχα :smitten:!
Να περνατε καλα!
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Έχει πάει κανείς με την Νίκη ή Nicole απο πιπίνου 118 (κανονικα) σήμερα(7/9) ήταν στο Αγκυρας 12 μαζή με την Χρηστίνα. Κάποια κριτική η έστω εντιπόσεις για την κοπέλα? Επίσης τι πρόγραμμα κάνει? (Και το προγραμμα αλλαζει αναλογα το ντελο?)

Για τη νεα σελίδα.
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
καλησπέρα αλάνια..εχει πάρει κανείς την Μπαρμπόρα σε αυταρχικό πρόγραμμα?
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Ποιές είναι οι εντυπώσεις σου από τη χθεσινή μεταμεσονύχτια κάθοδο στο Μεταξουργείο;

Φιλε επιρρεπη με τις προτασεις σου ανα χειρας και ετοιμος για εφορμηση...
Δε μου κατσε ο "νεκρος χρονος" που ειχα υπολογισει οποτε ακυρο
Παιζει δυνατα ομως ξανα για σημερα

Για τον συναγωνιστή που ρώτησε για την Ανίτα μερικές σελίδες πριν,συνεχίζει κανονικά στο Λεωνίδου 28 όροφος,πέρασα με τις ίδιες καλές εντυπώσεις όπως παλιότερα!

Αυτη τις ωρες παιζει?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.583
Πόντοι
10.686
Η Ανίτα συνήθως δουλεύει διπλοβάρδια από τις 10 το πρωί ως τις 11 το βράδυ,οπότε δεν θα στο συνιστούσα να την πάρεις εκείνες τις ώρες που θα πας.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Φυλής 109Β ισόγειο η Αρίνα (πρώην Ροντίκα) και η μελαχρινή Μαρία. Με καύλωσε η Μαρία έτσι που την είδα φευγαλέα με το κομπινεζόν της διπλανής πόρτας.Είχε 2 συνεχόμενα δωμάτια και βαρέθηκα. Την έχει πάρει κανείς να πει άποψη;;

Μαρία..εγγύηση..δεν υπάρχει περίπτωση να μη περάσεις καλά..από τις καλύτερες στο χώρο....και όταν βρίσκεται μετάξουργείο στο Ι46 όροφος...απλά δεν έχει αντίπαλο σε όλη τη περιοχή...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
πηγα με βικη πιπινου 118 ανεβασα κριτικη οχι αγαπη μονο πιπα ,,αλλα ηταν αφορμη να μου εκδηλοση και αλλο την αγαπη της στο υπερτατο θα ελεγα ενα σουπερ στανταρακι μου ειμαι τρελα χαρουμενος !!!Περα απο αυτο πηγα πρινωαπο ολα αυτα να βρω σουζη αγξυρας ηταν κληστο και μουκανε εντιποση πως στην πορτα ειχε ενα μικρο σχηνι κολημενο με βουλοκερι ...μουκανε πολυ εντιποση μηπος ξερετε συναγωνηστες τι σημενηωαυτο??
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
πηγα με βικη πιπινου 118 ανεβασα κριτικη οχι αγαπη μονο πιπα ,,αλλα ηταν αφορμη να μου εκδηλοση και αλλο την αγαπη της στο υπερτατο θα ελεγα ενα σουπερ στανταρακι μου ειμαι τρελα χαρουμενος !!!Περα απο αυτο πηγα πρινωαπο ολα αυτα να βρω σουζη αγξυρας ηταν κληστο και μουκανε εντιποση πως στην πορτα ειχε ενα μικρο σχηνι κολημενο με βουλοκερι ...μουκανε πολυ εντιποση μηπος ξερετε συναγωνηστες τι σημενηωαυτο??

Τρίτη φορά σφράγισμα σε 1,5 μήνα-και φυσικά δεν είναι από ενοίκιο που λέει ο άλλος ο παπαρΑλέκος.
 

Επισκέπτης
Καλημερα. Η Ναταλι στο Ιασωνος 27Α η πολυ αδυΝατη μονο πρωι ειναι?
Εχουμε τιποτα αλλο σε αυτα τα κυβικα καπου;
Ταβανι τα 45kg

γατοσπιτο οροφος Σαρα σα τη γουαιλικιτ απ τα θαντερκατσ ακομη ποιο μικρος κωλος που το δινει κιολα στα 20Ε , ο τσατσος ομως ειναι για κουτουλιες
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
η ρενατα απο φ66 ειναι εκτος για διακοπες η" ειναι ακομα εκει?

η ρενατα απο φ66 ειναι κανονικα στο ποστο της?

η ρενατα καθε ποτε ειναι στο φ66? η' μηπως το εκοψε το αθλημα?

καμοια απαντηση ακομα?

ποτε επιστρεφει η ρενατα τελικα? ξερει κανεις?

για ρενατα φ.66 εχουμε νεα? ξερουμε ποτε και εαν επιστρεψει?

καμοια απαντηση ακομα?

ποτε επιστρεφει η ρενατα τελικα? ξερει κανεις?

για ρενατα φ.66 εχουμε νεα? ξερουμε ποτε και εαν επιστρεψει?

η ρενατα φ66 θα επειστρεψει τελικα ξερει κανεις? καμοια απαντηση ακομα?

επειδη ελειπα καιρο και δεν ειχα καθολου ενημερωση η ρενατα απο φ66 επεστρεψε?

η ρενατα απο φ66 το εχει παρατησει το αθλημα η" συνεχιζει? ελειπα καιρο γιαυτο ρωταω.

η ντενισα απο φ66 φ54-56 η ψηλη ξανθια ρουμανα χαθηκε τελειως?

Μια και ενδιαφέρεσαι και ρωτάς συνεχώς για την Ντενίσα,δουλεύει σε στούντιο. :orchestra: :orchestra:  :orchestra:
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια. Ξερουμε η Βερονικα απο το φυλης 86 αν θα ναι αυριο πρωινξ βαρδια?

Επισης το φυλης 86 πρωινα εχει συγκεκριμενες ωρες γιατι εχω περασει καποιες φορες κατα τις 11 το πρωι και ειναι κλειστο.

Ευχαριστω.
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Εθεάθη πρόσφατα σε κεντρικό σημείο του Μεταξουργείου,από την εμφάνιση και το στυλ εικάζω ότι δύσκολα θα την ξαναδούμε στα σεντόνια των μαγαζιών που την είχαμε συνηθίσει τόσα χρόνια... ;)
Ξέρουμε σε ποιο μαγαζί δουλεύει ;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλησπερα παιδια. Ξερουμε η Βερονικα απο το φυλης 86 αν θα ναι αυριο πρωινξ βαρδια?

Επισης το φυλης 86 πρωινα εχει συγκεκριμενες ωρες γιατι εχω περασει καποιες φορες κατα τις 11 το πρωι και ειναι κλειστο.

Ευχαριστω.

Τις τελευταίες ημέρες,το Φυλής 86 είναι κλειστό τα πρωινά λόγω εργασιών οπότε άγνωστο αν αύριο θα είναι ανοικτό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom