Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (41 μέλη και 222 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Απο αυγουστο μεχρι τωρα υπαρχουν 85 ενημερωσεις μου live..
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπέρα φιλέ xilnik και Dude που σας εκτιμώ και τους δυο για την προσφορά σας στην ενημέρωση και γενικότερα να σας μπορω να σας ζητησω μια χάρη για ανακωχή εν οψει εορτων?κρίμα είναι με όλο το θάρρος
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Oχι αγορι μου
Μονο ο ενας απο τους δυο θα γραφει και ειλικρινα δεν μ ενδιαφερει ποιος,απο τη στιγμη που θα προσβαλει κοσμο
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
πειτε καμια βυζαρου 3η βαρδια  ;)
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
πειτε καμια βυζαρου 3η βαρδια  ;)

Φίλε memos@n αυτή που μου έρχεται πρόχειρα στο μυαλό είναι η Νάντια στο Τροφωνίου 11α.

Μισελ στο Κολωνού 32β δεν την συνιστώ, η Σοφία στο Κολωνού 15β είναι φιλότιμη μεν, χοντρή και με ψιλοτρομακτική φάτσα δε.

Κεντρικά Φυλής τρίτη βάρδια δεν έχει κάτι, ούτε και Φωκαίας που έχει γίνει μοντελόδρομος.

Κωνσταντινουπόλεως 166 στο αριστερό παίζουν κάπου-κάπου κάτι νυχτερινά βυζιά αλλά να προσέχεις γιατί είναι ψιλοφόλες.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Φίλε memos@n αυτή που μου έρχεται πρόχειρα στο μυαλό είναι η Νάντια στο Τροφωνίου 11α.

Μισελ στο Κολωνού 32β δεν την συνιστώ, η Σοφία στο Κολωνού 15β είναι φιλότιμη μεν, χοντρή και με ψιλοτρομακτική φάτσα δε.

Κεντρικά Φυλής τρίτη βάρδια δεν έχει κάτι, ούτε και Φωκαίας που έχει γίνει μοντελόδρομος.

Κωνσταντινουπόλεως 166 στο αριστερό παίζουν κάπου-κάπου κάτι νυχτερινά βυζιά αλλά να προσέχεις γιατί είναι ψιλοφόλες.
Τελικα η μελαχρινη Αλεξανδρα απο Φυλης 134 με το ωραιο σωμα και το μεγαλο στηθος που εβγαινε γυμνοστηθη στο σαλονι,επεστρεψε στη νυκτερινη βαρδια στη Τροφωνιου οπως ελεγε η τσατσα;Ρωταω γιατι ειμαι της πρωινης και της απογευματινης βαρδιας και σπανιως της βραδινης.
 

Το_παχύ_γουρύνι

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2014
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
2πλη καταθεση στη βροχερη, ρομαντικη αδεια πιατσα.

Φωκαίας 27Β(οροφος) Αννα Κου. 3η φορα που παω μαζι της, για αλλη μια φορα ηταν παρα πολυ καλη. Καλη συμμετοχη, ανεση χρονου, ευγενικη, χαμογελαστη και πολυ τρυφερη.

Φωκαιας27Α Χριστινα η καστανοξανθη βυζαρου. Την ειχα ξαναπαρει προ 2ετιας περιπου στο Βεργας 3 δεξια. Τοτε ηταν υπερφολα. Τωρα προβιβαστηκε σε τυπικη. Δεν συμμετεχει σχεδον καθολου, δεν επιτρεπει και πολλα φιλια/γλυψιματα, αλλα τουλαχιστον ηταν ευγενικη και με καλη διαθεση.

Δεν εχυσα με καμια απ τις 2, λογω κουρασης και κακης διαθεσης.  :S
40 ευρώ στα σκουπίδια δηλαδή...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ειναι μεγαλη δουλεια να εχεις ενα γερο στανταρακι μπεμπα
Εγω ολ αυτα τα χρόνια ειχα την βαλερια απο αλκαμενους.Οσο στενοχωρημενος να ημουν παντα εφευγα γεματος
Δοκιμασε παντως και αλλες εναλλακτικες,ενα στουντιο η' ενα αξιοπιστο cg
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Τελικα η Αλεξια στο Κωνσταντινουπολεως 166 θα μεινει μαζι μας για λιγο καιρο ακομα... βγηκε σημερα στο σαλονι οπως την γεννησε η μανουλα της κ επαθα ενα κοκομπλοκο... πραγματικα, για τα δικα μου παντα υποκειμενικα γουστα... θεικο πλασματακι!!!
 

Frelancerg

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Εχω αρκετα στανταρακια, αλλα πολυ σπανια τα τιμαω πανω απο 1 φορα το μηνα. Οσο καλη κ αν ειναι.
Μου αρεσει η ποικιλια και γενικα νιωθω λιγο αβολα οταν αναπτυσσω οικιοτητα με τις κοπελες.

Καλως η κακως ειμαι ακραιος πορνηδονιστης.  :sunglasses:


Για να ακούσεις και την άλλη άποψη συνάδελφε κάποια ιερόδουλη από τα κεντρικά της φυλής που την πάω αρκετά και αυτή με πάει (για τα λεφτά φυσικά) την πήρα 3 φορές στην πρώτη βάρδια - τελειώνοντας και τις 3 φυσικα και στην επόμενη βάρδια που δούλευε πήγα και την πήρα άλλες 2 (πάλι τελειώνοντας). Τα είδε όλα, μου λέει είσαι τρελός! Ναι αγάπη μου της είπα τρελός για σένα! Μώρε μπράβο μου λέει...τα παιξε! Έτσι μάλιστα το ευχαριστήθηκα το νεανικό κορμάκι της.  Δεν τελείωνε, δεν τελείωνε και στο τέλος για πρώτη φορά την είδα να σκίζει τα επαγγελματικά "πρωτόκολλα" και να συμμετείχε λές και κάναμε πραγματικό έρωτα. Δεν έφευγε από το δωμάτιο στο τέλος και της είπα κάτι που την ξενέρωσε λίγο μάλλον αλλα είναι η αλήθεια. Αυτό το έργο δεν το είχα δεί. Της λέω μωράκι μου εντάξει δεν θέλω να σε εκθέσω, άλλωστε η δουλειά σου είναι και μπορείς να πηγαίνεις, θα περιμένει έξω κόσμος. Τώρα τι σκέφτηκε ένας Θεός ξέρει αλλά αντί να αγχώνεται αυτή που καθόταν άρχισα να αγχώνομαι εγώ στο τέλος που καθόταν ξαπλωμένη στο κρεβάτι και δεν έφευγε..
   
 

Panos Kassandras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
335
Like
0
Πόντοι
1
Κεραμεικού 15Β.
Απογευματινή βάρδια.
Όνομα κοπέλας Σιμόνα από τα Καρπάθια Όρη της Ουκρανίας.  :grin:
Μαύρα μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, λευκόσαρκη ψηλή με τέλειο δυάρι βυζί, αλλά κώλο κόντρα πλακέ.
Το δωμάτιο, το πρώτο που συναντάς αφού ανέβεις τα σκαλιά, άθλιο: πεταμένες καπότες στο πάτωμα, βρώμα, παπάδες   :priest: , κωλόχαρτα, σκουπίδια, φρέσκα χύσια και ροχάλες στους τοίχους, ότι μπορείς να φανταστείς.
Το σεντόνι και η μαξιλαροθήκη παίζει να μην είχαν αλλαχθεί για κάνα μήνα.
Στην προσπάθειά μου να ισιώσω το ξεστρωμένο σεντόνι, ανακάλυψα κάτω απ' αυτό καπότα με χύσια ...πάνω στο στρώμα.  :new_shocked:
Ντύθηκα, κατέβηκα τα σκαλιά την ώρα που η Σιμόνα ερχόταν σε 'μένα, πήρα το δεκάρικό μου πίσω κι έφυγα.
Εκεί μέσα μόνο οι Πακιστανοσυριοαφγανοσομαλοαλβανοκινεζικές βρωμοκατσαρίδες μπορούν να γαμήσουν.
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Κεραμεικού 15Β.
Απογευματινή βάρδια.
Όνομα κοπέλας Σιμόνα από τα Καρπάθια Όρη της Ουκρανίας.  :grin:
Μαύρα μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, λευκόσαρκη ψηλή με τέλειο δυάρι βυζί, αλλά κώλο κόντρα πλακέ.
Το δωμάτιο, το πρώτο που συναντάς αφού ανέβεις τα σκαλιά, άθλιο: πεταμένες καπότες στο πάτωμα, βρώμα, παπάδες   :priest: , κωλόχαρτα, σκουπίδια, φρέσκα χύσια και ροχάλες στους τοίχους, ότι μπορείς να φανταστείς.
Το σεντόνι και η μαξιλαροθήκη παίζει να μην είχαν αλλαχθεί για κάνα μήνα.
Στην προσπάθειά μου να ισιώσω το ξεστρωμένο σεντόνι, ανακάλυψα κάτω απ' αυτό καπότα με χύσια ...πάνω στο στρώμα.  :new_shocked:
Ντύθηκα, κατέβηκα τα σκαλιά την ώρα που η Σιμόνα ερχόταν σε 'μένα, πήρα το δεκάρικό μου πίσω κι έφυγα.
Εκεί μέσα μόνο οι Πακιστανοσυριοαφγανοσομαλοαλβανοκινεζικές βρωμοκατσαρίδες μπορούν να γαμήσουν.

Τύπε μήπως είσαι ρατσιστής;
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλημερα συναγωνιστες αυτη την ωρα Live σε ενα συντομο περασμα απο μεταξι

Κολωνου11Β Zωιτσα νεαρη αδυνατη αλβανιδα μελαχρινη μετριου υψους
Κολωνου11Α κατω Χριστινα κοντη αδυνατη καστανοξανθη προμιλφ με ωραιο σωματακι
Ιασωνος1Β δεξια σουζανα ξανθια γκιλφ πανω απο50 σιγουρα
Ιασωνος10 κατω Νινα το ναζιαρικο αδυνατο καστανοξανθο πιπινι παντα κεφατο στο σαλονι
Κολωνου15 δεξια Σοφια χοντρη καστανοξανθη κοπελα που προσφερει μασαζ και σεξ για20λεπτα με20ευρω, αριστερα ηταν κλειστο
Ιασωνος19α επανω Σουζανα ξανθια κοπελα απο Λιοσιων79Α
Ιασωνος27Α Αννα η ξανθια γεωργιαννη με το ωραιο σωματακι 10ευρω απλο15ευρω δινει κωλο
Ιασωνος37Α  Αλεξανδρα αδυνατη νεαρη κοπελα πολυ κοντουλα με καστανοξανθο μαλλι
Μεγαλου αλεξανδρου25 δεξια Βικυ νεαρη σχετικα μελαμψη κοπελα με μαυρο ισιο μαλλι μετριου αναστηματος κανονικο σωμα αερατη στο σαλονιεχει δουλεψει πριν λιγους μηνες και κολωνου15,11Α
Μεγαλου αλεξανδρου22Α που ανοιξε πριν λιγες μερες μετα απο καιρο μια ξανθια γκιλφ μαλλον Ρωσσιδα μακρι ισιο μαλλι σχετικα ψηλη και αδυνατη το μαγαζι αυτο απο την κλεισουρα μυριζει πολυ εντονα μουχλα πρεπει να το αφησουν ανοιχτο για μερες να αεριζεται αλλιως δεν ειναι ειναι εφικτη η παραμονη στο χωρο

αυτα τα λιγα απο μεταξι για την ωρα οπου δεν υπαρχει κινηση καλο ξημερωμα σε ολους
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.734
Πόντοι
7.885
Πάνο τι δουλειά έχεις από τα Κασσάνδρας στο μετάξι  :huh: :uglystupid: :think: :S :S.Άμα δεν είσαι ρομαντικός χύστης αυτά παθαίνεις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

CM PUNK

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα , αποφασισα και εγω να γραφτω  :rockon:
θελω να σας πω κατι που εγινε σημερα στις 22΄35 σε 2 οικους ανοχης
το προτο Φωκαίας 19 Μάγια
λοιπον μπαινω μεσα ειναι μελαχρινη ρουμανα με ωραιο σωμα ανακοινώθηκε ΑΚΑ τελειωτικο ,εδωσα 20 και μπηκα μεσα στο δωματιο , ηταν σχετικα καθαρο το δωματιο μμετα απο 7 λεπτα μπηκε το μωρο ξαπλωσε πλαι μου με ρώτησε η αν θελω ΑΚΑ της ειπα ναι.
το στοματικο μετριο ουτε ενα χαμογελο ουτε γκιχ τιποτα καμια συμμετοχη, μετα περασμα προφυλακτικου και σταση απο πανω , αυτη κοιτουσε αλλου και μου επεσε η στυση την εστειλα απο εκει που ηρθε . :headbang: :tickedoff: :jerking:
της ειπε να φυγει και μου εκανε μουτρα .

το δευτερο Φυλής 72 ενα πιπινι ξανθο με ωραίο λεπτό σώμα και μικρό στήθος ανακοινώθηκε ΑΚΑ και κολος εδVσα 20 μπηκα μεσα για πρωτη φορα στην ζωη μου .
μεσα καποτες πεταμενες κατω η πορτα δεν Eκλεινε σωστα ,  :jerking: ηρθε η κοπελα ξαπλωσε διπλα αρχισε να με φιλαει στο λαιμο ακα στοματικο για λιγο  μετα ηρθε απο πανω μετα τις ζητησα στα 4 :zfuck: στον κολο , μολις γυρισε στα ειχε κατι κοκκινα σπυρακια γυρω στο κολο της, δεν τα ειδα πριν στο σαλονι τραβηξα μια  :cum: και τελειωσα μετα τον επλυνα καλα , στο σπιτι εβαλα betadine πιστευω πως δεν επιασα καμια αρρωστια απο το στοματικο... ΜΑΚΡΙΑ
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρίτη βάρδια στο έρημο Μεταξουργείο και υπό πυκνή βροχή...

(Παρεμπιπτόντως διαπιστώνω επιλεκτική διαγραφή σειράς ποστ από το θρεντ "Σχολιασμός Ημερήσιας Ενημέρωσης"-ποστ μη αρεστών στον γνωστό Πορνορεπόρτερ.

Οπότε ο καθένας από τα παλαιά μέλη έχει το δικαίωμα να απευθύνεται όπως θέλει στο πρόσωπό μου αλλά εγώ θα πρέπει απλά να αδιαφορώ και να παριστάνω ότι ενώ μας φτύνουν, βρέχει...

Ομολογώ ότι προστατέψατε άψογα τον κ.bakalh και τον κ.xilnik(κυρίως τον δεύτερο...) αλλά όχι εμένα...
Συγχαρητήρια αγαπητέ μου κ.ΖeroTolerance....)

Πιπινάκια:

▪Ιάσωνος 20β(όροφος): Η πολύ όμορφη ξανθιά Γκαμπριέλλα.
Ψηλή κοπέλα, με ωραίο πρόσωπο και πολύ καλό μοντελέ κορμί.

Έχει δίκιο ο @kareklokentavros,είναι εντυπωσιακή-για τα δεδομένα του Μεταξουργείου-πιτσιρίκα.

▪Ιάσωνος 37α(όροφος): Η κοντούλα Αλεξάνδρα, με συμπαθητικό πρόσωπο και κανονικό σώμα με πεταχτό κωλαράκι.

▪Κολωνού 23β(υπόγειο): Η μελαχροινή αδύνατη Ντιάνα, όμορφη κοπέλα με λεπτό σώμα και απίστευτο κωλαράκι-η πρώην Άντρεα από Φυλής 86 και 84.

▪Κολωνού 23α(ισόγειο): Η ξανθιά Σούζη, κοντούλα κοπέλα, με πολύ γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος αλλά και ωραίο ζουμερό κώλο-η κοπέλα που δούλευε στο Φυλής 109α.

▪Κολωνού 11 όροφος: Η κοκκινομάλλα Έλενα, με το κοντό μαλλί και το πρόστυχο πρόσωπο.
Μικρόσωμη, με ωραίο προκλητικό όχι στεγνό κώλο.Επέστρεψε-κάποιοι την ανέμεναν πως και πως...

▪Ιάσωνος 10 ισόγειο: Η καστανή πιτσιρίκα Νίνα, κοντούλα με αδύνατο σώμα, με κοριτσίστικο προσωπάκι, με μικρό στήθος και ωραίο κωλαράκι.

▪Ιάσωνος 20α: Η μελαχροινή Σάρα, με ωραίο πρόσωπο και καλό, κανονικό σώμα.

▪Ιάσωνος 33: Η ξανθιά Κατερίνα το στυλιαράκι.Σκελετωμένη πιτσιρίκα-η γνωστή που δούλευε και σαν Άννα στα Κολωνού 11 και 15.

▪Ιάσωνος 1γ: Η μελαχροινή πιτσιρίκα Νίνα, με το όμορφο κοριτσίστικο προσωπάκι και το ωραίο σώμα.

▪Ιάσωνος 11 υπόγειο: Η γνωστή, κοντούλα Ζωή, με μέτριο πρόσωπο και με αδύνατο σώμα.

Σχεδόν όλες οι κοπέλες αυτής της κατηγορίας ήταν αρκετά εμφανίσημες.


Οι λίγο πιο μεγάλες:

Ιάσωνος 19α: Η μελαχροινή Αλεξία, με το κοντό σχεδόν καρέ μαλλί.Όμορφο πρόσωπο και καλό σώμα αν και όχι εντελώς στεγνό.

▪Μεγ.Αλεξάνδρου 25: Η μελαχροινή Βίκυ, με το θηλυκό προκλητικό πρόσωπο και το ζουμερό κορμί-η πρώην Ανθούλα από Ιάσωνος 36 και γνωστή από τα Κολωνού 11 και 15 αλλά και Ιάσωνος 31 χόστελ.

▪Κολωνού 32β: Η Μισέλ η μελαχροινή κοντούλα με τις βυζάρες και το αρκετά αδυνατισμένο κορμί.

▪Λεωνίδου 6: Η μελαχροινή Αλίνα η τσιμπουκόβια, με το όμορφο πρόσωπο και το κανονικό σώμα-όταν θυμάται να βρει τον δρόμο για το μαγαζί όπου δουλεύει κάνει θαύματα...

▪Ιάσωνος 10 όροφος: Η μελαχροινή αδύνατη Χριστίνα, το γνωστό σκυλί του πολέμου...

▪Ιάσωνος 2 δεξιά: Η μελαχροινή Αντριάννα, με συμπαθητικό πρόσωπο και κανονικό σώμα με κάποια ελάχιστα πιασίματα-η γνωστή Αντριάννα που δούλευε στο Ιάσωνος 19α.

▪Ιάσωνος 37β(ισόγειο): Η μελαχροινή Ντάνα, με θηλυκό-πονηρό πρόσωπο και ωραίο κορμί με μερικά τατού.

▪Ιάσωνος 46 όροφος: Η μελαχροινή Έμα με συμπαθητικό πρόσωπο και με ζουμερό σώμα-η κοπέλα που πέρασε από το Διδύμου 18α.

▪Ιάσωνος 44 αριστερά: Η ξανθιά νταρντανοΜανταλένα με τις πλάτες κολυμβήτριας και το σκανδιναβικό πρόσωπο-η κοπέλα που πέρασε από το Φυλής 84.

▪Ιάσωνος 44 δεξιά: Η πλατινέ Σόνια η ψιλοαλλοίθωρη, σχετικά αδιάφορη και άχρωμη σαν εμφάνιση και παρουσία-με πέρασμα και αυτή από το Φυλής 84.

▪Κολωνού 32 υπόγειο: Η γνωστή αδύνατη παλαιά Μιρέλλα με το γυμασμένο σώμα.


Μιλφ:

▪Ιάσωνος 1β δεξιά: Η ξανθιά νοικοκυρά Σουζάννα, με το μαγκιόρικο στυλ και το ωραίο σώμα για την ηλικία της.

▪Κολωνού 30 όροφος: Η μελαχροινή μιλφάρα Άννα, με το καρέ μαλλί και το ζουμερό σώμα-έχει κάνει απίστευτη κωλάρα.

▪Κολωνού 30 ισόγειο: Η ξανθιά κοντή Νάντια, γεματούλα, πολύ μέτρια σαν γενική εμφάνιση, με κρεμασμένο γεμάτο στήθος-η γνωστή Νάντια από την πιάτσα πέριξ της Ομόνοιας και από Ιάσωνος 31 χόστελ αλλά και από το στούντιο Λέλας Καραγιάννη 35.

▪Κολωνού 11 ισόγειο: Η πλατινέ Χριστίνα, με το πολύ λεπτό σώμα και το ταλαιπωρημένο πρόσωπο σε δυσαρμονία με το νεανικό κορμί της.

▪Ιάσωνος 43: Η ξανθιά, πολύ αδυνατισμένη πλέον, Εμμανουέλα, το γνωστό μιλφ με το φουλ πρόγραμμα.


Επίσης:

▪Ιάσωνος 30 όροφος: Η ξανθιά πολύ μέτρια Αλίνα, κοντή με γεμάτο σώμα-και με υπηρεσία τον ιστορικό Σάρουμαν ο οποίος επέστρεψε...

▪Ιάσωνος 19β: Η ξανθιά Σουζάννα, με μέτριο πρόσωπο και γεμάτο σώμα-η γνωστή πολύ μέτρια εμφανισιακά κοπέλα που δούλευε στο Καλλέργη 33 αλλά και Λιοσίων 79.

Ανακαινισμένο το συγκεκριμένο σπίτι σε πολύ καλή κατάσταση δουλεύει με κορίτσια του Καλλέργη 33-τις προάλλες είχε την ξανθιά άσχημη γυρολόγο Ανέλια.

▪Ιάσωνος 30 υπόγειο: Η μαυρούλα Τζούλια.


Κλειστά τα:
Κολωνού 27 όλα, Κολωνού 32α, Λεωνίδου 28 και τα δύο, Ιάσωνος 2 αριστερά, Ιάσωνος 1α,Ιάσωνος 36, Ιάσωνος 20γ.
Αυτά από όσα θυμάμαι...


Ακόμη για όσους ενδιαφέρονται για τις συγκεκριμένες κοπέλες:

▪Η γνωστή Λαρίσα από Κολωνού 23α δηλώνει ότι σταμάτησε οριστικά-αν και επιβλέπει με την παρουσία της τα γνωστά μαγαζιά.

▪Η ξανθιά ωραία Όλγα από Κολωνού 30 όροφος έφυγε για την πατρίδα της και άγνωστο πότε ακριβώς θα επιστρέψει.

▪Η μελαχροινή μινιον ομορφούλα Ελένη από Ιάσωνος 10 ισόγειο θα δουλεύει πλέον πρωινά στο Κολωνού 30 όροφος στη θέση της Όλγας.

▪Η μελαχροινή όμορφη πιπίνα Ντιάνα από Ιάσωνος 10 όροφος έφυγε για την πατρίδα της και επιστρέφει μετά τις γιορτές.

▪Η καστανή ωραία Ρόζα από τα Κολωνού 32 β και Κολωνού 11 και 15 έφυγε για την πατρίδα της και επιστρέφει-και αυτή-μετά τις γιορτές.


 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Ευχαριστω Dude για την πληροφορηση...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom