Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 295 άτομα (34 μέλη και 261 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
... αντί να αγχώνεται αυτή που καθόταν άρχισα να αγχώνομαι εγώ στο τέλος που καθόταν ξαπλωμένη στο κρεβάτι και δεν έφευγε..
Ακόμη μια επιβεβαίωση του κανόνα που λέει ότι τις πληρώνεις για να φύγουν αφού τις γαμήσεις.
 

Επισκέπτης
Χθεσινη 3η βαρδυα στα δυο της Ρεμουνδου (δε θυμαμαι τον αριθμο, τεσπα οπως κατεβαινεις απο Περγαμου δεξια διπλα στον παιδικο σταθμο): στον οροφο μια καλουτσικη με 20Ε και ακαπ πιπα.
Στο ισογειο μια απαραδεκτη θειτσα για 20Ε εκανα σιαπερα, που πηγαν κατι ωραια πιπινια μου ηρθε να της πω.....
Στο Αλκαμενους 117 μια καλη μετριου υψους ξανθια πουτανιτσα (οχι η Πειραιωτισσα), θα παω πρωινιατικα κι οποια πετυχω για τσιμπουκι στα ορθια με αδειασμα, γιατι δεν την παλευω αλλο...
Στα αλλα δυο περιξ, θειαδες, στο δε Περγαμου 1 ενα καλο πιπινι, αλλα αλοιθωριζε καπως, μου ηρθε να το εσκιζα....
 

Επισκέπτης
εκτος της πιπας στα ορθια με φινγκερ προστατη απο μια γεματουλα Ρωσσιδα την Κριστυ στο Αλκαμενους 117, εχουν πεσει 28Ε εως τωρα.
Παμε γερα για νεο ακαπ, με τους επομενους τζογους :grin:
Κριτικη αργοτερα!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.489
Πόντοι
10.686
▪Η μελαχροινή μινιον ομορφούλα Ελένη από Ιάσωνος 10 ισόγειο θα δουλεύει πλέον πρωινά στο Κολωνού 30 όροφος στη θέση της Όλγας.
Ήμουνα στο ''τσακ'' να περάσω να δω,αλλά μπήκα στο Κ.53 στη Χριστίνα,την ψηλή μελαγχροινή με τα πιασιματάκια,μιας και είχα καιρό να περάσω.Την παραπάνω για επόμενη κάθοδο.
*Καλά ρε π@στη μου!,δεν βάζουνε ποτέ μυαλό αυτές οι τσατσάδες; :tickedoff: Δεν καταλαβαίνουν ότι για 2-3 λεπτά παραπάνω που θα αφήσουν τον πελάτη να ολοκληρώσει,δεν χάνουν,αλλά κερδίζουν μακροπρόθεσμα; :think: Ευτυχώς που ήμουνα σχετικά ''φτιαγμένος'' από διάθεση,και με τα νορμάλ προκαταρκτικά που προηγήθηκαν,το χτύπημα στην πόρτα,(κάτω του δεκαλέπτου σίγουρα! :headbang:),με βρήκε στο τέλος... Αρχίζω να πιστεύω ότι δεν είναι καθαρά οικονομικοί λόγοι,ή θέμα πολιτικής,αλλά βγάζουν ένα κόμπλεξ που είναι στα αζήτητα...
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Χθες στην μεταμεσονυχτια αλλαγη
Φυλης 86β ισογειο ΜΑΓΙΑ 8/10 το ξανθο στουντιοκοριτσο αρκετα ομορφη σημερα ΥΠΕΡΑΠΛΟ χωρις σταση 69
Φυλης 84α ισογειο ΜΑΡΙΑ 5/10 η ξανθια Αλβανιδα με το αδιαφορο προσωπο που δινει την κωλοβαλδιδα της ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ+ΚΩΛΟΣ
Φυλης 74 δεξια ΕΙΡΗΝΗ 7/10 νεαρη μελαχρινη κοπελα με μακρυ ισιο μαλλι , σχετικα ομορφο προσωπο ,μικρο στηθος , κοντου αναστηματος με κανονικο κορμι ΑΠΛΟ ανακοινωθηκε
Φυλης 69β ισογειο ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8/10 ξανθια νεαρη κοπελα με αρκετα ομορφο προσωπο , μικρα βυζακια και μοντελε κορμι ΥΠΕΡΑΠΛΟ χωρις σταση 69 Εχει τιμηθει στο παρελθον με κακες εντυπωσεις!
Φυλης 69α οροφος ΕΙΡΗΝΗ 7/10 νεαρη ξανθια κοπελα με μαλλι πανω απο τους ωμους  , σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο με ενα πιρσινγκ πανω απο τα χειλη , μικρα βυζακια και ωραιο κανονικο κορμι Νομιζω ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ+69 ανακοινωθηκε.Μου αρεσε το μωρο αλλα διστασα να περασω.
Φωκαιας 27α ΜΙΡΕΛΑ 7/10 ξανθια νεαρη κοπελα με μετριο αλλα γλυκο προσωπο , ωραιο στητο στηθος , κανονικο αναστημα και κανονικο κορμι ΑΠΛΟ+69 Ειχε ξεκινησει απο την μοντελοαλυσιδα σε διδυμο με την Αλινα. Τιμηθηκε :zfuck: χθες με μετριες εντυπωσεις! Θα ακολουθησει κριτικη.
Βεργας 3 δεξια ΚΑΡΙΝΑ 6/10 νεαρη μελαχρινη κοπελα που ειχε μαζεμενο το μαλλι σε κοτσιδα , μετριο προσωπο για τα προσωπικα μου γουστα , κοντο αναστημα και σωμα με πιασηματα.Η κοπελα σαλοναρισε με χαμογελο αλλα εμενα μου αρεσε και δεν μου εκανε κλικ να περασω.Δεν ειναι του γουστου μου.Ειναι καπως σαν χωριατοπουλα! Η νεαρη τσατσα με τις βυζαρες με επρηξε να περασω λεγοντας μου οτι η κοπελα ειναι καλη!



 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Ενημέρωση από την τρίτη βάρδια στο έρημο Μεταξουργείο και υπό πυκνή βροχή...
▪Ιάσωνος 33: Η ξανθιά Κατερίνα το στυλιαράκι.Σκελετωμένη πιτσιρίκα-η γνωστή που δούλευε και σαν Άννα στα Κολωνού 11 και 15.

Η Αννα η μαϊμουδίτσα είναι αυτή ?

▪Η γνωστή Λαρίσα από Κολωνού 23α δηλώνει ότι σταμάτησε οριστικά-αν και επιβλέπει με την παρουσία της τα γνωστά μαγαζιά.

  Λογικα θα την βλέπουμε σε guest εμφανισεις όταν δε θα υπαρχει κοπελα σε βαρδια για να μη κλεισει το μαγαζι.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Πρωινη....
Περγαμου 27...δυο κυριες...μια ξανθια μιλφαρα ενονοματι ναταλι ζουμερι ομορφη για την ηλικια της φυρω στα 45 και κατι σε ελευθερο στοματικο...κι η τουμπανισια αννα με φοβερα μαυρα εσωρουχα και λατιν κωλο...ελευθερο στοματικο...η ναταλι πιο ευδιαθετη η αννα πιο ντροπαλη..
Αλκαμενους 113..η σεξυ βανεσσα και η μαρια μελαχροινη η δευτερη με κοντα μαλλια βυζαρες φυσικες κανονικο σωμα...η βανεσσα νεαρα μιλφ ζουμερη με καμπυλες και πονηρο βλεμμα..σε ελευθερο στοματικο και οι δυο.
Ρεμουνδου 21 οροφος η ιβαννα...ψηλη μελαχροινη ρωσσιδδα ομορφη κοπελα,σαλοναρισε με χαμογελο ...σωμα κανονικο με ομορφο κωλο ...σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο...σημερα μου εκανε κλικ,σε σχεση με αλλες φορες..αλλα δε περασα...να ωριμασει ακομα λιγο το πορνοενστικτο μου για τη συγκεκριμενη νεαρα.
Διδυμου 16 η αναστασια μιλφ ξανθια με καμπυλες και αγριο καπως προσωπο πολλα υποσχομενο και η λιλιαν ξανθια παλαιη μασαντζου,παντα με χαμογελο και διαθεση να περασεισ καλα...σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο και αυταρχικο για τους prostate lovers...
Διδυμου 8 το αριστερο...μια καινουρια κοπελα η μεγκυ ξανθια γλυκια και ζουμερη με 2.5-3 στηθος πολυ ομορφο στητο και κωλαρα προκλητικη για ξεσκισμα...σε ελευθερο στοματικο.
Φυλης 40...η μονικα σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο και κωλο καστανη αδιαφορη για μενα με ατσουμπαλο σωμα...ιεροδουλος.
Αλκιβιαδου 16α η ισαμπελλα μελαχροινη ρουμανα με παντα φοβερη διαθεση..τελευταια της σημερα εμφανιση μεχρι τις 15 φεβρουαριου...σε πρωκτικο...σουπερ κωλαρα καμπυλες λιγη κοιλιτσα μπουταρες καθαρη...και πολυ καλο κοριτσι...Προτεινεται ανεπιφυλακτα...και μαζι της η κατερινα μια μιλφαρα με σουπερ κωλο μαυρα προκλητικα εσωρουχα βυζαρες ξανθια με μπουκλες βαρια φωνη...αλλα απο οτι λενε οι συναγωνιστες φολαρα μεσα.....ελευθερο στοματικο και τελειωμα στα βυζια....
Βεργας 3 αριστερα η τζενη με τις βυζαρες ξανθια μιλφ με πιασηματα σε απλοπρογραμμα με ισπανικο προκλητικη εμφανιση ..αλλα κατι μου βρωμαει...μαζι της η στελλα με 4αρια βυζια κωλαρες μπουταρες.....με αρπαξε και μου εβαλε τη μουρη μεσα στα βυζια της και ειδα το χριστο φανταρο.........ελευθερο στοματικο
Βεργας δεξια...η απαστραπτουσα σημερα καιτη πολυ ομορφα ματια ομορφο κορμι πολυ θηλυκο με ματαρες σε απλο προγραμμα και η ελλη σε σουπερ φουλ συνευρεση......
Οροφος κλασσικα η χρυσα η γλυκια κοπελα με την ασχημη οδοντοστοιχεια σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο εαν εισαι καθαρος...ευδιαθετη κοπελα με ομορφο σωματακι για σεξ
Βεργας 6 οροφος η πατριτσια booty κωλαρα εχει κοωει το πρωκτικο μελαχροινη πολυ ζουμερη συστηνεται για τους λατρεις των μεγαλων τουρλωτων πισινων.
Καλη συνεχεια.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Ξερουμε ποια ειναι σημερα στο Φωκαιας 27 οροφος ?
 

Επισκέπτης
Μπα?
Αρχισε να γευεται κι ορμονες η Μονικα?
Οταν την ειχα παρει στο Φ40 μαζι με την Ευα, μονο η δευτερη τα απολαμβανε....
Κατσε και θα δεις καριολακι, θα νοιωσεις σπερμα απο πορτοκαλια ντορτσα!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
τη κοπελιτσα την εχει πετυχει καποιος καπου?μελος ανεφερε οτι ειναι στο Μαραθωνος....καποιος αλλος?
 

Συνημμένα

  • 10353461_906254946057173_8825959193870307133_o.jpg
    10353461_906254946057173_8825959193870307133_o.jpg
    58,6 KB · Εμφανίσεις: 26

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
αυτο το σκηνικο τερμα ιασωνος με τα ζακια
να βαρανε ενεσεις χυμα στο κυμα και τους μαυρους
να τις ετοιμαζουν μονο σ εμενα φανηκε φρικη?
αυτοι θελουν σουτια καλα για μπουλο η τους μπατσους
να τους μαζεψουν και να παν στο διαολο.δε ξερω και
κατα ποσο πειραζουν τους περαστικους
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.735
Πόντοι
7.885
Χθεσινη 3η βαρδυα στα δυο της Ρεμουνδου (δε θυμαμαι τον αριθμο, τεσπα οπως κατεβαινεις απο Περγαμου δεξια διπλα στον παιδικο σταθμο): στον οροφο μια καλουτσικη με 20Ε και ακαπ πιπα.
Στο ισογειο μια απαραδεκτη θειτσα για 20Ε εκανα σιαπερα, που πηγαν κατι ωραια πιπινια μου ηρθε να της πω.....
Στο Αλκαμενους 117 μια καλη μετριου υψους ξανθια πουτανιτσα (οχι η Πειραιωτισσα), θα παω πρωινιατικα κι οποια πετυχω για τσιμπουκι στα ορθια με αδειασμα, γιατι δεν την παλευω αλλο...
Στα αλλα δυο περιξ, θειαδες, στο δε Περγαμου 1 ενα καλο πιπινι, αλλα αλοιθωριζε καπως, μου ηρθε να το εσκιζα....

Aκριτικά τσαρδιά ανοιχτά στην 3η  :o :o :o :rockon: :rockon: :rockon:.Ήρθε επιτέλους η ανάπτυξη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
10
Like
4.441
Πόντοι
5.267
▪Κολωνού 30 όροφος: Η μελαχροινή μιλφάρα Άννα, με το καρέ μαλλί και το ζουμερό σώμα-έχει κάνει απίστευτη κωλάρα.


φιλε μπεερλυ είναι η γνωστη μελαχρινη αννα απο κολωνου 30α που ειχε αποσυρθει για λιγο καιρο???
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
αυτο το σκηνικο τερμα ιασωνος με τα ζακια
να βαρανε ενεσεις χυμα στο κυμα και τους μαυρους
να τις ετοιμαζουν μονο σ εμενα φανηκε φρικη?
αυτοι θελουν σουτια καλα για μπουλο η τους μπατσους
να τους μαζεψουν και να παν στο διαολο.δε ξερω και
κατα ποσο πειραζουν τους περαστικους

Sorry που θα στο χαλασω τυπε μου αλλα το συγκεκριμμενο σκηνικο γινεται εδώ και κατι χρονια τωρα εκει περα..χωρις να σου λεω φυσικα ότι είναι σωστο..και οι μπατσοι το ξερουν και ολοι..
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
10
Like
4.441
Πόντοι
5.267
περασα σημερα απο φυλης 61 υπογα και ειδα ενα τρομερο μουνι εως 25 χρονων μελαχρινο στη μεταμεσονυχτια. εχει κανενας πορνορεπορτερ πληροφοριες για τα ενδοτερα???
 

Επισκέπτης
Aκριτικά τσαρδιά ανοιχτά στην 3η  :o :o :o :rockon: :rockon: :rockon:.Ήρθε επιτέλους η ανάπτυξη  :2funny: :2funny: :2funny:
Ορθώς τύπε!
Φ136 χθες βράδυ, δύο κοντούλες μελαχρινές μουνίτσες (συμπαθητική η μία) έκαναν ακάπ πίπα (τώρα για άδεισμα στο στόμα δε ρώτησα γιατί πήγα για μπανιστήρι). Κώλο δεν έδιναν, αλλά αν δε με είχανε ζαλίζει στα τηλέφωνα χθες βράδυ, θα έβγαζα ένα 50ρι από την τσέπη και να τις φόρτωνα και τις δύο, δίνοντας πίσω πόρτα φυσικά.


αυτο το σκηνικο τερμα ιασωνος με τα ζακια
Παιδιά απορώ πώς πάτε σε τέτοια μέρη, ακόμη και να με πληρώνουν δεν πατάω ούτε σε Μετάξια, ούτε σε φύκια, ούτε σε μεταξωτές κορδέλες.
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
10
Like
4.441
Πόντοι
5.267
Παιδιά απορώ πώς πάτε σε τέτοια μέρη, ακόμη και να με πληρώνουν δεν πατάω ούτε σε Μετάξια, ούτε σε φύκια, ούτε σε μεταξωτές κορδέλες.

είναι ο ρομαντισμος και η καλτιλα που αποπνεει η μυρωδια του ξεραμενου πακιστανικου κατουρου που κανει το μερος μοναδικο τυπε μου
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Παιδιά απορώ πώς πάτε σε τέτοια μέρη, ακόμη και να με πληρώνουν δεν πατάω ούτε σε Μετάξια, ούτε σε φύκια, ούτε σε μεταξωτές κορδέλες.
:thumbsup: :thumbsup:
Μερικοί, μερικοί αρέσκονται να παίζουν κορώνα-γράμματα τη ζωούλα τους!!
Το πιο επικίνδυνο σημείο, ιδιαίτερα τη νύχτα, της Αθήνας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom