Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (40 μέλη και 262 επισκέπτες)

ropalompixtis

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
η γνωστη μιλφ με ειδικευση στην ελευθερη πιπα της ειρηνης ναταλια απο κων/πολεως 166 ισογειο, φημολογειται οτι τελευταια εμφανιζεται  σε στουντιο πανω στην εξοδο προς εθνικη. εχει κανεις περισσοτερες πληροφοριες?
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
890
Πόντοι
81
Σιγά-σιγά μαζεύονται τα κορίτσια στις πατρίδες τους για τα Χριστούγεννα. Σήμερα το πρωί ήταν η τελευταία βάρδια της Αλίνας στον όροφο του Φ84, για το 2014. Επιστρέφει μετά τις 10 Γενάρη του '15.
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
10
Like
4.441
Πόντοι
5.267
θα φυγουν ολες θα μεινουν οι ελεεινηδες στη δουλεια.

οσο για το αλλο τυποι, υπαρχουν και αλλα thread για την κατασταση με τα ζακια κ.α. εντελως φιλικα!
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
αυτο το σκηνικο τερμα ιασωνος με τα ζακια
να βαρανε ενεσεις χυμα στο κυμα και τους μαυρους
να τις ετοιμαζουν μονο σ εμενα φανηκε φρικη?
αυτοι θελουν σουτια καλα για μπουλο η τους μπατσους
να τους μαζεψουν και να παν στο διαολο.δε ξερω και
κατα ποσο πειραζουν τους περαστικους
10 ετιες ειναι το σκηνικο τυπε με τους τζανκουλες.δεν πειραζουνε κοσμο αντε το πολυ να σου κανουνε τρακα.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπερα παιδια αυτη την ωρα  Live βολτα σε λιγα μαγαζια

Διδυμου22 Μια μελαμψη κοπελα με ξανθο μαλλι κοντουλα κανονικο σωμα τιποτα το ιδιαιτερο μετρια παρουσια
Διδυμου20 Αννα η μελαχρινη μιλφ με την σωματαρα αλλα και το παγερο ψυχρο βλεμα στο δωματιο ψυγειο
Διδυμου16 Λιλιαν καστανοξανθη Ρωσσιδα μιλφ ψηλη και ειρηνη Πολωνεζα επισης μιλφ καλη γυναικα παντα χαμογελαστη
Αγκυρας12Β Λαβινια αδυνατη νεαρη ρουμανα με μετρια φατσα και περιεργο σωμα στηθος ανυπαρκτο εχει δουλεψει προσφατα Φωκαιας24,Διδυμου22νομιζω και αγιου Πετρου7
Αγκυρας12Α Λωρα μιλφ απο τσαεχια επεστρεψε αλλα δεν ξερω για ποσο καιρο εχει δουλεψει παλι σε αυτο το μαγαζι πριν κανα χρονο και βαλε καλο σωματακι Και η Ελενη στρουμπουλη καστανοξανθη κοπελα που δουλευει καιρο τωρα σε αυτο το μαγαζι συνηθως πρωινη βαρδια πολυ καλη κοπελα που εχει ικανοποιησει οσους  την εχουν τιμησει
Φωκαιας24 Οροφος-Λαβυρινθος Λαουρα ψηλη αδυνατη μελαχρινη κοπελα αρκετα καλη και φλωρη το χομπιτ που ηταν δωματιο
Φωκαιας27Α Χριστινα η ωραια γκομενα που εχει βαψει τα μαλλια της καστανα με τα ωραια βυζια και Μιρελα μια κοπελα που δεν εχω ξαναδει πολυ αξιολογη περιπτωση ωραιο σωματακι και προσωπο

αυτα προς το παρον καλο βραδυ να εχετε
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
ΑΠΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΣΗΜΕΡΑ
Νωμιζω ότι ειδα κατι που ολοι ψαχναμαι
μελαχρινη τουμπανακι  κολαρα βιζαρα 2.3
κινεζοφατσα ....κανω λαθος??????
Τι βαρδια τυπε , και πιο νουμερο ειναι αυτο το τσαρδι... :think:
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
20
Like
1.436
Πόντοι
2.290
Ερώτηση προς τους εμπειρότερους....τα βυζιά της λεγόμενης Εστελ....είναι ανάλογα με τα αξέχαστα της τερέζα;
 

ropalompixtis

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Ερώτηση προς τους εμπειρότερους....τα βυζιά της λεγόμενης Εστελ....είναι ανάλογα με τα αξέχαστα της τερέζα;

Φιλε μου καμια σχεση.ειναι μεγαλυτερα σε μεγεθος, πιο σφιχτα πιο δεμενο κορμι, πιο φιδισιο. ρογα σαν σταφυλι με μεγαλη ωραια θηλη σε αντιθεση με το τερεζακι που ειχε λιγο (τι λιγο?) πλαδαρο μασταρι. βεβαια καθε μια εχει τη χαρη της. για μενα και οι 2 ειναι μαστ (εκ του μασταριου) για βυζοχαρμανηδες.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
20
Like
1.436
Πόντοι
2.290
Ευχαριστώ, θα δοκιμαστει το συντομοτερο δυνατο.
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
10
Like
4.441
Πόντοι
5.267
Και η ρομαντικη ηπατιτιδα

δεν πας για κανα ακαποτο τυπε μου ν αφησεις τις ειρωνειες?? αν καποιος δεν καταλαβαινει ποτε γραφουμε σοβαρα και ποτε οχι εχει προβληματα σοβαρα
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Καλησπερα παιδια αυτη την ωρα  Live βολτα σε λιγα μαγαζια

Φωκαιας24 Οροφος-Λαβυρινθος Λαουρα ψηλη αδυνατη μελαχρινη κοπελα αρκετα καλη και φλωρη το χομπιτ που ηταν δωματιο

Η Λάουρα είναι η αδύνατη ομορφούλα κοπελίτσα που δούλευε στο Μετάξι καιρό τώρα. Δούλευε κυρίως στην Κολ. 15 αριστερά, καθώς και Λεων. 28 1ος, Κολ. 11α.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
η γνωστη μιλφ με ειδικευση στην ελευθερη πιπα της ειρηνης ναταλια απο κων/πολεως 166 ισογειο, φημολογειται οτι τελευταια εμφανιζεται  σε στουντιο πανω στην εξοδο προς εθνικη. εχει κανεις περισσοτερες πληροφοριες?

Στο στούντιο 12 και στούντιο 16 Φιλικής Εταιρίας Ν.Ιωνία αντίστοιχα...!
Εμφανίστηκε αλλά μάλλον έχει σταματήσει...Δεν αναγράφεται πλέον στο πρόγραμμα...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.489
Πόντοι
10.686
Επειδή ''αμαρτία εξομολογουμένη,ουκ έστιν αμαρτία'',κι επειδή είμαι... επιρρεπής στα πάθη μου,έσπασα το εμπάργκο που είχα επιβάλλει στον εαυτό μου για απεξάρτηση,και πήγα στο Λουλούδι της Ανατολής στο Φ.71.Έμεινε μια ανολοκλήρωτη συνουσία,(ως γνωστόν,ο καψούρης δεν γαμάει! :headbang:).Το Χριστινάκι έκανε το παν,το πρόβλημα είναι δικό μου...
Και για να μην μου μείνει το άγχος της ανικανότητας,συνέχισα για τη συνονόματη στο Ιάσωνος 10.Χωρίς extreme κόλπα,τουλάχιστον το... κάτω κεφάλι δούλεψε!
Αυτά τα λίγα γλαφυρά,και σας αφήνω το ελεύθερο να με χρίσετε... Βασιλιά των πυρφόρων!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Επειδή ''αμαρτία εξομολογουμένη,ουκ έστιν αμαρτία'',κι επειδή είμαι... επιρρεπής στα πάθη μου,έσπασα το εμπάργκο που είχα επιβάλλει στον εαυτό μου για απεξάρτηση,και πήγα στο Λουλούδι της Ανατολής στο Φ.71.Έμεινε μια ανολοκλήρωτη συνουσία,(ως γνωστόν,ο καψούρης δεν γαμάει! :headbang:).Το Χριστινάκι έκανε το παν,το πρόβλημα είναι δικό μου...
Και για να μην μου μείνει το άγχος της ανικανότητας,συνέχισα για τη συνονόματη στο Ιάσωνος 10.Χωρίς extreme κόλπα,τουλάχιστον το... κάτω κεφάλι δούλεψε!
Αυτά τα λίγα γλαφυρά,και σας αφήνω το ελεύθερο να με χρίσετε... Βασιλιά των πυρφόρων!
Άνθρωπέ μου, αφού έχεις τη γνώση του θέματος, τί το ήθελες... Αφιερωμένο για πάρτη σου και μόνο!

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom