Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 205 άτομα (22 μέλη και 183 επισκέπτες)

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Φυλής 69Α
H χριστινα που λετε στις κριτικες δουλευει τωρα η ειναι πρωινη?
 

ax9

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Γράφω για να ρίξω το μαύρο μου. Πέμπτη απόγευμα Φυλής 84 (όχι στον Μαρκαριαν στο δίπλα με τις σκάλες ήταν μια Τσέχα (έτσι έλεγε τουλάχιστον) απαράδεκτη. Να φανταστείτε, με το που κατάλαβε ότι έχυνα (την είχα στ 4) τραβήχτηκε και έφυγε. Μαύρο!
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Εγω πριν λιγο γυρισα και Φυλης και τριγυρω ολα κλειστα εκτος απο κανα δυο μετα πηγα μεταξουργειο επαιζαν μπαζα και στο 19 το ιδιο,εκει βραδυ ειχα πετυχει τη βερονικα γι'αυτο το λεω.
Συμπερασμα?
Αν δεν εχεις λεφτα για στουντιο μη γαμας καθολου ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα!
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
χθες έδωσε ρέστα η γνωστή Σοφία απο Φ54 που είναι Λιοσίων πλέον. Πιτσιλισμα σε πρόσωπο και ότι πήγε στο στόμα το ήπιε... αυτό θα πεί καύλα. :dancing: :dancing:
χωρις εξτρα φραγκα την ασβεστωσες?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Εγω πριν λιγο γυρισα και Φυλης και τριγυρω ολα κλειστα εκτος απο κανα δυο μετα πηγα μεταξουργειο επαιζαν μπαζα και στο 19 το ιδιο,εκει βραδυ ειχα πετυχει τη βερονικα γι'αυτο το λεω.
Συμπερασμα?
Αν δεν εχεις λεφτα για στουντιο μη γαμας καθολου ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα!
Πηγες πολυ αργα ρε φιλε,τετοια ωρα τα σαββατα μονο στη φωκαιας ειναι ανοιχτα και εκει 4 νομιζω..οσο για μεταξουργειο τα σαββατοβραδα γινεται της πουτανας και μεταφορικα,δε λεει..
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
906
Κριτικές
192
Like
4.452
Πόντοι
15.775
Χτες απόγευμα, κατά τις 18:00, είπα να επισκεφθώ το Φ40, μετά από πληροφορίες συναγωνιστών, ότι εκεί παίζει κουλούρι.
Εμφανίζεται ψηλό, μελαχροινό, νόστιμο, με ωραίο στητό μετρίου μεγέθους βυζάκι, και ωραίο κωλαράκι. (Μάλλον Ρουμάνα?)
Σκέφτομαι ότι αυτό το μωρό δεν θα δίνει κουλούρι και ετοιμάζομαι να την κάνω.
Αρχίζει η τσατσά το menu και "ώ του θαύματος" ακούω την μαγική λέξη "κωλαράκι".
Σκάω το εικοσάρικο και μπαίνω.

Ερχεται μετά από λίγο η 'τάνα και εκεί τελείωσαν όλα.

Προσπαθεί -ανεπιτυχώς- να μου βάλει το προφυλακτικό (ενώ μου είναι μισοσηκωμένη). Μετά από δική μου βοήθεια τα καταφέρνει, αλλά δεν μπορεί να την κατεβάσει κάτω από το κεφάλι. Αρχίζει, λοιπόν, έτσι  την πίπα (ημιακάποτο ???).

Μακράν η χειρότερη πίπα που μου έχουν κάνει ποτέ ( και μου έχουν κάνει πολλές στα 30 χρόνια της "γαμοκαριέρας" μου)

Μόνο το κεφάλι στο στόμα, σφιγμένα δόντια που μου έγδερναν την τσαπού (όπως διαπίστωσα σήμερα το πρωί)και ένα γρήγορο πάνω κάτω του κεφαλιού της που δημιουργόυσε σε μένα πονοκέφαλο (φαντάσου σε εκείνη).

Αφού δεν βλέπω να μου σηκώνεται καλά έτσι (μάλλον θα μου έπεφτε τελείως) την σταματάω και την γυρίζω στα τέσσερα.

Πάω να της το βάλω στο μουνί και μου αρχίζει το σφίξιμο (λές και προσπαθούσε να τον βγάλει έξω). Αφού μπαίνω μέσα και την αρχίζω στο γρήγορο, άρχισε να τραβιέται, να καμπουριάζει την πλάτη (για να μην μπαίνει πολύ μέσα) και διάφορες τέτοιες μαλακίες.
Αρχίζω να τα παίρνω στο κρανίο, αλλά δεν το βάζω κάτω. Την γυρίζω στο ιεραποστολικό και εκεί έρχεται το κερασάκι στη τούρτα!

Γονατίζω και πάω να της σηκώσω τα πόδια.Μου έσπρωχνε τα χέρια. Της λέω να έχει τα πόδια της λυγισμένα και να πατάει στο κρεβάτι.
Εκείνη τα είχε τεντωμένα και με πίεζε για να μην μαπίνω πολύ μέσα.

Κάπου εκεί το παίρνω απόφαση ότι δεν θα γαμήσω κώλο και αρχίζω να ετοιμάζω την εκδίκησή μου.

Ρίχνω ένα δίλεπτο "κομπρεσεράτο" (σε όσο "βάθος" με άφηνε) τραβιέμαι, βγάζω το προφυλακτικό και της τα αμολάω.

Μούρη, στόμα, μαλλιά, βυζιά και μία γκόμενα να βρίζει και να φωνάζει.

Δεν λέω είχε την πλάκα του, αλλά θα ποτιμούσα ένα αξιοπρεπές γαμήσι κώλου.

Υ.Γ  Και βέβαια το αυτονόητο : ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΑΣΧΕΤΗ!!!
Φιλε κουλουρακια μια χαρα ξηγηθηκες..Γιατι το πραγμα με την καθε μια που ειτε ξυπνησε στραβα,ειτε δεν εχει ορεξη,ειτε βαριεται,ειτε δεν ξερω και εγω τι αλλο εχει παραγινει..Αν δεν μπορουν να κανουν την δουλεια να σηκωθουν να φυγουν γιατι τα 20 ευρω δεν τα βρισκουμε στον δρομο..Μακαρι τα περισσοτερα κωλομαγαζα να κλεισουν και να μεινουν λιγα και καλα να κανουμε την δουλεια μας..Μπορει να ειμαστε καβλιαρηδες μαλακες δεν ειμαστε ομως..
 

ilias_petropoylos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πρωινη ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ενημερωση
φυλης 84α στελλα
φ 84β ροζα
φ86 χριστινα,ειχα καταθεσει και σχολιασει πριν λιγες μερες,σιγουρα καλη για μια φορα
φ 86 μια καστανοξανθη  που ναι καιρο εκει,παλαιοτερα στο διδυμου 8,οχι καλη μεσα κατα τη γνωμη μου
μονης προδρομου τζενη ελληνιδα σγουρομαλλα μελαγχροινη
φ92 αναστασια ψιλοmlf καστανοξανθη
φ134 μεσαιο μαρια ξανθια παρομοια με χριστινα τα σχολια που χω κανει
φ134 υπογειο ρενατα,συναγωνιστη που ρωτησα μου πε λιγα πραγατα μεσα
φ109 του χαρη μπειτε και ξαναβγειτε
φ109 πανω κατερινα ξανθο κοντο
διδυμου 8 πανω ειρηνη ωραιο σωμα,ψυχρη ομως μεσα
'''''''   κατω βικυ mlf ξανθο
''''''18 μεσαιο νατασα με σωμα πραγματικα μπετατζη,και ακαποτο
''''''18 το τριτο αντριαννα πολυ καλο mlf μεσα
αχαρνων 106 βερονικα πολυ αδυνατο μελαγχροινο,δεν κανει για στουντιο
'''''''85 ελβιρα ενδιαφερουσα ψιλη
φυλης 59 κατω ντανιελα
φ59 πανω αδιαφορο
φωκαιας 25 κατω βικτωρια πανυψηλο πανεμορφο πλασμα,με πολυ πεσμενη αποδοση σε σχεση με το οταν ηταν στο φυλης 86 πανω ,ξανθια.Τα ιδια θα λεγα οσον αφορα την αποδοση και για ντανιελα
φ65 πανω και Φυλής 67 κατω δυο ενδιαφεροντα μελαγχροινα με ωραιο σωμα,η δευτερη με tatoo τον ωμο,για τους λατρεις του κοντοπουτανου
φ 65 η αντζελινα του lostromou καλη μεσα μου ειπαν,δεν βιαζεται
φ 67 νομιζω μονικα ξανθο ενδιαφερον κοντοπουτανο
φ 69 αντριαννα,μελαγχροινη ηταν και στο 66 καινομιζω και αχαρνων 106, καλο για μια φορα
φ71 κατω καιτη
φ71 πανω αδιαφορο
ρεμουνδου 21 ντενιζα
''''20 καστανοξανθη γυναικα συζητισιμο,οχι η ελενα πο  δουλευειεκει
αγ πετρου ελενα που στον πιανει
περγαμου 1 λενα πολυ ωραια μελαγχροινη,καταθεση, με καθοδηγηση μπορει να περασεις καλα


                                                 

Δε ξέρω τι λέτε εσείς μάγκες αλλά αυτή η Βικτώρια, όσες φορές την πήρα μου έχει ξηγηθεί τρελές υπηρεσίες ..αφήστε που είναι και υπερμούναρος.Το θέμα είναι πως εδώ και καιρό ψάχνω,και δε τη βρίσκω πουθενά..
Οπότε με το που διάβασα και γω την αναφορά του φίλου xilnik , έφυγα σφαίρα.Το θέμα είναι πως αντί της Βικτώριας εκεί με περίμενε η ..Αντέλλα.
Απ' ότι φαίνεται στο Φωκαίας 25 η ΒΙκτώρια δουλεύει πολύ σπάνια και κάπου αλλού είναι η βάση της.
Έχει κανας άξιος συναγωνιστής καμιά πολύτιμη πληροφορία περί τούτου?!     
 

pit bull terrier

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εχθες που μπηκα στο Φ69 η τσατσα της χριστινας (καζακσταν) μου λεει οτι η χριστινα κανει εξτρακια στο δωματιο με παραπανω λεφτα.. αλλα μου ειπε πως αν θελω να δω τι κανει να μπω στο δωματιο γιατι στο σαλονι δεν τα λεει!! ξερει κανεις αν οντως παιζει τιποτα τετοιο ή οχι.... ή τα εξτρα ειναι σεξ σοου και μαλακιες?????
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
εχθες που μπηκα στο Φ69 η τσατσα της χριστινας (καζακσταν) μου λεει οτι η χριστινα κανει εξτρακια στο δωματιο με παραπανω λεφτα.. αλλα μου ειπε πως αν θελω να δω τι κανει να μπω στο δωματιο γιατι στο σαλονι δεν τα λεει!! ξερει κανεις αν οντως παιζει τιποτα τετοιο ή οχι.... ή τα εξτρα ειναι σεξ σοου και μαλακιες?????

Ένα εξτρά που ξέρω για το χριστινάκι είναι γλυφομούνι και μουνοδάχτυλο...  :boobies:
Εγώ για κουλουράκι που ήθελα, δεν έδινε το μωρό ή τουλάχιστον έτσι έλεγε σε μένα, έχει πάρει κανείς κουλούρι
από το χριστινάκι; ας ενημερώσει...
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
361
Κριτικές
42
Like
14
Πόντοι
5.760
λοιπον καλησπερα μικρο ρεπορτο σημερα λογω περιορισμενου χρονικου οριου.

φ200 η αννουλα οχι η γνωστη η αλλη που ηταν για καποιο καρο στο φ71 κατω με τα ξανθια μαλλια.τωρα τα εχει αλλαξει σε κοκκινωπα.κατα τα αλλα μικρο ωραιο
φ134 υπογειο η σιμονα
φ134 ισογειο ενα αδιαφορο ξανθο
φ 92 ενα μικρο με ονομα καρμεν την τιμησα δες κριτικη +εξτρα
φ71 κατω αν ακουσα καλα το ονομα αγγελικη μελαχροινο τιποτα το συμαντικο
φ 69 κατω ενα μικρο μελαχροινο με διαθεση.το εχω στα υποψειν μου
φ 67 ενα πετιτ μελαχροινο και πολυ αδυνατο
φ 65 κατω επεισης ενα μικρο ψιλομαπε
φ 40 αδιαφορη ξανθια
φωκ 17 κατω το μικρο απο το 69κατω με το τατου.
 

pit bull terrier

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ένα εξτρά που ξέρω για το χριστινάκι είναι γλυφομούνι και μουνοδάχτυλο...  :boobies:
Εγώ για κουλουράκι που ήθελα, δεν έδινε το μωρό ή τουλάχιστον έτσι έλεγε σε μένα, έχει πάρει κανείς κουλούρι
από το χριστινάκι; ας ενημερώσει...

γιατι αν δωσεις κανα 10αρικακι και σου παρει ακαποτο τσιμπουκακι σε χαλαει????
αλλα το θεμα ειναι μην μπεις μεσα και τελικα δεν σου δωσει τιποτα και παει χαμενο το 20αρικο....
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Παντως η βικτωρια η Ρωσιδα κοντουλα μουναρα και η Αννα Ρωσιδα απο φυλης το υπερ-κοντοπουτανο με το υπερ-καυλιαρικο βλεμμα ειναι φοβερες...
Την Αννα την εχετε πετυχει καθολου?
Η Σοφια που ειναι στη λιοσιων??
πιτσιλισμα στο ππροσωπο ειναι εξτρα??
 

ramsak

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
λογω προβληματος στπ pc αργησα..λοιπον εχω μια απορια..12/6 γυρω στις 12:30 το βραδυ πηγα με τον ξαδερφο τσαρκα φυλης..στην φωκαιας περασαμε απο 4-5 και μου γυαλισε ενα ψηλο μαυρομαλλικο..οταν βγηκε να την δουμε φαινοταν οτι ντρεποταν και σκεφτηκα οτι μπορει να ειναι και καινουρια στο επαγγελμα..με τα πολλα οταν τελιωσαμε την γυρα πηγαμε εκει μπηκαμε μεσα και λεω του τσατσου θα μπουμε και οι δυο..(φωκαιας 25 στο ισογειο ηταν..)περιμενω στο δωματιο ερχεται η κοπελα,βερονικα ειπε,αφηνει το προφυλακτικο στο κομοδινο και ξεκιναει να τον παιζει..συνεχιζει να τον παιζει..μετα μου τον επαιξε και προς το τελος μου το επαιξε!!γυρω στα 10 λεπτα μαλακια!!κρατιομουν να μην τελιωσω!!σε καποια φαση γυρναει με κοιταει και φευγει..εχω μεινει μαλακας και σκεφτομαι...αναρωτιωμουν αν γαμησα και δεν το καταλαβα..ντυνομαι βγαινω εξω και περιμενω να δω τι θα μου πει ο ξαδερφος..βγαινει και τον ρωταω: Την γαμησες;; μου λεει οχι εσυ?του λεω οχι τι εγινε;;μου εξηγει πως παιχτηκε το ιδιο σκηνικο..μπηκε μεσα και του τραβηξε μονο μαλακια..οταν δεν μπορουσε να κρατηθει της το ειπε και αυτη του την επαιξε πιο γρηγορα και τελιωσε στα χερια της..

το ερωτημα ειναι μηπως δεν ακουσα καλα και ειπε ο τσατσος οτι παιζει μαλακια η συνεβει τιποτα αλλο???
εχουμε ριξει απιστευτο γελιο παντως!!μεχρι και με τον παππου που εχει το παρκιν γελαγαμε οταν του ειπαμε τι εγινε..
φανταστηκα αν πηγαινε κανενας πιτσιρικας ανιδεος για πρωτη του φορα τι συμπερασμα θα εβγαζε για το sex..
δηλαδη δεν μου φτανουν η μαλακιες που τραβαω ολη μερα,με ολες τις εννοιες,πηγα να γαμησω και μου τραβηξαν κιαλλη!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
λογω προβληματος στπ pc αργησα..λοιπον εχω μια απορια..12/6 γυρω στις 12:30 το βραδυ πηγα με τον ξαδερφο τσαρκα φυλης..στην φωκαιας περασαμε απο 4-5 και μου γυαλισε ενα ψηλο μαυρομαλλικο..οταν βγηκε να την δουμε φαινοταν οτι ντρεποταν και σκεφτηκα οτι μπορει να ειναι και καινουρια στο επαγγελμα..με τα πολλα οταν τελιωσαμε την γυρα πηγαμε εκει μπηκαμε μεσα και λεω του τσατσου θα μπουμε και οι δυο..(φωκαιας 25 στο ισογειο ηταν..)περιμενω στο δωματιο ερχεται η κοπελα,βερονικα ειπε,αφηνει το προφυλακτικο στο κομοδινο και ξεκιναει να τον παιζει..συνεχιζει να τον παιζει..μετα μου τον επαιξε και προς το τελος μου το επαιξε!!γυρω στα 10 λεπτα μαλακια!!κρατιομουν να μην τελιωσω!!σε καποια φαση γυρναει με κοιταει και φευγει..εχω μεινει μαλακας και σκεφτομαι...αναρωτιωμουν αν γαμησα και δεν το καταλαβα..ντυνομαι βγαινω εξω και περιμενω να δω τι θα μου πει ο ξαδερφος..βγαινει και τον ρωταω: Την γαμησες;; μου λεει οχι εσυ?του λεω οχι τι εγινε;;μου εξηγει πως παιχτηκε το ιδιο σκηνικο..μπηκε μεσα και του τραβηξε μονο μαλακια..οταν δεν μπορουσε να κρατηθει της το ειπε και αυτη του την επαιξε πιο γρηγορα και τελιωσε στα χερια της..

το ερωτημα ειναι μηπως δεν ακουσα καλα και ειπε ο τσατσος οτι παιζει μαλακια η συνεβει τιποτα αλλο???
εχουμε ριξει απιστευτο γελιο παντως!!μεχρι και με τον παππου που εχει το παρκιν γελαγαμε οταν του ειπαμε τι εγινε..
φανταστηκα αν πηγαινε κανενας πιτσιρικας ανιδεος για πρωτη του φορα τι συμπερασμα θα εβγαζε για το sex..
δηλαδη δεν μου φτανουν η μαλακιες που τραβαω ολη μερα,με ολες τις εννοιες,πηγα να γαμησω και μου τραβηξαν κιαλλη!!
Και εσυ ρε φιλε γιατι δεν το επικοινωνησες στην κοπελα????
Να της πεις οτι τωρα τερμα η μαλακια,τωρα θα σε γαμησω!!!
Πολλες καριολες δεν κανουν καθολου καλα τη δουλεια τους,αλλα τουλαχιστον πρεπει να της ζητησεις κατι και μετα να εχεις παραπονο,εαν δεν το κανουν.Μην της αφηνουμε να λουφαρουν....
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Και εσυ ρε φιλε γιατι δεν το επικοινωνησες στην κοπελα????
Να της πεις οτι τωρα τερμα η μαλακια,τωρα θα σε γαμησω!!!
Πολλες καριολες δεν κανουν καθολου καλα τη δουλεια τους,αλλα τουλαχιστον πρεπει να της ζητησεις κατι και μετα να εχεις παραπονο,εαν δεν το κανουν.Μην της αφηνουμε να λουφαρουν....

Μάλλον ο φίλος περίμενε να δεί που το πάει η κοπέλα κ γω την ίδια απορία θα είχα :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μπα εγω δεν θα περιμενα καθολου,γιατι αμα το παει στο γρηγορο ''χεράτο''η κοπελα,φοβαμαι πως μπορει να επελθει το τελος πριν την πραξη!!!!!!!
Για αυτο την καταλληλη στιγμη,πρεπει να γευομαστε και το κυριως πιατο!!!!!!

Παντως καλυτερα χεράτο,απο μερικες πιπες!!!!ειναι πολλες ρε πουστη μου,που δεν καταλαβαινουν τη ζημια κανουν τα δοντια τους και μετα φευγω μπλαβισμενος!!!!!!!!!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Παρασκευή πρωί έκανα μινι τσαρκα. Πηγα για Μιλενα στο Φ59 αλλα δεν τη βρηκα. Στη συνεχεια περασα απο Ελλης 3 και εκπληξη. Μια κοπελα , Ολγα τη λενε που κανει τα παντα και κουλούρι. Ηταν αρκετα συμπαθητικη . Δεν ηταν μπαζο. Δεν περασα. ΣΥνεχισα και πηγα στην Ντενιζα, στο Ρεμουνδου 21. Βαριεμαι να γραφω κριτκη. Μου ειπε οτι στις 26 ειναι η τελευταια της βαρδια. Φευγει για 20 μερες στην Τσεχοσλοβακια
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
748
Κριτικές
123
Like
1.699
Πόντοι
8.445
το pitsilises δηλαδη το κοριτσακι κουλουρακια για τιμωρια και παραδειγματισμο,για δοκιμασε και στο 92 το υπογειο το πρωι,τωρα τελευταια εχει και εκει

για δώσε περιγραφή για αυτή στο 92; δίνει και κουλούρι στο πρόγραμμα ή σαν έξτρα μέσα στο δώμα;
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Σήμερα Δευτέρα 16/06/2008 πρωινή βάρδυα στο Φυλής 59
(στο κάτω) ήταν η Daniela με τα μαλλιά Ράστα  :boobies:

Οπότε για μιλένα που ονειρευόμαστε όλοι δεν παίζει,
τουλάχιστον σήμερα. Ας τσεκάρει κάποιος και απογευματινή
βάρδυα να μας πεί  :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom