Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 173 άτομα (17 μέλη και 156 επισκέπτες)

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ήμαρτον  :helpplea: :helpplea:ρε φίλε μόνο τυφλός δεν το βρίσκει... 4 μπουρδέλα ειναι όλα λαι όλα πάνω στην Λιοσίων . :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: μπες και στα 4 . 25% σε παίζει το στοίχημα... :headbang:
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
σημερα κατα τις 12.30 μεσημέρι
 

puff

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες χθεσινή βραδινή (21:00) τσάρκα για εύρεση "κουλουριού" στην περιοχή της Φυλής

1. Πρώτη στάση Φυλής 40, βγαίνει μια αξιοπρεπή πουτάνισα (όχι βέβαια του γούστου μου, λόγω το ότι για τα δικά μου δεδομένα ήταν αδύνατη), ξεκινάει η τσατσά το ποιηματάκι της και εκεί που ήταν να φύγω ακούω την μαγική λέξη «κωλαράκι», αμέσως γυρίζει το μάτι μου στο επίμαχο σημείο (ass) της πουτανίτσας η οποία είδη έχει κάνει την μεταβολή της και ξαφνικά γλιστραεί (φορούσε κάτι γόβες) εκεί να πέσει εδώ να πέσει τελικά κρατήθηκε και συνέχισε να περπατάει. Εκείνη την στιγμή λέω «εδώ δεν μπορεί να πάρει τα πόδια της, θα μπορεί να δώσει ένα αξιοπρεπή ξεκόλιασμα»  οπότε την κάνω.
2. Δεύτερη στάση Διδύμου 18 (το πάνω μπουρδέλο) βγαίνει ένα «μπάζο» με κάτι φιδίσια Tatou στο σώμα της, και ξαφνικά ακούω την τσατσά να λέει «κάνει και πρωκτικό με επιπλέον 5€ δηλαδή 25€», δεν μου έδωσε σήμα το κάτω κεφάλι οπότε την έκανα.
3. Τρίτη στάση, Αγκύρας 1 (που ομολογώ πρώτη φορά πήγα)  ο τσάτσος συμπαθητικός (έλεγε τα δικά του η δουλεία είναι πεσμένη, οι κοπέλες είναι οι ίδιες και καλές ….. μπουμπουρου … το πετρέλαιο φταίει για όλα(άσχετο) ). Μετά από δέκα λεπτά, αφού ήρθαν και άλλοι τρεις σύντροφοι, ανοίγει η πόρτα και βγαίνει ένα δίμετρο τραβέλι αν δεν απατώμαι με όνομα Λένα, βέβαια ένας συναγωνιστής επέμενε ότι την έλεγαν Βαγγέλη, οπότε την κάνω και από εκεί αφού δεν γουστάρω τέτοιου είδους «κοπέλες»

Τελικά παρόλο που δύο 2 στα 3 «σπίτια» έδιναν κουλούρι, δεν πέρασα σε κανένα μπουρδέλο γιατί απλά πιστεύω ότι ήταν χάσιμο χρόνου.

 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
ήμαρτον  :helpplea: :helpplea:ρε φίλε μόνο τυφλός δεν το βρίσκει... 4 μπουρδέλα ειναι όλα λαι όλα πάνω στην Λιοσίων . :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: μπες και στα 4 . 25% σε παίζει το στοίχημα... :headbang:

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά επειδή δεν παίζω στοίχημα θα παρακαλέσω κάποιον άλλο συναγωνιστή αν θέλει ν' απαντήσει στα δύο ερωτήματα (διεύθυνση και βάρδια)
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά επειδή δεν παίζω στοίχημα θα παρακαλέσω κάποιον άλλο συναγωνιστή αν θέλει ν' απαντήσει στα δύο ερωτήματα (διεύθυνση και βάρδια)

χωρις παρεξηγηση ρε φίλε αλλα είναι εξαιρετικά ευκολο να το βρεις ... :rockon: βάρδια 99% απόγευμα μέχρι αργά βράδυ. :thumbsup:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Κάπου εκεί το παίρνω απόφαση ότι δεν θα γαμήσω κώλο και αρχίζω να ετοιμάζω την εκδίκησή μου.

Ρίχνω ένα δίλεπτο "κομπρεσεράτο" (σε όσο "βάθος" με άφηνε) τραβιέμαι, βγάζω το προφυλακτικό και της τα αμολάω.

Μούρη, στόμα, μαλλιά, βυζιά και μία γκόμενα να βρίζει και να φωνάζει.

Δεν λέω είχε την πλάκα του, αλλά θα ποτιμούσα ένα αξιοπρεπές γαμήσι κώλου.

Υ.Γ  Και βέβαια το αυτονόητο : ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΑΣΧΕΤΗ!!!
Δε σε μπινελικωσε που της τα ''εριξες΄΄χωρις να το μιλησεις πριν?Φιλε μου συγνωμη που θα στο πω αλλα τετοια συμπεριφορα ειναι απαραδεκτη σε τανα ακομα και σε μπουρδελο.
Εννοω οτι καποια πραγματα γινονται και στο μιλητο και οχι με τετοια αυθαιρεσια και αλλαζονεια.
Κανενα respect δηλαδη.Αν ηταν ετσι δηλαδη και το εκαναν ολοι αυτο λη μπαζα θα ερχοταν στα μπουρδελα ΄η θα κλειναν.
Διαλεξε τον επομενο εφιαλτη σου
It`s in ur hand
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
1. Φίλε alkis-petinis, επειδή πολλές φορές εδω μέσα αρκετοί προτιμούν να γράψουν 10 "εξυπνάδες", παρά μία ουσία, να οι απαντήσεις στα ερωτήματά σου : Η Σοφία δουλεύει μετά τις 9 το βράδυ και μέχρι τις 5 το πρωί, και το 'ρδέλο είναι επί της Λιοσίων, κατεβαίνοντας την Ιουλιανού δεξια, όχι το πρώτο με την τρελλή στο μπαλκόνι, αλλά το επάνω από τα δύο που είναι μεταξύ των οδών Εξηκίου και Βέργας.(αριθμό δεν θυμάμαι αλλά είναι πάνω από 80)

2.Φίλοι psolaras78 και vizolagnos, κάποια στιγμή πρέπει να ξεκαθαρίσει η πιάτσα από τις διάφορες μαμούχαλες, που μας τις πασάρουν για πουτάνες. Η πουτάνα είναι μία επαγγελματίας (όπως και όλοι μας) και πρέπει να κάνει σωστά την δουλειά για την οποία πληρώνεται (και μάλιστα πολύ ακριβά!!).
Πουτάνα (άξια να την πληρώσεις) δεν μπορεί να γίνει η κάθε γυναίκα, απλά και μόνο επειδή έχει μουνί.
Όπως, λοιπόν, θα πέταγα στο κεφάλι αυτού που μου το πούλησε -εν γνώσει του- το όποιο χαλασμένο προιόν, έτσι πέταξα και αυτό που έπρεπε να πετάξω σ' αυτήν, που μόνο κοροϊδία μπορώ να χαρακτηρίσω την συμπεριφορά της.

Καλό τριήμερο σε όλους
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Όπως, λοιπόν, θα πέταγα στο κεφάλι αυτού που μου το πούλησε -εν γνώσει του- το όποιο χαλασμένο προιόν, έτσι πέταξα και αυτό που έπρεπε να πετάξω σ' αυτήν, που μόνο κοροϊδία μπορώ να χαρακτηρίσω την συμπεριφορά της.

Καλό τριήμερο σε όλους
καλα της εκανες πιστευω
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
1. Φίλε alkis-petinis, επειδή πολλές φορές εδω μέσα αρκετοί προτιμούν να γράψουν 10 "εξυπνάδες", παρά μία ουσία, να οι απαντήσεις στα ερωτήματά σου : Η Σοφία δουλεύει μετά τις 9 το βράδυ και μέχρι τις 5 το πρωί, και το 'ρδέλο είναι επί της Λιοσίων, κατεβαίνοντας την Ιουλιανού δεξια, όχι το πρώτο με την τρελλή στο μπαλκόνι, αλλά το επάνω από τα δύο που είναι μεταξύ των οδών Εξηκίου και Βέργας.(αριθμό δεν θυμάμαι αλλά είναι πάνω από 80)

2.Φίλοι psolaras78 και vizolagnos, κάποια στιγμή πρέπει να ξεκαθαρίσει η πιάτσα από τις διάφορες μαμούχαλες, που μας τις πασάρουν για πουτάνες. Η πουτάνα είναι μία επαγγελματίας (όπως και όλοι μας) και πρέπει να κάνει σωστά την δουλειά για την οποία πληρώνεται (και μάλιστα πολύ ακριβά!!).
Πουτάνα (άξια να την πληρώσεις) δεν μπορεί να γίνει η κάθε γυναίκα, απλά και μόνο επειδή έχει μουνί.
Όπως, λοιπόν, θα πέταγα στο κεφάλι αυτού που μου το πούλησε -εν γνώσει του- το όποιο χαλασμένο προιόν, έτσι πέταξα και αυτό που έπρεπε να πετάξω σ' αυτήν, που μόνο κοροϊδία μπορώ να χαρακτηρίσω την συμπεριφορά της.

Καλό τριήμερο σε όλους

Ώντος ρε φίλε η δεσποινίδα είναι τρελοκομείο  :uglystupid:...αλλά... την ξέρω από τα πρώτα της και σε μένα είναι άψογη. Γενικά πάντως είναι αψυχολόγητη.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Καλά της έκανε.Τα λεφτά μας τι είναι για να μας τα παίρνουν με την κοροιδία η κάθε δήθεν πουτάνα.Ουστ ξενέρωτες,μπράβο σου να μη σου πω ότι κανονικά θα έπρεπε να έτρωγαν και καμιά σφαλιάρα για να στρώσουν.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
άμα είχε τις μαύρες τις ή πονούσε ή ό,τι άλλο να μη δούλευε. Αν δεν της άρεσε ο κύριος να μην τον έπαιρνε ή να μη δούλευε τάνα.
Ήμαρτον δηλαδή, πληρώνουμε που πληρώνουμε δηλαδή ένα 5λεπτο γαμήσι χρυσό, να μην το ευχαριστιόμαστε κιόλας;
δεν τα βάζω στο στοίχημα τουλάχιστον να κρατήσουνε 90 λεπτά καλύτερα; (όσο το ματσάκι)
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
1. Φίλε alkis-petinis, επειδή πολλές φορές εδω μέσα αρκετοί προτιμούν να γράψουν 10 "εξυπνάδες", παρά μία ουσία, να οι απαντήσεις στα ερωτήματά σου : Η Σοφία δουλεύει μετά τις 9 το βράδυ και μέχρι τις 5 το πρωί, και το 'ρδέλο είναι επί της Λιοσίων, κατεβαίνοντας την Ιουλιανού δεξια, όχι το πρώτο με την τρελλή στο μπαλκόνι, αλλά το επάνω από τα δύο που είναι μεταξύ των οδών Εξηκίου και Βέργας.(αριθμό δεν θυμάμαι αλλά είναι πάνω από 80)

Καλό τριήμερο σε όλους
Ευχαριστώ πολύ καλό τριήμερο και σε σένα!
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδια βοηθηστε λιγο.τοσοι πηγατε  στη σοφια.λιοσιων ποσο ειναι?αριθμο θελω.
ευχαριστω
 

Einheit

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον ειναι μετα τα 73,το ενα απο τα 73 ειναι αυτο που ειναι η κυρια που βγαινει στο μπαλκονι και διπλα ενα στουντιο.Αριθμο δεν θυμαμαι.Παντως ειναι αναμεσα σε Εξηκιου και Βεργας που και εκει εχει μπουρδελα.Τωρα αυτο που δουλευει η Σοφια ειναι το πανω.
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Καλησπερα κι απο μενα!εχω να καταθεσω τα εξης..επισκευτηκα το σπιτι {αλκιβιαδου 16Α},Ο τσατσος αρκετα ευγενικος μου παροουσιασε την κοπελα.γυρω στα 40 ξανθια με full προγραμμα!Μπηκα στο δωματιο και την περιμενα,ηρθε μεσα με ενα εκνευριστικο υφακι και αρχισε να με ρωταει αν ημουν καθαρος,αφου της απαντησα οτι ειμαι,ηρθε διπλα μου,μου επιασε το πεος και αρχισε να το περναει απο ελεγχο να δει αν ειναι καθαρο {μοσχοβολαγε κρεμουλα}!Ξενερωσα,της τα ειπα ενα χερακι κι εφυγα,φυσικα μου επεστρεψε τα 20 ευρω!Ηταν η χειροτερη πουτανα που εχω επισκευτει μεχρι τωρα,τελειως απαθεστατη!Πρεπει να σεβαστουν κι εμας που τα σκαμε..
 

akntam

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
1. Φίλε alkis-petinis, επειδή πολλές φορές εδω μέσα αρκετοί προτιμούν να γράψουν 10 "εξυπνάδες", παρά μία ουσία, να οι απαντήσεις στα ερωτήματά σου : Η Σοφία δουλεύει μετά τις 9 το βράδυ και μέχρι τις 5 το πρωί, και το 'ρδέλο είναι επί της Λιοσίων, κατεβαίνοντας την Ιουλιανού δεξια, όχι το πρώτο με την τρελλή στο μπαλκόνι, αλλά το επάνω από τα δύο που είναι μεταξύ των οδών Εξηκίου και Βέργας.(αριθμό δεν θυμάμαι αλλά είναι πάνω από 80)

2.Φίλοι psolaras78 και vizolagnos, κάποια στιγμή πρέπει να ξεκαθαρίσει η πιάτσα από τις διάφορες μαμούχαλες, που μας τις πασάρουν για πουτάνες. Η πουτάνα είναι μία επαγγελματίας (όπως και όλοι μας) και πρέπει να κάνει σωστά την δουλειά για την οποία πληρώνεται (και μάλιστα πολύ ακριβά!!).
Πουτάνα (άξια να την πληρώσεις) δεν μπορεί να γίνει η κάθε γυναίκα, απλά και μόνο επειδή έχει μουνί.
Όπως, λοιπόν, θα πέταγα στο κεφάλι αυτού που μου το πούλησε -εν γνώσει του- το όποιο χαλασμένο προιόν, έτσι πέταξα και αυτό που έπρεπε να πετάξω σ' αυτήν, που μόνο κοροϊδία μπορώ να χαρακτηρίσω την συμπεριφορά της.

Καλό τριήμερο σε όλους
+ 1000 πραγματικά είπες κάτι που θα ήθελα κατα καιρούς κι εγώ να πω σε πολλούς... Σωστός..
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
κάποια στιγμή πρέπει να ξεκαθαρίσει η πιάτσα από τις διάφορες μαμούχαλες, που μας τις πασάρουν για πουτάνες.
Όσο υπάρχουν άνθρωποι (όχι η ταινία) που τις πληρώνουν,θα τις βλέπεις μπροστά σου.Μερικοί προτιμούν τις μαμούχαλες...

Η πουτάνα είναι μία επαγγελματίας (όπως και όλοι μας) και πρέπει να κάνει σωστά την δουλειά για την οποία πληρώνεται (και μάλιστα πολύ ακριβά!!).
Καλά ας κάνουν τη δουλειά τους οι άλλοι επαγγελματίες καλά,και ας ακολουθήσουν και οι πουτάνες.Ελάχιστοι κάνουν τη δουλειά τους καλά,και αυτούς τους τρώει η μαρμάγκα...

Πουτάνα (άξια να την πληρώσεις) δεν μπορεί να γίνει η κάθε γυναίκα, απλά και μόνο επειδή έχει μουνί.
Όποια θέλει μπορεί να γίνει.Αν θα πετύχει ή όχι είναι άλλο θέμα.Μερικοί προτιμούν τις φάλαινες,άλλοι τις ανωρεξικές άλλοι τις βυζαρούδες,άλλοι τις άβυζες,άλλοι τις πιτσιρίκες,άλλοι τις "θείες".Δεν μπορείς να βάλεις κανονισμούς...

Όπως, λοιπόν, θα πέταγα στο κεφάλι αυτού που μου το πούλησε -εν γνώσει του- το όποιο χαλασμένο προιόν, έτσι πέταξα και αυτό που έπρεπε να πετάξω σ' αυτήν, που μόνο κοροϊδία μπορώ να χαρακτηρίσω την συμπεριφορά της.
Η καλύτερη αντίδραση είναι να μην ξαναπατήσεις ούτε σε αυτή ούτε γενικά στο μαγαζί που δουλεύει και να την κράξεις από εδώ.Τα υπόλοιπα δεν προσφέρουν τίποτα.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Φυλής 92 έχει μια σχιστομάτα. Την έχει πάρει κανείς, αξίζει τίποτα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom