Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 432 άτομα (45 μέλη και 387 επισκέπτες)

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Λαϊκή απογευματινή.
Ρεμούνδου 21 ισόγειο
Κάρλα, αλλοδαπό κοντό προγκιλφ, μεγάλο μέτωπο, βυζιά της πλάκας, ωστόσο με ασίγαστο πάθος και δύναμη στο ψωλάρμεγμα. 4/10
Φίλτατε μήπως ρώτησες την υπηρεσία, πού μπορεί να έχει χαθεί η Αντριάννα μας;
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
kαλησπερα σε ολους παιδια περασα πριν μιαμιση ωρα περιπου απο Ευνειδων5και ιερα οδο και δουλευε η ουκρανη Ευα απο κωσταντινουπολεως166Β επισης Κολωνου48 μαζι με μια καινουργια μελαχρινη μιλφ Χριστινα δουλευε και η Ανιτα απο Διδυμου8Β και Αλκιβιαδου16β παλιοτερα μαλλον εκτακτως θα ηταν,συγχαρητηρια στα παιδια για τις ενημερωσεις καλη επανοδο στον Dawn ωραια ενημερωση
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Φίλτατε μήπως ρώτησες την υπηρεσία, πού μπορεί να έχει χαθεί η Αντριάννα μας;
Μη ξύνετε πληγές, κύριε...
Στην Αντριάνα, ήμουν έτοιμος να προτείνω σύναψη σοβαρής σχέσεως.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Κολωνου48 μαζι με μια καινουργια μελαχρινη μιλφ Χριστινα δουλευε και η Ανιτα απο Διδυμου8Β και Αλκιβιαδου16β παλιοτερα μαλλον εκτακτως θα ηταν,
δέν είναι καθόλου εκτάκτως...δουλεύει εκεί εδώ και ενάμιση μήνα απογευματινή και μερικές φορές βραδινή βάρδια 
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Μια μικρή βόλτα μεταξύ μεσημεριανής και απογευματινής βάρδιας:

Βέργας 3: Στα αριστερά συνάντησα δύο εύσωμες milf την Αλεξάνδρα και την Στέλλα, στα δεξιά συνάντησα την γνωστή milf-εγγύηση Έλλη και στον όροφο το δροσερό πιπίνι Χρύσα, μια ξανθιά, αδύνατη κοπελίτσα.
Βέργας 2: Συνάντησα την γνωστή καστανομάλλα milf Ναταλία.
Αλκαμένους 113: Συνάντησα δύο σκληρά Milfs, την βυζαρού Αλίνα και την ψηλή καστανομάλλα Μαρία.
Αλκαμένους 117: Συνάντησα την πορνοστάρ-milf Έλενα την Πειραιώτισσα.
Ρεμούνδου 21Β: Συνάντησα το πετίτ σκληρό milf Κάρλα. Πρόκειται για μια κοπέλα που δεν είχα ξαναδεί με καλό σώμα και γωνιώδη χαρακτηριστικά προσώπου.
Φυλής 136: Στον όροφο συνάντησα την νεαρή Ανίτα γνωστή και από την θητεία της στα Φυλής 66Α και Μαγνησίας 11.
Φυλής 134Β: Συνάντησα την πετίτ μελαχρινή Πάολα, γνωστή και από την θητεία της στο Περγάμου 1.
Φυλής 134Α: Συνάντησα την Άννα, γνωστή και ως "ξάδελφη" της Χριστίνας Καζακσταν, στο φ69Α την νυχτερινή βάρδια. Παλιά την έπαιρνα συχνά με αυξομειώσεις στην απόδοση και φυσικά ουδεμία σχέση με την Χριστίνα.
Φυλής 134: Συνάντησα την νεαρή Άννα μια κοπέλα για την οποία δεν θυμάμαι απολύτως τίποτα!
Φυλής 109Α: Συνάντησα την ψηλή, αδύνατη, ξερακιανή Νίκη, μια κοπέλα καλής εμφάνισης που έχω ξαναδεί στο Διδύμου 7. Αργότερα ξαναπέρασα μπας και είχε φύγει και έβρισκα την Τζούλια, αλλά μου είπαν ότι συνέχιζε να δουλεύει και μάλιστα προστέθηκε και η Μαργαρίτα από Λιοσίων στο team.
Φυλής 66Α: Συνάντησα την Άννα γνωστή και από την θητεία της στο μπουρδελάκι στη Χωματιανού.
Φυλής 66Δ: Συνάντησα την γνωστή Τζούλια από Φ69Α και Αλκιβιάδου 16.
Φωκαίας 3: Συνάντησα την νεαρή μελαχρινή ομορφούλα Άννα καθώς και μια ξανθιά της οποίας το όνομα δεν συγκράτησα.
Φυλής 74: Συνάντησα στα δεξιά την βυζαρού Τερέζα και στα αριστερά την υγειονομική βόμβα Μάγδα με τα ακάποτα.
Φυλής 61: Συνάντησα την skinny Αλεξάνδρα, την πουτάνα των παιδιών.
Φυλής 65Α: Συνάντησα την Λάουρα, μακράν την πιο όμορφη κοπέλα της ημέρας. Ψηλή, μελαχρινή με ωραίο δέρμα, σώμα και πρόσωπο.
Φυλής 65Β: Συνάντησα την μελαχρινή Άννα μια επίσης όμορφη κοπελίτσα.
Φυλής 56: Συνάντησα την όμορφη ξανθιά Πατρίτσια.
Φυλής 54Β: Συνάντησα την όμορφη πετίτ Βαλέρια. Κατάθεση εδώ με απογοητευτικά αποτελέσματα.
Διδύμου 8Α: Συνάντησα την ξανθιά, ομορφούλα Αλεξάνδρα. Κατά κάποιο περίεργο λόγο όλες οι κοπέλες εκεί λέγονται Αλεξάνδρες!!!
Διδύμου 8Β: Συνάντησα την Μαρία και την Λαβίνια, δύο όμορφες αλλά ατσούμπαλες κοπέλες (ειδικά η δεύτερη αν και πολύ όμορφη με μελαχρινό μαλλί και σώμα με κάποια πιασίματα), που έδειχναν να αγνοούν την τέχνη της πουτανιάς.
Έλλης 3: Συνάντησα την Τζοάνα που έχει εγκατασταθεί για τα καλά εκεί.

Αυτά από εμένα. Σόρρυ που δεν συμμετέχω τον τελευταίο καιρό αλλά έχω ψιλοξενερώσει με την όλη πιάτσα και έχω χάσει το ενδιαφέρον μου. Δεν ξέρω πότε και αν θα επανέλθω αλλά ελπίζω σήμερα να ήμουν χρήσιμος!
Τυπε μου μια απο τα ιδια εγω γυρησα το πρωι ολο το μεταξυ..και ολο φολες και σαπια αδυνατα μιλφ....Τα γερα πιστολια οπως μαρια φυλακοβια.....ιρινα....μαρια η αλβανεζα....Εκει ισος να μετραει αυτη τη περιοδο η μαρουλα στο ιασονος 30 β...το απογεμα...θα δοκιμασο...Επισης στη φυλης παλυ τα γερα πιστολια απουσιαζουν....μην τα αναφερο τα ξερουμε...Απο οσα ονοματα ειπες...2 συγκρατησα....Χριστινα και πατριτσια....ειναι πολυ καλες....!Ισως να μετραει και η Τερεζα η βυζαρου...θα δοκιμαστη....Λογικο να χασεις το ενδιαφερον σου τυπε......Ισως ειναι καιρος να κανουμε ντου σε στουντιο....δεν ξερω θα δειξη.... :rockon:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
δέν είναι καθόλου εκτάκτως...δουλεύει εκεί εδώ και ενάμιση μήνα απογευματινή και μερικές φορές βραδινή βάρδια 
οκ ενταξει ειχα καιρο να την δω ευχαριστω για την επισημανση
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Μη ξύνετε πληγές, κύριε...
Στην Αντριάνα, ήμουν έτοιμος να προτείνω σύναψη σοβαρής σχέσεως.
Για πείτε μας περισσότερα να μαθαίνουμε και οι υπόλοιποι στο forum!!! Τελικά σας πρόλαβε άλλος;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Μια μικρή βόλτα μεταξύ μεσημεριανής και απογευματινής βάρδιας:


Αλκαμένους 113: Συνάντησα δύο σκληρά Milfs, την βυζαρού Αλίνα και την ψηλή καστανομάλλα Μαρία.
Συμπαθητικο μιλφακι

Φυλής 134Β: Συνάντησα την πετίτ μελαχρινή Πάολα, γνωστή και από την θητεία της στο Περγάμου 1.
Ωραιο πιπινακι
Φυλής 65Α: Συνάντησα την Λάουρα, μακράν την πιο όμορφη κοπέλα της ημέρας. Ψηλή, μελαχρινή με ωραίο δέρμα, σώμα και πρόσωπο.
Δεν μου κανει κλικ η συγκεκριμενη.Βεβαια με απωθουν και οι αρνητικες κριτικες.
Ωραια ενημερωση :thumbsup:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Για πείτε μας περισσότερα να μαθαίνουμε και οι υπόλοιποι στο forum!!! Τελικά σας πρόλαβε άλλος;
Όχι, απλώς η βάρκα του έρωτα συνετρίβη στα βράχια της καθημερινότητας.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Όχι, απλώς η βάρκα του έρωτα συνετρίβη στα βράχια της καθημερινότητας.
Δεν πειράζει κύριέ μου. Εσείς να είσαστε καλά και από έρωτες μπορείτε να βρείτε από εκεί που δεν το περιμένετε... Ξέρετε ωστόσο αν η συγκεκριμένη κοπέλα λείπει προσωρινά ή έχει σταματήσει;
 

aproblimatistos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα.
Η φωτηνη η γκμοχοφατσα απο μ. αλεξανδρου 15 δουλευει ακομη εκει και τι βαρδια ??
ευχαριστω
 

Επισκέπτης
Αυτά από εμένα. Σόρρυ που δεν συμμετέχω τον τελευταίο καιρό αλλά έχω ψιλοξενερώσει με την όλη πιάτσα και έχω χάσει το ενδιαφέρον μου. Δεν ξέρω πότε και αν θα επανέλθω αλλά ελπίζω σήμερα να ήμουν χρήσιμος!

Φίλε ακολούθησε το νόμο του Picker. O μπουρδελιάρης πρέπει να έχει στόχο. Αν δεν έχεις στόχο, λογικό είναι κάποια στιγμή να ξενερώσεις. Πρέπει να πεις στον εαυτό σου: "Θα γαμάω ό,τι να 'ναι αρκεί να γαμάω και να χύνω τακτικά". Είναι σημαντικό να έχεις στόχο. :sunglasses:
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε ακολούθησε το νόμο του Picker. O μπουρδελιάρης πρέπει να έχει στόχο. Αν δεν έχεις στόχο, λογικό είναι κάποια στιγμή να ξενερώσεις. Πρέπει να πεις στον εαυτό σου: "Θα γαμάω ό,τι να 'ναι αρκεί να γαμάω και να χύνω τακτικά". Είναι σημαντικό να έχεις στόχο. :sunglasses:
Ε καλά, το "ότι να 'ναι" δεν στέκει, διότι αν ένα θήλεο δεν κάνει click, πως θα γίνει η δουλεια;
Τώρα αν χύνεις τακτικά, πως θα μαμάς τακτικά; Είναι κάτι σαν κάτεργα!!!
 

Επισκέπτης
Ε καλά, το "ότι να 'ναι" δεν στέκει, διότι αν ένα θήλεο δεν κάνει click, πως θα γίνει η δουλεια;
Τώρα αν χύνεις τακτικά, πως θα μαμάς τακτικά; Είναι κάτι σαν κάτεργα!!!

Άσε φίλε, δεν έχεις καταλάβει. Διάβασε το νόμο του Picker. O νόμος απαγορεύει ρητά τη μαλακία και προτείνει σεξ με σταθερή συχνότητα μέρα παρά μέρα. Τώρα, αν από 200 πουτάνες που υπάρχουν δεν σου κάνει καμία κλικ, μάλλον πρέπει να το κοιτάξεις!

Δεν θα απαντήσω ξανά για να μη σπαμάρω στο thread. Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.  :-*
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Δεν πειράζει κύριέ μου. Εσείς να είσαστε καλά και από έρωτες μπορείτε να βρείτε από εκεί που δεν το περιμένετε... Ξέρετε ωστόσο αν η συγκεκριμένη κοπέλα λείπει προσωρινά ή έχει σταματήσει;
καλησπερα δεν εχει σταματησει απλα παραλληλα δουλευει σε διαφορα στουντιο ειναι μπαλαντερ αλλα μαλλον ειναι και ρεαλιστρια αφου ερχεται και στους λαικους ναους γιατι θα διαπιστωνει οτι δεν υπαρχει μελλον στα στουντιο που εχουν ακομα το αντιτιμο στα 50ευρο
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
Άσε φίλε, δεν έχεις καταλάβει. Διάβασε το νόμο του Picker. O νόμος απαγορεύει ρητά τη μαλακία και προτείνει σεξ με σταθερή συχνότητα μέρα παρά μέρα. Τώρα, αν από 200 πουτάνες που υπάρχουν δεν σου κάνει καμία κλικ, μάλλον πρέπει να το κοιτάξεις!

Δεν θα απαντήσω ξανά για να μη σπαμάρω στο thread. Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.  :-*
Εγώ φίλε δεν έγραψα ότι καμμιά από τις εκδιδόμενες δεν μου κάνει click!
Απλά σχολίασα το "γ... ότι να 'ναι"!
Πάντως αυτό το "μέρα παρά μέρα" (αν το εφαρμόζεις) προσπαθώ να το εφαρμόζω και εγώ!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εγώ φίλε δεν έγραψα ότι καμμιά από τις εκδιδόμενες δεν μου κάνει click!
Απλά σχολίασα το "γ... ότι να 'ναι"!
Πάντως αυτό το "μέρα παρά μέρα" (αν το εφαρμόζεις) προσπαθώ να το εφαρμόζω και εγώ!

Τύπε κρεμαστάριον...ο πίκερ έχει δική του θεώρηση των πραγμάτων... :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom