Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 477 άτομα (50 μέλη και 427 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ευχαρηστο τυπε μου , το βλεμα της ταλεγε ολα...δεν περασα επηδη ειμουν κοματια , αυριο θα το ξεσκισο....εντομεταξυ κορμι και προσωπο εχει γινει αστερι απο την προηγουμενη φορα που την ειχα δει....τωρα για το βυζι θα το παλεψουμε  :grin:  :rockon:

Τυπική είναι μέσα...μην περιμένεις τρελά πράγματα... :fuck2:

(σύμφωνα με γνωστούς που την έχουν πάρει)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Τυπική είναι μέσα...μην περιμένεις τρελά πράγματα... :fuck2:

(σύμφωνα με γνωστούς που την έχουν πάρει)
  Τυπικη ηταν και η μονικα στο φυλης 84 πανο αν δεν κανο λαθος...αλλα την ξεκολιαζαμε τυπε μου μια χαρα ας ειναι και ετσι δεν με χαλαει φολα να μην ειναι :rockon:...
 

Επισκέπτης
Όϊ, Βάϊ...
Είναι πολύ χαριτωμένα τα επιφωνήματα που ξεφεύγουν από τα σοβιετικά θήλεα, όταν τον παίρνουν στα λαϊκά πορνεία των Αθηνών.

Φίλε τα πορνεία των 20 ευρώ δεν θεωρούνται πλέον και τόσο λαϊκά.  :S

Στα επιφωνήματα πάντως είσαι μέσα. Καθαρόαιμες ρωσικές εκφράσεις ηδονής!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Χθές βράδυ κατευθυνθήκαμε στοχευμένα στο Κων/λεως 166Β με σκοπό να συναντήσουμε την Ουκρανή Εύα, η οποία κατά τας εδώ γραφάς επέστρεψε στον γνώριμο χώρο. Δυστυχώς τα νέα απο την υπηρεσία ήταν οτι ήλθε για δύο ημέρες και μετά εξαφανίστηκε πάλι προς άγνωστη κατεύθυνση.

η ευα ειναι σε στουντιο πάντως αν σ΄ενδιαφέρει

τσέκαρε Ευνηδών 5 στο λεγόμενο στουντέλο, εκεί την είδα απογευματινή βάρδια Τρίτης
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τυπική είναι μέσα...μην περιμένεις τρελά πράγματα... :fuck2:

(σύμφωνα με γνωστούς που την έχουν πάρει)

Λοιπών αδύνατο κορμάκι, βυζάρες τριπλάσιες απ’ότι δικαιολογεί το σώμα, ξανθό καρέ μαλάκι και όμορφο πρόσωπο?
Αν είναι αυτή στο δωμάτιο δεν λέει τίποτε – αλλά - δυσανασχετεί και βγάζει κραυγούλες πόνου, οπότε άμα έχεις για σκίσιμο σε νορμάλ πρόγραμμα πιάσε την, γύρνα την ανάποδα και σκίστην, έτσι αξίζει το 20€.
 

aproblimatistos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους..
Η Φωτηνη η γκοχοφατσα απο Μ.Αλεξανδρου 15 ξερετε ανα δουλευει ακομα εκει και τι βαρδια ?
ευχαριστω
 

Επισκέπτης
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:
- Κολωνού 27 ισόγειο: Οάνα.  :smitten: Προσπαθώντας ακόμα να ξεπεράσω την Κορίνα, η οποία δεν άντεξε το παράφορο πάθος που ένιωθα γι' αυτήν... Αυτές που οι άλλοι βρίσκουν "έπιπλα", εγώ τρελαίνομαι να τις γαμάω. Γιατί απλά είμαι "βιαστής" και καυλώνω όταν μία όμορφη γυναίκα είναι τελείως παθητική.  :sunglasses:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:
- Κολωνού 27 ισόγειο: Οάνα.  :smitten: Προσπαθώντας ακόμα να ξεπεράσω την Κορίνα, η οποία δεν άντεξε το παράφορο πάθος που ένιωθα γι' αυτήν... Αυτές που οι άλλοι βρίσκουν "έπιπλα", εγώ τρελαίνομαι να τις γαμάω. Γιατί απλά είμαι "βιαστής" και καυλώνω όταν μία όμορφη γυναίκα είναι τελείως παθητική.  :sunglasses:

Και ο ψυχολόγος σου τι λέει για αυτό ? ? ?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Λοιπών αδύνατο κορμάκι, βυζάρες τριπλάσιες απ’ότι δικαιολογεί το σώμα, ξανθό καρέ μαλάκι και όμορφο πρόσωπο?
Αν είναι αυτή στο δωμάτιο δεν λέει τίποτε – αλλά - δυσανασχετεί και βγάζει κραυγούλες πόνου, οπότε άμα έχεις για σκίσιμο σε νορμάλ πρόγραμμα πιάσε την, γύρνα την ανάποδα και σκίστην, έτσι αξίζει το 20€.

Ναι αυτήν,εννοούν τα παιδιά... :)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Επισκεψη το απογευμα σημερα στις 5 στο Καλυμνου 48Α για να τιμησω την Θεα Κατερινα.
Ειχα την ατυχια να πεσω σε μια εργαζομενη Αννα, που μου ειπε πως η Κατερινα ειναι αυριο.Με την Κατερινα δυο φορες που την εχω τιμησει εχω περασει γαματα.
Απο ευγενεια περασα δωματιο με την Αννα, πληρωνοντας παραβολο 20 ευρω.

Ακομα τα κλαιω τα 20 ευρω.
Δεν ειναι του χαρακτηρα μου, να μπω σε αναπτυξη θεματος....αλλα ουτε για Μεταξουργειο με 5 ευρω κατα την αποψη μου, δεν κανει η εργαζομενη Αννα, που τιμησα σημερα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μια μικρή βόλτα μεταξύ μεσημεριανής και απογευματινής βάρδιας:

Βέργας 3: Στα αριστερά συνάντησα δύο εύσωμες milf την Αλεξάνδρα και την Στέλλα, στα δεξιά συνάντησα την γνωστή milf-εγγύηση Έλλη και στον όροφο το δροσερό πιπίνι Χρύσα, μια ξανθιά, αδύνατη κοπελίτσα.
Βέργας 2: Συνάντησα την γνωστή καστανομάλλα milf Ναταλία.
Αλκαμένους 113: Συνάντησα δύο σκληρά Milfs, την βυζαρού Αλίνα και την ψηλή καστανομάλλα Μαρία.
Αλκαμένους 117: Συνάντησα την πορνοστάρ-milf Έλενα την Πειραιώτισσα.
Ρεμούνδου 21Β: Συνάντησα το πετίτ σκληρό milf Κάρλα. Πρόκειται για μια κοπέλα που δεν είχα ξαναδεί με καλό σώμα και γωνιώδη χαρακτηριστικά προσώπου.
Φυλής 136: Στον όροφο συνάντησα την νεαρή Ανίτα γνωστή και από την θητεία της στα Φυλής 66Α και Μαγνησίας 11.
Φυλής 134Β: Συνάντησα την πετίτ μελαχρινή Πάολα, γνωστή και από την θητεία της στο Περγάμου 1.
Φυλής 134Α: Συνάντησα την Άννα, γνωστή και ως "ξάδελφη" της Χριστίνας Καζακσταν, στο φ69Α την νυχτερινή βάρδια. Παλιά την έπαιρνα συχνά με αυξομειώσεις στην απόδοση και φυσικά ουδεμία σχέση με την Χριστίνα.
Φυλής 134: Συνάντησα την νεαρή Άννα μια κοπέλα για την οποία δεν θυμάμαι απολύτως τίποτα!
Φυλής 109Α: Συνάντησα την ψηλή, αδύνατη, ξερακιανή Νίκη, μια κοπέλα καλής εμφάνισης που έχω ξαναδεί στο Διδύμου 7. Αργότερα ξαναπέρασα μπας και είχε φύγει και έβρισκα την Τζούλια, αλλά μου είπαν ότι συνέχιζε να δουλεύει και μάλιστα προστέθηκε και η Μαργαρίτα από Λιοσίων στο team.
Φυλής 66Α: Συνάντησα την Άννα γνωστή και από την θητεία της στο μπουρδελάκι στη Χωματιανού.
Φυλής 66Δ: Συνάντησα την γνωστή Τζούλια από Φ69Α και Αλκιβιάδου 16.
Φωκαίας 3: Συνάντησα την νεαρή μελαχρινή ομορφούλα Άννα καθώς και μια ξανθιά της οποίας το όνομα δεν συγκράτησα.
Φυλής 74: Συνάντησα στα δεξιά την βυζαρού Τερέζα και στα αριστερά την υγειονομική βόμβα Μάγδα με τα ακάποτα.
Φυλής 61: Συνάντησα την skinny Αλεξάνδρα, την πουτάνα των παιδιών.
Φυλής 65Α: Συνάντησα την Λάουρα, μακράν την πιο όμορφη κοπέλα της ημέρας. Ψηλή, μελαχρινή με ωραίο δέρμα, σώμα και πρόσωπο.
Φυλής 65Β: Συνάντησα την μελαχρινή Άννα μια επίσης όμορφη κοπελίτσα.
Φυλής 56: Συνάντησα την όμορφη ξανθιά Πατρίτσια.
Φυλής 54Β: Συνάντησα την όμορφη πετίτ Βαλέρια. Κατάθεση εδώ με απογοητευτικά αποτελέσματα.
Διδύμου 8Α: Συνάντησα την ξανθιά, ομορφούλα Αλεξάνδρα. Κατά κάποιο περίεργο λόγο όλες οι κοπέλες εκεί λέγονται Αλεξάνδρες!!!
Διδύμου 8Β: Συνάντησα την Μαρία και την Λαβίνια, δύο όμορφες αλλά ατσούμπαλες κοπέλες (ειδικά η δεύτερη αν και πολύ όμορφη με μελαχρινό μαλλί και σώμα με κάποια πιασίματα), που έδειχναν να αγνοούν την τέχνη της πουτανιάς.
Έλλης 3: Συνάντησα την Τζοάνα που έχει εγκατασταθεί για τα καλά εκεί.

Αυτά από εμένα. Σόρρυ που δεν συμμετέχω τον τελευταίο καιρό αλλά έχω ψιλοξενερώσει με την όλη πιάτσα και έχω χάσει το ενδιαφέρον μου. Δεν ξέρω πότε και αν θα επανέλθω αλλά ελπίζω σήμερα να ήμουν χρήσιμος!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Φυλής 56: Συνάντησα την όμορφη ξανθιά Πατρίτσια.

Το πιο ωραίο μωρό,από όσα είδες... :cum:

Αυτά από εμένα. Σόρρυ που δεν συμμετέχω τον τελευταίο καιρό αλλά έχω ψιλοξενερώσει με την όλη πιάτσα και έχω χάσει το ενδιαφέρον μου. Δεν ξέρω πότε και αν θα επανέλθω αλλά ελπίζω σήμερα να ήμουν χρήσιμος!

Πολλοί έχουν ξενερώσει... :)

Ωραίος "νταούν"... :grin:

Επισκεψη το απογευμα σημερα στις 5 στο Καλυμνου 48Α για να τιμησω την Θεα Κατερινα.
Ειχα την ατυχια να πεσω σε μια εργαζομενη Αννα, που μου ειπε πως η Κατερινα ειναι αυριο.Με την Κατερινα δυο φορες που την εχω τιμησει εχω περασει γαματα.
Απο ευγενεια περασα δωματιο με την Αννα, πληρωνοντας παραβολο 20 ευρω.

Ακομα τα κλαιω τα 20 ευρω.
Δεν ειναι του χαρακτηρα μου, να μπω σε αναπτυξη θεματος....αλλα ουτε για Μεταξουργειο με 5 ευρω κατα την αποψη μου, δεν κανει η εργαζομενη Αννα, που τιμησα σημερα.

Πακέτο έφαγες Δάσκαλε,αλλά πάμε παρακάτω... Πάρε τα σώβρακα του ΟΠΑΠ στο Στοίχημα,να μειωθεί το αίσθημα της φόλας... :)
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Μια μικρή βόλτα μεταξύ μεσημεριανής και απογευματινής βάρδιας:

Φυλής 66Δ: Συνάντησα την γνωστή Τζούλια-ννα από Φ69Α και Αλκιβιάδου 16Γ.

Αυτά από εμένα. Σόρρυ που δεν συμμετέχω τον τελευταίο καιρό αλλά έχω ψιλοξενερώσει με την όλη πιάτσα και έχω χάσει το ενδιαφέρον μου. Δεν ξέρω πότε και αν θα επανέλθω αλλά ελπίζω σήμερα να ήμουν χρήσιμος!
Μπράβο ρε Dawn για την ωραία σου ενημέρωση! Λίγο πολύ σε όλους μας συμβαίνει αυτό κατά καιρούς, γιατί άνθρωποι (θέλω να πιστεύω) είμαστε και όχι ρομπότ. Εννοείται φίλε πως ήσουν και είσαι χρήσιμος! :thumbsup:

Υ.Γ. Πολλά Μπράβο και στα υπόλοιπα "παιδιά" που ενημερώνουν και κρατάνε το θρεντ ζωντανό!
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Παίδες,
μετά από περαντζάδα, διαπίστωσα ότι η Άννα (το μυστήριο milf) από διδύμου 20 δουλεύει κανονικότατα κ δε μας εγκατέλειψε, όπως είχαμε πληροφορηθεί
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Λαϊκή απογευματινή.

Περγάμου 27
Επεδείχθησαν:
(α) Άννα, μελαχρινή gilf, 5/10
(β) Τράβελος, με φουστίτσα και εσώρουχο, ώστε να μη φαίνεται η ψωλή. 10/-10
Αυτό το  μπουρδέλο είναι σαν το πανηγύρι των Αγίων Πάντων στην Καλλιθέα... Βρίσκεις τα πάντα...

Αλκα117
Σάντρα, βραχύσωμη ξανθοβαμμένη σοβιετική.
Τη χύνει οπουδήποτε επιθυμεί ο κάθε κύριος.
5/10

Αλκα113
(α) Σϊλβια, σοβιετική αρχοντοπουτάνα, με τεράστιο μουνί. 7/10
(β) Αλεξάνδρα, ημεδαπή, με δύσοσμο μουνί. 4/10

Ρεμούνδου 20
Ντενίσα, βορειοευρωπαία, με πλαστικούς μαστούς, μεγάλο μέτωπο και ξεχαρβαλωμένα μουνόχειλα. 5/10

Ρεμούνδου 21 ισόγειο
Κάρλα, αλλοδαπό κοντό προγκιλφ, μεγάλο μέτωπο, βυζιά της πλάκας, ωστόσο με ασίγαστο πάθος και δύναμη στο ψωλάρμεγμα. 4/10

Αγίου Πέτρου 7
Άννα, λεπτοφυής αλλοδαπή, με προϋπηρεσία Κων166 υπόγειο.
Ποντικόφατσα, αναιμικά βυζιά.
Το μουνί της βρώμαγε.
Της είπα πολύ ευγενικά ότι έχει κολπίτιδα, να πάει να τη δει γιατρός.
Ντράπηκε, φοβήθηκε, με ρώτησε σαστισμένη αν θέλω να το πει στη βοηθό.
Της είπα να μη πει τίποτε στη βοηθό, να μην ανησυχεί, να πάει στο γιατρό και θα γίνει αμέσως καλά.
Ενόσω έστεκε σαστισμένη, της τον έβαλα ξανά όλον, βαθιά.
Με κοίταγε με τα μάτια γουρλωμένα.
Μετά από λίγο, τη φίλησα στο στόμα και την απέβαλα οριστικά.
6/10

Περγάμου 1
Άννα, λεπτοφυής αλλοδαπή, καστανόξανθη, μαλλί μαζεμένο πίσω, ποντικόφατσα. 6/10

Διδύμου 16
(α) Μαρία, σοβιετική προγκίλφ με κατσιασμένα μεγάλα βυζιά. 7/10
(β) Ειρήνη, σοβιετική προγκίλφ με κατσιασμένα μέτρια βυζιά. 6/10
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom