Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 309 άτομα (36 μέλη και 273 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
ΠΙΠΙΝΟΥ
54 σε αυτο το σπιτι δεν θυμομουν οτι εχει τραβελια και εκανα το λαθος και μπηκα αναμεσα στο σαλονι και στην εισοδο εχει μια διαχωριστικη πορτα.ενα ξανθο τραβελι περασε τα χερια της μεσα απ τα καγκελα και επιασε τα αχαμνα μου :S
γάμησέ τα. κ εγώ έτσι την έχω πατήσει
μου ανοίγει την πόρτα κ έχει μια άλλη δεύτερη διαχωριστική πόρτα. με κοιτάει ένας ξανθός γερασμένος πανάσχημος τράβελος κ καθώς προσπαθεί να με ψήσει μου αρπάζει τα αρχίδια πάνω από το τζιν. τρέχοντας έφυγα
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Kαι εμενα μου εχει συμβει αυτο μια φορα(οχι με την ιδια κοπελα), αλλα μετα απο μια μεγαλη προσπαθεια καταφερα και πηρα ολα τα χρηματα μου πισω. Δηλαδη ελεος δεν ειναι πραγματα αυτα..πραγματικα... :tickedoff:
Μπράβο σου φίλε που το έκανες αυτό.... Δεν έιναι δυνατόν καποιες κοπέλες να δίνουν τον καλύτερο τους εαυτό στο δωμάτιο κ κάποιες άλλες να λειτουργόυν με τετοιο απαράδεκτο τρόπο.... ΜΑΥΡΟ σε όλες αυτές για να συμμορφωθούν....
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Προσπάθεια πάλι σήμερα να πετύχω τη Σόνια, δεν την πρόλαβα, λίγο μετά την αλλαγή της βάρδιας (δεν ξέρω κιόλας αν δουλεύει κυριακές).
Στα Βέργας 6 οι συνυθισμένες μιλφοστρομπολούλες ξανθιές,
στο Βέργας 3 το αριστερά κλειστό, στο δεξιά η "κινέζα" είχε πιάσει βάρδια.
Στο βέργας 2 μια ελληνίδα μιλφού χοντρούλα με 4άρι (!!!!) πεσμένο βυζί.
Στο Εξηκίου με την γκρι πόρτα μια κλασσική μελαχρινή κοντή αδύνατη,
Στο εξηκίου με την μπλε την πόρτα μια ελληνίδα μιλφού, πολύ ωραίο πρόσωπο, ευδιάθετη, χαμογελαστή με σωματάρα, ξανθιά. Η λεγόμενη Ραφαέλα είναι αυτή μάγκες?
Τροφωνίου 11 πάνω μια κλασσική που βόσκει εκεί πιτσιρίκα με τουρλωτό υπερμεγέθη κώλο (τον δίνει κιόλας)
Τροφωνίου 13 πάνω μια παχουλούλα ξανθή νεαρά, δεν συγκράτησα όνομα
Τροφωνίου 13 κάτω η κλασσική γκιλφού ειρήνη.
Πιπίνου 65 μια 35άρα μιλφού μελαχρινή, καλά ελληνικά πρόσεξα, ενδιαφέρον σωματύτυπος αλλά μικρό βυζάκι.
Τελικά την έκανα προς σπίτι
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
511
Like
69.131
Πόντοι
41.129
βολτουλα σημερα απογευμα στο μεταξι και ημουν ετοιμος να ξερασω απο τα μπαζα που εβλεπα με αποκορυφωμα στο κεραμεικου 15 με μια αληθωρη με στραβια μουρη που θυμιζε κουασιμοδο, απορω πως της ηρθε αυτης της κοπελας να γινει πουτανα...τεσπα, οι τσατσαδες σε μερικα ηταν ενοχλητικες, η μια με εβρισε που δεν περασα  η αλλη στο κολωνου 30 που δουλευε η ιωαννα η ρουμανα σταθηκε μπροστα στην πορτα και δε με αφηνε να βγω, η κοπελα στο κολωνου 27 υπογειο με τραβουσε και με εβαλε στο δωματιο με το ζορι αλλα τις ειπα οτι δεν εχω λεφτα και ετσι μου ανοιξε να βγω...τρελλες καταστασεις στο μεταξι, μονη ελπιδα για καταθεση υπηρχε στο κολωνου 11 ισογειο με 20χρονη βουλγαρα την αννα με ωραιο ασπρο νεανικο κορμι,μαυρο μαλλι και ωραιο προσωπο για την περιοχη...
επισης στο ιασωνος 1γ υπηρχε μιλφ που δουλευε στην οδο βεργας για οποιον ψαχνει καποια απο εκει,ονομα δε συγκρατησα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.536
Πόντοι
46.232
με αποκορυφωμα στο κεραμεικου 15 με μια αληθωρη με στραβια μουρη που θυμιζε κουασιμοδο, απορω πως της ηρθε αυτης της κοπελας να γινει πουτανα...
καλησπέρα φίλε σε χάσαμε...κοιτά μερικές κοπέλες κουβαλάνε πίσω τους πονεμένες ιστορίες...λές να ξύπνησε μια μέρα και να είπε θα γίνω πουτάνα?
πάντως η αλήθεια είναι ότι στο μετάξι έχει μπάζα και άντε ένα ποσοστό 20-25%(πάντα κατα την γνώμη μου και από αυτά που βλέπω στις τσάρκες μου)είναι
γαμέυσιμες...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
511
Like
69.131
Πόντοι
41.129
καλησπέρα φίλε σε χάσαμε...κοιτά μερικές κοπέλες κουβαλάνε πίσω τους πονεμένες ιστορίες...λές να ξύπνησε μια μέρα και να είπε θα γίνω πουτάνα?

σωστος  :thumbsup: , αλλα ξερεις εκεινη την στιγμη δυσκολα περνανε αυτα απο το μυαλο,σκεφτομαστε με το κατω κεφαλι... :cool2:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Γμτ αυτη τη μιραντα δε μπορω να την πετυχω με τιποτα!! καθε φορα που πηγαινω, δε δουλευει  :( :( :(

Τυχερός είσθε που δεν την πετυχαίνετε.

Η εμφάνισή της θυμίζει άτομο που πάσχει ταυτόχρονα από αδενοπάθεια και ραχίτιδα.
 

Frelancerg

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Την Μιράντα στο Φ71 τη πήρα στην αρχή καναδυο φορές όταν ήρθε και ήταν αγχωμένη και πραγματικά έδινε τον καλύτερό της εαυτό. Πάντα την έπαιρνα σαν δεύτερη κατάθεση που δεν τελειώνεις και γαμάς λίγο παραπάνω και έδινε τον καλύτερό της εαυτό. Σε κάποια φάση, μια Παρασκευή πριν 2 βδομάδες αν θυμάμαι καλά σαν να είπε ότι τελείωσε ο χρόνος... :think:. Ποιός χρόνος; Τέλος πάντων, επειδή στα μπουρδέλα πάω για να χαλαρώσω και όχι να τσιτωθώ, ντύθηκα κατέβηκα πήγα απέναντι στην Ανέλα στο 86 νομίζω ισόγειο καλή πίπα, καλό γαμήσι τελείωσα μια χαρά και έφυγα. Προφανώς και δεν θα ξαναπάω στην Μιράντα σύντομα.
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Την Μιράντα στο Φ71 τη πήρα στην αρχή καναδυο φορές όταν ήρθε και ήταν αγχωμένη και πραγματικά έδινε τον καλύτερό της εαυτό. Πάντα την έπαιρνα σαν δεύτερη κατάθεση που δεν τελειώνεις και γαμάς λίγο παραπάνω και έδινε τον καλύτερό της εαυτό. Σε κάποια φάση, μια Παρασκευή πριν 2 βδομάδες αν θυμάμαι καλά σαν να είπε ότι τελείωσε ο χρόνος... :think:. Ποιός χρόνος; Τέλος πάντων, επειδή στα μπουρδέλα πάω για να χαλαρώσω και όχι να τσιτωθώ, ντύθηκα κατέβηκα πήγα απέναντι στην Ανέλα στο 86 νομίζω ισόγειο καλή πίπα, καλό γαμήσι τελείωσα μια χαρά και έφυγα. Προφανώς και δεν θα ξαναπάω στην Μιράντα σύντομα.
Φίλε μου τα ίδια έπαθα κ εγώ απο τη συγκεκριμένη.... το έχω αναφέρει παραπάνω.... ΜΑΥΡΟ λοιπον για να μάθει να σέβεται τα λεφτά που δίνουμε......
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Η φόλα Σοφια/Ρομπερτα/ΚΟΥΒΕΡΤΑ/Ελενα/Μικι/Μπιανκα απο Φυλης 84-86, Ιάσονος 20, Διδύμου 8, Φυλης 66, Κεραμικού προσφατα κτλ ΜΑΚΡΙΑ
Η συγκεκριμένη είναι επιρρεπής  στο μπλε παράβολο αλλά ακόμη περισσότερο στα καφετιά. Εμένα μια φορά στην Ιάσωνος 20 εκεί που την έσπρωχνα γύρισε και μου είπε, “δίνεις κάτι παραπάνω να με κάνεις ότι θέλεις!!!”. Πάρε τ’ αρχίδια μου της απάντησα. Κατά τα άλλα, άλλες φορές είναι ας τα να πάνε στο διάολο, άλλες φορές γαμιέται πολύ καλά, είναι με τα φεγγάρια της. Το ίδιο στυλάκι ήταν και μία Τζένη  φόλα με τα μεγάλα βυζόμπαλα  που δούλευε Φωκαίας 22 (παλιό εϊτζάδικο). Έξτρα χρήματα ζήταγε κι΄ αυτή.
Επίσης μία καινούργια ονόματι Εβελίνα, ξανθιά από Αγκύρας 12β. Πολύ φασαρία για το τίποτα. Πολύ την εξυψώσατε για τρομερές υπηρεσίες κλπ  :jerking:  :jerking: :jerking:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
Κάποιο καλο παιδί νά μάς πή τό όνομα τής κοπέλας πού δουλεύη απογευμα στο Δδύμου 18α !!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
Ακυρον.....τήν βρήκα .....Αλιονα !!!!!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
καλημερα παιδια μερικες αποριες σχετικα με τα μπουρδελα.(δενεχω παει ποτε)
Στη φυλης ειναι πιο ακριβα αλλα ειναι πιο καθαρα κ εχει καλυτερα τεμαχια?
Επισης στη φυλης μπαινουν μονο ελληνες ενω στο μεταξυ ολοι?
Ευχαριστω
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
καλημερα παιδια μερικες αποριες σχετικα με τα μπουρδελα.(δενεχω παει ποτε)
Στη φυλης ειναι πιο ακριβα αλλα ειναι πιο καθαρα κ εχει καλυτερα τεμαχια?
Επισης στη φυλης μπαινουν μονο ελληνες ενω στο μεταξυ ολοι?
Ευχαριστω

Εξ άντικειμένου κανείς γιά νά παρέμβει ούσιαστικά στήν θαυμαστή ζούγκλα τής σκέψης σου,
άπαιτείται νά είναι έρμαφρόδιτος ??????
Δέν μάς τά λές ΚΑΛΑ.......
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Εγω απλα εθεσα καποια ερωτηματα για ενα θεμα που δεν κατεχω.
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Φωκαιας 19 ιζαμπελα.Προκειται για την τζουλιανα,μελαγχροινη χυμωδης με καμπυλες ομορφα κατανεμημενες.Εχει δουλεψει παντου στη φυλης,στο υπογειο του 92,στο 71β ,στο 59 και φωκαιας 19

Τύπε η Ιζαμπέλα ειναι αυτή που δούλευε τελευταια στο Φύλης 67?Μελαχροινή,ψηλή με κώλαρα??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom