Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 296 άτομα (38 μέλη και 258 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινές "ανησυχίες" και σφαίρα στην Φυλής για να βρώ το γιατρικό μου.
Μπήκα σε ελάχιστα, εφόσον ήξερα τι ήθελα και απλά έψαχνα να το βρώ . .  .

Αγκ. 12α: Έλενα η "Λιθουανή" με καρέ ξανθό μαλλάκι και ελαφρώς καμπυλόγραμμο σώμα
Αγκ. 12β: Νίκα

Διδ. 20: η Εύα, ένα λάγνο μωρό με καστανόξανθα σπαστά μαλλιά, τσιμπουκόχειλα, ωραίο σώμα. Πρέπει να έχει ξανα-παίξει εκεί και τώρα επέστρεψε αδυνατισμένη. Δεν ξέρω αν και βελτιωμένη.
Διδ. 7α: Νικολέτα
Φυλ. 56: Ντιάνα
Φυλ. 109 1ος: Τζούλια

Αυτά τα ολίγα. . . .  
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.667
Πόντοι
46.232
Βόλτα στην Φυλής,Φωκαίας και Διδύμου μετά τις 2μιση το μεσημέρι μέχρι τις 5 παρά.
Μέτα πήγα να φάω,όλες εικοσάρικο εννοείται και όπου δεν λέω "μιλφ" ή κάτι άλλο,είναι νέες σε ηλικία.
Στα πιο πολλά μπήκα αλλά με την υγρασία βαριόμουν να μπω παντού.


Φυλής 134 υπόγειο-Κλαούντια,μελαχρινή λεπτή με συμπαθητικό κώλο και 2άρι βυζί.

Φυλής 80-Άννα-Μαρία,ξανθιά με ίσιο μακρύ μαλλί και πολύ ωραίο σώμα.
Βυζί 2,5άρι με υποστήριξη και ο ωραίος κώλος στο πρόγραμμα,το σπίτι αυτό εξειδικεύεται στις Άννες-Μαρίες.
Φυλής 86 ισόγειο-Λάουρα,ξανθιά αρκετά όμορφη με μαλλί σήμερα πιασμένο σε κότσο.
Ωραίο κορμί σφιχτό,2άρι βυζί και δυνατός κώλος που περιλαμβάνεται στο πρόγραμμα.
ωραία ενημέρωση , τρεις παρατηρήσεις

Κλαούντια το βυζί της είναι ούτε 1.5
Ανναμαριά τι ίδιο μέγεθος με Κλαούντιας
Λάουρα είναι τουλάχιστον 3άρι....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.667
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.667
Πόντοι
46.232
Απογευματινές "ανησυχίες" και σφαίρα στην Φυλής για να βρώ το γιατρικό μου.
Μπήκα σε ελάχιστα, εφόσον ήξερα τι ήθελα και απλά έψαχνα να το βρώ . .  .


Διδ. 20: η Εύα, ένα λάγνο μωρό με καστανόξανθα σπαστά μαλλιά, τσιμπουκόχειλα, ωραίο σώμα. Πρέπει να έχει ξανα-παίξει εκεί και τώρα επέστρεψε αδυνατισμένη. Δεν ξέρω αν και βελτιωμένη.
ακριβός δυό χρόνια πρίν στον ίδιο οίκο , τρελό σώμα πράσινα μάτια  αν και σιλοκονάτο βυζί αρκετά ψυχρή και νωχελική μέσα(αυτή ήταν η εμπειρία μου προ διετίας , τώρα δεν ξέρω)
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
2.811
Έλλειψη σεβασμού..ιεραρχικά πάει το μπουρδέλο μάγκες...γι`αυτο λέγεται και μπουρδέλο,ακόμα και ο Bill Gates να μπει εκείνη τη στιγμή μετά από οποιονδήποτε πρέπει να περιμένει τη σειρά του..
...

Συμφωνώ, μόνο που θα περάσει ολοταχώς στο δωμάτιο και εκεί θα περιμένει με την άνεσή του, ενώ η υπηρεσία θα τον πεοθηλάζει.

Παρεμπιπτόντως, η ξανθιά μεταμίλφ υπηρεσία του Βέργας 3, σα να μου φαίνεται αρκετά μουνάρα, αν και εγώ δεν ξέρω από αυτά, όντας πιπινολάτρης. Μου ακούμπησε ελαφρώς το βυζί και χάρηκα... :grin:
 

preoos33

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλημέρα,

Ψάχνω μια Ιωάννα - Ρουμάνα με ίσια καστανά μαλλιά, νεαρή, με πολύ μικρό στήθος και στενή μουνότρυπα η οποία εργάζεται απογεύματα και κάποιες φορές και στην μεταμεσονύχτια στο Κολοκυνθούς 63 αριστερά..

Τις τελευταίες μέρες έχει χαθεί :( Ξέρει κανείς τίποτα ?

Ευχαριστώ..
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
λιγο πριν πετυχ αλιονα ιασωνος στα πρωτα πρωτα οχι απο αχιλεως μερια αλλα εκεινα κοντα στην πειραιως

την αλιονα την εψαχνα πολυ καιρο απο το περδικα 3 αλλα επειδη το περδικα 3 εχει κλησει εδω και κανα 2μηνο κοντα

την εψαχνα και την πετυχα σημερα... ομορφο προσωπο,ωραιο κωλαρακι δυστηχως δεν το δινει ,και καλη συμπεριφορα γενικα?

γιατι την εψαχνα..δεχτηκε χυσιμο στη μαπα και λιγο στο στομα.. οταν συνεβη αυτο πριν καμια ωρα τωρα αισθανθηκα τον αντρισμο μου να ανεβαινει 100 σκαλοπατια... Εγλυφε και μπαλες...

αυτα...

Alina
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Φωκαίας 25 όροφος-Αντζελίνα,περίεργη φυσιογνωμία με 2άρι βυζί και κανονικό σώμα.
Μελαχρινή με μακρύ μαλλί σε κότσο,πρόγραμμα και εδώ κλασσικό.

Η φόλα Σοφια/Ρομπερτα/ΚΟΥΒΕΡΤΑ/Ελενα/Μικι/Μπιανκα απο Φυλης 84-86, Ιάσονος 20, Διδύμου 8, Φυλης 66, Κεραμικού προσφατα κτλ ΜΑΚΡΙΑ
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Σήμερα πήγα κεφάτος να δοκιμάσω την θεά-Σόνια που τόσοι έχουν γράψει για το τσιμπούκι της. Κανονικά στο σπιτάκι που δουλεύει πλέον στην Βέργας 6(το κάτω). Βγήκε με την αριστοκρατική άνεση κ αυτοπεποίθηση που την χαρακτηρίζει κ μου κόπηκαν τα γόνατα από το βλέμα της, τις βυζάρες της κ την σωματάρα της. Δυστυχώς το σαλόνι ήταν γεμάτο κ άλλοι 3 συναγωνιστές αποφάσισαν να περάσουν, ενώ το ένα δωμάτιο ήταν ήδη κατηλειμένο. Βαρέθηκα να περιμένω τόσο κ την έκανα για αλλού. Στο βέργας 3 το δεξιά ηταν κλειστό λόγω αλλαγής βάρδιας, στο αριστερά μια υποσχόμενη μιλφού με βυζάρες, κ πολλά πλαδαρά πιασίματα. Στην εξηκίου με τη μπλε πόρτα πρέπει να ήταν η γνωστή πορνοσταρ Τζούλια, αν δεν ήταν αυτή, ήταν μια ξανθιά μιλφού με βυζάρες κ μια κωλάρα τετραπέρατη (κ αρχετά πιασιματάκια). Στην τροφωνίου αλλάζαν όλα βάρδιες κ οι εκδιδόμενες ήταν έξω στο πεζοδρόμιο κ κουβεντιάζαν με τις τσατσές. Έλα σε κανά 20λεπτο μου είπαν. ΈΦυγα τελικά. Θα περάσω να δοκιμάσω την Σόνια μάλλον κανά πρωινό που δε θα έχει κίνηση ελπίζω
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο στη φυλης
109 α σαρα,νεα σχετικα λεπτη,ξανθια,συνεσταλμενη κοπελα,διχως προσεγμενη εμφανιση
134α αντριαννα,η λεπτη μελαγχροινη κοπελα που δουλευει σταθερα εκει
Φευγοντας η υπηρεσια ξεστομισε κατι,του στυλ ,δεν περναω,και για πρωτη φορα ισως στη ζωη μου,την ακουσε κανονικα..
134 ισογειο δυο κοπελες η αννα,μελαγχροινη,αρκετα χυμωδης,με προσωπο που μου θυμισε αρκετα την  πενελοπε κρουζ,και η τζουλια,πιο κοντη και σαφως πιο μετρια στην εμφανιση,με κοιλιτσα αν προσεξα καλα
Τα ονοματα μπορει να είναι και αντιστροφα,αλλα δε νομιζω
134 υπογειο η ξανθια τζεσικα
136 νομιζω αννα,μελαγχροινη με καλο σωματακι,αγγιζει τα ορια του mlf
59 αντινα
65β εμμανουελα,ωραιο κορμι
67 αλισια,η λεπτη ξανθια.Αυτη τη κοπελα δεν μπορω να τη παρω με τιποτα,οσο και αν το θελω.Παντα κατι μ εμποδιζει..
Φωκαιας 19 ιζαμπελα.Προκειται για την τζουλιανα,μελαγχροινη χυμωδης με καμπυλες ομορφα κατανεμημενες.Εχει δουλεψει παντου στη φυλης,στο υπογειο του 92,στο 71β ,στο 59 και φωκαιας 19
Εξηκιου 18 στο καινουργιο,ραφαελα,ξανθια ελληνιδα,αρκετα σεξουαλικη σαν εμφανιση,αλλα προσωπο και οδοντοστοιχια πολύ ταλαιπωρημενα
Βεργας
3 δεξια η κινε-ζανα,κοντοπουτανη μελαγχροινη με πιασιματακια
3 αριστερα αλεξανδρα,λεπτο μελαγχροινο πιπινι με ωραιο κορμακι.Εχει δουλεψει και διδυμου 8 στον οροφο
2 ναντια,παλι ελληνιδα ξανθια,με αντιαισθητικη περιφερεια
6 υπογειο ριτα,η ξανθια mlf με τη γνωστη ατακα για καλο σεξακι..καλο σαλοναρισμα όμως με χαμογελο και καλη διαθεση
6 ισογειο αλινα,η ξανθια νταρντανε με τη καλη εννοια προgilf
Αλκιβιαδου
16α η πατριτσια,σχετικα ψηλη ξανθια μεταmlf,γνωστη απο το 16β.Παλι ετρωγαν σουβλακια zero αν προσεξα καλα μαζι με την υπηρεσια
16β η μελαγχροινη νατα,συμπαθητικο κορμακι


 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Συναγωνιστές καλημέρα,

Ψάχνω μια Ιωάννα - Ρουμάνα με ίσια καστανά μαλλιά, νεαρή, με πολύ μικρό στήθος και στενή μουνότρυπα η οποία εργάζεται απογεύματα και κάποιες φορές και στην μεταμεσονύχτια στο Κολοκυνθούς 63 αριστερά..

Τις τελευταίες μέρες έχει χαθεί :( Ξέρει κανείς τίποτα ?

Ευχαριστώ..
Αν λέμε την ίδια (γιατί έτσι φαίνεται) την πέτυχα στο Ιάσωνος 46 (με τον διάδρομο)
ένα μεσημέρι προσφάτως σαν ρεζέρβα της μελαχρινής τροφαντής Αλίνας.
Όταν η Αλίνα είναι στον όροφο αυτή συνήθως πάει εκεί,δεν σημαίνει ότι θα την βρεις στον όροφο
σίγουρα όμως γιατί ανήκει σε άλλη αλυσίδα.
Αυτό συμβαίνει σπάνια σαν μετακίνηση καθώς και οι δυο τους είναι "και" πασπαρτού,οπότε τρέχα-γύρευε.
Εκτός αν λες την χονδρούλα από το Κολοκυνθούς 63 (δεν γράφεις κιλά) όπου αυτή δουλεύει μεσημέρι όμως
εκεί με σπάνιες εμφανίσεις το βράδυ.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Εξηκιου 18 στο καινουργιο,ραφαελα,ξανθια ελληνιδα,αρκετα σεξουαλικη σαν εμφανιση,αλλα προσωπο και οδοντοστοιχια πολύ ταλαιπωρημενα

Να μαζέψει λεφτά να βάλει πορσελάνινες θήκες στα δόντια,δεν είναι κατάσταση αυτή! :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.667
Πόντοι
46.232
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom