Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 253 άτομα (40 μέλη και 213 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
εγω απ αυτον τον οικο εχω παρει μονο την μαρινα η οποια δεν κανει κατι εξτρα εκτος απο χυσιμο στα βυζια...
η Μαρίνα κάνει ακα τελειωτικό στα βυζιά και με συν 20 δίνει και κώλο  ;)
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
τώρα σε μερικά που μπήκα στην πρώτη του Μεταξουργείου...

Ιάσωνος 1α Σοφία μελαχρινή χοντρή με 2.5άρια βυζια ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1β δεξιά Αντζελίνα ξανθιά κανονικό σώμα 1.5άρι στητό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1β αρστερά Μαρίνα απο μελαχρινη κοκκινομάλλα τώρα γκίλφ κοκκαλιάρικο άβυζό , με κώλο 10 ευρώ και Αντριαννα ξανθοκαστανη με γυαλία ψηλή που αρκετά χοντρή με 2.5άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ κανουν και παρτούζα.
Ιάσωνος 1γ μελαχρινό μίλφ με κανονικό σωμα και γεματη κωλάρα με 2άρι ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 19α ξανθιά με το μαλλί αλογοουρά κανονικό σώμα άκωλη με 2άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 19β ξανθιά με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί χοντροκώλα ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιασωνος 20α Κορίνα του τσάρου καστανά σκούρα μαλλία κανονικό σώμα 2.5αρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20γ η Βουλγάρα που πιο παλιά δούλευε στα Ιάσωνος 46 και 1β με τατού χαμηλα στη μέση ,καστανή ψηλή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο 10 ευρώ.
Κεραμικού 13   Χριστίνα  ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί ,  απλό στα 10
Κεραμικού 13α Αννέτα μελαχρινή με πανέμορφο πρόσωπο κανονικό σώμα ,απλό στα 10 και μια μελαχρινή κοντή κανονικό σώμα 3άρια βυζιά ,απλό στα 10 , κάνουν και παρτούζα.
Κεραμικού 13β Μιρέλα κοκκινομάλλα με γυαλάκια κανονικό σώμα μικρό βυζί στητό ,απλό στα 10.
Κεραμικού 15β Μαρία μελαχρινή χοντρούλα με 2άρι, απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 11α αριστερά Μαρία μελαχρινή λεπτή πιτσιρίκα με 1.5άρι στητό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 15β ξανθοκάστανή μελαμψή χοντρή τσιγγανόφατσα με 2άρι βυζί,απλό στα 10 ευρώ.
Κολώνου 47 κάτω Χρύσα μελαχρινό γιουβαρελάκι , παχουλή κοντή με μικρό βυζί ,απλό στα 10 και Ελλή μελαχρινή γυφτοπούλα κανονικό σώμα άβυζι ,απλό στα 10 , κάνουν και παρτούζα.
Κολώνου 47 πάνω μια ξανθιά πολύ χοντρή γκίλφ με μεγάλα πεσμένα βυζιά ,απλό στα 10 ευρω.
Αχχιλέως 48 Μονικα ξανθιά ψηλή με τα μαλλιά πιασμένα πάνω κανονικό σώμα 1.5άρι στητό βυζί κοιλίτσα τατού χαμηλά στη μεση πίρσινγκ στο δεξί φρύδι , ακα τελειωτικό(τιμήθηκε ,θα ακολουθήσει κριτική)
Μαραθώνος 59 καστανή κοντή πιτσιρίκα κανονικό σώμα 2άρι βυζί , με ακα.
καλό μεσημέρι....
Σταθερη αξια ο νεοσμυρνιωτης
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
βόλτα(18.30 με 19.45)μαζί με μπέμπα και τσάρο....

Φυλής 74 αριστερα Αννα καστανή κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο και Ρομπέρτα μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 74 δεξιά κλασσικά Αντζέλα καστανή λεπτή με 2.5άρια πεσμένα βυζιά , με κώλο.
και οι δυο πιο πάνω οίκοι έχουν ανακαινηστεί....
Φυλής 86α Τζούλια(δεν ανεβήκαμε την είδαμε στο μπαλκόνι)καστανή κοντή κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά τατού πίρσινγκ , με κώλο και τελειωτικό στα βυζιά.
Φυλής 109α Τζούλια μελαχρινή κανονικό σώμα πολύ ωραίο κώλο 2άρι στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109β Αννα μελαχρινή λεπτή ωραίο κώλο μικρό βυζί , με ακα.
Φυλής 134 Αλεξάνδρα ξ γυρολόγος , καστανή μακρύ μαλλί παχουλή με 2.5άρια πεσμένα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α μελαχρινή με κανονικό σώμα και μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα και καστανή κοντή κατσαρομάλλα παχουλή με 2.5άρια βυζιά,απλό πρόγραμμα
Φυλής 134β Τζέσικα ξανθιά κανονικό ωραίο κορμί 2άρι σιλικονάτο βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 136 Πάολα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα και Τζίνα(την Κυριακή την είδα στο Εξηκίου 18)καστανή μακρύ μαλλί πανέμορφο πρόσωπο κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Πιπίνου 65 Ειρήνη η ξανθιά μίλφ με το κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2άρι βυζί κοιλίτσα , με ακα και Ελένη μελαχρινή κοντή λεπτή με 2.5άρια βυζιά ,απλό και αυταρχικό.
Αγιού Πέτρου 7 Σύλβια ξανθιά με ίσιο μαλλί κοντή κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Περγάμου 1 Τατιάνα μεγάλη καύλα μιλφ μελαχρινό με τατού με πιασηματάκια και 2.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Ρεμούνδου 20 Ντενίσα ξανθιά κοντή κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Αλκαμένους 113 Βαλέρια καστανά σκούρα κοντά μαλλιά κανονικό σώμα 2.5άρια πεσμένα βυζιά , με ακα τελειωτικό και αυταρχικό.
Αλκαμένους 117 Καρολίνα/Ντιάνα ξανθιά τώρα σώμα με πιασηματάκια και 2.5άρια βυζιά , ακα τελειωτικό.
Περγάμου 27 Ευα ξανθιά χοντρή γκίλφ με 3άρια βυζιά , με ακα.
Περγάμου 27α Φωτεινή (απο Κολωνού 53)ξανθά λεπτή γκίλφ με μικρό βυζί , με ακα.
Διδυμου 16 πήγα για να δώ την Βανέσσα , καστανή μιλφ με καυλόφατσα ίσιο μαλλί σώμα με πιασηματάκια και κωλάρα 2άρι βυζί , δεν ανκοινώθηκε πρόγραμμα μόνο χαμογέλαγαν αυτή και η υπηρεσία...
Ιουλιανού 71 Κλεοπάτρα ξανθιά ψηλή χοντρή γκίλφ με τεράστια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Αλκιβιάδου 16α Πατριτσια ξανθιά παχουλή μίλφ με κοντό μαλλί με 2.5άρια βυζιά , ακα τελειωτικό και κώλο.
Αλκιβιάδου 16β Ανίτα η γνωστη ξανθιά με ωραία φάτσα με πιασηματάκια 3άρια βυζιά , με ακα τελειωτικό στα βυζιά και αυταρχικό(τιμήιηκε απο τον μπέμπα)και Νατα καστανή κανονικό σώμα μικρό βυζί , ακα τελειωτικό.
Αλκιβιάδου 16γ Τζουλιάννα ξανθιά παχουλή με 2άρια βυζιά ,ακα τελειωτικό και κώλο.
καλό απόγευμα.........
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
το ανακοινώνει η υπηρεσία και μέσα σε ρωτάει...
τελος παντων ετσι και αλλιως δεν με βλεπω να ξαναπαω με αυτην την εχω παρει 2 φορες και την τελευταια φορα  στο 5λεπτο μου λεει τελείωνε....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
τελος παντων ετσι και αλλιως δεν με βλεπω να ξαναπαω με αυτην την εχω παρει 2 φορες και την τελευταια φορα  στο 5λεπτο μου λεει τελείωνε....
εγώ δεν ξαναπάω γιατί βρομούσε....
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
εγώ δεν ξαναπάω γιατί βρομούσε....
και εμενα μου ηρθε μια περιεργη μυρωδια απ το νιμου της οταν πηγα να της κανω 69...γενικα η συμπεριφορα της δεν ειναι και η καλυτερη....εχει το κλασικο στυλ αλβανιδας ;) ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
και εμενα μου ηρθε μια περιεργη μυρωδια απ το νιμου της οταν πηγα να της κανω 69...
mpakaliaros_plaki.jpg
:think:

vomit-2113.gif
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
και εμενα μου ηρθε μια περιεργη μυρωδια απ το νιμου της οταν πηγα να της κανω 69...γενικα η συμπεριφορα της δεν ειναι και η καλυτερη....εχει το κλασικο στυλ αλβανιδας ;) ;)
Ναι,αλλά έχει ΒΥ-ΖΆ-ΡΕΣ! :grin: :happy:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Διδυμου 16 πήγα για να δώ την Βανέσσα , καστανή μιλφ με καυλόφατσα ίσιο μαλλί σώμα με πιασηματάκια και κωλάρα 2άρι βυζί , δεν ανκοινώθηκε πρόγραμμα μόνο χαμογέλαγαν αυτή και η υπηρεσία...

πολύ μου την σπάει αυτό. Αν βαριούνται ας το γράψουν σε ένα μαυροπίνακα όπως τις ταβέρνες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
Λιγο πριν σλλαξει η βαρδια Διδυμου
7α ντενισα
7β νικολετα
8α μελαχρινο μιλφ
8β λωρη
16 νικη
18 αλιονα
20 αννα
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
το δεληγιωρη 30 δεν ειχε κλεισει??το ειχα διαβασει καπου..επισις ειχα διαβασει οτι ειναι μεσα στην βρωμα..ισχυει φιλε??

Τα μπουρδέλα της Δεληγιώργη (και της Ακομινάτου) δεν έχουν ούτε ωράριο
αλλά ούτε και πρόγραμμα ανοικτό-κλειστό.
Μπορεί ξαφνικά να κλείσουν και να γίνει à la Περδίκα η δουλειά που ξαφνικά έκλεισαν
αλλά και ξαφνικά μπορεί να ανοίξουν πάλι.
Τώρα για την βρώμα δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί πρέπει να μπω για να δω.
Και μέχρι τώρα δεν έχω μπει....... ;)

Το Μεταξουργείο γενικά πάντως είναι αρκετά βρώμικο ακατάστατο πλήν ελαχίστων μπουρδέλων.
Ας το δικαιολογήσουμε όμως λέγοντας πως ο φυσικός χώρος του γαμησιού
είναι το "ακατάστατο" και όχι το "στημένο". :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom