Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (22 μέλη και 237 επισκέπτες)

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.181
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
απογευματινη τσαρκα στη φυλης.σχεδον σε ολλα ειχε τις ιδιες που ξέρετε.αυτο που μου εκανε τεραστια εντύπωση ηταν στο φυλης 109 οροφος ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΤΣΑΤΣΑ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΈΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ!!!ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟΣ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΑΠΕΣ.   
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
καλημερα συναγωνιστες ξερει κανεις να μου πει αν τα 2 ιδρυματα που ναι στην κυψελη εχόυν καπου το προγραμα τους κ φωτό?
σας ευχαριστω
Τυπε προφανως εννοεις τα ιδρυματα της Δροσοπουλου,τσεκαρε λιγο στα μπουρδελα και θα το βρεις
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μάγκες η Αννα η Πολωνέζα απο το Κωνσταντινουπόλεως 166β δουλεύει ακόμα εκεί ή μήπως άλλαξε?
Στις βραδινές βάρδιες δεν την έχω πετύχει ξανά,μόνο μια Εύα,ψηλή,ξανθιά ολίγον τι αγγούρω  :grin:

δουλευει πλεον στην απογευματινη βαρδια.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μου έχει πει οτι προσφέρει τις υπηρεσίες της μέσω πρακτορίου. Call girl δηλαδή.
Περισσότερες πληροφορίες δεν ρώτησα να μάθω γιατί θα είναι και ακριβότερες οι τιμές.

Τι μας λές ? ?  ?

Τόσο όμορφη είναι ? ?  ?

Αν ποτέ ξαναπάς (και φυσικά θες), ρώτα την αν έχει web site το πρακτορείο με φωτό της . . . . .

Ευχαριστώ
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
ΦΥΛΗΣ 71 ΟΡΟΦΟΣ    μια μετριου αναστημαματος κοπελα μετρια φατσα και αρκετα μετριο σωμα.ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο.δυστηχως ονομα δεν συγκρατησα.


Δεν εννοεις την Μιραντα το υπέροχο γλυκύτατο μπισκοτακι??? :boobies: :rockon:
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
και απανταω μονος μου....μπα αποκλειεται!!! :rockon: :dancing: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ΦΥΛΗΣ 71 ΟΡΟΦΟΣ    μια μετριου αναστημαματος κοπελα μετρια φατσα και αρκετα μετριο σωμα.ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο.δυστηχως ονομα δεν συγκρατησα.


Δεν εννοεις την Μιραντα το υπέροχο γλυκύτατο μπισκοτακι??? :boobies: :rockon:
οχι αλλη ηταν
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...την Μιραντα το υπέροχο γλυκύτατο μπισκοτακι...

Καλό παιδάκι η Μιράντα, δε λέω, αλλά πως μπορείτε και τη γαμάτε κύριοι;
Είναι σα σαμιαμίδι που πάσχει από αδενοπάθεια και ραχίτιδα.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
παντως σε αυτο εχουν βαλει και ντουζιερες.
Εχω πολλα χρονια εστω να κανω τσαρκα, τοτε επαιρναν 150 για μια ωρα, τωρα τουλαχιστον θα εχουν και ντουζιερες οπως λες, κατι ειναι και αυτο..
Παντως θυμαμαι τοτε οτι τσατσα, ηταν μια νταρντανα, με σωματοτυπο καπως ανδρικο, ενοιωθες οτι αν μανουριαζε, ανετα θα μπορουσε να σε τουλουμιασει στο ξυλο :s&m_1:
Δεν ξερω αν και που δουλευει τωρα, μπορει και στο ιδιο...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Εχω πολλα χρονια εστω να κανω τσαρκα, τοτε επαιρναν 150 για μια ωρα, τωρα τουλαχιστον θα εχουν και ντουζιερες οπως λες, κατι ειναι και αυτο..
Παντως θυμαμαι τοτε οτι τσατσα, ηταν μια νταρντανα, με σωματοτυπο καπως ανδρικο, ενοιωθες οτι αν μανουριαζε, ανετα θα μπορουσε να σε τουλουμιασει στο ξυλο :s&m_1:
Δεν ξερω αν και που δουλευει τωρα, μπορει και στο ιδιο...
χθες ειδα μια ρωσιδα μαλλον μεσηλικη τσατσα ξανθια.μαλλον δεν νομιζω να ειδα αυτη που λες.
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλό παιδάκι η Μιράντα, δε λέω, αλλά πως μπορείτε και τη γαμάτε κύριοι;
Είναι σα σαμιαμίδι που πάσχει από αδενοπάθεια και ραχίτιδα.


χαχα!τι να πω.....εγω ειχα την τιμη τοτε που ηταν στην α φαση της....τωρα που ξαναγυρισε και αδυνατισε δεν εχει τυχει να την δω....ακομη! :think: :2funny: :o :rolleyes:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
τότε στην πρώτη φάση και ακα έκανε... και κώλο έδωσε για λίγες μέρες...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
χθες ειδα μια ρωσιδα μαλλον μεσηλικη τσατσα ξανθια.μαλλον δεν νομιζω να ειδα αυτη που λες.
Οχι φιλε, αυτη ηταν Ελληνιδα σιγουρα, κλασσικη στο εν λογω οικημα και μαλιστα πρεπει να εκανε και δυο βαρδιες, πραγματικα φοβομουν οταν εμπαινα μεσα μην στραβωσει και μου χωσει καμμια αναποδη, θυμαμαι ειχε μια παλαμη, σαν χασαπη... :2funny:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
τι στο διαολο τοσο καλη ειναι η μιραντα και την αναφερεται ολοι σας.μαλλον πρεπει να δοκιμαστεί.
Παντως, ετσι μου ειπε και ενας συναγωνιστης, που την ειχε παρει πριν καιρο, οτι ηταν καλη, τι να πω και γω που δεν την εχω δει καν, δεν μπορω να εκφερω προσωπικη αποψη...
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
παιδες...κακα τα ψεμματα....τοτε κωλοελεγε!!!!!!!!!!!!!!Μονον η δοκιμη σε επειθε ομως!!!!!!!και λογω των σχολιων των παιδιων εδω μεσα......παρα πολυ καλη.......αυτο για το πρωκτικο δεν το ηξερα...σιγουρα γαματο για οποιον ειχε την τυχη!τελεια στο στοματικο....τοτε.....δεν περιγραφω άλλο.... :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Καλό παιδάκι η Μιράντα, δε λέω, αλλά πως μπορείτε και τη γαμάτε κύριοι;
Είναι σα σαμιαμίδι που πάσχει από αδενοπάθεια και ραχίτιδα.

τα σαμιαμίδια φέρνουν τύχη. Θα την γαμήσω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom