Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 118 άτομα (7 μέλη και 111 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σάββατο σήμερα,ελεύθερος χρόνος για μένα και τι το καλύτερο για να ξεκουραστεί κανείς απο τον κάματο των καθημερινών υποχρεώσεων που μας έχουν σφίξει σαν μεγγένη απο το να κατέβω να κάνω σεξ για να αποβάλλω όλη αυτήν την συσσωρευμένη λίμπιντο.
Την τιμητική τους για σήμερα συνάδελφοι είχαν τα σπιτάκια πέριξ της Αττικής και της Φυλής.Ας πάμε λοιπόν μαζί να δούμε τι είδα.
Στο Περγάμου 27ισόγειο η υπηρεσία με υποδέχθηκε με προσποιητή ευγένεια και μου παρουσίασε 2 κοπέλες.Την νεαρή Τατιάνα,γεματούλα,με μακριά καστανά μαλλιά και την βετεράνο μιλφ Εύα που τελευταία δουλεύει σταθερα σε αυτόν τον οίκο.Και οι 2 κοπέλες έχουν δουλέψει και στο Διδύμου 16.Λιγότερο η μικρή και περισσότερο η μεγάλη.Ευχαρίστησα την υπηρεσία αποχορώντας ενώ αυτή για να μην γίνει αντιληπτή με διαολόστειλε στα Ρώσικα,μιλώντας τάχα αδιάφορα. Στον όροφο η ίδια τακτική με κάτω.Θερμή υποδοχή απο την υπηρεσία.Μου παρουσιάζει την μιλφ Μαριάννα με κοντά ξανθά μαλλιά και γεμάτη.Την ευχαριστώ και αποχωρώ και με διαολοστέλνει μιλώντας μειλίχια στα Ρώσικα.Τα σχόλια είναι νομίζω περιττά.Οι συγκεκριμένες κυρίες δεν σέβονται το ψωμί που έφαγαν και τρώνε στην χώρα μας και τώρα με την κρίση το δείχνουν.
Στο Αλκαμένους 117 πέτυχα επιτέλους την Ελληνίδα Ελένη που δηλώνει Πειραιώτισσα.Πρόκειται για κοπέλα σχετικά νεαρή μέχρι 30 για τα δεδομένα του οίκου αυτού που φέρνει κοπέλες μεγαλύτερης ηλικίας.Έχει μαλλιά κατάξανθά που φθάνουν λίγω πιο κάτω απο τους ώμους.Υποψιάζομαι οτι είναι περούκα απο τις καλές όμως.Είναι λευκή,με μεγαλά σιλικονάτα βυζιά 3,5 που έχει γίνει πάρα πολύ καλή δουλειά και με μιά πολύ καλή σφιχτή και κάπως φαρδιά κωλάρα.Σαν σύνολο μου άρσε και πέρασα στο δωμάτιο.Στο δωμάτιο είναι καλή αλλά στο τέλος μου τα χάλασε λίγο και θα το σκεφθώ αν θα ξαναπεράσω και δεύτερη φορά.Περισσότερες λεπτομέρειες στην κριτική.Η Έλενη προσφέρει ελεύθερο στοματικό και 69.
Συνέχισα στο Περγάμου 1 όπου και είδα την Μαρίνα η οποία είναι λεπτή μάλλον Ρουμάνα,με καρέ μαύρο μαλλί σε στυλ Κλεοπάτρας,χαμογελαστή και νοστιμούλα.Προσφέρει ισπανικό και 69.Στο σαλόνι παρουσιάστηκε με ένα σετ απο μαύρα εσώρουχα. Ο στηθόδεσμος κρατούσε τα δουλεμένα με σιλικόνη τριάρια βυζιά της.
Στο Αγίου Πέτρου 7 η Έλενα πρόκειται για κοπέλα κανονικών κιλών με πιασιματάκια,με μαύρο μακρί μαλλί μέχρι τις πλάτες και χαρακτηριστικό σημείο αναγνώρισης είναι το πολύ μεγάλο τατού που καλύπτει σαν τάπητας σχεδόν όλη την πλάτη.69 και αυταρχικό ανακοινώθηκε στο σαλόνι.Σχετικά νόστιμη σαν κοπέλα.
Στο Πιπίνου δίπλα στο Μανάβικο ήταν η τσατσά κασσέτα και παρουσίασε κοπέλα λεπτή,με καρέ μαύρο μαλλί σχετικά νόστιμη αλλά ψυχρή με κανονικό πρόγραμμα.Είναι καινούρια και έχει δουλέψει και στο 134 υπόγειο.Στο Φυλής 136 νεοκλασσικό μία έκπληξη με περίμενε.Η κοπέλα που εργαζόταν εκεί σήμερα δεν ήταν άλλη απο την Έρρικα που είχα πάρει την προηγούμενη εβδομάδα στο Κεραμικού 15 όροφος. Η κοπέλα αυτή δούλευε και στο Κεραμικού 13 απογεύματα.Ανακοινώθηκε κώλος και γυμνό τσιμπούκι στο εικοσάρικο.Τα μαλλιά της ήταν καστανά και μόλις τα είχε κάνει περμανάντ.Είναι λεπτή,αρκετά αδύνατη,λευκή,με πεταχτά αυτιά και Αλβανικά χαρακτηριστικά.                           
Το υπόγειο Φυλής 134 κλειστό.Το ισόγειο είχε την Πάολα.Στο Καλύμνου 48 ισόγειο δεν ήταν άλλη απο την μιλφ Αναστασία με ξανθά μαλλιά που παίζει εκεί κλασσικά.Έχει παχύνει αρκετά παλιότερα την θυμόμουνα πιο λεπτή.Στο Μαγνησίας 1 η γκιλφ πλέον Αλεξάνδρα.
Στο Φυλής 71 όροφος ήταν κλασσικά η Έλενα. Στο Φυλής 71 ισόγειο καινούρια κοπέλα απο Ρωσία,με καρέ ξανθά μαλλιά,λεπτή και νοστιμούλα.Λευκό δέρμα και φορούσε στρινγκ.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι και κώλος.Παρουσιάστηκε χαμογελαστή και με πολλές υποσχέσεις.Το ένστικτο μου, μου έλεγε οτι θα περάσω καλά με αυτήν.
Συνέχισα την βολτούλα μου να φορτώσω τις μπαταρίες μου έχοντας λοκάρει ήδη τον στόχο.
Στο Φυλής 86 ισόγειο κοπέλα ήταν η Λάουρα,ψηλή,με ξανθά μαλλιά καρέ,λευκή,με αρμονικά κατανεμημένα κιλά με μέρικές ατέλειες και κωλάρα.Ανακοινώθηκε κώλος,μέτριας εμφανίσεως.Στον όροφο η κοπέλα ξεκουραζόταν στο δωμάτιο και δεν ήταν άλλη απο την γνωστή Ειρήνη με την κωλάρα που παίζει και στα Διδύμου 18 σαν ρεπατζού αλλά και παλιότερα πιο σταθερά.Τονίζω οτι η καριέρα της συγκεκριμένης ξεκίνησε απο Κωλοκυνθούς 38 με πολύ μέτριες επιδόσεις.Ανακοινώνει κώλο στο πρόγραμμα.
Στο Φυλής 84 το ισόγειο μία κοπέλα απο την Τσεχία και καλά.Τριαντάρα,με καστανά κατσαρά μαλλιά,κανονικών κιλών με ανεκτή κυτταρίτιδα.Τα χαρακτηριστικά του προσώπου της μου έκαναν Ολλανδικά χωρίς να είναι βέβαια Ολλανδέζα.Αλλά έτσι μοιάζει.Νομίζω οτι δουλεύει με το πρωτότυπο όνομα Άννα.Στον όροφο είχε βγει απο το παράθυρο κοπέλα με ξανθά μαλλιά που είχε ξαναβγει και την προγούμενη εβδομάδα.Στο Φυλής 67 ήταν η Τζούλια,νόστιμη,αδύνατη με καστανά μαλλιά περμαναντ.Κώλος.
Στο Αγκύρας 12 αριστερά ήταν η Βαλέρια πρώην Μιλάνα όμορφη καλοδιατηρημένη σαραντάρα με μακριά καστανά μαλλιά και αριστοκρατική φινέτσα.Αποδόσεις με διακυμάνσεις και για αυτό το λόγο δεν τολμώ να την ξαναδοκιμάσω αν και μου αρέσει.Αντιθέτως η άλλη Βαλέρια πρώην Μινέλα απο Αλκαμένους 113 που παλιά έπαιζε μπάλα και Αγκύρας είναι must σε υπηρεσίες αν και αντικειμενικά η Μιλάνα απο Αγκύρας είναι σίγουρα πιο όμορφη.Δεν της αρέσει όμως η δουλειά αυτή και το δείχνει.
Στο δεξιό της Αγκύρας η μιλφ Μαρίνα με γυαλιά,πιασμένα ξανθά μαλλιά και κάποια περιττά κιλά απο την μέση και κάτω που δεν την κολακεύουν.Φαρδύς κώλος.
Στο Φώκαιας 25 ισόγειο ήταν η Άννα η Πολωνέζα απο το Φώκαιας 27 υπόγειο.Γυμνό τσιμπούκι.Κανονικών κιλών με ξανθά καρέ μαλλιά.
Τα Φυλής 59 και 61 κλειστά.Το Φυλής 40 είχε την Τζούλια η οποία είχε ξαναδουλέψει και πρόσφατα εκεί.Κοντή,λευκή,με κόκκινα μαλλιά ως τους ώμους,φαρδύ κώλο,κανονικών κιλών προς το λίγο ζουμερό.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι.
Διδύμου 20 ήταν η Βικτώρια μιλφ ψηλή,με κοντά ξανθά μαλλιά,ζουμερή.Στο Αλκιβιάδου 16Α ήταν η Παλίνα.Η Νταιάνα δυστυχώς δεν επέστρεψε ακόμη.Σε 2 εβδομάδες μπορεί να επιστρέψει.Αλλά νομίζω οτι είναι αρκετά χλωμό.
Επιστροφή στο Φυλής 71 αφού ήμουν πλέον έτοιμος για δεύτερο γύρο.Πήρα την κοπέλα που περιέγραψα πιο πριν.Το ονοματάκι της είναι Λούβα αρκετά sexy όνομα,δηλώνει Ρωσίδα. Πέρασα μέσα και έκανα ένα απο τα καλύτερα γαμήσια!! Αστέρι η κοπέλα! Την συστήνω ανεπιφύλακτα.Περισσότερες λεπτομέρειες στην κριτική μου. Προλάβετε τώρα που είναι καινούρια πριν χαλάσει σε υπηρεσίες ή φύγει. Εγώ πάντως μίλησα....

PS: Μην τρέξετε απόγευμα θα την βρείτε πρωινή βάρδια.

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Επιστροφή στο Φυλής 71 αφού ήμουν πλέον έτοιμος για δεύτερο γύρο.Πήρα την κοπέλα που περιέγραψα πιο πριν.Το ονοματάκι της είναι Λούβα αρκετά sexy όνομα,δηλώνει Ρωσίδα. Πέρασα μέσα και έκανα ένα απο τα καλύτερα γαμήσια!! Αστέρι η κοπέλα! Την συστήνω ανεπιφύλακτα.Περισσότερες λεπτομέρειες στην κριτική μου. Προλάβετε τώρα που είναι καινούρια πριν χαλάσει σε υπηρεσίες ή φύγει. Εγώ πάντως μίλησα....

PS: Μην τρέξετε απόγευμα θα την βρείτε πρωινή βάρδια.
Μην δίνεις τόσες πληροφορίες......... :2funny: :2funny: :2funny:
Περιμένουμε την κριτική! :fuck2:
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Edit_ BΛΕΠΕΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΓΡΑΦΕΤΕ! ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ?

 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Μην δίνεις τόσες πληροφορίες......... :2funny: :2funny: :2funny:
Περιμένουμε την κριτική! :fuck2:
Αν λές για το P.S το έγραψα μην τρέξουν καβλωμένοι κάτω και δεν την βρουν.Και αύριο μέρα ξημερώνει.Αν γελάς γενικά για τις πληροφορίες νομίζω οτι ο πρωταρχικός σκοπός του site είναι η ενημέρωση μας στον αγοραίο έρωτα. Κάτι που δυστυχώς πολλοί δεν το κάνουν και δεν θέλουν να μοιραστουν πληροφορίες μαζί μας.Δυστυχώς λίγοι γράφουμε και ενημερώνουμε εδώ μέσα.

Μπορεί και να έχεις δίκιο ίσως τελικά να είμαστε μαλάκες που πληροφορούμε τους άλλους εδώ μέσα και να γινόμαστε και γραφικοι.Ίσως τελικά την αλλη φορά θα πρέπει να είμαι πιο λακώνικός και κρυψίνους.Η να σταματήσω και να γράφω.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Για τους λάτρεις της πίπας της ειρήνης

Βαθύ τσιμπούκι με βεντούζα
Κορίνα  (ρουμάνα) Iάσωνος 20 Β (πρώην Κολωνού 32 υπόγειο)  από τις 23:00 και μετά
(10 γιευρώ)
Μπάρμπαρα (ρουμάνα) Φυλής 71 Β, Φωκαίας 19 (πρώην Λάουρα   Φυλής 71 Β, Φυλής 92 «Ρούπελ») (20 γιευρώ)
Βικτώρια (βουλγάρα) Λεωνίδου 28 (προς το παρών το παίζει στουντιοκόριτσο)

Τσιμπούκι με piercing στην γλώσσα
Αντριάννα (ρουμάνα) Κολωνού 32 Β πάνω  (παλιά στην Κολωνού 11 υπόγα) (15 γιευρώ) (+ deepthroat), μέχρι τις 23:00
Μαρία   (άγνωστης εθνικότητας, κατά πάσα πιθανότητα αλβανίδα) Ιάσωνος 19 Β (πάνω) (10ρούμπα),μεταμεσονύχτια
Μόνικα νιάου (ρουμάνα) Φυλής 84 (πρώην Φωκαίας 25 ισόγα) (20αρούμπα)

Τσιμπούκι ακάποτο τελειωτικό
Γιέβα (ουκράνα)  Κωνσταντινουπόλεως 166 υπόγειο (20 γιευρώ) (+ παπαρορούφιγμα), ακατάστατα ωράρια
Γιάννα (ουκράνα) (Φωκάιας 27 ισόγειο) ακατάστατα ωράρια (20άρικο)

Όποιος έχει επιπρόσθετες πληροφορίες ας αναρτήσει συνημμένο έγγραφο


 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αν λές για το P.S το έγραψα μην τρέξουν καβλωμένοι κάτω και δεν την βρουν.Και αύριο μέρα ξημερώνει.Αν γελάς γενικά για τις πληροφορίες νομίζω οτι ο πρωταρχικός σκοπός του site είναι η ενημέρωση μας στον αγοραίο έρωτα. Κάτι που δυστυχώς πολλοί δεν το κάνουν και δεν θέλουν να μοιραστουν πληροφορίες μαζί μας.Δυστυχώς λίγοι γράφουμε και ενημερώνουμε εδώ μέσα.

Μπορεί και να έχεις δίκιο ίσως τελικά να είμαστε μαλάκες που πληροφορούμε τους άλλους εδώ μέσα και να γινόμαστε και γραφικοι.Ίσως τελικά την αλλη φορά θα πρέπει να είμαι πιο λακώνικός και κρυψίνους.Η να σταματήσω και να γράφω.
Συμφωνώ 100%..............
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Για τους λάτρεις της πίπας της ειρήνης


Μπάρμπαρα (ρουμάνα) Φυλής 71 Β, Φωκαίας 19 (πρώην Λάουρα   Φυλής 71 Β, Φυλής 92 «Ρούπελ») (20 γιευρώ)

Όποιος έχει επιπρόσθετες πληροφορίες ας αναρτήσει συνημμένο έγγραφο
Τώρα τελευταία "μου" έχει κουραστεί λιγάκι το Μπαρμπαράκι.... Φταίει η 2-βάρδια,αλλά και πάλι τίμια είναι στο 20€...σε σχέση με κάτι άλλα ζόμπι... :zombie:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
MAΥΡΟ στην παλιο@@@@ την Χριστινα απο το ιασωνος 43.. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Καλημέρα  ;)

Βραδινή βάρδια
Ανοιχτά...
Φυλής: 66Α, 66Δ, 59 (στις 1:45 ήταν κλειστό),80, 65Α, 84Β, 86Α, 67, 86Β, 71Β (στις 1:45 ήταν κλειστό), 109Α, 109Β, 136, 134Α
Φωκαίας: 25Α, 25Β, 27Α, 27Β όροφος και ισόγειο.
Διδύμου, Αγκύρας: κλασικά κλειστά.
Θ' ακολουθήσει αναλυτική ενημέρωση.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Βραδινή τσάρκα[/size]


23:56-1:45

Φυλής 84Β: Καρολίνα. Πολύ ψηλή, με όμορφο πρόσωπο, ίσιο πλατινέ μαλλί έως τους ώμους, βυζάρες, κωλάρα, μπουτάρες! Απλό στα 20.
Φυλής 86Α: Μόνικα. Ψηλή, με όμορφο πρόσωπο, ίσιο ξανθό μαλλί έως κάτω από τους ώμους, μικρό προς μεσαίο στήθος, χυτό κορμί, κωλάρα! Απλό στα 20.
Φυλής 86Β: Ελένη. Μέτριου ύψους, πρόστυχο όμορφο πρόσωπο,  μελαχρινή, με καστανόξανθα μαλλιά έως κάτω από τους ώμους, μεσαίο στήθος, γυμνασμένο κορμί, κωλάρα. Απλό στα 20.
Φυλής 67: Η "τσαχπινομπιρμπίλω" όπως προλόγισε ο τσάτσος, Σόνια. Ψηλή, όμορφο βορειοευρωπαικό πρόσωπο, ξανθό μακρύ μαλλί έως κάτω από τους ώμους, μεσαίο στήθος, καμπυλώδες κορμί. Απλό στα 20.
Φυλής 109Α: Μαργαρίτα. Ψηλή, σχιστομάτα, μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί αρκετά κάτω από τους ώμους, μεσαίο στήθος, κορμάρα, κωλάρα, μπουτάρες. Απλό στα 20. Μου φάνηκε ξυνή. Πέρασα και δεύτερη φορά κατά τη διάρκεια της τσάρκας και  με "άρπαξε από τα μούτρα" επειδή ευχαρίστησα και έκανα να φύγω.
Φυλής 109Β: Ελενα. Μικρόσωμη, μέτριο χαμογελαστό πρόσωπο, ίσιο μαύρο μαλλί έως τους ώμους, μεγάλο στήθος, καλούτσικο σωματάκι. Απλό (συμπεριλαμβάνονται και φιλάκια στο σώμα) στα 20.
Φυλής 134Α: Η Βουλγάρα Τζέσικα. Νεαρή κοπέλα μεσαίου ύψους, με μεγάλα μάτια και ανάγλυφα χαμογελαστά χείλη, ξανθό ίσιο μαλλί έως λίγο κάτω από τους ώμους, μεσαίο στήθος, λεπτό κορμί, ωραίο κωλαράκι. Απλό στα 20. Τιμήθηκε...

scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


Φυλής 136: Αντέλα. Κοντούλα και τσουμπωτή, με μαύρα αφράτα μαλλιά έως τους ώμους, γλυκό προσωπάκι, μεγάλο στήθος. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Φυλής 71Β: Ανοιξε 00:20 και έκλεισε 1:45. Εκφυλο μωρό μεσαίου ύψους, με πρόστυχα όμορφο προσωπάκι, σκούρο (κοκκινωπό;) ίσιο αφράτο μαλλί έως τους ώμους,  μεσαίο προς μεγάλο στήθος, λεπτό φιδίσιο, χωρίς τατουάζ, σώμα, ωραίο κωλαράκι. Απλό στα 20.
Φυλής 80: Ενυ. Μεσαίου ύψους, με καστανό ίσιο μαλλί έως κάτω από τους ώμους, όμορφο καυλωτικό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, μπουτάρες και ωραίο κωλαράκι. ΚΩΛΟΣ στα 20.
Φυλής 59 (έκλεισε στις 1:45): Ρωξάνη. Την είχα δει και στην τσάρκα της 14ης Σεπτεμβρίου στην απογευματινή βάρδια. "Η κοπέλα, θεά! Ψηλή, ξανθό κοντό μαλλί πιασμένο σε μικρή αλογοουρά, όμορφο πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, φοβερό κορμί! Οπως ο κώλος (τατού χαμηλά στη μέση) και τα πόδια της επίσης...'' Απλό στα 20.
Φυλής 66Δ: Δούλευε η Αννίτα. Την είχα δει στην απογευματινή βάρδια στις 14/9. "Απλό πρόγραμμα για την Αννίτα. Νεαρή μελαχρινή κοπέλα, με μαύρα μακριά μαλλιά αρκετά κάτω από τους ώμους, λεπτή, μεσαίο στήθος."
Φυλής 66Α: Δούλευαν δύο κοπέλες. Η Ντενίσα. Ψηλή ξανθιά με ίσιο μαλλί έως τους ώμους, γλυκό όμορφο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, με μικρή δερματοστιξία στο δεξιό μηρό της και μια άλλη κοπέλα επίσης ξανθιά με σγουρό μαλλί και λεπτό πολύ ωραίο σώμα, όμορφη. Αλλά είχε εκνευριστεί με κάτι συναγωνιστές που έκαναν πλάκα στο σαλόνι και ήταν όλο μούτρα. Απλό στα 20.
Φωκαίας 27Β ισόγειο: Ερρικα. Καστανόξανθο μαλλί μαζεμένο πίσω στο κεφάλι, χαμογελαστή με όμορφα μάτια (αλλά σαν σύνολο το πρόσωπο δε μου άρεσε), μικρό στήθος, γεροδεμένη, με μπουτάρες που έδειχναν μυώδεις. Είχε και δύο φτερούγες (τατού) ανάμεσα από κάτι κινέζικα γράμματα (τατού επίσης) ψηλά στο ύψος της σπονδυλικής στήλης,  Απλό στα 20.
Φωκαίας 27Β όροφος: Η Ελληνίδα τσατσά μ' ενημέρωσε ότι δούλευαν οι Τζαμαικανές Ζιζέλ και η Τζένη. Ηταν σε παρτούζα και δεν τις περίμενα. Απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Α (υπόγειο): Η Αγάπη.
Φωκαίας 25Β: Ειρήνη. Την είχα "πάρει" www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/alkiviadou-16a/]εδώ[/url]. Στο Αλκιβιάδου 16Α. Milf "...Η κοπέλα, που δεν ήταν ακριβώς κοπέλα, αλλά ώριμη (σαραντάρα) γυναίκα από την Πολωνία με το ψευδώνυμο Ειρήνη...Μέτρια σε ύψος, με ξανθωπό ίσιο φουντωτό κοντό σχετικά μαλλί, αεικίνητα σκούρα μάτια, λίγο μακρουλή μύτη με μία ανεπαίσθητη κύρτωση, λεπτά χείλη, μεσαίο κάπως κρεμασμένο στήθος με έντονες θηλές, λεπτό σώμα αλλά με χαλάρωση και κοιλίτσα, ερωτικός κώλος και ομοίως ερωτικά πόδια, που όμως με τίποτα δε θα τα χαρακτήριζα κωλάρα και μπουτάρες''. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 20.
Φωκαίας 25Α: Η Μάρι. Την είχα πάρει www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/megalou-alexandrou-22a/]εδώ[/url]. Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Α στο Μεταξουργείο.
"... νεαρή κοπέλα μέτριου ύψους και εμφάνισης. Με μαύρα ίσια μαλλιά που έφταναν κάτω από τους ώμους της, χαμογελαστό πρόσωπο με στρογγυλεμένα χαρακτηριστικά, γεροδεμένο κορμί με κοιλίτσα, που γινόταν περισσότερο εμφανής όταν άρχιζε να κάμπτεται ο κορμός μπροστά και μεγάλο στήθος''. Απλό στα 20.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
[size=11pt]Βραδινή τσάρκα[/size]


23:56-1:45


Φυλής 66Α: Δούλευαν δύο κοπέλες. Η Ντενίσα. Ψηλή ξανθιά με ίσιο μαλλί έως τους ώμους, γλυκό όμορφο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, με μικρή δερματοστιξία στο δεξιό μηρό της και μια άλλη κοπέλα επίσης ξανθιά με σγουρό μαλλί και λεπτό πολύ ωραίο σώμα, όμορφη. Αλλά είχε εκνευριστεί με κάτι συναγωνιστές που έκαναν πλάκα στο σαλόνι και ήταν όλο μούτρα. Απλό στα 20.
Μερικά ζώα είναι για σφαλιάρες! Τώρα τελευταία έχω πετύχει πολλούς και ειδικά Αλβανοπιρφόρους,που σκάνε τσούρμο και ενοχλούν σε όποιο μπουρδέλο και να μπουν.......και είναι και πιτσιρικάδες οι κομπλεξικοί! Τους καταλαβαίνω,είναι άσχημοι και το ξέρουν...... :knuppel:
 

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.379
Κριτικές
61
Like
647
Πόντοι
3.295
Μερικά ζώα είναι για σφαλιάρες! Τώρα τελευταία έχω πετύχει πολλούς και ειδικά Αλβανοπιρφόρους,που σκάνε τσούρμο και ενοχλούν σε όποιο μπουρδέλο και να μπουν.......και είναι και πιτσιρικάδες οι κομπλεξικοί! Τους καταλαβαίνω,είναι άσχημοι και το ξέρουν...... :knuppel:

Πολύ σωστά τα λες!!!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το πρωι στη φυλης
71β κλειστο
66α σουζι
74 αννα,μελαγχροινο κοντοπουτανο
Φωκαιας
19 εμμανουελα,η μελαγχροινη τσιγγανορουμανα απο φυλης 92 και 65α με τη ριψοκινδυνη συμπεριφορα στο παρελθον
25β μονικα
27α μαρια,το κοντοπουτανο με το κοντο μαλλι
Aλκιβιαδου
16α παλινα
16β ιρινα,σταθερα εκει,κοντο μαλλι και προσωπο που δειχνει κοπελα σχετικα μικρη σε ηλικ9ια τελικα
16γ ανιτα
Υ.Γ Μπραβο φανουρη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom