Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 121 άτομα (9 μέλη και 112 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
αν του κρεμάσεις κανά 10ρικο στο λουράκι , λές να τον δεχθούνε μέσα για να ρίξει κι'αυτός τπτ ?  :think:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Βολτίτσα απόγευμα 6:30,Φυλής! Στόχος nο1 Αλεξάνδρα 65Β....για ακόμα μια φορά τίμια - ακάποτο+γλωσσόφιλα....για 20€ δεν τα έκλαψα...μια χαρά πέρασα! Διάρκεια 15 λεπτά χωρίς ενόχληση. Στόχος no2 Νικολέτα 66Α...πολύ καυλάκι και φρέσκο λόγω ώρας..... Ακόμα πιο τίμια,γιατί ενώ είχα πάει πριν Αλεξάνδρα....δεν μπορούσα να τελειώσω μετά από 3 στάσεις μέσα στο δωμάτιο......της είπα να με κάνει να χύσω χειροκίνητα...όπως και έγινε.... Να σημειώσω ότι το μωρό μου έδωσε κάτι πεταχτά φιλάκια - 2...3 ξυλιές... :2funny: :2funny: :2funny: και στο τέλος μου είπε και συγνώμη που δεν έχυσα και έπρεπε να γίνει χειροκίνητα! Διάρκεια 20 λεπτά.....τι να πω άλλο! Βέβαια δεν μπορώ να πω ότι θα έχουν και άλλοι την ίδια αντιμετώπιση όπως εγώ και ορισμένοι άλλοι "καμμένοι μπουρδελιάρηδες"...που μας ξέρουν τα "κορίτσα" και είμαστε πάντα καθαροί και "ξυρισμένοι"..... :thumbsup:

Υ.Γ: Η Ντενίσα ήταν μεγάλη καύλα σήμερα  :bigdick: ,οι ποδάρες ήταν για γλύψιμο....το λιγότερο και αν είχα άλλο σπέρμα...θα την έπαιρνα και αυτήν....πόσο μουνάρα γυναίκα είναι!!!!!!!!!!
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
O σκύλος πάει στην υπόγα του "πολυχώρου" που μάλλον τον ταϊζουνε κ πολλές φορές περιμένεις να δείς την κοπέλα κ βγαίνει αυτός απο το παραβάν...
Cult σκηνικό  :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: Ρε ανεβαινω πανω ηταν η τσατσα και 2 συναγωνιστες στο σαλονι καθομαι και βγανει ο σκυλος απο το κουζινακι και σταματαει μπροστα μας και λεει ο αλλος "αυτη ειναι? :grin:" Ειχα κλασει στο γελιο ρε...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Εύγε!
...αν και εκτιμώ ότι μάλλον οργώσατε παρά χτενίσατε...
κ. Πύραυλε

είναι τιμή και ευχαρίστηση (μας) οι καλές (σας) κουβέντες ...

Μεσημβρινη μοναχικη τσαρκα στην Λιοσιων με ωρα εναρξης 14:00 που δεν εχω κρυψει οτι γουσταρω πολυ.
...
Πολύ καλή ενημέρωση!  :rockon:

Αν θέλεις βάλε και κάποια χρηστικά χρώματα ...  ;)

Y.Γ Farkeli  διανυεις περιοδο φορμας..
Μάλλον ...  :cheesy:
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Σημερα το πρωι...προετοιμασια δωματιου πριν τη μαχη... :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:  :ak:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
twfmyeakbh502111cd24025.jpg
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Πολύ καλή ενημέρωση!  :rockon:

Αν θέλεις βάλε και κάποια χρηστικά χρώματα ...  ;)
Ευχαριστω!
Στο υστερογραφο της ενημερωσης αναφερω τον λογο που δεν γινεται αυτο προς το παρον.
Οταν το κειμενο υπερβει καποιες σειρες αρχιζει και χορευει η οθονη και δεν μπορω
να πιασω με copy paste τον χρωματισμο,ενω τωρα ας πουμε γινεται! :grin:
ΤΕΣΤ
 

azziani

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Σε πάω, πολύ σωστός! Το έχω προσέξει και ΄γω, ζηλεύουν του θανατά! Μέχρι και η ψόφια η συνοδός μπατσίνα στην Μ. Αλεξάνδρου κοιτούσε όλο λαγνεία...Θα ΄θελαν έστω και για ένα λεπτό να είναι εκείνες οι πόρνες και να γαμιούνται.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Βολτίτσα απόγευμα 6:30,Φυλής! Στόχος nο1 Αλεξάνδρα 65Β....για ακόμα μια φορά τίμια - ακάποτο+γλωσσόφιλα....για 20€ δεν τα έκλαψα...μια χαρά πέρασα! Διάρκεια 15 λεπτά χωρίς ενόχληση. Στόχος no2 Νικολέτα 66Α...πολύ καυλάκι και φρέσκο λόγω ώρας..... Ακόμα πιο τίμια,γιατί ενώ είχα πάει πριν Αλεξάνδρα....δεν μπορούσα να τελειώσω μετά από 3 στάσεις μέσα στο δωμάτιο......της είπα να με κάνει να χύσω χειροκίνητα...όπως και έγινε.... Να σημειώσω ότι το μωρό μου έδωσε κάτι πεταχτά φιλάκια - 2...3 ξυλιές... :2funny: :2funny: :2funny: και στο τέλος μου είπε και συγνώμη που δεν έχυσα και έπρεπε να γίνει χειροκίνητα! Διάρκεια 20 λεπτά.....τι να πω άλλο! Βέβαια δεν μπορώ να πω ότι θα έχουν και άλλοι την ίδια αντιμετώπιση όπως εγώ και ορισμένοι άλλοι "καμμένοι μπουρδελιάρηδες"...που μας ξέρουν τα "κορίτσα" και είμαστε πάντα καθαροί και "ξυρισμένοι"..... :thumbsup:

Υ.Γ: Η Ντενίσα ήταν μεγάλη καύλα σήμερα  :bigdick: ,οι ποδάρες ήταν για γλύψιμο....το λιγότερο και αν είχα άλλο σπέρμα...θα την έπαιρνα και αυτήν....πόσο μουνάρα γυναίκα είναι!!!!!!!!!!
Ξέχασα να πω για τον βλάκα τον Αλβανότσατσο,από Φωκαίας 27 υπόγειο! Tι θα γίνει με αυτόν......μου κράτησε πάλι το μπράτσο όπως έφευγα..... :argue: Δεν ξέρω πως κρατήθηκα γιατί ήταν η 6η-7η φορά που το κάνει! Την επόμενη φορά θα φάει πολύ κράξιμο..........το κάνει σε όλους τελικά?????? :police:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Ξέχασα να πω για τον βλάκα τον Αλβανότσατσο,από Φωκαίας 27 υπόγειο! Tι θα γίνει με αυτόν......μου κράτησε πάλι το μπράτσο όπως έφευγα..... :argue: Δεν ξέρω πως κρατήθηκα γιατί ήταν η 6η-7η φορά που το κάνει! Την επόμενη φορά θα φάει πολύ κράξιμο..........το κάνει σε όλους τελικά?????? :police:

Nαι ο καργιολης... :tickedoff:
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
Σε πάω, πολύ σωστός! Το έχω προσέξει και ΄γω, ζηλεύουν του θανατά! Μέχρι και η ψόφια η συνοδός μπατσίνα στην Μ. Αλεξάνδρου κοιτούσε όλο λαγνεία...Θα ΄θελαν έστω και για ένα λεπτό να είναι εκείνες οι πόρνες και να γαμιούνται.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

καλα το εχετε χασει εντελως μερικοι  :headbang:

ναι ρε φιλε ολες οι γυναικες αυτο το ονειρο εχουν να πηδιουντε στην φυλης για 20 ευρω  :headbang:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ξέχασα να πω για τον βλάκα τον Αλβανότσατσο,από Φωκαίας 27 υπόγειο! Tι θα γίνει με αυτόν......μου κράτησε πάλι το μπράτσο όπως έφευγα..... :argue: Δεν ξέρω πως κρατήθηκα γιατί ήταν η 6η-7η φορά που το κάνει! Την επόμενη φορά θα φάει πολύ κράξιμο..........το κάνει σε όλους τελικά?????? :police:
Ποιον έχουν βάλει εκεί?
Τον τσάτσο Γιάννη από το φυλής 61 υπόγα ή άλλον?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ξέχασα να πω για τον βλάκα τον Αλβανότσατσο,από Φωκαίας 27 υπόγειο! Tι θα γίνει με αυτόν......μου κράτησε πάλι το μπράτσο όπως έφευγα..... :argue: Δεν ξέρω πως κρατήθηκα γιατί ήταν η 6η-7η φορά που το κάνει! Την επόμενη φορά θα φάει πολύ κράξιμο..........το κάνει σε όλους τελικά?????? :police:
θελει τις σφαλιαρες του αυτος τυπε :knuppel:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Σε πάω, πολύ σωστός! Το έχω προσέξει και ΄γω, ζηλεύουν του θανατά! Μέχρι και η ψόφια η συνοδός μπατσίνα στην Μ. Αλεξάνδρου κοιτούσε όλο λαγνεία...Θα ΄θελαν έστω και για ένα λεπτό να είναι εκείνες οι πόρνες και να γαμιούνται.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
:2funny:
ωραιος τυπος :grin:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Ξέχασα να πω για τον βλάκα τον Αλβανότσατσο,από Φωκαίας 27 υπόγειο! Tι θα γίνει με αυτόν......μου κράτησε πάλι το μπράτσο όπως έφευγα..... :argue: Δεν ξέρω πως κρατήθηκα γιατί ήταν η 6η-7η φορά που το κάνει! Την επόμενη φορά θα φάει πολύ κράξιμο..........το κάνει σε όλους τελικά?????? :police:


Κ εμενα μου το εχει κανει ο σκατοβλαχος, δεν εχω ξαναμπει ουτε στο σαλονι
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Ρε σεις η Βαλερια απο το αλκαμενους ειναι εκει τωρα τις πρωινες βαρδιες?  :rolleyes:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
θελει τις σφαλιαρες του αυτος τυπε :knuppel:
Τι να κάνουμε με αυτόν? Σοβαρά τώρα,δεν μπορεί να μας ακουμπάει καν......... :tickedoff:
@mefist
@Ακόρεστος
@apolyto_arsenikο
@Steven_1
Και δεν είναι εκτός θέματος: "Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα"!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Κ εμενα μου το εχει κανει ο σκατοβλαχος, δεν εχω ξαναμπει ουτε στο σαλονι
φανταζομαι οτι σε ολους το κανει τυπε
παλιοτερα στα επρηζε μονο
τωρα αρχισε και τις χειραψιες που ελεγε ο ζικος :grin:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Σημερινη πρωινη επισκεψη στο Διδυμου 16 για την Σονια και το περιφημο  :pipa1: :pipa1: :pipa1:,δυστυχως ομως πηγα αδικα απο Τριτη θα επανελθει στο ποστο της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom