Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (5 μέλη και 60 επισκέπτες)

marios1891

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα.....ξερετε μηπως τι εχουν γινει οι αντριαννα απο φωκαιας και η σονια απο αλκιβιαδου???
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.543
Κριτικές
1.275
Like
229.598
Πόντοι
46.232
αν λές την αντριάννα απο φωκαίας 19 δουλεύει σαν αλίσια Φυλής 67 και μερικές φορές φυλής 71β
η σόνια δουλεύει Λεωνίδου 28 πάνω στο μετάξι....
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
παιδια καλησπερα.....ξερετε μηπως τι εχουν γινει οι αντριαννα απο φωκαιας και η σονια απο αλκιβιαδου???

Σονια απο Αλκιβιαδου λες τη ξανθια Ρωσιδα με τα πλαστικα βυζια? Που γλυφει αρκιντακια?
 

marios1891

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
0
αν λές την αντριάννα απο φωκαίας 19 δουλεύει σαν αλίσια Φυλής 67 και μερικές φορές φυλής 71β
η σόνια δουλεύει Λεωνίδου 28 πάνω στο μετάξι....
λαθοσ μου φιλε μπερδευτικα και δν λες απο φωκαιας αλλα απο διδυμου 18α!!!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
ναι αυτην την μιλφαρα!!!!!

Σου απαντησε ο νεοσμυρνιωτης. Βραδινη (νομιζω) βαρδια.

η σόνια δουλεύει Λεωνίδου 28 πάνω στο μετάξι....


Τυπε Μαριε εισαι οντως του 1891 και γαμας ακομα? Ποιος εισαι?

highlander-01-goog.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.543
Κριτικές
1.275
Like
229.598
Πόντοι
46.232

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Πάντως εντύπωση μου κάνει που παρόλο που μπαίνουν στη σελίδα πολλές κοπέλες ιερόδουλες,δεν βρέθηκε ούτε μία-εκτός από Αμάντα- να πει τι γίνεται μ'αυτούς τους ελέγχους,τις σφραγίσεις των οίκων ανοχής,τις συλλήψεις, τους υγειονομικούς ελέγχους,τίποτα.Δεν είπα φυσικά να βγει κάποια επώνυμα και να καρφώσει τ'αφεντικά της.Αλλά να βγαίνουν και να ξερογλύφονται για 20αρικα και 50αρικα ξέρουν μια χαρά.Οι πελάτες βλέπετε δεν δικαιούνται να ξέρουν τι συμβαίνει.Οι επισκέπτες της σελίδας είναι μόνο για να τρώνε δούλεμα,όχι για να μαθαίνουν και κάποιες αλήθειες έτσι δεν είναι?
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Ώρα Ελλάδος 19:25

Στο βασικό άξονα του FIR Φυλής (από Πιπίνου μέχρι Φερών) ανοιχτά ήταν τα εξής: 71 πάνω, 80, 84 πάνω και κάτω και 86 πάνω και κάτω.

Στο FIR της οδού Φωκαιας, τα πάντα ήταν κλειστά.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Και Μεταξι κλειστο γαμω την παναχαικη μου... :headbang: Φουλ ξενερα σημερα... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.543
Κριτικές
1.275
Like
229.598
Πόντοι
46.232
πριν καμία ώρα τα πάντα φυλής και φωκαίας κλειστά.....
ενώ στις 21.00 παρά ήταν ανοικτό το 65β...
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Σήμερα το πρωί μετά απο καιρό αποχή και μιας και ο δρόμος μου με έφερε στο κέντρο είπα να κάνω μια βολτούλα στα γρήγορα μιας και δεν είχα πολύ χρόνο μπροστά μου.

Είχα ξεχάσει οτι σήμερα έχει λαική στην φυλής...

Έχουμε και λέμε:

Φυλής:

71
ισόγειο: Μπάρμπο(α)ρα. Ανάλογα με τα κέφια του κάθε τσάτσου. Κλασικά η νεαρή που ήταν στο 92 παλιά. Εμφανίστηκε με ενα ολόσωμο fishnet. Προκλητικό θέαμα. Απλο

Όροφος: Μελαχρινή, προμιλφ, κανονικό σώμα και στήθος πιθανώς πεσμένο έτσι όπως το έβλεπα μέσα απο το σουτιέν να πάλετε. Γεμάτη περιφέρεια την οποία και έδινε. Βαριεστημένη.

69 πάνω: Έλενα. Αδύνατη, μέτρια προς ψηλή, αδύνατη με μικρό/κανονικό στήθος και συμπαθητική περιφέρεια. Απλο. Η τσατσά ενω το έπεζε άνετη έκανε ολα τα κόλπα by the book για να την βγάλει απο το δωμάτιο πιο γρήγορα.

67: Τζούλη(ια). Μελαχρινή, αδυνατη, μέτρια εμφάνιση. Απλό εαν θυμάμαι σωστά.

86
ισόγειο: Καστανόξανθη, μετρίου αναστήματος με κανονικό σώμα με πιασίματα. Μέτριο στήθος φυσικό. Γεμάτη περιφέρεια. Ούτε που το σκέφτηκα για να φύγω.

όροφος: Τζούλια. Μελαχρινή με piercing στο χείλος. Είχε κρεμαστεί απο το παράθυρο και κάπνιζε. Μετρίου αναστήματος, αδύνατη με κανονικό σώμα. Ωραίο στήθος γεμάτο και περιφέρεια. Πρωκτικό.

84
όροφος: Νεαρή, ξανθιά, μετρίου αναστήματος, αδύνατη με στεγνό σώμα, στήθος ολοστρόγγυλο σιλικόνη, ωραία σφιχτή περιφέρεια. Τραχιά χαρακτηριστηκά προσώπου, κοινώς ψιλόσκυλέ. Οχι άσχημη. Πρέπει να την έχω ξαναδεί γιατι σαν παρουσία ειναι οικεία, αλλα πρέπει να έβαλε πρόσφατα την σιλικόνη και με μπέρδεψε. Απλό.

ισόγειο: Μελαχρινή, γεμάτο σώμα με μεγάλη περιφέρεια, μικρό στήθος. Πρέπει να την έχω πετύχει στο 86 ισόγειο. Εδώ και αν δεν το σκέφτηκα πριν φύγω με βήμα ταχύ.

80: Αννα μαρια. Αυτοπαρουσιάστηκε. Αδύνατη με στεγνό σώμα, μετρίου αναστήματος, μελαχρινη, μικρό στήθος, ωραία περιφέρεια. Τόνισε ιδιαίτερα το πρωκτικό στο πρόγραμμά της.

65: Αλεξάνδρα. Νεαρή, καστανόξανθη, αδύνατη με στεγνό σώμα, μικρό στήθος, μικρή σφιχτή περιφέρεια. Πετιτ κοπέλα. Ελεύθερο στοματικό.

61: Το πέτυχα ξανά ανοικτό μετά απο καιρό. Κατερίνα. Μιλφ, ξανθιά, σχετικά ψηλή, αδύνατη με κανονικό σώμα, στηθος και ψιλογεμάτη περιφέρεια. Απλό.

74. Νεα( ? ) στον χώρο. Δεν την θυμάμαι. Νέα και στην ηλικία. Μελαχρινή, αδύνατη με μικρό νορμάλ διαστάσεων για το σώμα της φυσικό στήθος. Ωραία περιφέρεια, μαζεμένη και σφιχτή. Ψιλό πετίτ διαστάσεων αν και θα έπρεπε να είναι λίγο πιο κοντή για να μπει σε αυτήν την κατηγορία. Αμήχανη στο σαλόνι. Απλό. dimit31 εχε την στον νου σου. Κοντα στα γούστα σου η μικρή.


Φωκαίας μπήκα μόνο στο 27 ισόγειο όπου και είδα το κλασικό δίδυμο Γιάννα, Ειρήνη. Ελεύθερο στοματικό. Το τελειωτικό το έκοψαν....... ;

Μετά πέρασα απο διδύμου. Προσοχή διότι πέφτουν σοβάδες. Κυριολεκτικά τα πάνω μπαλκόνια είναι υπο κατάρευση ως φαίνετε.
Μπήκα στο 18 ισόγειο όπου ήταν η Αλιόνα.
[size=6pt]Μπήκα. Δεν ξέρω ακριβώς πως και γιατί. Καλά πέρασα. Πήρα αυτό που αναζητούσα. κριτική αύριο![/size].

Μόνο-δυο κοπέλες ήταν στο δωμάτιο. Ολες οι άλλες βάραγαν μύγες. Έχει πέσει πολύ η κίνηση.

Στον δρόμο για τον γυρισμό πέρασα πάλι απο την φυλής κάνοντας μια ανασκόπηση του τι είχα δει μαζί με κάποιες σκέψεις. Παντού πακιστανοί και μαύροι να πουλάνε πατάτες σε αυτοσχέδιους πάγκους. Ελάχιστοι Έλληνες στους δρόμους.

Οι μοναχικές βόλτες έχουν άλλη χάρη. Είναι πιο.... συγκεντρωμένες. Δεν αφαιρείσαι, συγκεντρώνεσαι σε αυτό που βλέπεις. Το είχα ξεχάσει είναι η αλήθεια αυτό το συναίσθημα και μου άρεσε!
Οι βόλτες με παρέα είναι πιο... διασκεδαστικές, πιο αφαιρετικές. Και πιθανώς πιο ξεκούραστες καθώς δεν καταλαβαίνεις πως περνάει η ώρα.

Θα μου πείτε τώρα... τι μαλακίες λέει αυτός....
Ελα ντε. Εδώ κάθομαι και γράφω ενημέρωση για 12 ώρες πριν.

Αυτά τα ολίγα!
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί μετά απο καιρό αποχή και μιας και ο δρόμος μου με έφερε στο κέντρο είπα να κάνω μια βολτούλα στα γρήγορα μιας και δεν είχα πολύ χρόνο μπροστά μου.

Είχα ξεχάσει οτι σήμερα έχει λαική στην φυλής...

Έχουμε και λέμε:

Φυλής:

71
ισόγειο: Μπάρμπο(α)ρα. Ανάλογα με τα κέφια του κάθε τσάτσου. Κλασικά η νεαρή που ήταν στο 92 παλιά. Εμφανίστηκε με ενα ολόσωμο fishnet. Προκλητικό θέαμα. Απλο

Όροφος: Μελαχρινή, προμιλφ, κανονικό σώμα και στήθος πιθανώς πεσμένο έτσι όπως το έβλεπα μέσα απο το σουτιέν να πάλετε. Γεμάτη περιφέρεια την οποία και έδινε. Βαριεστημένη.

69 πάνω: Έλενα. Αδύνατη, μέτρια προς ψηλή, αδύνατη με μικρό/κανονικό στήθος και συμπαθητική περιφέρεια. Απλο. Η τσατσά ενω το έπεζε άνετη έκανε ολα τα κόλπα by the book για να την βγάλει απο το δωμάτιο πιο γρήγορα.

67: Τζούλη(ια). Μελαχρινή, αδυνατη, μέτρια εμφάνιση. Απλό εαν θυμάμαι σωστά.

86
ισόγειο: Καστανόξανθη, μετρίου αναστήματος με κανονικό σώμα με πιασίματα. Μέτριο στήθος φυσικό. Γεμάτη περιφέρεια. Ούτε που το σκέφτηκα για να φύγω.

όροφος: Τζούλια. Μελαχρινή με piercing στο χείλος. Είχε κρεμαστεί απο το παράθυρο και κάπνιζε. Μετρίου αναστήματος, αδύνατη με κανονικό σώμα. Ωραίο στήθος γεμάτο και περιφέρεια. Πρωκτικό.

84
όροφος: Νεαρή, ξανθιά, μετρίου αναστήματος, αδύνατη με στεγνό σώμα, στήθος ολοστρόγγυλο σιλικόνη, ωραία σφιχτή περιφέρεια. Τραχιά χαρακτηριστηκά προσώπου, κοινώς ψιλόσκυλέ. Οχι άσχημη. Πρέπει να την έχω ξαναδεί γιατι σαν παρουσία ειναι οικεία, αλλα πρέπει να έβαλε πρόσφατα την σιλικόνη και με μπέρδεψε. Απλό.

ισόγειο: Μελαχρινή, γεμάτο σώμα με μεγάλη περιφέρεια, μικρό στήθος. Πρέπει να την έχω πετύχει στο 86 ισόγειο. Εδώ και αν δεν το σκέφτηκα πριν φύγω με βήμα ταχύ.

80: Αννα μαρια. Αυτοπαρουσιάστηκε. Αδύνατη με στεγνό σώμα, μετρίου αναστήματος, μελαχρινη, μικρό στήθος, ωραία περιφέρεια. Τόνισε ιδιαίτερα το πρωκτικό στο πρόγραμμά της.

65: Αλεξάνδρα. Νεαρή, καστανόξανθη, αδύνατη με στεγνό σώμα, μικρό στήθος, μικρή σφιχτή περιφέρεια. Πετιτ κοπέλα. Ελεύθερο στοματικό.

61: Το πέτυχα ξανά ανοικτό μετά απο καιρό. Κατερίνα. Μιλφ, ξανθιά, σχετικά ψηλή, αδύνατη με κανονικό σώμα, στηθος και ψιλογεμάτη περιφέρεια. Απλό.

74. Νεα( ? ) στον χώρο. Δεν την θυμάμαι. Νέα και στην ηλικία. Μελαχρινή, αδύνατη με μικρό νορμάλ διαστάσεων για το σώμα της φυσικό στήθος. Ωραία περιφέρεια, μαζεμένη και σφιχτή. Ψιλό πετίτ διαστάσεων αν και θα έπρεπε να είναι λίγο πιο κοντή για να μπει σε αυτήν την κατηγορία. Αμήχανη στο σαλόνι. Απλό. dimit31 εχε την στον νου σου. Κοντα στα γούστα σου η μικρή.


Φωκαίας μπήκα μόνο στο 27 ισόγειο όπου και είδα το κλασικό δίδυμο Γιάννα, Ειρήνη. Ελεύθερο στοματικό. Το τελειωτικό το έκοψαν....... ;

Μετά πέρασα απο διδύμου. Προσοχή διότι πέφτουν σοβάδες. Κυριολεκτικά τα πάνω μπαλκόνια είναι υπο κατάρευση ως φαίνετε.
Μπήκα στο 18 ισόγειο όπου ήταν η Αλιόνα.
[size=6pt]Μπήκα. Δεν ξέρω ακριβώς πως και γιατί. Καλά πέρασα. Πήρα αυτό που αναζητούσα. κριτική αύριο![/size].

Μόνο-δυο κοπέλες ήταν στο δωμάτιο. Ολες οι άλλες βάραγαν μύγες. Έχει πέσει πολύ η κίνηση.

Στον δρόμο για τον γυρισμό πέρασα πάλι απο την φυλής κάνοντας μια ανασκόπηση του τι είχα δει μαζί με κάποιες σκέψεις. Παντού πακιστανοί και μαύροι να πουλάνε πατάτες σε αυτοσχέδιους πάγκους. Ελάχιστοι Έλληνες στους δρόμους.

Οι μοναχικές βόλτες έχουν άλλη χάρη. Είναι πιο.... συγκεντρωμένες. Δεν αφαιρείσαι, συγκεντρώνεσαι σε αυτό που βλέπεις. Το είχα ξεχάσει είναι η αλήθεια αυτό το συναίσθημα και μου άρεσε!
Οι βόλτες με παρέα είναι πιο... διασκεδαστικές, πιο αφαιρετικές. Και πιθανώς πιο ξεκούραστες καθώς δεν καταλαβαίνεις πως περνάει η ώρα.

Θα μου πείτε τώρα... τι μαλακίες λέει αυτός....
Ελα ντε. Εδώ κάθομαι και γράφω ενημέρωση για 12 ώρες πριν.

Αυτά τα ολίγα!


η γιαννα και η ιρινα δεν λενε στο σαλονι τελειωτικο απλα το κανουν μεσα!

εννοειτε οτι οι μοναχικες τσαρκες ειναι οι καλυτερες για πολλους λογους. εγω με παρεα πλεον παω μονο για τον χαβαλε 3η βαρδια.. αμα θελω να γαμησω παω μονος μου. οταν εχεις και αλλους μαζι σου σου κοβεται η ελευθερια κινησεων.
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
πολυ καλημερα σας οπαδοι της νυχτας κι οχι μονο....δεν συνηθιζω να γραφω αλλα αυτο νομιζω πως πρεπει να σημειωθει προς αποφυγη εκπληξεων....στη μεταμεσονυχτια βαρδια και συγκεκριμενα γυρω στις 5,στο μπουρδελο λαβυρινθος στη φωκαιας εθεαθει μια θιτσα που καλως κακως μαρεσουν οι μεγαλες κι ετσι περασα....η τυπισσα με καυλωνει με χαδια και πριν καν μου παρει πιπα η μου βαλει καποτα παει να κατσει πανω μου...παει να τον βαλει και την συγκρατω....ελα γαμα με καυλα μου λεει...τι λεω την παλευεις ?τι ναι αυτα που κανεις?με τα πολλα αντι να φυγω βαζω μονος την καποτα,τις ριχνω 2-3 πισοκολιτιες και πουλο....με τρομαξε η καριολα...προσοχη μαγκες στο ακαποτο γαμιση.....προσεχουμε για να εχουμε...
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
η γιαννα και η ιρινα δεν λενε στο σαλονι τελειωτικο απλα το κανουν μεσα!

εννοειτε οτι οι μοναχικες τσαρκες ειναι οι καλυτερες για πολλους λογους. εγω με παρεα πλεον παω μονο για τον χαβαλε 3η βαρδια.. αμα θελω να γαμησω παω μονος μου. οταν εχεις και αλλους μαζι σου σου κοβεται η ελευθερια κινησεων.
Η Γιαννα το εκοψε το τελειωτικο.Ετσι μου ειπε πριν 10 μερες,αν το κανει επιλεκτικα δεν γνωριζω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom