Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (9 μέλη και 72 επισκέπτες)

BWC21_athens

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
265
Πόντοι
280
Ξέρει κανείς αν έχει επιστρέψει η Ντιάνα από Φ84α. (Ρουμάνα, ξανθιά με πλαστικό βυζί) Η τσατσά που δουλεύει πρωινή βάρδια μου είχε πει και τίς δύο φορές που την ρώτησα αρχές Οκτωβρίου ότι θα γυρίσει;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
875
Κριτικές
66
Like
12.487
Πόντοι
4.926
Ξέρει κανείς αν έχει επιστρέψει η Ντιάνα από Φ84α. (Ρουμάνα, ξανθιά με πλαστικό βυζί) Η τσατσά που δουλεύει πρωινή βάρδια μου είχε πει και τίς δύο φορές που την ρώτησα αρχές Οκτωβρίου ότι θα γυρίσει;
Συναγωνιστή, την είδα να δουλεύει την περασμένη εβδομάδα, στο Φυλής 65Β. Δεν θυμάμαι, όμως, σε ποια βάρδια.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
875
Κριτικές
66
Like
12.487
Πόντοι
4.926
Διδυμου 18 ισόγειο Αλιόνα, κάποιος έγραψε ότι έκοψε το τελειωτικό, πάντως ανακοινώθηκε κανονικά ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Πριν από λίγες ημέρες, πέρασα από το "μαγαζί". Η τσατσά την παρουσίασε και ανακοίνωσε normal πρόγραμμα. Εν τω μεταξύ, μόλις αντίκρισα την Αλιόνα, πάγωσα. Ρε μάγκες, πως άλλαξε έτσι, η εμφάνισή της; Πρησμένη, ολόκληρη, έμοιαζε σαν κρασοβάρελο. Άλλη μία γυναίκα-θρύλος, της περιοχής, η οποία κατάντησε σκιά του εαυτού της. Αυτές οι γυναίκες, που έγραψαν ιστορία στο "άθλημα" και τα κονόμησαν, πρέπει να γνωρίζουν πότε να σταματήσουν. Δεν γίνεται να είσαι εμφανίσιμη γυναίκα, να κάνεις σχεδόν τα πάντα και μετά να παρατάς τον εαυτό σου, να ασχημαίνεις και να τα κόβεις όλα. Το ίδιο σοκ έπαθα, τις προάλλες, όταν είδα την Βίκυ, από το Φυλής 69Β. Εμφανίστηκε στο σαλόνι και έμοιαζε σαν φουσκωμένο μπαλόνι. Το πανέμορφο πρόσωπο της ήταν πρησμένο, σαν μπρέσκα και το λαχταριστό κορμάκι της αποτελούσε παρελθόν, με μία αντιαισθητική μπάκα να προεξέχει, από αυτό. Και οι δύο τους, μου θύμισαν την Γιουγκοπλάστικα και την Βαρέζε. Δύο θρυλικές ομάδες μπάσκετ, οι οποίες σήκωσαν ευρωπαϊκές κούπες και τώρα δεν υπάρχουν πουθενά!
 

oKsa

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2024
Μηνύματα
22
Like
48
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς, αν δουλεύει η Μιρα το πρωί φυλής 69?
Πέρασα και βρήκα μόνο τη Μαρία την Τσέχα
Πήγα με Σύλβια στο Φυλής 59 αν δεν κάνω λάθος στον όροφο
Εξαιρετική κοπ και με πρόγραμμα περιποιητικο
Η συλβια τιμά το 20ρικο κ είναι κ πολύ καλό παιδί.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.041
Κριτικές
64
Like
20.245
Πόντοι
13.636
Ξέρει κανείς αν έχει επιστρέψει η Ντιάνα από Φ84α. (Ρουμάνα, ξανθιά με πλαστικό βυζί) Η τσατσά που δουλεύει πρωινή βάρδια μου είχε πει και τίς δύο φορές που την ρώτησα αρχές Οκτωβρίου ότι θα γυρίσει;
Ήρθε και ξανά έφυγε.
Δεν πρόλαβες να :takethis: αυτή τη φορά!!! (Εγώ Την πέρασα δύο χέρια)

Ίσως έρθει πάλι σε λίγες μέρες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φωκαίας 27Β κάτω Ηλέκτρα, απλό πρόγραμμα
:new_shocked::new_shocked::new_shocked:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom