Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 389 άτομα (41 μέλη και 348 επισκέπτες)

Model88

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
28
Like
16
Πόντοι
0
Η Εύα στο Εξηκίου 18γ είναι trans. Δεν ξέρω αν είναι εγχειρησμένη ή όχι μιας και δεν είμαι fan του μεταλλαγμένου και δεν έχω δοκιμάσει, αλλά είναι trans. Της έχω ρίξει τρελό κράξιμο επειδή δεν το λέει και κοροϊδεύει ορισμένους ανίδεους. Όταν μια τρανς εμφανίζεται ως γυναίκα προς άγρα πελατών, αυτό ονομάζεται ΑΠΑΤΗ!!!!
Πώς ξέρετε αν δεν έχετε δοκιμάσει;
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
131
Κριτικές
34
Like
3.405
Πόντοι
2.591
Δηλαδή αμα περάσει κάποιος στο δωμάτιο και του κατεβάσει το κιλοτάκι της θα πεταχτει κανα καβλί;
Πολύ πιθανόν :alivedick:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πώς ξέρετε αν δεν έχετε δοκιμάσει;
Τη ρώτησα
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
615
Κριτικές
19
Like
6.186
Πόντοι
2.036
Δηλαδή αμα περάσει κάποιος στο δωμάτιο και του κατεβάσει το κιλοτάκι της θα πεταχτει κανα καβλί;
Πώς ξέρετε αν δεν έχετε δοκιμάσει;

Ρωτώντας πας στην πόλη ... δεν είναι δύσκολο, ειδικά αν δεν είσαι κάφρος.
Από την άλλη το ανακοινώνει και στο πρόγραμμα "μουνάκι, κωλαράκι" , το ότι είναι Trans φαίνεται από την 1η φορά που θα την δεις και στην τελική άμα δεν είσαι σίγουρος δεν περνάς πριν ρωτήσεις.
Εγώ την Σύλβια (νομίζω) στο Φωκ.13 / Φιλλιπίδου 11 πέρναγα για Trans στην αρχή (λόγω φωνής κυρίως), μέχρι που ρώτησα την τσατσά και πέθανε στο γέλιο.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.866
Like
4.471
Πόντοι
456
Μάγκες ξέρει κανένας διπλό που να κανουν ταυτόχρονα πίπα μαζι περα απο

Διδύμου πουβειχα δώσει σε κάτι θείες δεν θυμάμαι ονόματα​

Μια ξανθιά και μια κάστανομαλλα και ήταν ακαπ στο στώμα τα πέταξα δεν εχω ξανά βρει κατι αντίστοιχο+ ειρήνη τι έγινε υπάρχει η εξαφάνιση?
Ελενη + Βικτωρια , κανουν και παρτουζα !!!!
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
131
Κριτικές
34
Like
3.405
Πόντοι
2.591
Μεσημεριανή κατάθεση στο Φωκαίας 25 όροφο στην Αλίσια. Νεαρή, σοβιετική, καστανή με κάποια πιασίματα. Πρόγραμμα απλό.
Κάνει deepthroat και τον τρώει άνετα:knockinb:Έχει στενό μουνάκι, αλλά είναι διεκπεραιωτική:referee:
Δε μου άφησε κάτι για να τη προτείνω ή να ξαναπεράσω...
Λόγω έλλειψης χρόνου, δεν έριξα δεύτερο γύρο. Προσεχώς θα σολάρω 2η βάρδια με άνεση....
Συνέχεια στη κριτική που θα ανεβάσω....
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
380
Πόντοι
21
Ελενη + Βικτωρια , κανουν και παρτουζα !!!!
Σε ποίο? Παίρνουν πιπουλα ταυτόχρονα? Ειναι όμορφες? Αν λες αυτο στο διδύμου τις έχω πάρει οκ άλλες ψάχνω νέες που να κάνουν το ίδιο πράγμα
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
380
Πόντοι
21
Η Ειρήνη τι έγινε υπάρχει η απο ξεκολιασματα δεν μπορει και εξαφανηστεικατε?
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
131
Κριτικές
34
Like
3.405
Πόντοι
2.591
Επίσης σε λίγα που πέρασα...
Φωκαίας 13 ισόγειο. Δύο λατινοπατσάβουρα Αλεξάνδρα και Μπέλλα. Πρόγραμμα απλό:jerking2::jerking2::jerking2:
Φυλής 105 δεξιά. Κατερίνα λατίνα πολύ μέτρια αλλά διαχυτική. Πρόγραμμα ελεύθερη φλογέρα.
Μόνο για Μετάξι όχι για 20€
Φυλής 105 αριστερά. Sunny Wild ή Σαβίνα με απλό. Άδεια δωμάτια :tooth: άδειο σαλόνι:tooth: Η Sunny τελείως βαριεστημένη :tired:δεν είχε όρεξη να βγει ούτε να σαλονάρει, με πολύ δυσκολία. Μεταβολή και δρόμο:badair:
Το ξέρουμε Sunny ότι δεν σ' αρέσουν τα μπουρδέλα και ότι σου φαίνονται λίγα. Υπάρχουν άφθονα πιάτα να πλύνεις, σκαλιά να σφουγγαρίσεις και αμέτρητοι καφέδες να σερβίρεις...
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
800
Κριτικές
34
Like
5.305
Πόντοι
2.836
Smirni kai arxonta tou skotous
Θυμάστε που έψαχνα την Ναταλί
Πέρασα κατά τις 2:30 βράδυ από Φώκαια 19 και έριξα ένα στην Όλγα.
Φεύγοντας την ροταω μια Ναταλί που δούλευε εδώ που είναι
Και την ίδια στιγμή μηλαγε μαζί της με βίντεο κλήση και μιλήσαμε
Δουλεύει στο Συγγρού 232
Τελιος κουφό εεεε;;;;;
Θα περάσω αύριο να της ρίξω ένα
Καθόλου κουφό θα έλεγα!
Οι πολύ καλής εμφάνισης κοινώς Model style ιεροδουλες πολλές φορές περνούν προαγωγή κ πηγαίνουν σε στουντιο. Τώρα αν αντέξουν εκεί κ ανάλογα με τις υπηρεσίες/διάθεση της κάθε μιας ειναι άλλο θέμα.....
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
157
Κριτικές
29
Like
1.268
Πόντοι
1.011
Επίσης σε λίγα που πέρασα...
Φωκαίας 13 ισόγειο. Δύο λατινοπατσάβουρα Αλεξάνδρα και Μπέλλα. Πρόγραμμα απλό:jerking2::jerking2::jerking2:
Φυλής 105 δεξιά. Κατερίνα λατίνα πολύ μέτρια αλλά διαχυτική. Πρόγραμμα ελεύθερη φλογέρα.
Μόνο για Μετάξι όχι για 20€
Φυλής 105 αριστερά. Sunny Wild ή Σαβίνα με απλό. Άδεια δωμάτια :tooth: άδειο σαλόνι:tooth: Η Sunny τελείως βαριεστημένη :tired:δεν είχε όρεξη να βγει ούτε να σαλονάρει, με πολύ δυσκολία. Μεταβολή και δρόμο:badair:
Το ξέρουμε Sunny ότι δεν σ' αρέσουν τα μπουρδέλα και ότι σου φαίνονται λίγα. Υπάρχουν άφθονα πιάτα να πλύνεις, σκαλιά να σφουγγαρίσεις και αμέτρητοι καφέδες να σερβίρεις...
Ναι την είδαμε και στα στριπτιζαδικα ακόμα και εκεί Φωλα με βαργεγεστιμενο ύφος και πρόθυμη για καυγά άμα ελεγες όχι!!! ΩΞΩΩΩΩ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom