Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 100 άτομα (1 μέλη και 99 επισκέπτες)

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
161
Κριτικές
3
Like
351
Πόντοι
21

Φωκαίας 13A Σαμάνθα ξανθιά κοντή πολύ καλό σώμα Κολομβία εχθες το βραδυ μαζί με σοφία οποίος έχει πάρει να μας πει γνωμουλα σοφία έχω πάρει 2 φορές πειν καιρό καπως χάλασε σε εμφάνιση ταλαιπωρημένη φαίνεται απο κατάχρηση η απο πολύ δουλειά​

 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
605
Κριτικές
19
Like
6.040
Πόντοι
2.036
Ναυαγια :zombie:

Εφυγε απο το ιασωνος το <<συνεργαζομενο>> οικο και γυρισε εκει; Εκει δεν ξαναπαω ουτε εγω!

Τετοιο κωλο στα 10 ευρω ομως δεν βρισκεις ουτε στα ψεματα..:2funny:
Για τον κώλο ναι τα έχουμε πεί, είναι τρομερός, σκέψου επειδή την έχω πάρει ΠΑΡΑ πολλές φορές και τις τελευταίες 10-15 την βάζω μόνο στα 4 παίζει ή να με σιχάθηκε ή να νομίζει πως την ερωτεύτηκα και με αποφεύγει πλέον χαχαχα.

Για τα σπίτια, Μ.Α.21 τα 2 και Ι20Α-Β-Γ έχουν τις ίδιες κοπέλες και απλά κάνουν rotation τις βάρδιες, δλδ πολύ συχνά η Αγάπη πχ. ήταν Ι20Α 1η βάρδια και Μ.Α21 2η, η Μπάρμπαρα προχθές ήταν 1η βάρδια Μ.Α21 κάτω, 2η Ι20Γ ,σε κάποια αλλάζουν και οι τσάτσοι, πχ. Μ.Α.21 κάτω τσατσά είναι η Δανάη που δούλευε Ι20Α σαν "κοπέλα" με φούλ.

Και ποιός είσαι εσύ που θα κρίνεις τις ανάγκες και τα συναισθήματα του οποιοδήποτε;
Κράτα τις κριτικές για τους πιο ηλικιωμένων απο εμάς για τον εαυτό σου και μήν τους αποκαλείς ναυάγια.
Δεν σε ενοχλούν, είναι αξιοπρεπείς ,αντίθετα με εσένα, και μπορεί να τα κάνουν αυτά για δικούς τους λόγους.
Αυτά.
Κοίτα, το παραέκανε ο φίλος αλλά συμφωνώ με αυτά που λέει για την συμπεριφορά τα οποία ισχύουν όμως και για πολύ νεότερους, πολλοί στήνονται απ'έξω ώρα πρίν, πολλοί προσπαθούν να "κλέψουν" σειρά, γιατί είμαστε Ελληνάρες ακόμα και εκεί ...
Το άσχημο είναι πώς όποιος το κάνει αυτό, εμένα μου δίνει την εντύπωση πως δεν έχει ούτε αυτοσεβασμό ούτε καλύτερο τρόπο να αξιοποιήσει τον χρόνο του, έστω κάνε βόλτα/τσάρκα, κάτι... το ίδιο θα έλεγα και για όσους περιμένουν σαλόνι να περάσουν 4οι-5οι-6οι 30-40-60 λεπτά.
Βέβαια ο καθένας βάζει τα δικά του όρια, κάποιος θα μπορούσε να πεi το ίδιο για όλους μας και μόνο που πάμε στους οίκους ή που γράφουμε για αυτούς εδώ :S
Απλα στον συγκεκριμενο οικο στον οροφο ειναι αυτος ο αντιπαθητικος τραβελοτσατσος που τραμπουκιζει του παντες στο σαλονι και χτυπαει πορτες στο 7λεπτο...τουλαχιστον η Αγαπη τον εγραψε και εκατσα κανα 2λεπτο ακομα να χυσω σαν ανθρωπος....
Το έχω πει, όταν έχει κόσμο γίνεται πολύ καριόλα/ης...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.521
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786

Φωκαίας 13A Σαμάνθα ξανθιά κοντή πολύ καλό σώμα Κολομβία εχθες το βραδυ μαζί με σοφία οποίος έχει πάρει να μας πει γνωμουλα σοφία έχω πάρει 2 φορές πειν καιρό καπως χάλασε σε εμφάνιση ταλαιπωρημένη φαίνεται απο κατάχρηση η απο πολύ δουλειά​

Σοφία είχα πάει το Σάββατο βράδυ που πέρασε ωραία στα 4 ο κωλος της εμφάνιση έχει ταλαιπωρία ευγενική σε συμπεριφορά
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.521
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
Είχα πάει σε ένα σπίτι Φώκαιας στο 9 τρίτη βάρδια Σάββατο βράδυ προς Κυριακή και έλεγε ο Τσάτσος 10 λεπτά
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
205
Like
431
Πόντοι
21
Χυστη Σκορπιε, τελικά το πορνικο ρανταρ μου
IMG_20240923_194754.jpg
Χυστη Σκορπιε, τελικά το πορνικο ρανταρ μου λειτούργησε... :afro:
παγωτακι παιρνει ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.203
Κριτικές
20
Like
3.752
Πόντοι
1.446
Στο Μεταξουργείο (σαν κάτοικος, μένω πολύ κοντά) που περνάω για να πάω στο κέντρο, για δουλειές, ακούω έξω από τα "σπίτια", Ισπανικά πιο συχνά από τα Αλβανικά, τα Βουλγάρικα, τα Ρώσικα και τα Ρουμάνικα πια, από κορίτσια που αρχίζουν ή τελειώνουν την βάρδια... Οι Λατίνες ήρθαν για να μείνουν...
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
161
Κριτικές
3
Like
351
Πόντοι
21
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom