Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 117 άτομα (17 μέλη και 100 επισκέπτες)

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Χαίρομαι που σε γλύτωσα.
Όχι για το χρήμα. Αυτό δεν λέει τίποτα.
Για την άσχημη διάθεση που θα είχες μετά.

Επίσης στον ίδιο οίκο είναι και η Βίκα Βικτόρια. Σχετικά καινούρια.
ΑρχιΦόλα!!!!
Εγώ τα είπα.
:hi:
Βίκα Βικτώρια καινούργια? Μήπως έχει δουλέψει και αλλού?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.508
Κριτικές
1.275
Like
228.295
Πόντοι
46.232
Βίκα Βικτώρια καινούργια? Μήπως έχει δουλέψει και αλλού?
Δουλεύει 3 μήνες + εκεί, εγώ δεν τη ξέρω από κάπου αλλού.
Screenshot_20240928_222017.jpg
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.178
Κριτικές
35
Like
3.186
Πόντοι
5.355
Σήμερα το πρωί στο Διδύμου 22 " κάτω " υπήρχε κοσμοσυρροή για την Ειρήνη λογικά, υπήρχε και μια κοπέλα Μαρίνα ή Μαριάννα , αναμονή 9 άτομα στο σαλόνι. Κάποια στιγμή η υπηρεσία είπε ότι η Ειρήνη δεν θα μπορέσει με άλλους πελάτες, μόνο 4 πρώτοι που περίμεναν στο σαλόνι . Η ώρα ήταν 13:30 αν θυμάμαι καλά.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
518
Like
2.178
Πόντοι
446
Σήμερα το πρωί στο Διδύμου 22 " κάτω " υπήρχε κοσμοσυρροή για την Ειρήνη λογικά, υπήρχε και μια κοπέλα Μαρίνα ή Μαριάννα , αναμονή 9 άτομα στο σαλόνι. Κάποια στιγμή η υπηρεσία είπε ότι η Ειρήνη δεν θα μπορέσει με άλλους πελάτες, μόνο 4 πρώτοι που περίμεναν στο σαλόνι . Η ώρα ήταν 13:30 αν θυμάμαι καλά.

Ούτε η Μόνικα Μπελούτσι στα νιάτα της δεν είχε τέτοια ουρά για να την γαμήσουν.

Λίγη υπομονή και όλοι θα πάρετε.

Ειρήνη υμίν!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.417
Πόντοι
2.846
Έσυ ρε παπαρα πάλι σχολιάζεις στην ημερήσια ενημέρωση για μένα έμμεσα, κάνε κατευθείαν παράθεση στο νικ μου ,άλλη δουλειά δεν έχεις?εμφανίζεσαι στο νήμα μόνο για να σπαμαρεις και να πετάξεις σπόντες, εσύ ρε παπαρα δεν είσαι που είχες αναρωτηθεί όταν πήρες την Κρίστι στο Ιωαννίνων 5 αν σε έκλεψε χαχαχαχαχαχαχααχα που δε σου έκανε ελεύθερο στοματικό, δεν είδα να κάνεις πόστ και να αναρωτιέσαι για τον μύστη που του έκανε.....και ναι ρε φίλε που σου φαίνεται το παράξενο κάποιοι να παίρνουν παραπάνω υπηρεσίες, μόνο στα μπουρδέλα συμβαίνει ή σε όλα τα καθημερινά δρώμενα μίας κοινωνίας πχ καλός πελάτης σε εστιατόριο σε club ,κάποιος διάσημος σε δημόσια υπηρεσία κλπ,
μα τι λες τώρα, εγώ ο ασήμαντος να σχολιάσω αρνητικά τον σεπτό αρχισυντάκτη του σάιτ; Έγκλημα καθοσιώσεως, θα πέσει φωτιά να με κάψει :grin:
:grin::grin::grin:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
775
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Ρε παιδιά πεστε κανένα τιπ για να μας δεχτεί η ειρήνη στο δ 22 .... Πήγα την προηγούμενη Κυριακή και δ ν πρόλαβα να τη δω καλά καλά και η τσα μου λέει δε θέλει η κοπέλα.... Δεν είμαι ψηλός γιατι είπε ο Σμύρνης νομίζω ότι επειδή ήταν ψηλός δεν τον έμπασε... Δεν είμαι πιτσιρικάς..... Οπότε μάλλον πρέπει να πάω με σμόκιν και ανθοδέσμη και να πω πως έχω καλό σκοπό;
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
1.234
Πόντοι
481
ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΓΑΜΑΤΕ ΑΚΑΠΟΤΑ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΕΛΟ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom