Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 290 άτομα (41 μέλη και 249 επισκέπτες)

panta_sikomenos1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
14
Like
75
Πόντοι
0
Εγω ειδα 2 τύπους με ανθοδέσμες και κουτιά με σοκολατάκια σε σχήμα καρδιάς. Αυτά είναι που κουράζουν τις κοπέλες... Ο κάθε καμμένος μπακούρης πάει μέσα στο δωμάτιο και αντί να γαμήσει και να φύγει ζαλίζει το μουνί της κοπέλας με έρωτες αγάπες για να την πιάσει γκόμενα να την παντρευτεί και να της κάνει παιδιά.
Στο μπουρδέλο πάμε για να γαμήσουμε και να φύγουμε μύστες όχι για να βρούμε γυναίκα.
Δεν το πιστεύω αυτο που γίνετε αλήθεια στα μπουρδελα να πάνε με ανθοδεσμες να βρουνε γυναικες έλεος λες και δεν υπάρχουν γυναίκες εκει έξω!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
510
Like
2.138
Πόντοι
446
Δεν υπάρχουν μεγαλύτεροι γουρουνεμπορες από αυτούς που γράφουν στισ κριτικές ότι η πουτανα γουσταρε ή με έχυσε ή έβλεπα στα μάτια της βλέμμα ηδονής ότι της άρεσε να τον τρώει!βρε βρεεε βρεεε γομάλακες και ο Τομ χαρντη να ήσασταν οι κοπέλες είναι low sex life με αυτά που βιώνουν κάθε μέρα

Όσο κι αν σου φαίνεται απίστευτο, κάποιες πουτάνες χύνουν με κάποιους πελάτες!
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
57
Like
735
Πόντοι
80
Σήμερα πέρασα κατά τις 10:00 από Φυλής και η κατάσταση ήταν απογοητευτική. Πλέον πάρα πολλά μπουρδέλα ανοίγουν μετά από κάποια ώρα, ενώ όσα ήταν ανοιχτά είχαν τις ίδιες και τις ίδιες μπουρούχες.

Στην Άγκυρας πήγα για Ντάρια όμως στη θέση της ήταν η παγωμένη Βικτώρια. Έβριζε στα ρωσικά όταν ρώτησα πού είναι η Ντάρια.
Στο απέναντι είχε μία άλλη γριά τη Μυρσίνη, την οποία είχα πάρει μερικές φορές στο Εμετουργείο. Τώρα πώς γίνεται το συγκεκριμένο άτομο να δουλεύει Φυλής και να ζητάει 20ρι... εξοργιστικό.

Στο Φωκαίας 27 ισόγειο είχε ένα νεαρό, μελαχρινό βλαχαδερό από την Ανατολική Ευρώπη.
Στο Φωκαίας 17 όροφο είχε μία άλλη γνωστή φακλάνα, την Κλεοπάτρα, την οποία από την πρώτη στιγμή που είδα (πριν χρόνια) δεν μου γέμισε το μάτι.
Στο Φωκαίας 13 ισόγειο είχε μία που έμοιαζε με τραβέλι και σαλονάριζε γυμνή, ήταν μελαχρινή με πλαστικά βυζιά. Στο υπόγειο κάποια είχε αλλά ήταν τόσο αδιάφορη που ούτε καν θυμάμαι.

Στα Φιλιππίδου είχαμε στο ισόγειο τη Βαλέρια (άλλη μία που έχω σιχαθεί να βλέπω) μαζί με μία τσουπωτή λατίνα που είναι εκεί τους τελευταίους μήνες. Στον όροφο ήταν ένα άλλο σκληρό μιλφ της περιοχής με ουζμπεκιστανικά χαρακτηριστικά και τατουάζ στο μπράτσο. Ξεχνάω πως τη λένε αλλά είναι καλή μέσα.

Στο Φυλής 109 ισόγειο πήγα να περάσω με ένα αλβανικό skinny milf (Άννα), όμως διάβασα την κριτική του @Pa Luki Luk και μου έσωσε το εικοσάρικο.
Σε αυτό που είναι λίγο πριν το 109 είχε τη γνωστή αδιάφορη λατίνα που σαλονάρει ξυπόλητη.
Στα κεντρικά της Φυλής άνοιγε εκείνη την ώρα το 69 (ούτε καν μπήκα για να δω τα ζυμαράκια) και το 65β που είχε την Κάτια (ωραίο γκομενάκι αλλά ξινό) και τη Χριστίνα ''θα περάσουμε τέλεια'' που παρότι πρόσχαρη βάζει πάρα πολλή κρέμα.

Εντελώς αποτυχημένη βόλτα, γύρισα σπίτι και την έπαιξα εν τέλει.
Πόρνε μου, σήμερα όλοι μα όλοι είχαμε δώσει ραντεβού στο Διδύμου 22 ισόγειο ...με Τηλεπάθεια...
εσύ πως και δεν πέρασες από εκεί ...χεχεχε
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
57
Like
735
Πόντοι
80
Ποια είναι αυτή ;;


Ξέρουμε αν τ βράδυ δουλεύει η Σαμπινα ?
Αυτή είναι η νέα πιπίνα του Διδύμου 22 ισόγειο, αποθανατισμένη με καταδρομική φωτό από όσο φαίνεται.
Υ.Γ. Και αυτή η νέα πιπίνα είναι ασύγκριτα καλύτερη από τη Σαμπίνα/Αλίνα και σε εμφάνιση και σε 'υπηρεσίες'...
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
291
Like
1.631
Πόντοι
201
περασα το μεσημερι διδυμου 22 να δω την Ειρηνη,ανοιγω πορτα,βλεπω γεματο σαλονι μεταβολη κ γεια σας,ουτε καν την ειδα,ελεος,με τ που γραφτει κατι αμεσως ντου ολοι,τοσο καλη ειναι?υπαρχουν κ αλλες κοπελες,κριμα τ κοριτσι,να περιμενεις αντε 2 δωματια,ναι ,αλλα να περιμενει καποιος 4-5 δωματια?λιγο οπα
8ελω να παω να την δω καποια μερα κ αν μαρεσει να περασω,π να χει λιγοτερο κοσμο
επισης χτες 2η βαρδια περασα απο φωκαιας 27 πανω πηρα μια Σαμανθα,1η φορα διωχνω κοπελα τοσο γρηγορα,βρομουσε το μουνι της,ελεος,μετα πηγα Σαρα κ ολα καλα
κ κατι τελευταιο,κα8ε ποτε δουλευει η Αλεξανδρα απο φωκαιας 25 πανω,οσες φορες εχω περασει ειναι κλειστο ή αν ειναι ανοιχτο ανεβαινω δεν βλεπω Αλεξανδρα παω να φυγω κ μ πρηζει τα παπαρια η τσατσα οτι κανουμε μονο βολτες κ δε μ αφηνει να φυγω..
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
105
Κριτικές
27
Like
2.675
Πόντοι
2.591
Τρείς καταθέσεις συνολικά, δύο σήμερα Σάββατο μεσημέρι και μία χθες Παρασκευή απόγευμα!
1) Ιάσονας 20γ-Μάντι(νομίζω) και Μπάρμπαρα. Παρτουζίτσα με λατινάκια:assshake:. Καλή κατάθεση την Παρασκευή 2η βάρδια
Ρώτησα τη τσατσά πριν μπώ πόσο πρέπει να περιμένω για Μπάρμπαρα. Μου λέει ένας μέσα και άλλοι δύο χαροκαμένοι περιμένανε:skull:
Αν τις πάρω παρτούζα, ξαναρωτάω. Και μου λέει, αμέσως μόλις τελειώσει, έρχονται! Και μπήκα:eyebrows:
2) Σάββατο μεσημέρι στη Μιχαέλα Φωκαίας 13 κατώι. Τσουπωτή μιλφάρα μελαχρινή λατίνα με βυζάρες φυσικές:tits2:. Δεν είναι πολύ επικοινωνιακή, αλλά την παίδεψα καλά στη γάμευση:knockinb:
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
105
Κριτικές
27
Like
2.675
Πόντοι
2.591
3)Πέρασμα Δ22 κατά τις τρεις παρά το μεσημέρι.
Το κοριτσάκι (Ειρήνη) είχε σταματήσει, αλλά με πήρε κατ' εξαίρεση:hi:. Άλλους δύο που μπήκαν μετά τους έστειλε να τη βρούνε με τη Λίτσα Παλαμίτσα:cum:
Παρά την κούραση της, ήταν πάρα πολύ φιλική, πρόσχαρη και δοτική!!!
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
757
Like
915
Πόντοι
86
Γεμάτε όσο μπορείτε γιατί μια στραβή να γίνει πχ σε μένα χειρουργείο πόδια έχω τρελαθεί χώρις μουνι . Μέχρι τα Χριστούγεννα χωρίς μουνι
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
149
Like
338
Πόντοι
21
Αυτή είναι η νέα πιπίνα του Διδύμου 22 ισόγειο, αποθανατισμένη με καταδρομική φωτό από όσο φαίνεται.
Υ.Γ. Και αυτή η νέα πιπίνα είναι ασύγκριτα καλύτερη από τη Σαμπίνα/Αλίνα και σε εμφάνιση και σε 'υπηρεσίες'...
Σε εμφάνιση; η μούρη φαίνεται πολύ δεύτερη.
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Αυτή είναι η νέα πιπίνα του Διδύμου 22 ισόγειο, αποθανατισμένη με καταδρομική φωτό από όσο φαίνεται.
Υ.Γ. Και αυτή η νέα πιπίνα είναι ασύγκριτα καλύτερη από τη Σαμπίνα/Αλίνα και σε εμφάνιση και σε 'υπηρεσίες'...
Όποτε σήμερα τ βράδυ θα είναι ;;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.407
Κριτικές
510
Like
68.992
Πόντοι
41.129
Δεν υπάρχουν μεγαλύτεροι γουρουνεμπορες από αυτούς που γράφουν στισ κριτικές ότι η πουτανα γουσταρε ή με έχυσε ή έβλεπα στα μάτια της βλέμμα ηδονής ότι της άρεσε να τον τρώει!βρε βρεεε βρεεε γομάλακες και ο Τομ χαρντη να ήσασταν οι κοπέλες είναι low sex life με αυτά που βιώνουν κάθε μέρα

Γιατί ρε τυπε εκει εισαι και βλέπεις αμα της αρέσει η όχι? Αμα χυνει η οχι ? Αμφιβάλλω κιολας αμα εχεις κανει ποτε γυναίκα να χύσει...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.390
Πόντοι
2.846
Έχω απορία μεγάλη πάντως, με τις κριτικές κάποιων, που ισχυρίζονται ότι κάθονται 15 - 20 λεπτά στο δωμάτιο με τις εκδιδόμενες... Και άντε να είναι οι αγαπημένοι των κοριτσιών, υπάρχει και η υπηρεσία όμως...
τι να κάνουμε, υπάρχουν κι οι vip πελάτες. Και παραπάνω κάθονται τα κορίτσια για πάρτη τους, και ακάποτα τους κάνουν κατ' εξαίρεση, καμιά φορά τους πληρώνουν κιόλας :cheesy:
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
632
Κριτικές
39
Like
5.192
Πόντοι
2.836
Δεν υπάρχουν μεγαλύτεροι γουρουνεμπορες από αυτούς που γράφουν στισ κριτικές ότι η πουτανα γουσταρε ή με έχυσε ή έβλεπα στα μάτια της βλέμμα ηδονής ότι της άρεσε να τον τρώει!βρε βρεεε βρεεε γομάλακες και ο Τομ χαρντη να ήσασταν οι κοπέλες είναι low sex life με αυτά που βιώνουν κάθε μέρα
Εσένα δεν σε έχει ερωτευτεί πουτάνα ακόμα. Μάλλον χρειάζεσαι περαιτέρω μαθήματα!
 

panta_sikomenos1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
14
Like
75
Πόντοι
0
Γεμάτε όσο μπορείτε γιατί μια στραβή να γίνει πχ σε μένα χειρουργείο πόδια έχω τρελαθεί χώρις μουνι . Μέχρι τα Χριστούγεννα χωρίς μουνι
Περαστικά σου ρε φίλε και γρήγορη ανάρρωση σου εύχομαι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom