Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 310 άτομα (4 μέλη και 306 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.083
Κριτικές
49
Like
5.304
Πόντοι
2.846
Σήμερα το μεσημέρι - ώρα 3.30-4.00 - και μετά από πολύ καιρό έκανα περίπατο Φώκαιας-Διδύμου-Χωματιανού, μόνο για να κόψω κίνηση. Αρκετά μαγαζιά κλειστά, μπήκα σε λίγα. Δεν με έβρισε καμιά τσα.
Φώκαιας 27 σκαλάκια Έλενα ρωσίδα, κάπως μεγαλόσωμη με τονισμένη κοιλιά, πρόσχαρη μου φάνηκε στο σαλόνι. Στο ημιυπόγειο Σάρα με έντονο βάψιμο στο πρόσωπο, λεπτή με στήθος που, αν μπορούσα να δω καλά από το σουτιέν, φαινόταν μεγαλούτσικο και φυσικό (δεν παίρνω κι όρκο).

Διδύμου 22 πάνω: κάτι είπε η τσα μέσα από τα δόντια της για Ειρήνη που δεν το κατάλαβα (σχόλασε; σε δωμάτιο;) κι έτσι δεν αξιώθηκα να διαπιστώσω αν θα έτρωγα κι εγώ πόρτα όπως γράφεται πιο πάνω. Μου παρουσίασε μια ξανθιά Μαριάννα (ή Μαρίνα;). Στο κάτω Μαριάννα λεπτή που δεν μου έκανε κάποια ιδιαίτερη εντύπωση.

Χωματιανού 11 στο πάνω προφανώς Αντριάνα, δεν ανέβηκα. Στο κάτω Σοφία, καστανή με αφέλειες και καλό κορμάκι, συνήθως δουλεύει απόγευμα αλλά ήταν πρωί κατ' εξαίρεση γιατί η Όλγα είχε ρεπό. Φαντάζομαι η σταθερή μιλφ Όλγα του καταστήματος.
Η νεαρή Άννα για την οποία γράφτηκαν καλά σχόλια τελευταία τι απέγινε; μας αποχαιρέτησε κιόλας;
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
772
Κριτικές
30
Like
4.757
Πόντοι
2.836
Σήμερα το μεσημέρι - ώρα 3.30-4.00 - και μετά

Διδύμου 22 πάνω: κάτι είπε η τσα μέσα από τα δόντια της για Ειρήνη που δεν το κατάλαβα (σχόλασε; σε δωμάτιο;) κι έτσι δεν αξιώθηκα να διαπιστώσω αν θα έτρωγα κι εγώ πόρτα όπως γράφεται πιο πάνω. Μου παρουσίασε μια ξανθιά Μαριάννα (ή Μαρίνα;). Στο κάτω Μαριάννα λεπτή που δεν μου έκανε κάποια ιδιαίτερη εντύπωση.

Χωματιανού 11 στο πάνω προφανώς Αντριάνα, δεν ανέβηκα. Στο κάτω Σοφία, καστανή με αφέλειες και καλό κορμάκι, συνήθως δουλεύει απόγευμα αλλά ήταν πρωί κατ' εξαίρεση γιατί η Όλγα είχε ρεπό. Φαντάζομαι η σταθερή μιλφ Όλγα του καταστήματος.
Η νεαρή Άννα για την οποία γράφτηκαν καλά σχόλια τελευταία τι απέγινε; μας αποχαιρέτησε κιόλας;
Η ξανθιά Μαριάννα που λες καινούργια? Τι ηλικία περίπου?
Η Σοφία καστανή που λες ειναι μιλφ?
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.083
Κριτικές
49
Like
5.304
Πόντοι
2.846
Η ξανθιά Μαριάννα που λες καινούργια? Τι ηλικία περίπου?
Η Σοφία καστανή που λες ειναι μιλφ?
αν είναι καινούρια δεν ξέρω γιατί πρώτη φορά μπήκα στο Δ22, από ηλικία μάλλον μιλφ.
Η Σοφία στο Χ11 μου φάνηκε χοντρικά 35αρα. Κρατάω μια πισινή γιατί είμαι σταθερά άχρηστος στο να υπολογίζω την ηλικία των γυναικών :grin:
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
772
Κριτικές
30
Like
4.757
Πόντοι
2.836
αν είναι καινούρια δεν ξέρω γιατί πρώτη φορά μπήκα στο Δ22, από ηλικία μάλλον μιλφ.
Η Σοφία στο Χ11 μου φάνηκε χοντρικά 35αρα. Κρατάω μια πισινή γιατί είμαι σταθερά άχρηστος στο να υπολογίζω την ηλικία των γυναικών :grin:
Ευχαριστώ πολύ .....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
Η ξανθιά Μαριάννα που λες καινούργια? Τι ηλικία περίπου?
Η Σοφία καστανή που λες ειναι μιλφ?
Η Μαριάννα δεν είναι καινούρια, δουλεύει χρόνια στον οίκο με μεγάλα διαστήματα παύσης, η Σοφία είναι μιλφ, δούλευε πριν Διδύμου 22 ,Φυλής 109β, Φυλής 71α,Φωκαίας 13 ισόγειο, Ιασωνος 46 κλπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.182
Κριτικές
18
Like
3.623
Πόντοι
1.446
Αλκιβιάδου 16Γ έχει πάρει κανείς την Ειρήνη;
Εννοώ αν είναι καλή και αξίζει...
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.213
Πόντοι
4.706
Την είδα την προηγούμενη εβδομάδα και όταν βγήκε από δωμάτιο έφυγαν και οι 5 που περίμεναν στο σαλόνι.

Έχει φουσκώσει σαν σαμπρέλα!

Όπως πάει, σύντομα θα την δούμε και στο Μεταξουργείο!
Όσον αφορά την Βίκυ, από Φυλής 69, ισόγειο, έχω να πω ένα μεγάλο κρίμα! Και πέρυσι είχε παχύνει και είχε κάνει μπάκα, με αποτέλεσμα να την ακυρώσω, από στανταράκι. Την πήρα ξανά, μόνο όταν επανήλθε σε φυσιολογικό επίπεδο. Το θέμα, με αυτή, είναι ότι πέφτει σε εμφάνιση και κάνει περικοπές, στο πρόγραμμά της, αντί να το εμπλουτίσει, για να ισοφαρίσει το "balance". Το πάχος της, πιθανόν, πρέπει να προέρχεται από κατανάλωση αλκοόλ. Της δίνω, βέβαια, ένα δίκιο, καθώς είναι μία πολύ όμορφη γυναίκα και η μοίρα την έστειλε να δουλεύει σε φθηνά μπουρδέλα. Εκεί, για δέκα ευρώ (το ποσό που της αναλογεί), αναγκάζεται να ανεχθεί τους πάντες: Άσχημους, χοντρούς, ψυχοπαθείς, κομπλεξικούς, βρωμιάρηδες, γέρους, ανώμαλους, μουνόπανα, συμπλεγματικούς και άλλα εξωτικά "φρούτα". Όλοι αυτοί οι πλεμπαίοι δεν την μετράνε για άνθρωπο, ενώ αυτή είναι υποχρεωμένη να τους γλύφει τα αρχίδια, να την χύνουν μέσα στο στόμα, να την γαμάνε σαν κτήνη και να βογγάνε, σαν ζώα, καθώς τελειώνουν. Για αυτό είναι τόσο ψυχρή. Τι συναισθήματα να έχει, αυτή η γυναίκα, όταν περνάει τόσο άσχημα στην ζωή της.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
276
Κριτικές
8
Like
1.224
Πόντοι
481
Ερωτηση προς τους εμπειρους των καταδρομικων στα σπιτια, αμα κολλησεις κατι απο ελευθερο στοματικο το καταλαβαινεις;
Επισης ποσο επικυνδινο πιστευετε οτι ειναι να δινουμε τσιμπουκια ακα.
Ευχαριστω οποιον απαντησει εκ των προτερων.
Άμα πας σε έναν Γιατρό θα σου απαντήσει κατάλληλα
Αλλά αν θες την γνώμη ενός έμπειρου εδώ μέσα
Αν κανεις ακαποτο τσιμπουκι πήγαινε στο περίπτερο και πάρε μια φαντα κόκκινη
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.480
Κριτικές
1.272
Like
227.273
Πόντοι
46.232
Αλκιβιάδου 16Γ έχει πάρει κανείς την Ειρήνη;
Εννοώ αν είναι καλή και αξίζει...
Μερικές ενδεικτικές κριτικές για την Ειρήνη απ όταν δουλευε Μεταξουργειο, αν σου αρέσει πέρνα να την δοκιμάσεις, γενικά είναι τίμια με φανατικό κοινό όσο δουλευε Μεταξουργειο όπου την έκλειναν από μισάωρο ως ώρα, αρκετοί από τους πελάτες της κάνουν το ίδιο και στο Αλκιβιαδου.
και επειδή σε αυτό τον οίκο έχεις πάρει και την Ειρήνη/Εβελίνα κατά την άποψή μου η Ειρήνη από το Μεταξουργειο είναι καλύτερη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
495
Like
2.032
Πόντοι
201
Όσον αφορά την Βίκυ, από Φυλής 69, ισόγειο, έχω να πω ένα μεγάλο κρίμα! Και πέρυσι είχε παχύνει και είχε κάνει μπάκα, με αποτέλεσμα να την ακυρώσω, από στανταράκι. Την πήρα ξανά, μόνο όταν επανήλθε σε φυσιολογικό επίπεδο. Το θέμα, με αυτή, είναι ότι πέφτει σε εμφάνιση και κάνει περικοπές, στο πρόγραμμά της, αντί να το εμπλουτίσει, για να ισοφαρίσει το "balance". Το πάχος της, πιθανόν, πρέπει να προέρχεται από κατανάλωση αλκοόλ. Της δίνω, βέβαια, ένα δίκιο, καθώς είναι μία πολύ όμορφη γυναίκα και η μοίρα την έστειλε να δουλεύει σε φθηνά μπουρδέλα. Εκεί, για δέκα ευρώ (το ποσό που της αναλογεί), αναγκάζεται να ανεχθεί τους πάντες: Άσχημους, χοντρούς, ψυχοπαθείς, κομπλεξικούς, βρωμιάρηδες, γέρους, ανώμαλους, μουνόπανα, συμπλεγματικούς και άλλα εξωτικά "φρούτα". Όλοι αυτοί οι πλεμπαίοι δεν την μετράνε για άνθρωπο, ενώ αυτή είναι υποχρεωμένη να τους γλύφει τα αρχίδια, να την χύνουν μέσα στο στόμα, να την γαμάνε σαν κτήνη και να βογγάνε, σαν ζώα, καθώς τελειώνουν. Για αυτό είναι τόσο ψυχρή. Τι συναισθήματα να έχει, αυτή η γυναίκα, όταν περνάει τόσο άσχημα στην ζωή της.

Το τί θα κάνει μια πουτάνα με τον κάθε πελάτη το αποφασίζει αυτή και όχι αυτός!

Η Βίκυ λόγω εξαιρετικής εμφάνισης δεν είχε ανάγκη να κάνει όλα τα παραπάνω. Εμπειρικά μπορώ να πω ότι όταν καύλωνε έκανε πολύ περισσότερα από όσα απαιτούσαν οι πελάτες ενώ άλλοτε ήταν εντελώς ψυχρή.

Ας μας πουν κι άλλοι τις εμπειρίες τους μαζί της πριν έρθει στο Φυλής 69 ισόγειο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.306
Κριτικές
34
Like
29.460
Πόντοι
9.846
45+ και άσχημη η Σοφία στο Χωματιανου. Απλά είναι αδύνατη. Δε τη γαμαγα ούτε με σφαίρες.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.306
Κριτικές
34
Like
29.460
Πόντοι
9.846
Ερωτηση προς τους εμπειρους των καταδρομικων στα σπιτια, αμα κολλησεις κατι απο ελευθερο στοματικο το καταλαβαινεις;
Επισης ποσο επικυνδινο πιστευετε οτι ειναι να δινουμε τσιμπουκια ακα.
Ευχαριστω οποιον απαντησει εκ των προτερων.
Αν κόλλησες κάτι στείλε μου σε προσωπικο μύνημα τι συμπτώματα έχεις και θα σου πω τι θα κάνεις ακριβώς.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom