Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (9 μέλη και 69 επισκέπτες)

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
638
Πόντοι
81
Διανοούμενος,ψάχνω ν βρω καμμία κριτική για την Πολωνέζα....αλλά δεν βρίσκω...τ φώτα σου παρακαλώ
Ρε τύπε λάθος απευθύνεσαι.
Ο φίλος αυτός για αλλού μπορεί να σου δώσει τα φώτα του.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626

krikritaramtaram

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Τις τελευταίες δέκα ημέρες δεν την έχω δει καθόλου σε καμία από τις 3 βάρδιες
Ευχαριστώ. Ναι το είδα μετά. Άρα θα διαλέξω ανάμεσα σε Βικτώρια και Σόνια για τελείωμα στο στόμα.
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Βολτα σφηνακι

Κολωνου 30 ισογειο εροτικ πριζον: Αναμπελα πληθωρικη λατινα με μεγαλα βυζια

Ιασωνος 46 ισογειο Αννουλα νεαρό πιπινακι, λεπτη 1.5 βυζι μελαγχρινη με αξυριστο μνι. Φορουσε μαγιο που δεν εβγαλε το πανω. Απλο προγραμμα, οκ πιπα που προσπαθησε να την παρατεινει για να αποφυγει το σεξ, στο οποιο εκλεβε και σφιγγοταν αλλα ηταν αρκετα σφικτη και καταφερα και εχυσα. Δεν μιλαει πολυ αλλα δικαιολογηθηκε οτι ελειπε 1 μηνα και και ηταν χωρις σεξ, γι'αυτο και το σφιξιμο. Μονο για καποιον που τον ενδιαφέρει η περιγραφή, αλλιως αποφυγή.
 

Henry Jekyll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
27
Κριτικές
6
Like
455
Πόντοι
280
Φυλής 69Α.... Ολα στο στόμα με την Μοίρα. Άψογη η σεξεργάτρια στην χθεσινή πρωινή κατάθεση, τα ρούφηξε όλα. Εχει σταλεί κριτική
Την τίμησα και εγώ χτες. Δυνατό μιλφ που αντέχει σφυροκόπημα. Μόνο αρνητικό, η τσατσά η οποία φωνάζει κάπου στα 7-8 λεπτά.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Η Μοίρα λοιπόν που γράφτηκε αρκετά, να πω ότι ξεκίνησε από στρίπερ. Χορεύτρια, γιαυτό και τέτοιο κορμί. Όντως στο 20άρικο είναι πολύ τίμια. Την έχω πάρει στο Περγάμου 1 και από ότι θυμάμαι έχει περάσει από πολλά μαγαζιά. Μεταξύ αυτ΄ών και σε στούντιο όπως το Βούρβαχη κλπ. Αλλά δεν κάνει για εκεί πλέον. Δύσκολα θα δώσει κάποιος 50 για απλό πρόγραμμα για την Μοίρα. Σε κάποια ψυχή της δουλειάς που διαβάζει σίγουρα, της το είχα πει. Δεν κάνει για στούντιο η Μοίρα και γελούσε...
Φιλάκια ΚέρβερASS :kiss-mark::kiss-mark:
 

Henry Jekyll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
27
Κριτικές
6
Like
455
Πόντοι
280
Έτσι εξηγείται και το αψεγάδιαστο δέρμα που έχει, αφού ως στρίπερ θα έχει απλώσει οκάδες μοσχοβολιστών, ενυδατικών κρεμών πάνω του.
 

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
196
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Ξέρει κανείς εάν δουλεύει ακόμα (ή που αλλού;) στο Φωκαίας 13 υπόγα, η Άννα μια κοντή από Αλβανία;;;
 

AleksGr___

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ακόμα αύριο θα είμαι Ελλάδα και κανείς να μου προτείνει που να πάω για καμία μικρόσωμη κουκλίτσα (έστω και γκιλφ). Κρίμα.
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
853
Πόντοι
81
Την τίμησα και εγώ χτες. Δυνατό μιλφ που αντέχει σφυροκόπημα. Μόνο αρνητικό, η τσατσά η οποία φωνάζει κάπου στα 7-8 λεπτά.

Πρέπει να τρώει blacklist το μπουρδέλο, όσο καλή και εάν είναι η τάνα, εάν η κωλόγρια φωνάζει σε χρόνο συντομότερο των 10 λεπτών.
Κυριολεκτικά αξίζουν τα χειρότερα σε αυτές τις βρωμιάρες, το θέμα είναι ότι δεν αξίζει να μπλέξεις με τα αλβαναριά που έχουν για προστασία.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Πρέπει να τρώει blacklist το μπουρδέλο, όσο καλή και εάν είναι η τάνα, εάν η κωλόγρια φωνάζει σε χρόνο συντομότερο των 10 λεπτών.
Κυριολεκτικά αξίζουν τα χειρότερα σε αυτές τις βρωμιάρες, το θέμα είναι ότι δεν αξίζει να μπλέξεις με τα αλβαναριά που έχουν για προστασία.
Πέρυσι το καλοκαίρι,για λίγον καιρό,δούλευε μόνη της το Φυλής 86 (αν δεν το μπερδεύω με το 84...), όσες φορές πρόλαβα και πέρασα ήταν γαμάτα! Έκλεινε πόρτα και φώτα, όπως το κάνει η Σόνια δηλαδή,και η αίσθηση ήταν ότι γαμούσες την γκόμενά σου χωρίς τσατσάδες στο κεφάλι σου...:cry:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους...υπαρχει περιπτωση να κατηφορησει κανειςαπο τα ακριτικα της Τροφωνιου και να ενημερωσει αν ειναι ανοιχτα και με ποιες εργαζομενες?να μην κατεβαινω αδικα στο κεντρο?
Καλα να περνατε.....
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
853
Πόντοι
81
Πέρυσι το καλοκαίρι,για λίγον καιρό,δούλευε μόνη της το Φυλής 86 (αν δεν το μπερδεύω με το 84...), όσες φορές πρόλαβα και πέρασα ήταν γαμάτα! Έκλεινε πόρτα και φώτα, όπως το κάνει η Σόνια δηλαδή,και η αίσθηση ήταν ότι γαμούσες την γκόμενά σου χωρίς τσατσάδες στο κεφάλι σου...:cry:

Πριν το 2010 είχα διαβάσει πως ήταν πολύ συνηθισμένο να δουλεύουν μόνες τους χωρίς κάμερα.
Τα πράγματα άλλαξαν αφού σκότωσαν μία στη Λιοσίων και άλλη μία στην Αλκιβιάδου. Το 2008 και τα δύο περιστατικά.
Νομίζω πως είχαν φάει και μία στη Διδύμου αλλά δεν είμαι σίγουρος όπως στις άλλες δύο περιπτώσεις που ανέφερα.
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
189
Κριτικές
11
Like
632
Πόντοι
311
Κατηφορισα σημερα
Μεσημέρι στη Χαλκοκονδύλη !
Πέτυχα μόνο τη Βανέσσα με περούκα ξανθιά! Να αξιζει δηλαδή!και πάλι κάτι περίεργο είχα τα πόδια της!ειναι μιγου …με χαρακτηριστικά μαύρης όμως!βρωμα πολύ παντού !καθονταν κάτι Πακιστανές πάνω στα καπό ξαπλωμένες και φώναζαν!
25 +5 το ξενοδοχείο είναι πολλά για τη φάση!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Δίδυμου 27: Βικτώρια, πόσο πολύ θέλω να της σφαλιαρισω το 30 πόντους κούτελο που έχει....όπως κάναμε στο Δημοτικο!

.

Τελικά εγώ φταίω που σας διαβάζω και μου χαλάτε το πήδημα. Πέρασμα με Βικτώρια και όταν ξεκίνησε πίπα είχα το κούτελο της ανάμεσα στα πόδια μου. Θυμήθηκα το σχόλιο του συναγωνιστή και με έπιασαν τα γέλια, έτσι όπως το είδα να ανεβοκατεβαίνει....Σταμάτησε και μου είπε αν όλα οκ. Απάντησα Ναι και κάτι θυμήθηκα (αγγλικά) Συνέχισε ξαναθυμήθηκα τα σχόλια... Πραγματικά έχει μεγάλο κούτελο και τα μαλλιά της ξεκινάνε από πιο πίσω...όπως τα μαζεύει πίσω φαίνεται πιο πολύ.
Τελικά με έπιασαν τα γέλια και χαζογελαγε και αυτή χωρίς να ξέρει....δεν τα κατάφερα να τελειώσω, τη σταμάτησα και έφυγα γελώντας.
Έχασα ένα 20άρι αλλά κέρδισα χρόνο ζωής
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Κατηφορισα σημερα
Μεσημέρι στη Χαλκοκονδύλη !
Πέτυχα μόνο τη Βανέσσα με περούκα ξανθιά! Να αξιζει δηλαδή!και πάλι κάτι περίεργο είχα τα πόδια της!ειναι μιγου …με χαρακτηριστικά μαύρης όμως!βρωμα πολύ παντού !καθονταν κάτι Πακιστανές πάνω στα καπό ξαπλωμένες και φώναζαν!
25 +5 το ξενοδοχείο είναι πολλά για τη φάση!
Λαθος νημα φιλε.Αλλα Βανεσσα δε γνωριζω,εννοειται βρωμα.Πηρες Βανεσσα?Δικαιαστα 15+5 που το παζαρευεις μην τρελενεσαι αν φευγεις σε ρωτανε ποσα εχεις αλλα παιξε στο να αποδοσουν χωρις πονω εδω πονω εκει βιαζομαι πειναω εχω προβλημααπο εγχειρηση κτλ
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
96
Κριτικές
26
Like
2.524
Πόντοι
2.590
Η Μοίρα "πάρκαρε", πρώην στριπτιτζού κατ' εμέ άξιζε κατά τη θητεία της στο Φυλής 109β. Τότε την έπαιρνα τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα για όσο καιρό ήταν εκεί. Μάλιστα τότε στάνταρ άμα έτρωγα έλεγα σε φιλαράκι: "πάω να χονέψω στην πάρκαρε".Το "πάρκαρε" της το έχω βγάλει εγώ παρατσούκλι, γιατί αντί να πει κάτσε ή άραξε λέει τη λέξη πάρκαρε. Από εκεί και έπειτα κατά τη δική μου γνώμη η τύπισσα ελληνοποιήθηκε :undecided:
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
662
Κριτικές
3
Like
3.187
Πόντοι
446
Πέρασμα με Χριστίνα ρουμανα (αυτή με τις βυζάρες) Πρώτη βάρδια στο φ65β....φωλαρα η τύπισσα!ανεβαζω κριτική
Έχει αναφερθεί παρά πολλές φορές για την συγκεκριμένη τουλάχιστον εδω κ 1μιση χρόνο. Ατυχία.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Η Μοίρα "πάρκαρε", πρώην στριπτιτζού κατ' εμέ άξιζε κατά τη θητεία της στο Φυλής 109β. Τότε την έπαιρνα τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα για όσο καιρό ήταν εκεί. Μάλιστα τότε στάνταρ άμα έτρωγα έλεγα σε φιλαράκι: "πάω να χονέψω στην πάρκαρε".Το "πάρκαρε" της το έχω βγάλει εγώ παρατσούκλι, γιατί αντί να πει κάτσε ή άραξε λέει τη λέξη πάρκαρε. Από εκεί και έπειτα κατά τη δική μου γνώμη η τύπισσα ελληνοποιήθηκε :undecided:

Με ποιο νικ έγραφες πριν 1+ χρονο ?
Δεν θυμάμαι κανεναν να την αποκαλεί Μοιρα πάρκαρε.
Μαλλον δεν έχεις το copyright.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom