Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (29 μέλη και 199 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
Τι εννοεις η παρτουζα δε ανακοινώθηκε?δε κάνουν παρτουζα και απλά επειδή ήσουν φίλος τους το δέχτηκαν?
Ρε τύπε....απλά πράγματα ,δεν ανακοινώνουν παρτούζα στο πρόγραμμα απλά ο συναγωνιστής ρώτησε και έκαναν, επίσης δεν αναφέρει ότι είναι φίλος τούς αλλά ότι οι κοπέλες είναι φίλες μεταξύ τους...
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
26
Like
1.156
Πόντοι
1.011
Αν λές τη καστανοξανθη Σαμπρινα, αν λές τη μελαχρινή Ιουλία, αυτές ήταν χθες στο αριστερό 2η βάρδια και στο δεξί η Ελένη
Όχι δεν μου συστήθηκε έτσι ... Είχε ψεύτικες βλεφαρίδες ψεύτικα χείλη ψεύτικο μαλλί και τατού από τσίχλες στα χέρια. Βγήκε σαλόνι με ένα μαύρο φουστάνι αέρινο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
Όχι δεν μου συστήθηκε έτσι ... Είχε ψεύτικες βλεφαρίδες ψεύτικα χείλη ψεύτικο μαλλί και τατού από τσίχλες στα χέρια. Βγήκε σαλόνι με ένα μαύρο φουστάνι αέρινο
Μαύρο φόρεμα φορούσε η μελαχρινή η Ιουλία/Τζούλια/Γιουλα/Τζουλιετα (αυτά τα ονόματαχρησιμοποιεί στα Βέργας3 και Μαραθώνος59α),δεν υπήρχε άλλη κοπέλα στο αριστερό πέρα απ αυτήν στο αριστερό και την Σαμπινα, επίσης ήταν η μόνη από τις 3 που δούλευαν αριστερά/δεξιά που φορούσε φόρεμα
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Μπαίνεις μέσα. Η τσατσά σε κοιτάζει μ' ένα ειρωνικό μειδίαμα, αρνούμενη δια ροπάλου να βγάλει την κοπέλα για σαλονάρισμα λες και πρόκειται για χολλυγουντιανή ηθοποιό. Θες να καθήσεις στο σαλόνι να περιμένεις; Σου λέει "ξέρεις την κοπέλα, πήγαινε στο δωμάτιο (αλλιώς φύγε)." Δεν σε αναγνωρίζει και σε αφήνει να περιμένεις στο σαλόνι; Απαγορεύεται να βγάλεις έξω το κινητό σου! Πρέπει δηλαδή να κοιτάς επί μισή ώρα τους τοίχους.
Τώρα τις προάλλες που πήγα, επειδή βαριόμουν να αναμετρηθώ για πολλοστή φορά με όλη αυτή την τρέλα, έδωσα απευθείας το 20ευρω και μπήκα στο δωμάτιο χωρίς να ρωτήσω ούτε καν αν δουλεύει η Αλεξάνδρα. Στο σαλόνι καθόταν ένας άλλος, άγνωστος για την τσατσά πελάτης, και ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ και έμπαινα στο δωμάτιο, εκείνη μου είπε ότι αν θελήσει κι ο άλλος να γαμήσει θα πρέπει να τον περιμένω. Σας βγάζει αυτό κάποιο νόημα; :think:

Όσο για την Αλεξάνδρα, έχει βαρέσει μπιέλα προ πολλού. Μπαίνει μέσα, τακτοποιεί πέρα-δώθε τα ρούχα και τα πράγματά σου μέχρι να πειστεί ότι είναι όλα στις θέσεις που θέλει, ανεβαίνει πάνω στο κρεβάτι κι αρχίζει να σε τσιμπουκώνει σε κάτι απίθανες ακροβατικές στάσεις εντελώς άβολες (σσ εγώ της είπα να κάτσει κάποια στιγμή στα γόνατα, το έκανε για 1' και μετά ξανάρχισε τα ακροβατικά), γυρίζει 90 μοίρες ή 180 μοίρες λες και θέλει να πετύχει το καλό της προφίλ σε κάποια κάμερα, μετά αρχίζει κάτι άλλα τελετουργικά για να βάλεις και να βγάλεις το πουλί σου καθώς τη γαμάς και στο τέλος αναλύει επί ένα 5λεπτο -στην καλύτερη- το πόσο σωστοί είναι όλοι αυτοί οι ψυχαναγκασμοί που έχει και κατά πόσον τους έχουν ή δεν τους έχουν οι άλλες κοπέλες ενώ θα έπρεπε να τους έχουν όλες.

Εντάξει, για τα γούστα μου όλη αυτή η φάση είναι τέρμα ιδρυματική.
Αν εσείς είστε πιο μερακλήδες, πηγαίντε.
Θα τα είχα κάνει όλα ώπα εκεί μέσα αν ξεκίναγε τέτοια. Έχω ερώτηση, όμως... Για ποιό λόγο ακόμα έχει πελατεία; Αυτά, όσο καβλωμένος και να είσαι, είναι τελείως ψυχαναγκαστικά ιδρυματικές συμπεριφορές και σου την σπάνε. Πρέπει να πέσει μαύρο μάλλον.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.093
Κριτικές
52
Like
17.431
Πόντοι
10.686
Πήγα για Σοφία στο Διδύμου 22 αλλά δεν έχει τακτοποιήσει κάποια χαρτιά και στη θέση της μια αδιάφορη Βικτόρια.
Στο Φωκαίας 27 πήγα για Νάταλι,βγήκε η Ιρίνα από το δωμάτιο και δεν υπήρχε αναμονή, αλλά ήμουνα ντεμί κι έφυγα. Χωρίς να έχω κάτι να της καταλογίσω στα μείον,όταν την πήρα παλιότερα δεν ενθουσιάστηκα.
Κατέληξα στην παλιά καραβάνα Ρίτα στο Φωκαίας 17 πάνω, έχει πάρει κιλάκια αλλά όχι σε αντιαισθητικό βαθμό. Καλή μεν αλλά σχετικά βιαστική....
 

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
144
Πόντοι
0
Οκ
Πήγα για Σοφία στο Διδύμου 22 αλλά δεν έχει τακτοποιήσει κάποια χαρτιά και στη θέση της μια αδιάφορη Βικτόρια.
Στο Φωκαίας 27 πήγα για Νάταλι,βγήκε η Ιρίνα από το δωμάτιο και δεν υπήρχε αναμονή, αλλά ήμουνα ντεμί κι έφυγα. Χωρίς να έχω κάτι να της καταλογίσω στα μείον,όταν την πήρα παλιότερα δεν ενθουσιάστηκα.
Κατέληξα στην παλιά καραβάνα Ρίτα στο Φωκαίας 17 πάνω, έχει πάρει κιλάκια αλλά όχι σε αντιαισθητικό βαθμό. Καλή μεν αλλά σχετικά βιαστική....
Σου είπαν πότε θα γυρίσει τέλεια επιλογή το Σοφάκι και προπάντων καλό παιδί λίρα εκατό μακάρι να της μοίαζαν και οι άλλες στο ελάχιστο
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.093
Κριτικές
52
Like
17.431
Πόντοι
10.686
Οκ

Σου είπαν πότε θα γυρίσει τέλεια επιλογή το Σοφάκι και προπάντων καλό παιδί λίρα εκατό μακάρι να της μοίαζαν και οι άλλες στο ελάχιστο
Την περίμεναν από την προηγούμενη εβδομάδα, ίσως από αύριο.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
320
Like
1.655
Πόντοι
201
Ένα σύντομο ρεζουμέ.

Κατάθεση σε Κατρίν /Κατερίνα στο φυλής 71 ισόγειο απογευματινή βάρδια.
Μελαχρινή πορνοκοπελα, με μακριά μαλλιά, αδύνατη, κοντή με ωραίο κωλο και βυζι 1ρακι. Ανακοινώνει ελεύθερο στοματικό η τσατσά.
Πιπα 10 sec ελεύθερη χωρίς να ρωτήσει, ίσα ίσα για να δικαιολογεί την ανακοίνωση στο σαλόνι. Μετά προφυλακτικό και με το ζόρι 1 λεπτό ακόμα. Ανεβαίνει από πάνω μόνη της, προσπάθεια για έντονο ανεβοκατεβασμα άγαρμπο με αποτέλεσμα σε κάθε πάνω κάτω να βγαίνει εκτός και να πρέπει να τον ξαναβάζει μέσα.
Αφού κατάλαβα πως δεν, της είπα για γύρισμα στα 4, έκατσε και τον έφαγε, εκεί άκουσα λίγο την φωνή της αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Τελείωσα, χαιρέτησα, έφυγε.
Με ξενέρωσε ότι οι γάμπες ήταν μέρες αξυριστες αλλά και γενικά νιώθεις χνούδι. Στον κωλο όταν έπιανα είχε αυτό το χνούδι που έχουν ορισμένες έντονα μελαχρινες γυναίκες. Οκ καταλαβαίνω ότι ίσως δεν μπορούν να κάνουν κάτι, αλλά στην αφή με επηρέασε αρνητικά και ξενέρωνα.
Συνοπτικά, αν κάποιος θέλει να δοκιμάσει μια αδύνατη νεαρή μελαχρινή ας περάσει αλλά χωρίς προσμονες. Από μένα είναι όχι. Φεύγοντας με ρώτησε συναγωνιστής στο σαλόνι και του είπα συνοπτικά πως ήταν τυπικά αδιάφορη.


Δεύτερη κατάθεση πάλι απόγευμα, άλλη μέρα, Φώκαιας 27 γωνία σκαλακια. Έχουν face control πλέον και αν δεν σε δει σε κάμερα η τσατσά δεν ανοίγει πόρτα. Και στο φεύγα ακόμα είναι κλειστά και πρέπει ή να πατήσεις το κουμπί exit η να σου ανοίξει.
Anyway..
Ιρινα. Ξανθοκαστανη, αδύνατη, 2ρη βυζι, σφιχτό κωλο. Γενικά είναι γυμνασμένη και στην αφή το καταλαβαίνεις. Απλό πρόγραμμα. Αδειάζε μόλις το ένα δωμάτιο, 0 στο σαλόνι οπότε αποφασίζω να περάσω καθώς θα είχε μόνο ένα δωμάτιο πριν από εμένα.
Μπαίνει, hello, ξαπλώνει διαγώνια και φέρνει το βυζι της στο στόμα μου. Αρχίζει μηχανικά μμμμ που σε κάποια στιγμή είχε πιάσει τέτοιο τέμπο που κατάλαβα ότι ήταν αλλού, σταμάτησα, την κοίταξα και αυτή συνέχιζε το μμ χωρίς να την ακουμπάω. Συνέχισα ωστόσο γιατί είχε ωραία αίσθηση το κορμί της να το πιάνεις.
Πιπα με, το προσπαθεί και για αρκετό διάστημα για 20ρικο. Ανέβασμα από πάνω χωρίς να ρωτήσει, ωραίο πάνω κάτω και μετά συνέχεια με grinding. Για τέλος στα 4 όπου ορισμένες φορές προσπαθούσε να συνεισφέρει στο τέμπο κάνοντας τουερκ ενώ έμπαινα.
Τελείωσα, χαιρέτησα, έφυγε.

Όμορφη κοπέλα, κάπως παγερο βλέμμα και έκφραση αλλά στο δωμάτιο συμμετέχει. Ευχαριστήθηκα πολύ να πιάνω το κορμί της, σφιχτό παντού όπου έπιανα χωρίς να είναι αντιαισθητικο.

Δεν πέρασα άσχημα, για 20ρικο και απλό πρόγραμμα ήταν αρκετά οκ. Απλά δεν ήταν κάτι που θα μου μείνει γι πολύ.

Αυτά..
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
932
Κριτικές
30
Like
9.879
Πόντοι
3.436
Ρε συ Πρύτανη ποτέ σου πήρα πίπα και δε το ξέρω?
Εννοουσε την Κλεοπατρα που ειχε βαρδια στο Ιασωνος 1β οροφος αριστερη πορτα....Νταρντανογιαγια μονο για ξεμπουκωμα της στιγμης...μολις ειδα στο σαλονι τις πρησμενες γαμπες (ειδικα κατω στον αστραγαλο πολυ πρηξιμο), ξενερωσα και εφυγα.....
 

sakis_clown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2023
Μηνύματα
32
Κριτικές
6
Like
288
Πόντοι
280
Ξεκίνησα κι εγώ να γράφω κριτικές μετά από αρκετό καιρό που σας διαβάζω μόνο κι απλά δεν μου έβγαινε να γράψω. Ανέβηκαν για Ιρίνα, Κίρα, Άντζελα, Ράνια και τώρα ανεβαίνει για Τζούλια.
Αν βαριέστε/ δε σας ενδιαφέρει να τις δείτε όλες, κοιτάξτε αυτή της Ράνιας έχει γίνει ένα περιστατικό και θέλω τις απόψεις σας.
 

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
144
Πόντοι
0
Απογευματινή βάρδια διδύμου 22 ετιμηθη η Βικτώρια από Ρωσία κατά τα λεγόμενα της ικανοποιητική συνεύρεση τίμια κοπέλα και πολύ ευγενική γενικά το 22παρεχει σχεδόν πάντα καλές υπηρεσίες και έχει πάντα ενδιαφέρουσες παρουσίες
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.124
Κριτικές
16
Like
13.945
Πόντοι
3.246
κολωνού 30
υπόγα δουλεύουν δύο λατίνες η μία στα 15€ η άλλη στα 20€ έχω την εντύπωση τις έχω δει και στα φυλής 71 μπορεί και να κάνω λαθος , ανακύκλωση γίνεται λογικά
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
Ξεκίνησα κι εγώ να γράφω κριτικές μετά από αρκετό καιρό που σας διαβάζω μόνο κι απλά δεν μου έβγαινε να γράψω. Ανέβηκαν για Ιρίνα, Κίρα, Άντζελα, Ράνια και τώρα ανεβαίνει για Τζούλια.
Αν βαριέστε/ δε σας ενδιαφέρει να τις δείτε όλες, κοιτάξτε αυτή της Ράνιας έχει γίνει ένα περιστατικό και θέλω τις απόψεις σας.

Οι πουτάνες δεν θέλουν συναισθηματικούς δεσμούς με πελάτες όταν έχουν γκόμενο!

Το γλυφομούνι που της έκανες (δεν το κάνουν οι κανονικοί πελάτες) και η επιθυμία σου να την ξαναδείς σύντομα και μάλιστα την ίδια μέρα την έβαλαν σε σκέψεις. Έτσι αποφάσισε να έχει έναν πελάτη λιγότερο από τους 200 που έχει.
Καλύτερα να βγάζει 1980 ευρώ την εβδομάδα και να έχει το κεφάλι της ήσυχο παρά 2000 ευρώ με πιθανά προσωπικά και επαγγελματικά προβλήματα στο μέλλον.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom