Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 227 άτομα (29 μέλη και 198 επισκέπτες)

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
94
Κριτικές
3
Like
358
Πόντοι
20
Το 2016 δουλευε στο Φιλιππιδου 11β, μετά το 2017 Φώκαιας 25β στη συνέχεια το 2019 στα Φώκαιας 17α ,17β και 19 ,το 2020 Φυλής 109β και το 2021 στο Φυλής 67 αρχικά σαν Αντριαννα αλλά γρήγορα το γύρισε πάλι σε Ηλέκτρα, για διαστήματα "εξαφανιζόταν"απο τους οικους ενώ δούλεψε και σα cg
Στο Φυλής 134 στο βάθος, ήτανε εκεί καιρό.
Εκτός από ροδέλα πουλούσε και συνδρομές για Herbal Life πανάθεμα την..
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
197
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Φυλής 65 κάτω τώρα Μπιούτι μαύρη,με κωλαρα,μπουταρες,πιπαρες .
Η μόνη που μπορεί να μου τον πάρει όλο μέσα, ένιωθα τους φρονημητες της στη πίπα,σχεδόν ποτέ δεν τη γαμαω και ξενερώνει
Από εμφάνιση ύψος κλπ; Με δελεάζει αυτό που λες τον περνει όλο μέσα
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
34
Like
4.642
Πόντοι
7.195
Εχθες απογευμα η Βαρβαρα στο Αγκυρας 9 προσπαθησε να μου φαει το εικοσαρικο ρεστα που μου εφερε.Πανω που την ειχα στο μπουλκουμε,βαραει το κουδουνι στο εφταλεπτο ισως,δεκα δεν ηταν σιγουρα.Με σπρωχνει απο πανω της και μου λεει με ολο νάζι να παρει το εικοσαρικο για να συνεχισουμε την πραξη μας.Και να πεις οτι ειχε αναμονη.Ερημια και χαρος.Ουστ κωλογρια της ειπα και την εκανα με ελαφρα
εικοσάρικο ρέστα ? δηλαδή πλήρωσες 30 τύπε μου ? Ίσως αυτό να ήταν η πηγή του κακού, όποιος έδωσε μπορεί να δώσει κι άλλα έτσι το σκέφτονται οι πονηρές
 

salbalourdos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
17
Like
64
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα. Χθεσινή επίσκεψη στον όροφο του Φωκ27β ή Αχαρνών 86 πρωινή βάρδια. Αδύνατο ψιλό milf εν ονόματι Νικόλ από Ουκρανία με ωραίο κορμί, μικρό στήθος και συμπαθητική καβλιάρικη φατσούλα ετιμήθει με άριστες εντυπώσεις. Σύμφωνα με τα λεγόμενα της νέα στο επάγγελμα, ωστόσο άριστη χρηση Ελληνικών λόγω παλαιότερης θητείας στην χώρα σε άλλα επαγγέλματα. Ελεύθερο στοματικό (το αποφεύγω), άριστο αρχιδογλύψιμο, δυνατό dt μέχρι ασφυξίας και πολύ καλό στήσιμο στα 4 χωρίς υπεκφυγές. Παραμονή στο δωμάτιο γύρω στα 12 λεπτά χωρίς καμία ενόχληση. Βασικά πήγα για την Βικτώρια που ανέφερε ο μέγιστος Σμύρνης σε πρόσφατο ποστ για τον εν λόγω οίκο, ωστόσο πέτυχα την Νικόλ που παραδόξως ταιριάζει με την περιγραφή του Σμύρνη. Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και στις εορτάζουσες.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.542
Κριτικές
43
Like
8.589
Πόντοι
1.936
εικοσάρικο ρέστα ? δηλαδή πλήρωσες 30 τύπε μου ? Ίσως αυτό να ήταν η πηγή του κακού, όποιος έδωσε μπορεί να δώσει κι άλλα έτσι το σκέφτονται οι πονηρές
Οχι βρε...δεν ειμαι δα και τοσο λαγαρος.Ειχα παει με 50αρικο εδωσα και ενα 10αρικο προς εξυπηρετηση και περιμενα 40 ρεστα.Ειχε ενα 20αρικο η τσατσα επανω της και περιμενα ακομα ενα.Εκει πηγε να κανει την πονηρια η γραια Βαρβαρα.Το εφερε μεν,αλλα το ειχε ηδη στο νεσεσερ της και το εβγαλε και το αφησε στο τραπεζακι.Εεεε μετα πηγε να κανει την εξυπναδα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.819
Πόντοι
456
Η Ρωσίδα ξανθιά τσατσά στο Λιοσίων 73α έχει σοβαρά ψυχολογικά.
Άλλο την ρωτάς, άλλο απαντάει.
Τσαντιζεται που την ρωτάς και την ξανά ρωτας, ειρωνεύεται.
Μεγάλη μαλακισμενη.
πανω κατω ολες ετσι ειναι δεν ειναι να εχεις πολλες κουβέντες
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Είναι η γνωστή Μπιουτη όπου εμφανιζόταν πέρσι στο Φώκαιας 27 με την Εμμανουέλα ?
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
934
Πόντοι
361
Το κακό με εμένα είναι ότι δεν μπορώ να συγκρατήσω ονόματα και λεπτομέρειες, μόλις πάω στο διπλανό οίκο έχω ξεχάσει τον προηγούμενο.
Παρομοίως φίλε, εκτός και αν μου έχει κάνει κάτι κλικ.
όταν κάνω τσαρκες σε 3,4 σπίτια και μετά θέλω να γυρίσω σε αυτό το καλό που είχα δει τα παίρνω όλα από την αρχή χάνοντας χρόνο
 

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
623
Κριτικές
5
Like
698
Πόντοι
86
Ρε μαγκες τα σπιτακια θα ναι ανοιχτα τωρα?
Συγκεκριμενα το Διδυμου 8α αν ξερει καποιος,
Καλημερα και Χρονια Πολλα!
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
349
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
311
Εχθες απογευμα η Βαρβαρα στο Αγκυρας 9 προσπαθησε να μου φαει το εικοσαρικο ρεστα που μου εφερε.Πανω που την ειχα στο μπουλκουμε,βαραει το κουδουνι στο εφταλεπτο ισως,δεκα δεν ηταν σιγουρα.Με σπρωχνει απο πανω της και μου λεει με ολο νάζι να παρει το εικοσαρικο για να συνεχισουμε την πραξη μας.Και να πεις οτι ειχε αναμονη.Ερημια και χαρος.Ουστ κωλογρια της ειπα και την εκανα με ελαφρα για Φιλιππιδου 11.Ισογειο ηταν η Λια η οποια σαλοναριζε βαριεστημενη και μαλλον η Εμιλυ μαζι της.Επανω ηταν η Χριστινα το καινουργιο πουλεν μαζι με μια αλλη δαμαλα η οποια με χουφτωνε σαν ανθρωποφαγος να δει αν ειμαι ψωμωμενος.Επειτα πηγα 109 ισογειο να δω αλλα ηταν μια Μαρια,ενα χαλι μαυρο.Η γκροτεσκα χοντρη τσατσα με αγριοκοιταξε που εφευγα αλλα στο ριπαπα μου.Εν τελει εμεινα αγαμητος σαν τη γεροντοκορη.
Και εμένα έχουν προσπαθήσει να μου φάνε ρέστα στο συγκεκριμένο ενώ έδωσα στη τσατσα τα λεφτά δεν μου έδωσε ρέστα εκείνη την ώρα θα στα φέρει η κοπέλα λέει και όταν ανέβηκε η κοπέλα στα πάνω δωμάτια που ήμουν δεν έκανε κίνηση για να μου δώσει κάτι και όταν τη ρώτησα μου είπε ότι τα ξέχασε…το νους σας λίγο
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Παρομοίως φίλε, εκτός και αν μου έχει κάνει κάτι κλικ.
όταν κάνω τσαρκες σε 3,4 σπίτια και μετά θέλω να γυρίσω σε αυτό το καλό που είχα δει τα παίρνω όλα από την αρχή χάνοντας χρόνο
Ακριβώς αυτό έπαθα εχθές, μπήκα 2 φορές Λιοσίων για την Εμμη, είχα ξεχάσει σε ποιο την είδα, μια ώρα πριν αφού έψαχνα για κάτι καινούργιο άμα έβρισκα.
 

George_Fanta

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
43
Like
253
Πόντοι
20
Καλημέρα.. τώρα τελευταία μου έχει μπει η ιδέα να ζητήσω περισσότερο χρόνο σε μπουρδέλο του δεκαευρου έτσι ώστε να μείνει η κοπέλα περισσότερο χρόνο στο δωμάτιο με περισσότερες φορές κλπ. Και πιστευω καλύτερα θα πετύχει σε μπουρδέλο που να έχει δύο κοπέλες ( πχ Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 κλπ) για να έχει να δουλεύει με την άλλη.
Ας πούμε για ένα μισάωρο πόσα χρήματα είναι λογικό να δοσω για μια τέτοια περίπτωση , επίσης έχει ξανακάνει κάποιος κάτι αντίστοιχο ? Ευχαριστώ.
Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.939
Πόντοι
13.626
Καλημέρα.. τώρα τελευταία μου έχει μπει η ιδέα να ζητήσω περισσότερο χρόνο σε μπουρδέλο του δεκαευρου έτσι ώστε να μείνει η κοπέλα περισσότερο χρόνο στο δωμάτιο με περισσότερες φορές κλπ. Και πιστευω καλύτερα θα πετύχει σε μπουρδέλο που να έχει δύο κοπέλες ( πχ Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 κλπ) για να έχει να δουλεύει με την άλλη.
Ας πούμε για ένα μισάωρο πόσα χρήματα είναι λογικό να δοσω για μια τέτοια περίπτωση , επίσης έχει ξανακάνει κάποιος κάτι αντίστοιχο ? Ευχαριστώ.
Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες.
Όχι εσένα περιμέναμε!!!

Συνήθως 30€ σε κάποιες περιπτώσεις και 40€.

Για εμένα αξίζει Πολύ!
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
745
Κριτικές
30
Like
4.673
Πόντοι
2.836

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Η Ρωσίδα ξανθιά τσατσά στο Λιοσίων 73α έχει σοβαρά ψυχολογικά.
Άλλο την ρωτάς, άλλο απαντάει.
Τσαντιζεται που την ρωτάς και την ξανά ρωτας, ειρωνεύεται.
Μεγάλη μαλακισμενη.
Μεγάλη τσούλα όντως.Και ειρων πολυ
 

George_Fanta

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
43
Like
253
Πόντοι
20

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
745
Κριτικές
30
Like
4.673
Πόντοι
2.836
Τελειώνεις δύο φορές η μια φορά και έχεις απλά χρόνο περισσότερο ?
Σε σχετική μου ερώτηση σε 2τσα ποσες φορες επιτρέπεται το σεξ στο μισάωρο ήταν οσες μπορείς....ενώ η σωστή απάντηση θα ήταν οσες προλάβεις.....τεσπα. Ουσιαστικά νοικιάζεις την κοπέλα για 3 φορές 3×20€ η 3×10 λεπτά χρονου.....καλά είναι να κάνεις οποιοδήποτε διευκρίνηση πριν περάσεις για μισάωρο κ μονο με στανταρακι-δοκιμασμένη κοπέλα γνώμη μου πάντα......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom