Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (8 μέλη και 75 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
Εγγρ.
8 Ιουλ 2019
Μηνύματα
16
Like
17
Πόντοι
0
Μόλις πήγα φίλης δεν θυμάμαι νούμερο στα τελευταία τα μεγάλα νούμερα. Ήταν ένα καινούργιο... Έχω καιρό να επισκεφτώ... Πήρα μια μικρούλα Κολομβίας Αμάντα υπέροχο κορμί υπέροχο κορίτσι... Αλλά δουλευει σε λάθος μαγαζί από την αρχή την αισθάνθηκα βιαστική γιατί ήθελε να κάνει την δουλειά της... Η τσατσά όμως ούτε τρία λεπτά δεν την άφησε ελαιος απαρεδρχτο
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
935
Πόντοι
361

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς αν έχει γυρίσει η Βανέσα από Ιάσωνος 20?
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.981
Πόντοι
1.336

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Είναι αυτή που έκανε ταινίες? Πριν κάποια χρόνια την είχα πετύχει φυλής
Σίγουρα όχι.
Αν τα πας καλά με τη μηδενική συμμετοχή της μια χαρά θα περάσεις. Θυμάμαι πηδαγα πίσω πόρτα και μου έλεγε για δίαιτες....
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
577
Κριτικές
19
Like
5.780
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα συμπουρδελιαριδες και μη,

ντρεπομαι ελαφρως που θα ρωτησω κατι τετοιο αλλα...πρεπει...
.
.
.
.
.
απεναντι απο το λαστιχαδικο στο μεταξουργειο ειναι ενας καφενες(Cyrano).
Πειτε μου πως το μελαχρινο πιπινι που δουλευει εκει βαραει και βραδυνες βαρδιες σε αλλη επιχειρηση περιξ.

Sorry, but not sorry.
Φίλε είναι μούναρος η κοπέλα, την είχα πετύχει στο bread factroy να παίρνει διάφορα για το μαγαζί και κοίταξα να δώ που θα πάει φεύγοντας μπας και ... @@ δεν είναι του επαγγέλματος κατά 99,9%
Αγραφος κανονας, σε πονηρες κορασιδες (και τσατσαδες) να πηγαινεις με το ακριβες εισιτηριο χωρις να περιμενεις ρεστα.
πρωτον, μπορει να σου σπρωξει κανα πλαστο ή εστω υπερ-πατσαβουρι χαρτονομισμα, δευτερον, μπορει να προσπαθησει να στο φαει η τσατσα κανοντας τον κινεζο, τριτον, αυτο που επαθες. Εγω τουλαχιστον ετσι λειτουργω αφου επαθα και τα 3 απο μια φορα εκαστο, χωρις ευτυχως να χασω τα λεφτα μου. Αν παλι και η κοπελα και η τσατσα ειναι κομπλε και το ξερεις, πηγαινε και με κατοσταρικο.
Εγώ κάνω το ίδιο, περίπου, κοιτάω να έχω πάντα 2-3 10ρικα ή 20ρικα (για να μην τρέχω αν θέλω 2πλό χρόνο ή να ρίξω 2ο-3ο) αναλόγως που θα πάω και μόνο αυτά, αν θέλω να πάω Μετάξι και δεν έχω 10ρικα θα πάω να πάρω τσιγάρα η καμία τσίχλα με 20ρικο κ αντίστοιχα αν έχω μόνο 50ρικο, better safe than sorry με τα ρέστα σε μπουρδέλο :cheesy:
Σύντομο πέρασμα από πιάτσα Λιοσίων, όπου στην Βέργας ήταν ανοιχτό το 3 (δεν μπήκα) και το Εξηκειου 18 ισόγειο, όπου ήταν η Αλβανίδα κουλουρτζου Μαρία. Λόγω της σημερινής ονομαστικής της εορτής αποφάσισα να τιμήσω το κωλοτρυπίδι της :zfuck:, παρόλο που εμφανισιακά δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Γι αυτό το λόγο της ζήτησα κατευθείαν πίπα για ανόρθωση και να το κάνουμε κατευθείαν από κώλο, κάτι που δέχτηκε χωρίς να και μου, τηρώντας τα ανακοινωθέντα. Σχεδόν ένα τέταρτο τον πήρε στην κωλαρα της, όπου ξεροχυσα μπαίνοντας (λόγω αποχής ημερών) αλλά συνέχισα να τη γαμαω χωρίς να το πάρει χαμπάρι! :rockon: Καλή Παναγιά σε όλους τους συναγωνιστές!:hi:
Χαχαχα, το είχα πάθει αν θυμάμαι καλά με την Γκίλφ Ελένη στην Ιάσωνος, είχε κάνει πολύ δυνατή πίπα και με είχε τεντώσει τέρμα, μπαίνω από πίσω και στην πρώτη σπρωξιά έφυγαν όλα, πήγα να συνεχίσω αλλά το κατάλαβε και μου έκανε και πλάκα μετά.
Μόλις πήγα φίλης δεν θυμάμαι νούμερο στα τελευταία τα μεγάλα νούμερα. Ήταν ένα καινούργιο... Έχω καιρό να επισκεφτώ... Πήρα μια μικρούλα Κολομβίας Αμάντα υπέροχο κορμί υπέροχο κορίτσι... Αλλά δουλευει σε λάθος μαγαζί από την αρχή την αισθάνθηκα βιαστική γιατί ήθελε να κάνει την δουλειά της... Η τσατσά όμως ούτε τρία λεπτά δεν την άφησε ελαιος απαρεδρχτο
Έχω γράψει για αυτήν 2 φορές σε αυτό το νήμα, πολύ εντάξει κορίτσαρος αλλά έχει πάρει προφανώς μαθήματα φόλας/ξεπετάγματος από τους υπεύθυνους, σύν ο βρώμικος οίκος (για 20€ είναι σαν Μετάξι) σύν το μηδενικό face control σε πάκιδες, έ δεν αξίζει.
 

tolis696969

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρει κανείς τι λέει από υπηρεσίες εμφάνιση ηλικία αυτή η Λίλυ που είναι στο Ιωαννίνων 3?
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
123
Κριτικές
4
Like
983
Πόντοι
361
Η Ηλεκτρα δουλευει σημερα?
Για να σας προλαβω ειμαι Σουνιο για 3 μερες. Μην ανεβω τζαμπα...
 

George_Fanta

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
43
Like
253
Πόντοι
20
Καλησπέρα.. στην Λιοσιων απέναντι από τα Λ 73, δεν θυμάμαι νούμερο ανοίγει καινούριο σπιτάκι ? Γίνονται εργασίες .. ετοιμασίες. Και φυλής ,, περίπου φυλής 65 - 70 , ανακοινιζουν ένα υπογειο.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom