Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (26 μέλη και 237 επισκέπτες)

Meraklis40

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Kαταθεση πριν λιγο στην Ευα bluetooth Κολωνου 45.
Απαλο και τρυφερο chubby κορμι, αδιαμαρτυρητο δυνατο γαμησι και bluetooth στο αυτί να παιζει ...


Η υπηρεσια εδιωξε μεσηλικα πελατη 55 ετων περιπου με το προσχημα οτι η κοπελα θα κατσει μια ωρα στο δωματιο,
οτι την ρωτησα μου ειπε οτι η Ευα δεχεται μονο νεαρους πελατες και οχι μεγαλους.
καλησπέρα συναγωνιστή, προγραμματάκι της Εύας?
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
Kαταθεση πριν λιγο στην Ευα bluetooth Κολωνου 45.
Απαλο και τρυφερο chubby κορμι, αδιαμαρτυρητο δυνατο γαμησι και bluetooth στο αυτί να παιζει ...


Η υπηρεσια εδιωξε μεσηλικα πελατη 55 ετων περιπου με το προσχημα οτι η κοπελα θα κατσει μια ωρα στο δωματιο,
οτι την ρωτησα μου ειπε οτι η Ευα δεχεται μονο νεαρους πελατες και οχι μεγαλους.
μαυρο στη φολα που κανει διακρισεις
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
803
Κριτικές
5
Like
3.308
Πόντοι
726
Kαταθεση πριν λιγο στην Ευα bluetooth Κολωνου 45.
Απαλο και τρυφερο chubby κορμι, αδιαμαρτυρητο δυνατο γαμησι και bluetooth στο αυτί να παιζει ...


Η υπηρεσια εδιωξε μεσηλικα πελατη 55 ετων περιπου με το προσχημα οτι η κοπελα θα κατσει μια ωρα στο δωματιο,
οτι την ρωτησα μου ειπε οτι η Ευα δεχεται μονο νεαρους πελατες και οχι μεγαλους.
Γνωρίζεις μηπως μέχρι τι ώρα είναι; Μπας και την προλάβω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
59
Like
19.453
Πόντοι
13.636
@n.smirnis76 αρχοντα του ρεπορταζ, ξερεις που βοσκει η Σεβντα/Σεμπα απο Βεργας και Μαραθωνος?
Με όλο το θάρρος επειδή δεν απάντησε ο Τιτάνας.

Θα την βρεις Λιοσίων 73Α και 73Β.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
59
Like
19.453
Πόντοι
13.636
Ε μα και συ σε ερωτευτητε ενα απλο λαικο κοριτσι της Φυλης και συ της εριξες χυλοπιτα, λογικο να σου κανει τωρα ναζακια και να στο παιζει δυσκολη.....
Δεν κάνει ναζια...
Η ίδια βρωμερη Απάτη είναι σε όλους!
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
59
Like
19.453
Πόντοι
13.636
εθεάθη μόλις η Μπέλα... τπτ το ιδιαίτερο... κάτι τατουάζ περιεργα έχει σε όλο το σώμα που την κάνουν να μοιάζει με φυλακόβια! false alarm για εμένα μια χαρά είναι για μετάξι (και δεν είναι αυτή η ξανθιά του βίντεοκλιπ!)
Απόλυτο δίκιο.
Τσάμπα ο ντόρος.

Πηδηξα την ξανθια φίλη της που δουλεύει στην ίδια βάρδια.
Καλό αλλά ήδη έχω ξεχάσει το όνομα της. ..
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.974
Κριτικές
1
Like
4.796
Πόντοι
456

sorokolevantes

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
16
Πόντοι
0
τώρα live

Χωματιανου 11α Λόλα ξανθιά παχουλη με μεγάλο κωλο, 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, πίσω χαμηλά στη μέση και στα χέρια και στο αριστερό μπούτι και Βαλέρια μελαχρινή στο ίδιο ακριβώς σωματοτυπο με τη Λόλα, διάφορα τατουάζ με πιο χαρακτηριστικό στην ωμοπλάτη , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β κλειστό.

Λιοσιων 73β Χαγιατ μελαχρινή παχουλη με 3αρι βυζι, πολλά τατουάζ με πιο χαρακτηριστικό στο δεξί μπούτι, Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα και Γιάννα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2.5-3αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στη δεξιά γάμπα και ένα στο δεξί πόδι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Ναταλία μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω αριστερά χαμηλά στη μέση και Βίκυ καστανοξανθη με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό χέρι, σαλονάρισαν και οι δύο ολογυμνες, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.


Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α κλειστό.

Εξηκιου 18γ Άννα μελαχρινή μιλφ, ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Βεργας 2 Βίκυ ξανθοκαστανη γκιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Ελένη ξανθιά ψηλή νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Λανα μελαχρινή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1,5άρι συν βυζί.

Βεργας 6α Νανσι μιλφ με κάστανο πάρα πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με 2. 5αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6β Φωτεινή ξανθιά κατσαρομαλλα γκιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 7 Σαμπινα ξανθοκαστανη με λεπτό πολύ ωραίο κορμί, 1.5-2αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα,απο το μοναδικό δωμάτιο ακουγοντουσαν ξυλιές και βογγητα, μετά από λίγο εμφανίστηκε η φραπεδοψιψινα φορώντας άσπρα πορνοτακουνα μαύρη πολύ κοντή φουστίτσα χωρίς εσώρουχο και από πάνω τόπλες, καθόλου κόσμος.

Βεργας 7 υπόγειο Τίνα με κάστανο σκούρο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα/Στέλλα η μελαχρινή χοντρή πιτσιρικά, με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και 3-4 ακόμη μικρότερα, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Νατάσα ξανθιά μιλφογκιλφ με πολύ κοντό μαλλί, πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι και Ελένη γκρανι με ξανθό κοντό μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα για την ηλικία της 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
Στο Εξηκιου 18 ποια Ελλη ειναι; Αυτη με το κάψιμο;
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
900
Κριτικές
15
Like
2.027
Πόντοι
2.477



Αυτή δούλευε Φυλής και σε studio.

Δεν μπορώ να το πιστεύσω πως βρέθηκε στο Εμετουργείο, κάποια χοντρή παρανόηση θα έγινε.
τυπε τσουπωτη εχουν γραψει οι μυστες, δεν πρεπει να μπερδευσαι, εισαι και τοσα χρονια στη πιατσα, ντε!!!
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
59
Like
19.453
Πόντοι
13.636
Κλείνοντας για απόψε

Δοκιμάστηκε μια καινούργια

Φυλής 65 όροφος ονόματι
Ροζεφιν...
Από την Τσεχία της Καλαμάτας...
Δεν θα την πρότεινα σε κανένα.

Μετά χυμό Ρόδι με Γιάννη στον κορυφαίο Γ Σεπτέμβριου 85!

Και η βραδιά έκλεισε στο

Βέργας 7
Λανα που ρουφηξε όλο το δηλητήριο.
Απλο πρόγραμμα.
 

Donpoutso

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που βρισκεται η ελη(ελισαβετ εχει παιξει σιρινα) απο αγκυρας 1 ;;;;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.319
Κριτικές
35
Like
29.678
Πόντοι
9.846
Ξερει κανεις που βρισκεται η ελη(ελισαβετ εχει παιξει σιρινα) απο αγκυρας 1 ;;;;
Δε νομίζω να έχει φυγει ποτέ από εκεί. Έχει εξάλλου νημα που ενημερώνει για τις βαρδιες του οίκου της. Αν ισχύει κάτι άλλο δεν γνωρίζω, δεν είμαι φαν του οίκου αυτου αν κι εχει fan club σαν της Barcelona'ς!
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
193
Like
1.698
Πόντοι
201
τυπε τσουπωτη εχουν γραψει οι μυστες, δεν πρεπει να μπερδευσαι, εισαι και τοσα χρονια στη πιατσα, ντε!!!

ΞΠΓ (ρώτα τον Λάκη να σου εξηγήσει τι σημαίνει), ο άλλος με μπέρδεψε που ανέφερε τα χελιδόνια σαν τατουάζ στο στήθος.
Επειδή τη θυμόμουν από τη Φυλής (συγκεκριμένα Φωκαίας) για αυτό πίστευσα πως πρόκειται για χοντρή παρανόηση στο Εμετουργείο (που ούτως ή άλλως δεν πάω πλέον).

Και επειδή η πιάτσα είναι μικρή και τα άτομα μιλάνε, στη θέση σου δεν θα το έπαιζα ειρωνικός, άνετος και χωρατατζής.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
574
Κριτικές
8
Like
1.247
Πόντοι
486
Παίδες η Μπάρμπαρα απο βεργας εχει άδεια( ολο κριτικες. Για την νταρντανα επαρχουν μονο τελευταια για τον οικο)?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.415
Κριτικές
512
Like
69.412
Πόντοι
41.129
εθεάθη μόλις η Μπέλα... τπτ το ιδιαίτερο... κάτι τατουάζ περιεργα έχει σε όλο το σώμα που την κάνουν να μοιάζει με φυλακόβια! false alarm για εμένα μια χαρά είναι για μετάξι (και δεν είναι αυτή η ξανθιά του βίντεοκλιπ!)
Τυπε στην κριτικη μου για τη Μπελα εχω βαλει εμφανιση 6/10. Επισης γραφω οτι εχει λιγη κοιλιτσα και αδυνατα ποδια.
Δεν εγραψα πουθενα για καμμια μουναρα.
Την μνημονευσα για την πολυ καλη της πιπα και τη διαθεση της μεσα στο δωματιο κατι που επιβεβαιωθηκε και απο το χυστη
@8/2/1981 . Εσυ βεβαια δεν την δοκιμασες για να εχεις αποψη.
Οποτε μενει ανεξηγητο το false alarm σου και σε τι εγκειται.
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
21
Like
14.225
Πόντοι
4.646
Τυπε στην κριτικη μου για τη Μπελα εχω βαλει εμφανιση 6/10. Επισης γραφω οτι εχει λιγη κοιλιτσα και αδυνατα ποδια.
Δεν εγραψα πουθενα για καμμια μουναρα.
Την μνημονευσα για την πολυ καλη της πιπα και τη διαθεση της μεσα στο δωματιο κατι που επιβεβαιωθηκε και απο το χυστη
@8/2/1981 . Εσυ βεβαια δεν την δοκιμασες για να εχεις αποψη.
Οποτε μενει ανεξηγητο το false alarm σου και σε τι εγκειται.
Μύστη, τον σκουπιδιασες τον Ψωλινιο! :rockon:
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
606
Κριτικές
19
Like
6.071
Πόντοι
2.036
επίσης σαν πρώην ναυτικος μπορώ να πω ότι όλες οι λατινες που έχω πάει στα εκάστοτε λιμάνια των χωρών της κεντρικής νοτίου αμερικής και καραϊβικής ήταν μακράν οι καλύτερες πορνες ανά την υφήλιο …. Τώρα δεν ξέρω γιατί όλα αυτά τα καπλάνια που ερχονται εδώ είναι τόσο αδιαφόρετες
Ε, καλά , οι περισσότερες που σκάνε είναι πολύ φτωχές καθημερινές κοπέλες που προσπαθούν να βγάλουν κανά φράγκο, σκέψου ότι οι Βενεζολάνες να βγάζουν 3-10 usd μισθό στην χώρα τους, η Κολομβία φαντάζει 20 φορές καλύτερη με βασικό στα 200κάτι θεωρητικά, έ βάλε και τι θα έχουν τραβήξει από τον κάθε μπίχλη στην κάθε χώρα που περνάνε ...
Αν έχω πάρει καμιά 12-13 διαφορετικές οι 2-3 ήταν φουλ φόλα οι 5 ήταν απλά οκ και άλλες 3-4 έτυχε να ανταποκριθούν καλά επειδή δεν ήμουν αούγκανος και πέταξα και κανά ισπανικό, μία από αυτές που επιστρέφει στην χώρα της σύντομα την έχω πάρει πάνω από 10 φορές και μόνο 1 ήταν μάπα εντελώς, βέβαια μου έχει πει η ίδια ότι δεν γουστάρει τους περισσότερους πελάτες και τους ξεπετάει :S
Η γνωστή Μπέλα με τα τατουάζ(πιο χαρακτηριστικά τα χελιδονακια πάνω από τα βυζια) που δουλεύει κοντά 2 χρόνια τώρα, στο Ιάσωνος 44 και στο Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο?
Η κοπέλα όντως 5 μήνες που βολτάρω εκεί είναι και σε ένα από τα ζυγά της Κωλονού καμιά φορά.
Kαταθεση πριν λιγο στην Ευα bluetooth Κολωνου 45.
Απαλο και τρυφερο chubby κορμι, αδιαμαρτυρητο δυνατο γαμησι και bluetooth στο αυτί να παιζει ...


Η υπηρεσια εδιωξε μεσηλικα πελατη 55 ετων περιπου με το προσχημα οτι η κοπελα θα κατσει μια ωρα στο δωματιο,
οτι την ρωτησα μου ειπε οτι η Ευα δεχεται μονο νεαρους πελατες και οχι μεγαλους.
Εχει πάρει κανά 2χίλιαρο πάκια που πάνε 3-3 κάθε φορά και περιμένουνε στην σειρά που περνάω, αλλά την χαλάνε οι ημεδαποί γηραιότεροι :S
Μ'αρέσει βέβαια δεν θα πώ ψέματα :P
Τσάμπα ο ντόρος.

Πηδηξα την ξανθια φίλη της που δουλεύει στην ίδια βάρδια.
Καλό αλλά ήδη έχω ξεχάσει το όνομα της. ..
Εμένα με φόλιασε αυτή, βαριόταν πολύ :cheesy:
 

mparmpas13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
504
Πόντοι
20
Παίδες η Μπάρμπαρα απο βεργας εχει άδεια( ολο κριτικες. Για την νταρντανα επαρχουν μονο τελευταια για τον οικο)?
χτεσ που περασα δν ηταν εκει. στην θεση τησ ηταν η Νανσυ αν θυμαμαι καλα το ονομα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom