Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 366 άτομα (44 μέλη και 322 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.943
Πόντοι
13.626

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Δεν μπορώ και δεν έχω κακή κουβέντα να πω για εσένα!
Πρέπει να κάνεις ακόμα πολλά χιλιόμετρα. Και εμείς από τους πιο παλιούς μάθαμε!

Επίσης δεν είμαι η αρχή και το τέλος του κόσμου, μπορείς να μη με λαμβάνεις υπόψιν ακόμα και να με βρισεις αν θες.

Μπορεί να είμαι και κλώνος και πρωμοτορας ίσως ακόμα και να με πληρώνουν τα κορίτσια για να γράφω καλά λόγια...
Πώς γίνεται όμως ακριβώς μετά από μένα και άλλα Μέλη να επιβεβαιώνουν αυτά που γράφω???
Και δυστυχώς έχω γράψει και για Φολες Άχρηστες...
Ιωάννα Φυλής 69 και Μπέλα Φυλής 109 αν θυμάσαι...
Αυτές σε άλλους βέβαια βγήκαν καλές.

Φίλοι που έχουν πάει σε αυτές που γράφω είχαν ακριβώς την ίδια καλή αντιμετώπιση!

Κακώς κάνουμε διάλογο εδώ γιατί δεν αφορά την ενημέρωση αλλά ζητάω συγνώμη μια φορά έγινε.

Και φιλικά επειδή είσαι καλό παιδί, μην ψειριζεις τόσο πολύ τη Μαϊμού, γίνεσαι κουραστικός ώρες ώρες.
Παλιότερος είμαι από σένα φίλε, τουλάχιστον στο φόρουμ. Στον αγοραίο δεν μπορώ να ξέρω. Δε βρίσκω τα μηνύματα που αναφέρεις για την Ιωάννα και την Μπέλα. Τέλος πάντων, από τη στιγμή που δεν μπορώ να αποδείξω κάτι, δεν έχει νόημα η όποια αντιπαράθεση. Εξάλλου σε μπέρδεψα και με άλλο μέλος τελικά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.223
Πόντοι
46.232
Παλιότερος είμαι από σένα φίλε, τουλάχιστον στο φόρουμ. Στον αγοραίο δεν μπορώ να ξέρω. Δε βρίσκω τα μηνύματα που αναφέρεις για την Ιωάννα και την Μπέλα. Τέλος πάντων, από τη στιγμή που δεν μπορώ να αποδείξω κάτι, δεν έχει νόημα η όποια αντιπαράθεση. Εξάλλου σε μπέρδεψα και με άλλο μέλος τελικά.
όλα μπορούν να βρεθούν, φακός πάνω δεξιά λέξη κλειδί, όνομα μέλους και αναζήτηση





 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Πριν λιγο.
Φωκαιας 17 πανω Ειρηνη. Καστανη λεπτο ωραιο σωμα μετρια προς ψηλη
Φωκαιας 19 ξανθια ψηλη με κρεμαστα βυζια και ελαφρα κοιλιτσα. Νομιζω Ριτα
Φυλης 84 νομιζω Σαρα ειπε ο τσατσος. Δεν συγκρατησα και δεν καθισα να την δω. "Οτι εχω κάθε μέρα" ελεγε.
Φυλης 69β περασα με τη Λάνα. Οπως περιεγραψε συναγωνιστής τις προάλλες βουκολικό γαμησι. Φιλοτιμη, αλλά αν και με έφτασε στα προθυρα δεν καταφερα να χυσω. Λογω χρόνου. Η κοπελα καθισε και προσπαθουσε αρκετα μετα το κάλεσμα της τσατσας..
Οποτε θεωρησα οτι ηταν καλη ευνκαιρια να κανω μια καταδρομικη στην Αννα Ται, αφου σε καμια αλλη περιπτωση δεν θα περναγα με αυτα που εχω διαβασει εδω. Γενικά υφος παγοκολωνας και τερμα ειρωνικη, αλλα να πω του στραβου το δικιο, εκτελεσε και bbj και 69 οπως διαφημιζε η τσατσα. Κατεθεσα στην πρωτη σταση αφού ημουν φτιαγμενος απο πριν. Προφανως και δεν τρελάθηκα γιατι μπορει και να μου επεφτε σε αλλη περιπτωση απο τη διαθεσή της, αλλά λογω "ειδικής αποστολής" θεωρώ επιτυχημενη την κατάθεση. Ακόμα και για την ενημερωτική της αξια . :-D

Εκανα edit γιατι εκανα ενα σαρδαμ ονοματα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.439
Πόντοι
10.686
Μπήκα Φωκαίας 19 για την Ίνα, η Ρίτα μόνη της στο δωμάτιο αλλά ήθελα κάτι που δεν είχα δοκιμάσει.
Φωκαίας 25 δεν βρήκα την Τζανίνα που είχα στο μυαλό μου, μού την έπεσε η Σάρα στο σαλόνι και ενέδωσα, δεν ήταν άσχημα αλλά τη βρήκα καλή για μία μόνο φορά. Πετίτ κορμί με φτιαχτές βυζάρες που αποφεύγει να τις δίνει για χούφτωμα, τουλάχιστον γαμιέται αδιαμαρτύρητα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Μπήκα Φωκαίας 19 για την Ίνα, η Ρίτα μόνη της στο δωμάτιο αλλά ήθελα κάτι που δεν είχα δοκιμάσει.
Φωκαίας 25 δεν βρήκα την Τζανίνα που είχα στο μυαλό μου, μού την έπεσε η Σάρα στο σαλόνι και ενέδωσα, δεν ήταν άσχημα αλλά τη βρήκα καλή για μία μόνο φορά. Πετίτ κορμί με φτιαχτές βυζάρες που αποφεύγει να τις δίνει για χούφτωμα, τουλάχιστον γαμιέται αδιαμαρτύρητα.
Καλή τελικά η Ίνα; Η άλλη η Μαρίνα δεν ήταν εκεί;
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
664
Κριτικές
11
Like
5.965
Πόντοι
1.336
Κατέβηκα χθες μεταξυ μετά από πολύ καιρό...Ο κόσμος πλέον π κυκλοφορεί εκεί είναι ότι χειρότερο...Μόνο φυλής πλέον
Μπήκα Φωκαίας 19 για την Ίνα, η Ρίτα μόνη της στο δωμάτιο αλλά ήθελα κάτι που δεν είχα δοκιμάσει.
Φωκαίας 25 δεν βρήκα την Τζανίνα που είχα στο μυαλό μου, μού την έπεσε η Σάρα στο σαλόνι και ενέδωσα, δεν ήταν άσχημα αλλά τη βρήκα καλή για μία μόνο φορά. Πετίτ κορμί με φτιαχτές βυζάρες που αποφεύγει να τις δίνει για χούφτωμα, τουλάχιστον γαμιέται αδιαμαρτύρητα.
Η ινα απο οτι με ενημέρωσε δουλεύει απο τις 00:00 μεχρι πρωι
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.439
Πόντοι
10.686
Καλή τελικά η Ίνα; Η άλλη η Μαρίνα δεν ήταν εκεί;
Δεν την έχω δει, είχα διαβάσει στις ενημερώσεις ότι είναι θερμή μέσα και πέρασα να τη βρω. Ούτε τη Μαρίνα ξέρω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.943
Πόντοι
13.626
Η αννα ται εγώ που είχα πάει μήνες πριν ( ενώ όλοι λέγανε εδώ μέσα ουι δεν κάνει ακαποτη πιπα) σε εμένα έκανε από μόνη της χωρίς να το ζητήσω. Είχα κάτσει κιόλας να την πηδήξω άγρια όσο ήθελα.. Ισως επιλέγει ανάλογα τον πελάτη αν είναι ωραίος η όχι ; Τι να πω
Να σου πω κάτι τώρα που τα λέμε οι δύο μας εδώ και δεν μας ακούει κανείς...
Σήμερα έβαλα και Πέμπτη ταχύτητα μαζί της, νόμιζα ότι θα σπάσει..
Τελικά Παρολιγο να σπάσω εγώ.
Πρέπει επειγόντως να βάλω δεκαρι σασμαν!!!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Να σου πω κάτι τώρα που τα λέμε οι δύο μας εδώ και δεν μας ακούει κανείς...
Σήμερα έβαλα και Πέμπτη ταχύτητα μαζί της, νόμιζα ότι θα σπάσει..
Τελικά Παρολιγο να σπάσω εγώ.
Πρέπει επειγόντως να βάλω δεκαρι σασμαν!!!
Δεν καταλάβ τον σκοπό του αστείου σου , δεν γελασα Παντως … είπα κάτι στα σοβαρά , ότι από πριν σε εμένα έκανε ακαποτη πιπα.. και στο σεξ δεν είχα θέμα καθόταν μια χαρά , και για να μην θεωρηθώ προμοτορας προφανως δεν την προτείνω , υπάρχουν πολλες καλύτερες κοπέλες
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Πήγα λατινες Φωκαίας νομίζω είναι μπλε πόρτα και αριθμος 25 αν δεν κάνω λαθπς , ακαποτες πίπες δεν κάνουν αυτά είναι γνωστά.. πρόγραμμα γνωστό ( γλείψιμο μουνι κωλο μ Αφήνουν , εμένα προσωπικά δεν μου έχει πει οχι καμια, όποτε θεωρω ότι δίνουν απλόχερα την άδεια σε όλους). Προσοχή ομως το αναφέρω ξανά, οππιος κατάλαβε κατάλαβε.
Μην κάνετε μαλακιες ! προσέχετε τον εαυτό σας’

Πήρα μια με χοντρό κωλο, τεράστια κωλαρα υπέροχη, ωραίο πρόσωπο (μου θύμιζε Παυλίδου Σοφία την γυφτισα πορνοστάρ) αδιάφορη μέσα καθόταν απλά να τον φάει ( έχυσα πάνω στην κωλαρα της ήθελα κωλοτρθπιδα αλλά φοβήθηκα να ρωτήσω για χυσιμο εκεί μην ακούω γκρίνια)

Συνήθως περνώ λιλι Λινα κάπως έτσι ( την έπαιρνα συνέχεια αλλά την έκοψα γιατι η λέξη προσοχή και αυτή δεν πάνε μαζί )
 

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Kαλησπέρα αγαπητέ Σμύρνη, να είσαι πάντα καλά για τις ενημερώσεις σου στο Φ67 πως σου φάνηκε η Ελένη και η Έλλη, η Έλλη είναι καινούργια σχετικά?
Ενα μεγαλο μπραβο για την ορθη ενημερωση και το επεξηγηματικο προγραμμα που κανουν οι κοπελες , και μια παρατηρηση παντα η ΦΥΛΗΣ ηταν ποιο κοσμια ποιο ανθρωπινη κ ποιο ΚΑΘΑΡΗ !!!! απο το ΒΟΘΡΟΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ .... δες τε απλα τα κρεβάτια τα σεντονια τις υπηρεσιες αντρες γυναικες πατωματα με πλακακι για να καθαριζει ευκολα και να μη κρατα βρωμα φωτισμος κανονικος οχι κρυψηνος βλεπεις τι παιρνεις φρεσκοβαμενα δωματια που αεριζοντε οχι μεταποιημενες τρωγλες κ συνεργεια αυτοκινητων - συνεργεια με ταμπελες κλπ..... οι κοπελες μετριουντε στα δακτυλα του ενος χεριου αυτες που κανουν ελευθερο στοματικο και τελειωτικο διοτι σεβοντε τον ευατοτους και τον πελατη αφου ετσι ελαχιστοποιουν την μεταδωση ΣΜΝ
Γενικα μπραβο σε αυτους που εχουν αναβαθμησει τους χωρους κ εχουν δωσει προσοχη και στις κοπελες....εΠΙΤΕΛΟΥΣ ειναι κοντα στα προτυπα των stundio
 

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Να σου πω κάτι τώρα που τα λέμε οι δύο μας εδώ και δεν μας ακούει κανείς...
Σήμερα έβαλα και Πέμπτη ταχύτητα μαζί της, νόμιζα ότι θα σπάσει..
Τελικά Παρολιγο να σπάσω εγώ.
Πρέπει επειγόντως να βάλω δεκαρι σασμαν!!!
ΟΙ καλυτερη τους ειναι η πιπα φιλε συναγωνιστή ηξερα προσωπικα 46αρα κυρια ( ειχα κανονικη σχεση με αυτην 1 χρονο ) που εκανε 25 πιπες ακαποτες - τελειωτικες κ 5 πουτσιες μονο στην βαρδυα της ( μινιμουν ) κατα μέσω ορο ενω τα ΠΣΚ εφτανε και τα 55 ακαποτα κ 10 πουτσομπασιματα συμπερασμα δε ξεχειλωνε με οτι αυτο συνεπαγεται ..., για το μ...ι της .....
Το μερακλειδικο μουνι βουνα ξεθεμελιωνει στερευει λιμνες και γυαλους και ποταμους θολωνει....
 
Τελευταία τροποποίηση:

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Φίλε @Pa Luki Luk δε σε έχω δει, δεν ξέρω αν είσαι κανένα φωτομοντέλο, αλλά έχεις μια τάση να εκθειάζεις κοπέλες που κατά τα άλλα είναι φόλες. Δηλαδή τι γίνεται πια, εσύ δεν τρως φόλες ποτέ; Είχα περάσει με μία Λατίνα στο Φωκαίας 25 βλέποντας τη διθυραμβική κριτική σου και με πήρες στο λαιμό σου, γιατί σε αντίθεση με σένα η κοπέλα δε με άφηνε καν να την αγγίξω και έφυγα άχυστος. Αλλά δε σου ζήτησα τα ρέστα ούτε θα το κάνω, γιατί δε σε έχω δει και μπορεί εσύ να έχεις το κοκκαλάκι της νυχτερίδας. Οπότε καλού κακού όποτε βλέπω καλή κριτική από σένα για κάποια κοπέλα, μάλλον θα την αποφεύγω. Και μάλλον ξέρω τι θα πεις, ότι εγώ φταίω που θα είμαι κανένα μπάζο και βρωμιάρης.
Μπραβο συναγωνηστη γιατι και εγω οταν γραφω αληθειες που πονανε καποιοι ειναι με τους νταβαντζιδες μαλλον .....
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.943
Πόντοι
13.626
Δεν καταλάβ τον σκοπό του αστείου σου , δεν γελασα Παντως … είπα κάτι στα σοβαρά , ότι από πριν σε εμένα έκανε ακαποτη πιπα.. και στο σεξ δεν είχα θέμα καθόταν μια χαρά , και για να μην θεωρηθώ προμοτορας προφανως δεν την προτείνω , υπάρχουν πολλες καλύτερες κοπέλες
Το ίδιο πράγμα λέμε καλλιτέχνη μου ότι οι περισσότεροι λένε ότι δεν είναι καλή και εμείς περάσαμε Σούπερ!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.253
Κριτικές
256
Like
11.486
Πόντοι
19.505
Έτσι εγκυκλοπαιδικά, έχει καταλάβει κανείς τι καταγωγής είναι η Άννα Τάι; Γιατί τάι δεν είναι...
Μιλάει και εξαιρετικά αγγλικά, ειρωνεύεται στην εντέλεια με αυτά, έχει και χιούμορ, κάπως μαύρο.
Εγώ πάντως την αγαπώ και της τα συγχωρώ όλα. Κάποια στιγμή θα ξαναπεράσω μαζί της.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
934
Κριτικές
30
Like
9.881
Πόντοι
3.436
Φίλε μου όλες μια παρόμοια ιστορία έχουν από πίσω.
Αρκετα το σπαμ πάμε στην ενημέρωση.
Χθες αργα μετα τις 23:00 Φυλης 105 που ανοιξε μετα απο καιρο δουλευε η Νικολ η Αλβανιδουλα με τα πιασιματα νομιζω την ειχα ξαναδει Φ69....αυτη νομιζω δεν ηταν που σου ειχε ριξει φολα αν θυμαμαι καλα? Φαινοταν λιγακι στριμμενη....προς το παρον δεν δοκιμαζω...
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
289
Like
1.625
Πόντοι
201
Χθες αργα μετα τις 23:00 Φυλης 105 που ανοιξε μετα απο καιρο δουλευε η Νικολ η Αλβανιδουλα με τα πιασιματα νομιζω την ειχα ξαναδει Φ69....αυτη νομιζω δεν ηταν που σου ειχε ριξει φολα αν θυμαμαι καλα? Φαινοταν λιγακι στριμμενη....προς το παρον δεν δοκιμαζω...
φιλε ,μηπως ειναι μια μελαχρινη ,μετρια στο προσωπο αλλα με ωραιο πατο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom